Visszajelzés Főrendi rendetlenség csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 14.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Javítottam közben mert a 9-es szobát ahol át lehet menni kihagytam. xDxD 14 ezer növény kell:p
     
    -vadocka70-, maszilva, genka53 és 18 más kedveli ezt.
  2. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Én csak jelezném, hogy az eventismertetőben a ,,Bonyolúlt" inkább ,,Bonyolult" akarna lenni :)

    Az eventgaz letermelésétől nem félek, de a felröpi érdekes lesz egyetlen területről...Köszi az összesítést! :) Nekem minden szoba kell...
     
    genka53, -Fülemüle-70, Peszi2 és 8 más kedveli ezt.
  3. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    8 aratás, ebből 1 már hétfőn lemegy, trágyázva akár 2 is. Mivel 2 területen állatok voltak tegnapig, a trágyát toltam hátra a piacon.
     
    genka53, -Fülemüle-70, Peszi2 és 14 más kedveli ezt.
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Persze, csak takarítanod ne kelljenxDMegint 4-500 felröpi egy területről, jajjj nekemxDÖt területről sem jön 1000-1200:cry:
     
    _Cygnus_, genka53, -Fülemüle-70 és 10 más kedveli ezt.
  5. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Csak 408 db. Meg lesz az Neked! Ügyi vagy: :)
     
    _Cygnus_, genka53, -Fülemüle-70 és 11 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Nagyon igyekszem és puszi;)
     
    _Cygnus_, genka53, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha nem csinálod meg végig, csak szemezgetsz akkor elég 8 szellemcsapda is és ahhoz 208 felrepi kell.
    A 14 ezer nem olyan vészes, de első olvasatra lementem hídba. xD
     
    yokas, Luca_511, pukinyúl és 22 más kedveli ezt.
  8. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Sziasztok :)

    Fura, de most eldöntöttem, hogy nem bontok farmot, inkább kibontok egy nagy tábla piros mogyoróst, vagy "eprestibit" és míg Ti eventeztek, addig én kétpofára majszolom a csokikat.:p
    Nem a szívem csücske az effajta 20ezervalahány növényt kérő event, mert a múltkori ilyen event komoly kihatással volt a családi életemre, a gyerekeim lázadással fenyegetnek, csak akkor farmozhatok, ha nincsenek itthon, de akkor meg én is dolgozom, így maradnak az esti órák, az meg nem elég az ilyen eventhez.-.-

    Teliholdas gazdakörikre megyek rá(ez lesz az eventem), nem izgat már a felhősor, az én szintjeimmel a farmon 6860 TP-t, a Bahára meg 15450 TP-t ad, ezeket tudom nélkülözni, ami van felhősorom, azokkal megelégszem.:p

    Fárasztó eventeket találnak ki a fejlesztők, nekem ezek az utóbbi időben vérnyomásemelő hatásúak, úgyhogy azt csinálok a farmomon, amihez kedvem van, imádom a tenyésztős eventeket, csakhogy azok nem a vérnyomásomat emelik meg, hanem a rezsiköltségemet, és kedvenc csokijaimról is lassan le kell mondanom, ha szupertápot akarok venni. Azt meg mostanában nem nagyon vágja hozzánk a BP, sem event nyereményeként, sem úgy, hogy egy olyan eventes felhősort adnának, ahol szupertápot kapnánk, hiszen olyan felhősor már van, ahol rózsaszín zselét és bájitalt is kapunk.
    Félre ne értsetek, nem nyürrögni jöttem, és elvenni a kedvét azon gazdáknak, akik már alig várják a kezdést, csak leírom a véleményemet és azt is, hogy sok sikert kívánok mindenkinek, aki elkezdi az eventet és sikert a befejezéshez is.
    :)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.10.16
    Alias0, koriander61, haszabi0307 és 41 más kedveli ezt.
  9. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Sziasztok. Én is pont így vagyok vele. Szerintem túl sok az ültetnivaló és kevés a hozam! Ezek az ajándékok nem hoznak lázba, szup.táp sincs benne! Tp-re meg nem hajtok, Én inkább csinálom a teliholdas eventeknek a növényeit, mert nincs minden kész!
     
    Maryanne1, pukinyúl, _Cygnus_ és 13 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Attól még tudod csinálni a teliholdas gazdakörit mert az event növényeit itt lehet ültetni:
    Ültethető : Fő farm, Szédült szántó, Erdei tisztás ( Bahama területeken nem!!! )
    Csak a felreppenő jön a teliholdas területről.
     
    barbi021951, Luca_511, pukinyúl és 24 más kedveli ezt.
  11. demeter03

    demeter03 Törzsjátékos

    Nehéz lesz, de legalább azt ültetünk a teliholdason amit akarunk... na és a bahamán is....:)
    A növények megtermelésétől nem félek, de a felröpi egy területről.... kicsit húzós mennyiség...:(
    Az biztos, hogy nem lesz tiszta az egész ház, mert felesleges termekbe nem fogok bekóricálni, s lehet, hogy a duplázást is kénytelen leszek hanyagolni, mert nem lesz elegendő csapdám...:sleepy:
    Szép feladat, de sok... és közben jönnek a fák, és a gazdakörik....:)
    A teliholdasra is meg kellene szerezni az újdonságokat, a feladatokkal sehogy sem vagyok, és a szép kitehetők is a boltban porosodnak....:cry:
    Nehéz lesz a sok kertet mindet teljesíteni, szinte reménytelen, de igyekszem....:cry:
    Mindenkinek jó játékot, és egy füzetet, amelyben vezeti a terv, és a teljesítés folyamatát, na és rengeteg felröpit!:):):)
     
    _Cygnus_, Gabimami, Kincső52 és 13 más kedveli ezt.
  12. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Csatlakozom én is, inkább csinálom a félbemaradt gazdaköriket.:)
     
    ildiko44, pukinyúl, _Cygnus_ és 12 más kedveli ezt.
  13. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Én a felhőre és a plusz kitehetőkre hajtok, minimál ráfordítással.
    A gazdakörikben lenne mit csinálnom, de azokból még van 66 db befejezetlen (sokat el sem kezdtem), így most is maradnak, ahol vannak.
    A teliholdason valószínűleg az új fákból néhány, meg az új szentjani azért meglesz.
    Igazán, mindenki csinálja csak azt, ami örömöt okoz neki. Azért játék a játék.
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok ;)

    Jó kis event lesz ez ...
    Vajon kukori csinál nekünk útvonalat ?
     
    _Cygnus_, -Fülemüle-70, Peszi2 és 3 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én is számolgattam útvonalakat:

    1. Felhősor: 10-11-12-13-8-9-26-21-22-23-24-25
    4750 lidércvirág, 2 szellemcsapda, 100 korallgomba, 100 rémtök, 100 rácsos bűzcsáp

    2. Gyolcssegély: 4-3
    1000 lidércvirág, 1 szellemcsapda
    (Ha a titokólakat is szeretnéd kivenni, akkor az 1. mezőről váltsd ki ezt a kitehetőt!)

    3. Szellemleleplezés: 31-32-37-36
    3000 lidércvirág, 1 szellemcsapda

    4. Ifjú Frankenfüles: 38-39-40-41
    2250 lidércvirág, 1 szellemcsapda

    (A szellemleleplezés és az ifjú f. kitehetőkből a másikhoz összesen ugyanúgy 5250 lidércvirág kell, de így nem kell plusz növény az AB-hoz)

    Eddig összesen: 11000 lidércvirág, 5 szellemcsapda (100 szellemelem)

    5. AB: 33
    1 szellemcsapda

    6. Party pörgetés 5db: 16-17
    750 lidércvirág, 1 szellemcsapda (mindössz: 11750 lidércvirág, 7 sz.cs.)

    7. MATRICA!: 15
    1 szellemcsapda

    8. Jade titokól 4 db: 5-6-7-2
    2500 lidércvirág, 1 szellemcsapda (mindössz: 14250 lidércvirág, 9 sz.cs.)

    9. Plusz kitehetők összesen: 5250 lidércvirág, 3 szellemcsapda (mindösszesen: 19500 lidércvirág, 12 sz.cs.)
    Gyolcssegély: 1 (1 sz.cs.)
    Szellemleleplezés: 14-20-19-18 (2250 lidércvirág, 1 sz.cs)
    Ifjú Frankenfüles: 27-28-29-34 (3000 lidércvirág, 1 sz.cs.)

    10. egyéb: 30-35 (750 lidércvirág, 100 vérpáfrány)

    Update (Kukori észrevételének beemelése az útvonalba):
    Ha a titokólakat meg akarja szerezni valaki, akkor a Gyolcssegélyt értelemszerűen az 1. mezőről kell kivenni, és nem a 3-4-ből; így 1000 lidércvirággal kevesebb kell (mindösszesen a titokólakig 13250 lidércvirág és 8 szellemcsapda kell így). Az érintett szobák:
    10-11-12-13-8-9-26-21-22-23-24-25; 5-6-7-2-1; 31-32-37-36; 38-39-40-41; 33; 16-17
     
    Utoljára szerkesztett: 14.10.16
    Cyra65, ZitaGAZDA03, barbi021951 és 33 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönöm;) e szerint fogok haladni ;)
    Remélem jól jönnek majd a felreppenők ... Bár nem tudom mivel várom az eventet ... az ördög se tudja mit ültettem utoljára :p
     
    barbi021951, _Cygnus_, meszimarsi és 5 más kedveli ezt.
  17. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Jó kis event lesz.Köszi a számolásokat még útvonal tervem nincs,majd takarítok megint össze-vissza:Dcsak befejezem valamikor.Én is hiányolom a szupitápot elég sok tenyésztéses event volt,pár db jól jött volna.És ez az állandó takarítás?Tavasszal is ősszel is.Nem,hogy az erdőben keresnénk falevelet vagy valamit.Még itt is takarítani:music:Mindenkinek jó eventezést,sok elemet a porallergiások vigyázzanak,sok szoba van sok porral:oops::)
     
    Cyra65, _Cygnus_, meszimarsi és 18 más kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nem mondod????? Meggebedsz szomszédasszony...:eek: Én 2,5 területtel számolok, raktárak meg 1-2 más ól és fa kint marad. Bahamán kiteszek pár retró++ ólat, hamar érik, hamar trágya...
    A temetőben csak pár új fát meg 1-2 szentjanit akarok, a röpi úgyis jön, vagy nem...kellenek megint a fegyelmezett szomszédok.

    ÉÉÉS KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!! ez lesz az én utam is, a 8. pontig fogom csinálni, szép kényelmesen, a többit majd meglátom;) A csevegő majd útközben eldönti a plusz kitehetők sorsát, a hétvégi titokfák eldöntik a melósok sorsát( a szerencsétől függ, hogy mennyi aranyam ill. pénzem marad melósokra...), ez a két tényező pedig együtt eldönti a 9. és 10. pontok sorsát:D
     
    Cyra65, _Cygnus_, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tele hassal átszámoltam újra és nem találtam olcsóbb megoldást. Ezeket szeretném kiváltani: teljes felhő, 4 tenyészet, 5 party pörgetés, 20 csillag, 4 AB. Ehhez 14 ezer növény, 8 szellemcsapda (208 felrepi), 100 rémtök, 100 rácsos bűzcsáp, 100 korallgomba kell. A matricához nyitva az út, oda + 1 szellemcsapda kell. Sok sikert és ne nagyon bóklásszatok el a kijelölt útról. :);)
     
  20. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen a gyors útvonal tervet! Sokat segítettél! Remélem így nem tévedek el a rengetegekben! Sikeres takarítást neked és mindenkinek!
     
    barbi021951, csopke1, _Cygnus_ és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.