Visszajelzés Farmerama ranglista

Kategória: 'Hivatalos fórumjátékok', témanyitó: Szaba, témanyitás ideje: 26.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Sziasztok!


    Kövesd Te is Gazdatársaid fejlődését a Farmerama ranglistán.

    Ranglista elérhetősége:

    A Farmerama ranglista most már két helyen is elérhető:
    https://www.farmeramagame.hu/ranglista
    http://ranglista.farmeramagame.hu



    Farmerama ranglista segítség

    A ranglistára minden, magyar nyelven beszélő Farmerama játékos csatlakozhat!

    Ahhoz, hogy a farmod megjelenhessen a ranglistákon szükséged lesz egy ranglista, vagy FarmeramaGame.hu felhasználói fiókra.
    Első lépésként jelentkezz be a weboldalunkra, amennyiben még nincs felhasználói fiókod regisztrálj egyet. Sikeres belépés után a bal oldali menüsorban találod a TP és TTP módosítás linkeket, ezekre kattintva tudod megadni az aktuális tapasztalatpontod.

    Több farm regisztrációja
    Egy felhasználói fiókkal (felhasználónévvel) több farmnevet is tudsz regisztrálni. A ranglistákon a farmnév jelenik meg.

    Hírfolyam
    A hírfolyam megtekintésével nyomon követheted melyik Gazdatársad lépett szintet az utóbbi tapasztalatpont frissítésével.

    Helyezés változása

    A Gazdatársak tapasztalatpont frissítésével változhat a listákon elért helyezésed, ezt felfelé vagy lefelé mutató nyilak jelzik.

    Beállítások
    A beállításokban személyre szabhatod a profilod, megváltoztathatod a jelszavad (ez korában biztonsági szó volt), de akár a farmod ranglistákon való megjelenését is kikapcsolhatod.


    A topicnyitó hozzászólás módosítását a farmeramagame.hu rajongói oldalt működtető Játékostársunk kérésére frissítettük!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.9.18
    HéricsBáró és -Vica0401- kedveli ezt.
  2. Azari02

    Azari02 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Egyébként ez a Magyar ranglista dolog nem hülyeség!
    Belehetne vezetni más Bigpointos játékba is!:)
    Szép napot!
     
  3. Rudolfbeer

    Rudolfbeer Törekvő

    A ranglista szerkesztőjétől kérdezném, hogy miért nem távolítja el a ranglista élén található csalót, aki legalább egy hete beírta magát az első helyre??? Tudom, hogy nem tiszted ellenőrizni a beírt adatok valódiságát, de a nyílvánvaló tényeket észre kéne, hogy vedd!
    Az első helyre beírt 23milliárd TP pedig nyílvánvaló csalás, mivel a világon a legtöbb TP-vel rendelkező játékosnak sincs még 4 milliárd TP-je sem!
    Légyszi intézkedj!
    Köszi.
     
  4. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Sziasztok!


    A Farmerama hivatalos nemzetközi ranglista pillanatnyi állása:

    1. sisi64 szint: 200 TP: 3. 518. 468. 047

    2. tlsd szint: 200 TP: 3. 247. 482. 936

    3. Rudolfbeer szint: 200 TP: 3. 191. 237. 307


    A magyar ranglistán megjelent csaló által megadott TP szám kb. hétszerese (!) a legeredményesebb Farmerama játékosénak.


    További jó játékot:)

    K&K
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. juliska70

    juliska70 Fórum nagymestere

    sziasztok!
    valami ellenőrzést be kéne vezetni,mert így teljesen hiteltelenné válik,ha bárki bármilyen adatot beírhat.
     
  6. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Sziasztok!

    Az említett valótlan adatot beíró játékost még vasárnap este töröltem a ranglistáról.

    gyulaika, a ranglistára már korábban feliratkoztál. A feliratkozáskor nem adtad meg az e-mail címed, ezért nem működik az elfelejtett biztonsági kód funkció. Ilyen esetben kérheted (az ID számod megadásával) a korábbi feliratkozásod törlését.
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    De gáz, hogy valaki más nevében szórakozik. Szomorú. :( Köszi a tájékoztatást. Szép estét neked :)
     
    Irma-gazda és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Szia! Nem feltétlenül kell szórakozásra gondolni. A ranglistán szereplő adatok kis része, még a korábbi ranglistából került át.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Áh, értem. :) Köszi a választ. :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  10. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Szia! Ebben a topikban, a FarmeramaGame fórumán, valamint e-mailben is kérheted a feliratkozásod törlését.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  11. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia! Itt szeretném kérni a feliratkozásom törlését. Köszönöm.

    ID 30370470


    dupla hsz összevonása
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.9.14
  12. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Kérésednek megfelelően töröltelek az adatbázisból, most már újra feliratkozhatsz.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  13. csillagocska19

    csillagocska19 Kivételes tehetség

    Szia! Én is szeretném kérni a törlést, bár én úgy emlékszem, hogy adtam meg mail címet, de a rendszer nem találja. Előre is köszönöm!
    ID: 39931894
     
  14. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Szia! Kérésednek megfelelően töröltelek a ranglistáról, most már újra feliratkozhatsz.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  15. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia! Be szeretnék lépni, de nem fogadja el az adatokat, pedig a jót írtam be. Mit csináljak?
     
  16. Gorgo1973

    Gorgo1973 Fórum-zöldfülű

    Szeretném ha törölnétek a ranglistáról. ID: 2572404
     
  17. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    gyulaika, én úgy látom 2014.09.23 15:25 -kor sikerült módosítani az adataidat.
    Gorgo1973, kérésedre töröltelek az adatbázisból.

    Kedves játékosok!

    A mai naptól a Farmerama ranglista önálló oldalként, az első hozzászólásban szereplő linken érhető el.


    A ranglista egyes elemeit a főmenüben tudjátok kiválasztani.



    A módosítás a játékos, a farmeramagame oldal felelős gazdájának kérésére történt.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.9.18
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. Farmella97

    Farmella97 Fórum-zöldfülű

    nem enged be a szokásos jelszóval az új oldal, mi a teendő?

    megoldódott, bocsi.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.9.14
  19. Tityi-Totyi

    Tityi-Totyi Junior szaki

    Üdv. Mindenkinek! Sziasztok!
    Szeretnék segítséget kérni én is a ranglistával kapcsolatosan. Nem tudok belépni, mert bejelentkezéskor azt
    mondja ilyen felhasználó nincs, ha regisztrálni akarok, akkor meg azt mondja, hogy ilyen felhasználó már létezik.
    ID:21583866
     
  20. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Sziasztok!

    Kedves Tityi-Totyi, feliratkozott tagja vagy a ranglistának, utoljára 2014.07.09-én módosítottad az adataidat.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.