Visszajelzés Farmkupa - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    No jól van, nem azért a húsz fillérért,de írhattad volna hogy hány napos. Most jöttem vissza a naptártól és leesett a tantusz hogy az utolsó nem 7 napos. :D
     
  2. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Engem egyelőre semmi, de azért akarom elkezdeni, mert ha közben mégis eszembe jut valami, akkor ne legyek lemaradásban. Az a terület úgysem veszi el mástól a helyet, azt a pár kockát semmi művelni. Na, ez a motivációm az eventhez. 8):)

    Kieg.: mintha láttam volna valahol egy szarvasbogarat odaírva, és az még nincs. :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 13.6.18
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Írtam. Jössz nekem 20 fillérrel.
     
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Az a helyzet, hogy az esetek 99%-ban nem Mi találjuk ki a fordítást, csak ha valami elírás van akkor tudjuk kérni, hogy módosítsák le.. (hosszú procedúra)
    Nemzetközi neve? "flagflower" zászlóvirág :D
     
    Pharmer500#2, mimi, bubafejgingo és 17 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia
    Én azért , mert lesz egy hónapunk rá , de fontos a taktika és előretervezés :p
    A növénynemesítéssel nálam lesznek a főbb bajok , mert el fogok csábúlni :cry:Mennyire lehet lecsökkenteni az érésidejét ? :p
     
    bubafejgingo, Maszatka47, Cyra65 és 7 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmkupa-eventcsevegő.16770/#post-880506
     
    Maszatka47, -kaktuszable-, Cyra65 és 6 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De nekem ebből semmi nem jött le, amíg nem mentem el megnézni a naptárban. :D A gyengébbek kedvéért írhattad volna úgy is hogy az utolsó hét nem 7 napos és akkor már egyből képben lettem volna. Na nem baj, csináltam egy kört.:D Persze az is igaz, hogy mindenki járjon utána.:)
     
  8. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Már írta Toma, 2 óra 21 percre, de felesleges, komolyan. Én a múltkor a növénynemesítős dologgal nagyon mellélőttem, olyan sok növényem ment el a semmire....

    Köszi az infót :) Milyen gyönyörű a magyar nyelv...A többieknek tuti nem lett ilyen muris :)

    Mert semmibe nem kerül :) Ahogy Toma is leírta, az a hely nem kell semmire, nem vesz el helyet semmitől, nem hat rá semmi, szóval nem is pazarlunk semmit. Ami ebből az eventből kijön, az kvázi ajándék, ha a farmra egyébként belépsz, már semmibe nem kerül az a pár kattintás azon az egy területen. Hosszútávon meg minden felhő megérős, mert nem kér enni, viszont apránként adogat.
     
  9. -picike40-

    -picike40- Haladó

    Egy kérdésem van - egyenlőre - egybe csuszhatnak a a hetek, vagyis ha egy pár nap kimarad utazás miatt, folytatható-e mivel azt írták, h eleinte csak a gazt kell termelni.
     
    Farm_Tadity_ és Ivibaba54 kedveli ezt.
  10. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan mi folytatható?
    Ez az event aminek a csevegőjébe per pillanat írtál, holnap fog még csak kezdődni és 31 napig tart.
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az eventre van 4 hét. Ezalatt amit ültetsz, azt át tudod váltani valamire: vagy felhőre, vagy a gazdaköriben valamire, vagy focizol. Nem fog elveszni semmid az utazás miatt. Amit a 4 hét alatt ültetsz, azt tudod átváltani valamire, teljesen mindegy hogy mennyit voltál szabin.
     
    Maszatka47, -kaktuszable-, Beus85 és 9 más kedveli ezt.
  12. olga6270

    olga6270 Junior szaki

    fel vannak osztva az időpontok, és nem jől értelmeztem, mert az utazásom 21-re esik. Jól kérdezni csak az tud aki már valamennyire képben van. Bocsi

    köszönöm
     
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! :inlove:
    Mi pedig a kollégákkal a te írásodon nevettünk nagyot. Köszönjük!
    Nálam a LEStyán mindent vitt. :D
    ----------
    A focihoz nem értek. A dekorok miatt viszont minden focihoz értő kollégámat kifaggattam az esélyekről. xD
    Sőt, még azt is megnéztem, hogy José Mourinho mit jósol. (Kár, hogy minden szentnek maga felé...... xD)
    Jó lenne beleválasztani abba a dekorba, ami a VB után tp bónuszt ad.
    ---------
    Az eventet csinálom. Ez nem is kérdés.
    Igazából most valóban nem értem, hogy egyesekben ez miért merült fel kérdésként.
    Mi a manót veszítenek, ha már úgyis belépnek aratni naponta?
    Nem is ragozom, hiszen többen megírtátok már, hogy semmi plusz ráfordítás nem szükséges hozzá.
    Abban igazat adok mindenkinek, hogy nagyon hosszú lesz és emiatt talán unalmas is lesz a vége felé... Majd meglátjuk.
     
    Pharmer500#2, almáspite48, taga1 és 21 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az ismertető mindjárt így kezdődik:
    Nem tartottam szükségesnek erre még külön is felhívni a figyelme(de)t.
    Szerintem az eleje lesz nagyon unalmas. A vége felé már látszik, mire lesz elég, amit ültettünk, akkor már bátrabban lehet gazdakörizni és minijátékozni, ott már lesz történés. Az eleje viszont csak "céltalan" ültetés-aratás.
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Hát igen, ezt én is olvastam, csak közben elfelejtettem. Ettől függetlenül azt mondom hogy aki segíteni akar, az rögtön másolja be, vagy magyarázza el szájbarágósan, mert másképp nekem se segít.
     
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Esti teendőim közben elgondolkodtam azon, hogy egy hétvégén, ha nem szól közbe a vv, akkor péntek délután mondjuk 4től vasárnap este 8 ig csak 4 órás időközökkel számolva, éjjel felkelve, pici csúszással számolva, víztrágya kombinációval 1 fanatikus legalább 14-szer ültethet-arathat 2 nap alatt. S így már egészen más oldalról látjuk a "lehetetlent". 1-2 szer beáldozom tán magam, de csak, ha a vv is úgy akarja. Na meg a kedvem. De maradjon el 2-3 menet (mert nem kelek fel)és trágyázzak mindig, akkor is azt gondolom jól haladhatunk vele. Amúgy 1 dolgozós napon 3mal számolok.
    Ennek az 1 földnek az aratása, vetése 1 perc sincs.
    Szóval hajrá! Focira fel! Minijátékozni, gazdakörizni ráérünk közben is, ha több szusszanásnyi időnk akad.

    No, én zárok, mert ítéletidő jön. Jóccakát :)
     
    Zsu065, Swordfish, Maszatka47 és 8 más kedveli ezt.
  17. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szép estét:)

    A lejátszható játékok számát gyarapítani fogja a 3. héten kapott kitehető is, ezt azoknak is érdemes lesz kihasználni, aki az eventet nem akarja elkezdeni.
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem értem és nem értem. Ültessél a területen 4 hétig, utána meglátod hogy mire lesz elég és az utolsó napon vegyél ki mindent ami addig összegyűlt. Remélem a zivatar elkerül.
     
  19. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Persze, persze. Úgy csinálom majd, de minél többször aratok, annál többre jut :)

    Nem kerül, dörög, villámlik.
    Husss, hess libus :)
     
  20. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Számolgattam kicsit.
    A felhőhöz kell 15 farmkupa zászló (6750 egaz és 300 bot). Ezért kapjuk a felhőt (ami nem nagy szám) és sok sok nyereményt még. Köztük 4*15=60 rajongói színeket (előállítása 10.200 egaz és 360 bot), ami lefocizható csillagos érmékért, és a boltba további dolgokra váltható.
    Farmkupa I. : Kell hozzá sok minden a pajtából, amiért kapunk e.gazt, botot, csillagos érmét és rajongói színeket. Az eventes területet nem is kell ezekért a nyereményekért használni.
    Farmkupa II. : 2200 egaz-ért és 78 botért kapunk 13 rajongói színeket (2210 egaz és 78 bot az előállítása), 15 csillagos érmét, és még egyéb nyereményeket.
    Farmkupa III. : 1700 egaz-ért és 60 botért kapunk 10 rajongói színeket (1700 egaz és 60 bot az előállítása) és még egyéb nyeremények. Itt a tenyészállatokat is beleszámoltam a beadásba, mivel így éri meg megcsinálni ezt a részt.
    Farmkupa IV. : 2750 egaz-ért és 102 botért kapunk 17 rajongói színeket ( 2890 egaz és 102 bot az előállítása) és még egyéb nyereményeket.
    Farmkupa V. : Itt megint pajtából kell beszórni és kapunk 6 rajongói színeket (1020 egaz és 36 felröpi az előállítása) és egyéb nyereményeket.
    Egyértelmű, hogy a malomban előállítani max a farmkupa zászlót érdemes. Aki focizni szeretne, annak is jobban megéri az egyik gkör feladatsort megcsinálni. Azt pedig mindenki el tudja dönteni, hogy a pajtából kért dolgokat megéri e neki beadni jelen esetbe.
    Én még nem döntöttem el melyik feladatsort csinálom. Szerintem majd meglátom mennyi gazom lesz és felröpim, aztán ami belefér az jöhet:) A boltból a parti pörikre fogok mindenképp rámenni. A pajtámból pedig szívesen fogok rááldozni erre az eventre, mert azt több területen vissza tudom majd pótolni:)
    Remélem a számításaim jók :)
    Mindenkinek kitartást kívánok ehhez a nagyon hosszú eventhez :)
     
    Utoljára szerkesztett: 13.6.18
    Zsu065, Swordfish, taga1 és 14 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.