Visszajelzés Fagyis álmok 2. - 2024. május - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 22.5.24.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 31.5.24.
  1. 1

    44 szavazat
    15.3%
  2. 2

    6 szavazat
    2.1%
  3. 3

    14 szavazat
    4.9%
  4. 4

    3 szavazat
    1.0%
  5. 5

    15 szavazat
    5.2%
  6. 6

    7 szavazat
    2.4%
  7. 7

    17 szavazat
    5.9%
  8. 8

    29 szavazat
    10.1%
  9. 9

    37 szavazat
    12.8%
  10. 10

    116 szavazat
    40.3%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Én nem is akartam kiváltani. 20 narancs rodeóm van, 6 piros, 3 rózsa, mennyikt kérsz?
     
    inanna11, zsani_apja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. 05Zsuzsa

    05Zsuzsa Utánpótlás-írogató

    Szia. Nem sokat 5-6db ot egyszerre ,de semmi jó,hónapok óta se jack se gyepek ura vagy farmarany fa hát amióta több a picolo nyeremény ritka a jó nyitás.
     
    ildiko44 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Többi között elfér, ennyi. :)
    Szia!
    Nem kérek, köszönöm! :D
     
    Swartsch és ildiko44 kedveli ezt.
  4. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Hát olvastam amit írtál, gondoltom, hogy a próféta beszélhet belőled éas megfogadtam a tanácsod kitettem, de farmaranyfa n em lett belőle. Kitettem a titokólakat is, és azzal sem jártam szerencsével, még egy csíkosmókus, vagy vízidisznó sem bújt elő, és nem dugják ki az orrocskájukat. Most azután hajthatok, hogy legalább a szezonnál elérjem. Az vígasztal, hogy szeretek játszani és majd remélem egyszer siker koronázza igyekezetem, még mielőtt korban elérem a 80. évemetxD
     
    Kuzdern, Swartsch, Ninett79 és 2 más kedveli ezt.
  5. sadrika97

    sadrika97 Fórum hercege

    60 játékból 16031 pontom lett vagyis 9 pont kell még a jobb oldalhoz. :mad:[​IMG]
     
    jófarmerlány, Éva0315, Hahacska és 4 más kedveli ezt.
  6. gyuszti0000

    gyuszti0000 Törzsjátékos

    még 1 kör kell a baloldalhoz, a jobb oldal valószínűleg felejtős, de a picasso-ig jó lenne elmenni, ezenkívül sikeresen vásároltam egy páncél pannit, de az a +5% felröppenőt nem nagyon észleleltem. Végül is gondoltam hogy 1 darab nem sok változást hoz, de majd meglátjuk ha több lesz, +1 kérdés, páncél panni kirakásakor töltsem újra a játékot, vagy elég ha kirakom és azonnal szedhetem a gazt a felröpi miatt?
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én nem szoktam sem újratölteni, sem frissíteni, de még csak várni sem. Úgy látom, csak a jelenlétükre van szükség az aratás pillanatában. De ha megnyugtat, egy oda-vissza területváltást csinálhatsz.
    Egyetlen Panni hatása valóban alig észrevehető. A szórás nagyobb, elfedi a növekményt. Hosszú távon, statisztikailag kimutatható a hatás. Tekintsd ezt első darabnak, és próbálj szerezni még néhányat mellé.
     
    GA-BI-O-Farm, Éva0315, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok,

    a Fagyis álmok event ma este 22:00-kor véget ér, a csevegővel együtt a szavazás is lezárul.
    Aki még leadná szavazatát, ezen időpontig van még rá lehetőség.

    Eventnövényben és felröpiben gazdag aratásokat, azoknak, akik még termelnek az eventhez.
    S feltétben gazdag fagyikat azoknak, akik még a minijátékkal játszanak.

    A megszerzett csillagos érméket ne felejtsétek el elkölteni a Fagyiboltban :)

    Figyeljetek arra, hogy ne hagyjátok a tennivalókat az utolsó pillanatra, hogy legyen még időtök boltot fosztogatni.

    Sikeres event zárást Mindenkinek!
     
    GA-BI-O-Farm, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Hát én úgy gondoltam eleinte, h el sem kezdem ezt az eventet, mivel a vv most nagyon lefoglal (kertben a palántázás, megérett a cseresznye és a meggy is - el kellett tenni, meg minden ilyenek), de aztán mást gondoltam, h a felhőig csak eljutok. És mikor ez megtörtént, gondoltam, csak jó lenne az a villanykörtés újdonság, amit vagy felhasználok, vagy nem, de inkább nálam legyen, mint nem, szóval az is meglett, látom ám, h ott figyel a picasso paripa, akkor az is kell. A másik oldal ugyanígy, végül csak meglett mind a két oldal. Az átlagommal nem dicsekedhetek, de azért a sikeres befejezés öröme csak megvan. A csillagos érméket mind elköltöttem, csak 3 ppöri maradt a boltban!
    Mindenkinek hasonló jókat!
     
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Bal oldal 69, jobb oldal 16.099 xDtovábbi szép estét...
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU


    Kedves Játékosok!

    A Fagyis álmok event véget ért, így a csevegő is bezárta kapuit!

    Köszönjük az egymásnak nyújtott segítséget, megosztott taktikákat!

    Reméljük, hogy mindannyian megszereztétek az eltervezett ajándékokat és sikeresen kifosztottátok az event boltot is.

    upload_2024-5-29_22-12-12.png

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    Eredményes játékot Mindenkinek,
    a Farmerama csapata
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.