Visszajelzés Farmerama piactér eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.5.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem fogod tudni, mert nekem sem adják 100 búzáért. Így aztán nem lesz mit elcseréljek.
    Eventesen annyit kapálni! Felejtsék el. Az eventes területet is lehetne végleg hanyagolni, mert Malala óta nincs az a mélypont, melyet ne követne mélyebb.
    A taktikák akkor működtek volna, ha valahol a z5-7 szintek között rejlenének a fejlesztések. De mint írtam tőből vágták ki a taktika fáját. Így aztán egy mononoton eventecske lesz, rengeteg unalommal. Persze csak azoknak, akik nem idegeskednek.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.19
    .barbi1., Melan, Ditti58 és 7 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Szokás szerint jó összefoglaló. A 2.és az 5-ös karakternél nem látom a ládákat csak számokat a 10 feladatóknál …o_O
    Mivel a dekorokat nem biztos hogy kiváltanám/ még nem döntöttem el/ itt meg lehetne spórolni a felesleges érme szerzést..o_O
    Segítenél milyen ládák ezek?:wuerg:Vagy itt nincsenek is?
     
    Melan, Kukackukac, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  3. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    :inlove:Tőled vártam a 100 búza /db kitehetőt , hát elengedem jó........ Amit tudni szerettem volna, az a sok- sok taktikai megoldás a mostani eventekhez...
    furmint111​
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Szia. A taktikát neked kellene összeállítanod, mert csak Te tudod hogy mit szeretnél. Én már összeállítottam mind a két eventet magamnak. Itt csak a 9. sorig fogok elmenni, abból lesz 546 érme. A felhőhöz 475 kell, marad 71 érme, amiből kiváltom a partyt, csillagot, sz.trágyát és természetesen a matricát. :D Semmilyen kitehetőt nem fogok kiváltani. Kezdéskor megkapjuk a Virágkorona-butikot, azt rögtön kirakom kezdéskor és részemről ennyi.
     
    .barbi1., Melan, genka53 és 21 más kedveli ezt.
  5. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Szia!
    3szor számoltam át, de nekem az egaz 31.590 lett. A többi ugyanaz. :)
     
    Melan, Fatther, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    Ki lehet váltani 10 virágkoronát 5 érme/db áron és egy virágkoronát 10 érméért?
     
    .barbi1. és heureca3 kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    A 2. karakternél 25 db Halas láda, az 5. karakternél pedig 2 db Téli csemegés láda van
     
    .barbi1., Melan, -happy58- és 4 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, de ha kezdéskor kirakod a kütyüt amit kapunk és naponta 3x tudod aratni, akkor 6 nap alatt meglesz. Szerintem teljesen felesleges kiváltani előre, mert 13 napos az event, esetleg tartalékba el lehet rakni az érméket, ha elcsúszunk pár aratással.
     
    imi010, .barbi1., Melan és 14 más kedveli ezt.
  9. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Koponyacsontból csak 1 db kell? Valami biztos nem jól értelmeztem, bocsi!:cry:
     
    heureca3, Kuzdern és Sanyat kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, 1 db kell, amit majd vasárnap 14 órától kapunk meg. Egyébként koponyakulcs a becsületes neve. :)
     
    .barbi1., genka53, inanna11 és 12 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszi. Akkor a 2 .biztos, az 5? . Viszont ha elkezdek dekort venni, lehet jön mind...:music:;)Na erre alszunk még egyet..:eek::p
     
    heureca3 és Rékuci1111 kedveli ezt.
  12. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Köszi! Persze, gondolom, csak olyan furcsának tűnt, hogy miért van ott az az egy virágkorona kétszer annyiért, mint a többi.:eek:
    Nekem az ilyenkor a titkos taktikám, hogy beállok a ló mellé, aki az igát húzza a szántáskor, felveszem a hámot és a szemellenzőt, aztán csak húzzuk-húzzuk ahogy bírjuk.. vagy toljuk vagymi. Szóval, amitől megy. És valamikor a fele után számolok, eldöntöm, mennyi kedvem van még hozzá, ha kevés, akkor pörgetek a keréken, Jacket aktiválok, hogy haladjak már gyorsabban, aztán egyszer csak kész.... vagy majdnem.... :music:8):)
     
    .barbi1., Melan, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Most sincs más. Erőből le kell túrni az egészet. Számolni nem érdemes csak a vége felé, meg az első néhány aratás után érdemes egy kis becslést végezni.
    Szóval a taktika most is csak erőből működik: egy különleges dekor miatt naponta 4 belépés; 9. szinten minden egyetlen járható utat hagy; hét eventes területen (majd jön még kettő hozzá) ahány növény annyi érésidő kevesebb, mint óránkénti belépéseket generál, hátha a pixellel túlterhelt szervereik csak bugok árán maradnak áram alatt. Nincs miről beszélni taktikai fronton. Benne volt a lehetőség, de a mosdótál leve maradt benn, nem a gyerek. *** Nem kritikának szánom, hanem csak megfigyelésnek. E mellé még jön holnap 5 minieventecske, meg egy új gazdaköri. Tehát, ha véletlenül nem unnám magam akkor is elunnám az összessel foglalkozni. Valahogy úgy vagyok ezzel, mint az eventismertetőkkel: ha nem tudok 10 perc alatt egy eventismertetőt úgy elolvasni, hogy számokkal megspékelt tervvázlatom legyen, akkor azt az ismertetőt kár volt elolvasni. Itt a minievebtekkel is így vagyok, hogy jobb ha nem is foglalkozom velük, mert még elolvasni sem érdemes, nemhogy bármit kezdeni velük. Ez már nem lep meg, mert ma felfedeztem a bahán egy pequifát. Azt sem tudtam, hogy létezik ilyen, azt sem tudom mikortól és honnan van. Fogalmam sincs mire használhatom és mennyit ér. És a legérdekesebb, hogy nem is érdekel. Ebben az eventben is lesz egy pár újdonság. 2-3at biztosan megjegyzek belőlük, de ennek az az ára, hogy 4-5 régebbi törlődik, automatice.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.5.19
    furmint111, .barbi1., Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  14. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Jóóó Regggelt! (magamnak legfőképp)xD:cry: De jó hogy ezt leírtad! :) Én ennél az eventnél a dátumot nem is néztem... csak azonkívül minden mást. :D Teljesen elkerülte a figyelmemet, hogy ez most 13 napos lesz.
     
    Döbi65, heureca3, kovacstne és 2 más kedveli ezt.
  15. wilddemon

    wilddemon Haladó

    Sziasztok! Megzavart engem is, hogy nem a szokott formájában volt az eventismertető. Telepakoltam a bahát a gazdaköris hiányzó dolgokkal, és most olvasom, hogy a kert törpe onnan jöhet -.-
    Remélem igy is meglesz a felröpi majd hajtok rá nagyon.
    Egyébként érdekes mindkét event, hogy 2 területes. Tetszik, majd meglátjuk, hogy sül el ez a fajta kihivás. :)
     
    Ribiszke, heureca3 és DevilMókus kedveli ezt.
  16. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm és a név javítását is!:)
     
    heureca3 kedveli ezt.
  17. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Sajnálom és kicsit rá is csodálkozom, hogy Neked ez az event leírás bonyolult.
    Véleményem szerint semmi bonyolult nincs benne, mindössze olyan információkat is tartalmaz, melyek Neked egyértelműek és feleslegesnek tűnhetnek.
    DE, az event ismertetőjének készítésekor figyelembe kell vennünk azt, hogy nem csak olyan játékosok olvassák, akiknek a "kisujjában" van a farmozás, az eventezés.
    Elképzelhető, hogy valaki most kezdte a játékot és neki is olyan ismertetőt kell a kezébe adnunk, amivel elboldogul.
    Tehát, meg kell adnunk a lehetőséget arra, hogy akinek ez a terület és ez az event mechanika új, az is eligazodjon.
    Neked viszont ott a lehetőség, hogy átugord a számodra felesleges részeket.
    A hozzászólásodat pedig inkább értékelem egy megint felesleges vagdalkozásnak, mint építőnek.
    A számodra gagyi, harmadlagos, vagy bármilyen jelzővel is illetett dolgok mások számára értékesek lehetnek.
     
    PepperPotts, .missrofi., Melan és 13 más kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Segítség.... !

    Valaki csinált menetrendet úgy minden eventet feltüntetve?:music:
     
    spagetti24 és Sikka1 kedveli ezt.
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Én sajnálom a legjobban, hogy Te ezt a saját munkádra értetted. Tudom, hogy megkapjátok az anyagot, amiből dolgoztok. És abból mindennek benne kell lenni. A bonyolultságot értsd úgy, hogy sokkal egyszerűbb ez az event, mint ahogy egyáltalán le lehet írni. Pontosan abból kifolyólag, hogy mindenki számára készül. Semmi vagdalkozás nem állt szándékomban. És az átugrásokkal nem szeretek élni, mert sokszor megjártam már velük. Azt viszont vállalom, hogy nem abban a sorrendben olvasom végig az ismertetőket, amelyben készülnek. De elolvasom, mert bármelyik mondat tartalmazhat olyan infót, mely új és/vagy nagyon fontos lehet.
    Mivel mindenki számára a 6 fejlesztés a legértékesebb ebben az eventben (még paszuly sem kell hozzá) csocsótól kezdve a 25ös szintű játékosig a felhő mindenféle szempontból harmadlagossá válik. Ugyanis a taktika főeleme (ha valaki nem esküvői fotózkodásra használja a farmját) a fejlesztések megszerzése, a másodlagos kérdés pedig az, hogy ehhez mennyi erőforrás kell és mit lehet ebből elérni (pajtakészlettel, gazdakörivel, pénztárcával, stb). Az előzőek pozitív választása esetén (mind a 6 zsebben) a felhő nem is kérdés, mert az is zsebben. Akkor, ha valaki nem tud 6ig elmenni akkor jöhet a felhő elérésének vizsgálata. Remélem nagyon kevesen szorulnak erre rá. Hozzáteszem, hogy, aki majdnem 6 fejlesztésig jut annak is már zsebben a felhő.

    U.i.: Számtalanszor leírtam, hogy a jó eventet max 2 oldalban le lehet írni. az összes táblázattal együtt. Az eventet sajnos nem Te készíted. Azt is nagyon sokan leírják, hogy nem azért játszanak, hogy információ hegyeket kelljenek olvasni. A játékosok nagytöbbsége szeretné az infókat, ismertetőket 5-10 perc alatt naponta letudni. Minden ami ennél több a játéktól veszi el az időt.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.5.19
    furmint111, Melan, dalmata10 és 6 más kedveli ezt.
  20. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Köszönöm, hogy ezt leírtad.
    Így egészen más értelmet nyert a mondanivalód, örülök, hogy ezt megosztottad velem/velünk!
     
    Melan, genka53, dalmata10 és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.