Visszajelzés Farmerama ranglista

Kategória: 'Hivatalos fórumjátékok', témanyitó: Szaba, témanyitás ideje: 26.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HodjánTünde

    HodjánTünde Fórum-zöldfülű

    köszönöm!!
     
  2. zsozsoka7

    zsozsoka7 Fórum-zöldfülű

    n
    nem tudok modositani és a farm rangsorból is eltüntem. A bahamán bent vagyok.
    ID 15729646
     
  3. zsozsoka7

    zsozsoka7 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm, már megoldodott.
     
  4. skalimaci

    skalimaci Fórum biztosa

    sziasztok
    szeretnem töröltetni magam a ranglistarol.
    köszönöm
    üdv
    skalimaci
    ID: 33740272
     
  5. Faültető

    Faültető Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem jó a lista oldala, vagy az én gépemnél van gond?
    Üdv
     
  6. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!
    Nálam rendesen működik mindkét lista ;)
     
  7. Vicuska47

    Vicuska47 Utánpótlás-írogató

    sziasztok! Hol találom a listát?
     
  8. dada081990

    dada081990 Fórum veteránja

    Szia,
    ITT.
     
  9. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Sziasztok!

    A FarmeramaGame.hu megújulása után a Farmerama ranglista is új rendszert kapott.

    A ranglista elérhetősége nem változott, a farm és a sziget lista továbbra is a főmenüben kiválasztva érhető el.

    A ranglista oldalán regisztrálva, már nem kell külön feliratkozni a listákra, bejelentkezés után lesz lehetőségetek frissíteni a tapasztalatpontjaitokat. A bejelentkezés a regisztrációkor megadott felhasználónévvel és jelszóval lehetséges.

    A holnapi napon még lesznek frissítések a rendszerben, és írni fogok egy segítséget is az oldal használatához. Aki már járt a megújult FarmeramaGame.hu oldalon, ismerős lesz neki a rendszer.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  10. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Sziasztok!

    A Farmerama ranglista beleolvadt a FarmeramaGame.hu rendszerébe. A sikeres regisztráció után, az oldalra belépve tudjátok megadni és frissíteni tapasztalatpontjaitokat.

    Örömmel fogadom a változással kapcsolatos észrevételeket, és fejlesztési ötleteket.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  11. Tityi-Totyi

    Tityi-Totyi Junior szaki

    Sziasztok!
    Sajnos a ranglista nekem sem működik a fenti elérhetőségek egyikén sem. Még próbálkozom holnap is, remélem sikerül majd belépni.:oops:
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Már többszöri próbálkozásra sem tudtam az adataimat módosítani a ranglistán. Nagyon jó lenne egy linket is kapni a lista elérhetőségéhez, ha lehet. Köszönöm.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  13. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Kedves Farmerama ranglista tagok és további Farmerama játékosok!

    A Farmerama ranglista ezentúl a FarmeramaGame.hu oldalon elérhető.

    A korábbi ranglista feliratkozás most megegyezik a FarmeramaGame.hu oldalon történő regisztrációval.

    Felhasználónév: (korábbi felhasználói név)
    Farmod neve, ez jelenik meg a ranglistán.

    Jelszó: (korábbi biztonsági kód, funkcióját tekintve nincs változás)
    A profilodban bármikor megváltoztathatod, amennyiben nem jut eszedbe, használd az elfelejtett jelszó funkciót.

    E-mail cím:
    A regisztrációkor megadott e-mail címre érkezik meg az elfelejtett jelszó pótlásához szükséges link. Az e-mail címed nem látható más felhasználók számára, így megadása nem jár veszélyekkel. A megadott címre az oldal szerkesztői nem küldenek kéretlen reklámlevelet, hírlevelet, nem adják ki harmadik félnek.

    A tapasztalatpontjaid megadásához és későbbi módosításához az oldalon történő bejelentkezés szükséges. A bejelentkezéshez a regisztrációkor megadott felhasználónév és jelszó párosra lesz szükséged.

    Néhány fontos információ:
    - A korábbi ranglistán szereplő adatok nem kerültek importálásra a FarmeramaGame.hu rendszerébe, aki 2015.11.22 után még nem regisztrált az oldalon, nem fog tudni bejelentkezni.
    - Amennyiben igény van rá a ranglista, illetve a FarmeramaGame.hu rendszere fejleszthető.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  14. Gyöngyhörcsög

    Gyöngyhörcsög Junior szaki

    Rájöttem: véletlenül pont tíz feliratkozó volt még csak a listán, bővítettem :)
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm a linket és a tanácsokat, sikerült regelni és feliratkozni a listára:)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  16. joc91

    joc91 Junior szaki

    Szia,hogy lehet feliratkozni?
     
  17. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Szia, joc91!

    A FarmeramaGame.hu oldal megújulásával már nem lehet felíratkozni a ranglistára. Sikeres regisztrációt követően tudsz bejelentkezni az oldalra. Bejelentkezés után kattints a saját adatlap linkre (jobb oldali menüsor), itt tudod szerkeszteni az adataidat, megadni és később frissíteni a tapasztalatpontjaid.

    A regisztrációval kapcsolatos segítséget 3 hozzászólással feljebb olvashatsz.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. betjoli

    betjoli Fórumprofi

    Sziasztok!
    Sikerült frissítenem a listát nem is volt olyan egyszerű
     
  19. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Szia! Mi volt benne a bonyolult?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Szia Szaba!

    Görgetni lehet a listát ? ;)