Visszajelzés Farm divatshow 2. tenyésztős event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 3.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia ArthurKyra!
    Javaslom az Erdei tisztáson a Bölcs Tölgynél kiváltani a piaci rúnát, ha még nem aktív:
    [​IMG]

    16. Piaci varázslat - Magasabb eladási ár
    [​IMG]
    A tökéletes áruért a vevők hajlandóak akár többet is fizetni. Mostantól kezdve a piacon az áruidat akár az alapárhoz képest 75%-kal drágábban is eladhatod (a mostani 50% helyett)!

    Ára:50 csillag
     
    -kaktuszable-, Nagyii58, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  2. ArthurKyra

    ArthurKyra Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen! Nagyon figyelmes vagy, de már elértem a piaci varázslat legmagasabb szintjét. Feltételezem, csupán az az oka az alacsony árnak, hogy eddig még alig került a piacra szajkó. Még én is a gazdakörire gyűjtögetem!
     
    Nagyii58, ^^Ayumi^^, Ribiszke és 4 más kedveli ezt.
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Nálunk már 23680 csp-ért lehet kapni. Nem tudom ez jó vagy rossz :D És hiába van kiváltva a tölgyön a megfelelő rúna... Mindig ez van. De a szajkó jó ideje ilyen árakon mozog, bár mikor meglettek az óljaim belőle talán 5000 csp-nél jártunk. Szóval beállok én is a sorba, hátha tudok segíten abban, hogy feljebb másszon a piacon az ára :)
     
    inanna11, Kuzdern, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  4. Kazuralax

    Kazuralax Utánpótlás-írogató

    Sziasztok:)
    Az elérhetetlen 16 db delfin beadása nélkül nem lesz meg a felhő:(
    Az avatarban látható kutyám eltünt 6 napja:(((
     
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Annyira azért nem elérhetetlen. :) Mondjuk nem tudom hogy állsz a játékban, ez tény.

    [​IMG]
    A kutyád pedig fent van a fán.
     
    Nagyii58 és -kaktuszable- kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Az állatkáimat a legdivatosabb ruhákba öltöztettem be . :inlove:
     
    drunyi, Nagyii58, Ribiszke és még 1 ember kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha a pletykatopicban bármi is megjelenne, néha benéznék oda. Én még a szerver ördögéről sem tudok, hogy ott megjelent volna. Pedig az mindenütt, bármikor megjelenik.
     
  8. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Befejeztem, beadtam az utolsó jelvényig, mindent :) Az előző 1 db-os tenyésztésnél felhasználtam az összes szupertápot, ezt az evenget 350 db-bal kezdtem, ebben benne volt, hogy vettem FA-ért 1 adagot, meg akciós csomagban (ezt későn fedeztem fel, hogy van) és FP-ért is, amit meg lehetett venni. Piacoztam, eladtam, amire igény volt, és vettem 10-es szintű tenyészállatokat, amik elég sok sz.tápot adtak. Emellett ládákat nyitogattam (mondjuk, azt rendszeresen min. 2-3 naponta kinyitom az összeset), kerek- és party keréken is nyertem néhányat, így sikerült összeszedni a kellő számú sz.tápot. Most egy darabig remélem, nem lesz tenyésztés, mert kimerítettem a lehetőségeimet az utolsó cseppig. Még a nagy növényigényű gazdaköri feladatoknál fogok kapni, de olyan mennyiségeket kér hosszú érésidejű növényekből, hogy nem kevés idő kell a letermeléséhez.
     
  9. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Szia!
    Nekem van jó pár démoni kutyám csere napkor küldök neked csak vigyáz mert nagyon hamisakxDxDxD
     
    Leho69 és Nagyii58 kedveli ezt.
  10. Kazuralax

    Kazuralax Utánpótlás-írogató

    8 éve volt a fán!Mára sehol sincs:(
    De a delfin akkor is elérhetetlen:(mert hülyefejjel 100 banánért kiváltottam a hajótöröttek parkját!mi a bánatért!!!??
    Nem baj ha hamis,csak élő legyen:)
     
    Nagyii58, -kaktuszable-, ho-hoboy és 2 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azt látom, hogy 2014ben már fórumoztál. Fogalmam sincs milyen szinten műveled a játékot, azt sem tudom milyen szinteket értél el farmon, bahán. Abban azért biztos vagyok, hogy ha a hajótörötteket elérted (de nem a parkban, hanem a parton), akkor már benn vagy a szobában, ahol a delfin is elérhető.
    Abban is biztos vagyok, hogy anélkül, hogy akarjam, vagy tennék érte, havi 100-200 banán potyog a farmomra. S abban is biztos vagyok, hogy ha nem is megy neked magától ez a delfin, ha annyi energiát fordítanál rá, mint amennyit arra fordítasz, hogy megmagyarázd mennyire elérhetetlen, már régen túl lennél rajta.
    Történt annak idején, amikor a lányom 2-3 éves volt, hogy valami nagyon csábítót le akart venni a konyhaasztalról. Próbálta egyik kezével, meg a másikkal . Nyögött, lihegett, fújtatott és nevetett egyszerre. De nem érte el. Egy idő után elgondolkodva megállt. Maga elé nézett és töprengett. Feltűrte mindkét inge ujját, egymás mellé tette a két karját, majd párhuzamosan a feje fölé emelte, mint tornaórán. Nagy komolyan csak ennyit mondott: Ez a hosszabb!- és jobb karjára mutatott. Majd ugyanazzal a lendülettel bal kézzel belekapaszkodott az asztalba, jobbal felnyúlt, és levette, amit akart.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.11.20
  12. vica1968

    vica1968 Utánpótlás-írogató

    sziasztok szeretnék segítséget kérni a jelvényeim megvannak de nem tudom beadni mert a + nem zold mit csinálok rosszul
    koszonom
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A beadások váltakoznak!
    Ha egy állatmodellnél beadtál egy szabadon választott kért dolgot, akkor az a modell inaktív lesz, a rendszer automatikusan átlép a következő modellre. Ott lesz a csillagjel a sziluett ikonjában. Csak azt a modellt lehet öltöztetni, annak a feladataiból lehet választani egyetlen lehetőséget.
    A folytatás is hasonló lesz, ha teljesítetted azt az 1 beadást, akkor inaktív lesz az a modell, automatikusan tovább lép a rendszer a következő állat oszlopába a leadás új részletéhez.(a csillag ikon ott jelenik meg).


    Ismertető:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...sztős-event-2020-november.20228/#post-1136899
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  14. vica1968

    vica1968 Utánpótlás-írogató


    szépen megkérlek nem néznéd meg ID: 1868145
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyii58, -kaktuszable- és Kuzdern kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Véget ért ez a gyönyörű grafikájú négy fajta állat divatbemutatójáról szóló, tenyésztős event.

    Az esemény teljesítése közben fő nyereményekként négyféle neon ólat szerezhettünk:
    - neon pandakuckó;
    - neon halastó;
    - neon lúd ól; és
    - neon kaméleon lak.

    Természetesen ezen kívül még több más, hasznos dologgal gyarapodott a pajtánk,
    és ismét megszaladt egy kicsit a zöld csíkunk is.

    A jelenlegi csevegő zárja kapuját, találkozunk a következő event csevegőjében.

    További sikeres és örömteli játékot kívánunk!
     
    Kuzdern, maszilva, .csicsergő. és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.