Visszajelzés Farmerama ranglista

Kategória: 'Hivatalos fórumjátékok', témanyitó: Szaba, témanyitás ideje: 26.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Szia! Jelenleg nincs beépítve görgetési funkció. A rendszer további fejlesztése a véleményeitek, ötleteitek figyelembe vételével fog megtörténni.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  2. emocy91

    emocy91 Fórum biztosa

    Az nagyon jó lenne, ha görgethetnénk, anélkül mi értelme van a listának ???
    A listát, ami volt, nem kell bemutatnom Neked :), na kb. olyant szeretnénk ;). Köszike, szép estét :).
     
  3. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    Sziasztok!

    Regisztrációnál, azt írja, helytelen felhasználói név!!

    Köszi a segítséget!
     
  4. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    A felhasználónévben nem szerepelhet különleges karakter. A magyar abc betűin kívül, számok (0-9), a kötőjel (-), és az alulvonás (_) engedélyezett.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    A játékos nevemet szerettem volna megadni!
     
  6. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Milyen különleges karakter van a nevedben?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  7. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    A BÚÉK2011 -el akartam regisztrálni!
    Most más néven sikerült!

    Köszi!
     
  8. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    A BÚÉK2011 felhasználónév sikeresen regisztrálásra került, és már szerepel is a listákon.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  9. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    Regisztráltam, majd megváltoztattam!
    Ezután íratkoztam fel!
     
  10. joc91

    joc91 Junior szaki

    Köszi,sikerült:)
     
  11. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

  12. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Hát nem tudom mi változott, de én régen bent voltam a ranglistán most be akarok jelentkezni a nevemmel és jelszavammal amivel bent voltam és azt irja nincs ilyen felhasználó. Pedig a név is és a jelszó is ugyanaz amivel régen simán bejelentkeztem.
     
  13. orcsikbalazsne1970

    orcsikbalazsne1970 Fórum-zöldfülű

    Szeretném kérdezni, hogy az 1 imél cimröl regisztrált másik farmot hogyan lehet a listára felvinni. A segitséget előre is köszönöm.
     
  14. vampire_hunter

    vampire_hunter Fórumlakó

    Szia! Újra be kell regisztrálnod magad :) és utána már gond nélkül be tudsz jelentkezni.
     
  15. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Köszönöm
     
  16. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Szia! A régi ranglistáról nem kerültek importálásra az adatok, mert nem tudhatom ki szeretne továbbra is szerepelni a ranglistán.

    Szia! Az oldalon jelenleg egy felhasználói fiókhoz csak egy farm adatait lehet megadni. Később lehetséges, hogy egy felhasználói fiókkal több farm adatait is meglehet majd adni.

    Megfordult a fejemben, hogy a regisztrációhoz ne kelljen megadni egy működő e-mail címet, azonban ennek megvalósításához több mindent kell módosítani a rendszerben.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  17. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Sziasztok! Változott a FarmeramaGame.hu oldal regisztrációs felülete.

    Szeretném, ha minél gyorsabban tudnátok regisztrálni az oldalon, ezért eltávolításra került az e-mail kötelező megadása a regisztrációs űrlapon.

    Az e-mail címet az oldalra bejelentkezve az Adatlap módosítása linkre kattintva tudjátok megadni, és szükség esetén módosítani. Az elfelejtett jelszó funkció nem működik a rendszerben elmentett, érvényes e-mail cím nélkül.

    Szükség esetén a jelszavatokat is megtudjátok változtatni, szintén az Adatlap módosítása linkre kattintva.

    A megadott e-mail címre kéretlen reklámleveleket nem küldünk, adatbázisunkat harmadik fél számára nem szolgáltatjuk ki, az oldalon sehol sem jelenik meg.

    További fejlesztések:
    - A Saját adatlap linkre kattintva láthatjátok az aktuális tapasztalatpontjaitokat.
    - Zöldes hátterű rendszer üzenet jelenik meg a beírt tapasztalatpont sikeres elmentésekor.
    - Ugyanazt az e-mail címet most már több felhasználónévhez is meglehet adni.
    - A regisztrációs felületen most már az összes magyar ékezetes betű használható.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Szaba!
    Szeretném megkérdezni, hogy a listáról hogyan tudom törölni vagy töröltetni az eredményemet?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  19. Szaba

    Szaba Járnitanuló

    Szia -gyöngy-581! Üresen hagyod a tapasztalatpont mezőt, és így kattintasz a Tapasztalatpont frissítése gombra. Ekkor a rendszer kiírja, hogy sikeresen frissítetted a tapasztalatpontod, de a ranglistán már nem leszel látható.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Szaba!
    Köszönöm.
     
    HéricsBáró kedveli ezt.