Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Kedves Játékos!

Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Kérdések, amikhez nem találtál topicot témában.

Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

- tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít senkit a felelősségre vonás alól.

Együttműködésedet köszönjük!

Eredményes fórumozást kíván

a Farmerama csapata

era1270, -ciklon73-, Hóvirág9004 és 3 más kedveli ezt.
  2. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Tetszőlegesen lehet kiválasztani a teljesítési sorrendet.

3. jozseflzr

jozseflzr Fórum ezredese

Köszi. Szia

4. mzsuzsa0406

mzsuzsa0406 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Úgy emlékszem, hogy volt Virágfestés kitehetőm. Többször átnéztem a felhőket is, a területeket is de nem találom. Meg tudnátok nézni? ID: 27083665. Köszönöm

5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

Szia mzsuzsa0406!
    Sajnos rosszul emlékszel, mert Virágfestés (+), illetve Virágfestés dekorral ezen a farmodon soha nem rendelkeztél az ellenőrző panel információja alapján.

6. mzsuzsa0406

mzsuzsa0406 Utánpótlás-írogató

Ezek szerint rosszul emlékeztem.
    Köszönöm, hogy megnézted:)

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  7. szávusz97

szávusz97 Utánpótlás-írogató

Nönapi ajándékkód helyesen mi ? Kösz a segitséget!

8. Szomszika

Szomszika Fórum nagymestere

HAPPYWOMEN21

9. szávusz97

szávusz97 Utánpótlás-írogató

köszönet

10. whiteswam11

whiteswam11 Aktív író

Szia! Szeretném kitölteni a kérdőívet ,de nem tudom megnyitni? Miért? Köszönöm a segítséged. ID:21206344

11. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Miért nem sikerül, mi a hibaüzenet?
    Engedélyezve van a böngészőben a felugró ablak megnyitása?

12. Castanea70

Castanea70 Utánpótlás-írogató

Sziasztok
    Az ajándékba kapott barkácscucc automatikusan beíródik? Szeretném nyomon követni mi volt benne, erre nincs már mód? Réges régen játszottam már, akkor lehetett tudni. Köszönöm a választ

13. -kata1939-

-kata1939- Fórum ismerője

_kata1939-vagyok. A bajom az, hogy nem tudok rájönni Napelem-telep hogyan lessz nekem.Segitsen valaki a MOdik közül. Nem tudok rájönni. Köszi.

14. Swallow

Swallow S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A napelem-telep a szalamandra terményes ólja. A városi műhelyben megépíthető.

15. ChocoBounty

ChocoBounty Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Továbbítottuk a központ felé a kérdést.
    Amint kapunk választ, fogjuk jelezni.

-gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. Castanea70

Szeretném megkérdezni hogy az én kérdésemre miért nem válaszoltak, mikor az utánam következő két kérdező rögtön kapott választ?

17. ChocoBounty

Szia!
    A barkácscucc a pajtádba kerül, ezután a váza ikon alatt:

az elhasználódó fül alatt, a keresőmezőbe gépeld be a "Barkácscucc" szót, begépelés után megjelennek a barkácscuccok. Az adott barkácscuccra kattintva van lehetőséged kibontani a barkácscuccot. Kinyitást követően, részletes tájékoztatót kapsz az ablakban arról, hogy melyik építőanyagból mennyit kaptál.

18. Castanea70

Köszönöm a választ- Március 3 óta 9 db sima kis barkácscuccot kaptam elvileg ajándékba a szomszédoktól, barátoktól. Egy sincs ott az elhasználódóba. A nőnapi ott volt, azokat már kibontottam, ekkor merült fel bennem a kérdés.

19. ChocoBounty

Szia!
    A szomszédoktól kapott barkácscucc automatikusan 10 építőanyagot ír jóvá számodra, erről a gazdanaplóban van lehetőséged tájékozódni, nem kerül be az elhasználódó fül alá barkácscuccként.

20. ChocoBounty

Szia!
    Megérkezett a központ válasza, a kerekkeréken kipörgethető rózsaszín szalamandraodú nem hibaforrás.