Visszajelzés Farmeramikus éjszakák - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 31.7.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lüszike69

    lüszike69 Törekvő

    Sziasztok. 78 tű lett összesen nem olyan rossz ez(kupa 29%, 2 bahás területen fák, növények, állatok és a 3 nagyház füvészkert, manufaktúra, vadaskert. A zuhatagok szigetén fele anakonda, másik fele fák). Látom mindenhol szépen jönnek a felröpik. Lámpást is kaptam egyet Otterdintől :) Jó lesz ez meglesz a felröpi simán mindenhol. Sikeres eventet mindenkinek.
     
    Gio, emocy91, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  2. doraemon24

    doraemon24 Törekvő

    Sziasztok! Melyik kaktuszt érdemesebb termelni szerintetek? a lámpás nagyon nem akar jönni,de szerencsére küldhető napi ajcsiba,így napi 20 összeszedhető!
     
  3. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Hoppá! Gyerekek: oda adtam az első szőnyeget és kaptam 4db lámpást. Haladok:D
     
    Gio, -Fülemüle-70, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  4. SzilvaG

    SzilvaG Fórum biztosa

    Hát én bosszús vagyok, de magamra. Egy terület neon+narancs panda néhány társával együtt nézett rám éhesen az esőerdőben. Úgy tűnik elfelejtettem megetetni őket. :(
    Hát nem tudom ez nekik esett e rosszabbul vagy nekem. :)
    Másik két területről jött 10 lámpás szerencsére (szőnyegesek meg pálcikások). De azért remélem a szomszédaim is résen lesznek. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.8.18
    Gio, Fuhur, -Fülemüle-70 és 9 más kedveli ezt.
  5. P.Szilvi

    P.Szilvi Járnitanuló

    Sziasztok!
    32 ól a többi fa, 30-as legenda panni nélkül 14 lámpát adott. Az ólakra 1 jött csak a többit a fák adták.
     
  6. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Én is így jártam! Így már 6 db lámpásom lett.
     
    Gio, -Fülemüle-70, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  7. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Tű 131 jött, ez szerintem jó. Lámpás csak 3 db, de a karakteretetésből egyszer 2 lámpást adott nekem is. Isten tartsa meg jó szokását :D Növények a földben, de csak a fehéret fogom tovább ültetni. Gondolkodom, hogy bontok területet, mert a lámpás miatt nem éri meg telerakni, inkább ültetek. Több fog jönni szomsziktól, mint a területről. Na majd meglátom. Jó eventezést mindenkinek :)
     
    Gio, -Fülemüle-70, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  8. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok! Elsőre 131 tűm,és 6 lámpásom lett! Sok-sok felröpit kívánok nektek! :D
     
    Gio, -Fülemüle-70, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  9. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Alighanem szerencsés szerver alatt születhettem, mert a beharangozóval és az előttem szólókkal ellentétben nálam egész jól jöttek a felröpik. Két terület fára (jávai alma és papagájtoll), plusz egy terület 20 órás ólra 16 db lámpás és 160 db tű jött.

    Mellékinfó: A fenti mennyiségek 30-as legendával, viszont pannik és a röpikre ható felhők nélkül jöttek.

    A három ajándékszőnyeget és a lámpásokat felhasználva a kismukitól és a nagymedvétől kaptam újabb hat csodalámpást.

    Ha a későbbiekben is ilyen arányban jönnek a röpik, meg leszek elégedve.
     
    stellácska26, Gio, -Fülemüle-70 és 7 más kedveli ezt.
  10. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    3 föld fából 5 db varázslámpás

    elég vicces!!!!!!
     
  11. nyelesdorgo

    nyelesdorgo Járnitanuló

    Sziasztok!

    Még 1 x, javítva: 3 oldal fából 3 db lámpa... :) Ez még forint/euro alapon is soványka...

    Nyelesdorgo
     
  12. Micimaci68

    Micimaci68 Junior szaki

    2 terület 20 órás fa és ólakra 2 db lámpás. Ez nem semmi:oops:
     
    stellácska26 és .barbi1. kedveli ezt.
  13. Valami gubanc van megint.
    Nem engedett be másodszor a zuhatagok szigetére csak ki-belépés után!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    lovag01 kedveli ezt.
  14. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Egyértelműen a 9 órást. Időarányosan a 3 órásból 2/3-dal, a 6 órásból 1/3-dal több kell, ugyanannyi malomtermékhez.
     
    stellácska26, Gio, -Fülemüle-70 és 4 más kedveli ezt.
  15. oxalen

    oxalen Utánpótlás-írogató

    Akkor én egészen jól jártam, mert ugyan csak 1 lámpást kaptam, de nem olvastam el figyelmesen a leírást, így növényekkel vártam az eventet, csak mutatóban maradt ki 1-2 ól és fa:)
     
    stellácska26 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  16. rencsike982

    rencsike982 Junior szaki

    Sziasztok!
    Nekem egy területen teljes 20 órás fák ...2 területen vegyesen fákkal és ólakkal adott 12db lámpást..és...156db tűt !....Egyedül csak a legendám van ami reppenőre hat az viszont 30-as!.....Úgy gondolom ez így nem is olyan rossz!....Jó játékot kívánok mindenkinek!
     
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Teljesen igazad van!Én is befejeztem, megyek tyúkszemet áztatni pénteken az Adriára!!xDHa nem jövök, megevett egy cápa!!xD
     
    stellácska26, ildiko44, csio70 és 13 más kedveli ezt.
  18. oxalen

    oxalen Utánpótlás-írogató

    Választani kell, hogy melyik növényt termelem, vagy mind a 3-at is lehet, és vegyesen is beadhatom? (Tudom, hogy a fehéret érdemes, de jöhet úgy ki az aratás, hogy mondjuk még belefér este 1 rövidebb érésidejű eventgaz.
     
  19. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Volt 1 terület fa, 20 és 21 órásak
    elfelejtették, hogy illene adni lámpást
    szívás
     
    Gio, genka53, bendi1121 és 2 más kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A malomban bármelyikből tudsz "darálni" szőnyeget, így vegyesen is termelhetsz, ha úgy jön ki
     
    stellácska26, Gio, genka53 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.