Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Azt nézted mellé, hogy mennyi a pajtaértékük? Mert nem piskóta! A farmos faállomány mehet a trutyiba mellettük. A metélőhagyma letarolja az összes fát majdnem. És 3,5 óránként aratható. Ajjaj! Szóval pá, pá szegfű és rózsa. Legfeljebb szárazvirágnak lesznek jók, hamarosan. A piaci árukból ítélve, már a kutya sem termeli őket.
     
    Sali~*.*, mimi, emocy91 és 6 más kedveli ezt.
  2. Macskadédelgető

    Macskadédelgető Fórum-zöldfülű

    Nem tudom, ide való-e igazán de ezt a topikot találtam. Kis farmokon csinálgatom a memorit - egyik kedvenc játékom élőben is -, ennek kapcsán merült fel bennem - kb. az 5. után -, hogy miért kell a nyitó képernyőt 2x betenni, ha közben megmutatjátok a játék-indító képernyőt. Fölösleges még 1 "rajta" gombot nyomkodni.
    És egy piciny kritika: a "Vén tengeri medve" egyáltalán nem vén. Legalábbis nálunk, Magyarhonban mindig ebben a szókapcsolatban szerepel. Az ősz szakálla ellenére sem. Az arca fiatal. Ezért ez nem tetszik, szerintem nem ilyenre kellett volna venni a figurát. Kicsit morcabb, kicsit ráncosabb, kicsit dörmögősebb jobb lett volna.
     
    denisadina kedveli ezt.
  3. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Szerintem ez a Tölgy fejlesztés ki fogja verni a biztosítékot néhány (új/alacsony szinten lévő) játékosnál, akik nem tudtak régen hozzájutni Pannikához. Vagyis hogy adja be valaki, aki még nem is játszott amikor be lehetett szerezni. Vagy esetleg lesz újabb hozzáférés? ;)
     
    Sali~*.*, ursa11, lukimi és még 1 ember kedveli ezt.
  4. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Nem hinném, hogy kiverne valamit a panni kérdés. Nekem egy sincs belőle (nem is lesz) 217-es szinten és semmi bajom.:):music:
     
    taga1, genka53, szida57 és 10 más kedveli ezt.
  5. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nálam is csak 3db van, azt is a kedves játékostársaimtól kaptam! Nem adom senkinek!!!!!!!!xDMég a tölgyes öreglánynak sem!!xDCsak azt nem értem, mi ebben a fejlesztés!!Mert ha ugyan beadnék valamit, persze nem drága tenyészállatokat és kapnák egyet örülnék!;)
     
    genka53, Sali~*.*, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  6. Fifike170

    Fifike170 Aktív író

    Nekem sincs és megvagyok nélküle.
     
    szida57 és lukimi kedveli ezt.
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ó a mindenit...ezért toltam a gk-be annyi 10-100millió csp-t? Összeszedtem 1000-nél több csillagot pár hét alatt...és nincs olyan megérős új rúna, amit mindenképpen ki szeretnék váltani...o_O na mindegy.
    A pannis rúna a leginkább érthetetlen. 1-et beadok, ha beadok...a maradék 36-ot meg ugyanúgy hurcolom??? Ennek mi értelme?:eek:
     
    genka53, HéricsBáró, mebajah és 2 más kedveli ezt.
  8. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) azért csak akad közte 1-2 elfogadható? ;) Élő legenda II-nél nem hozhattak be rögtön olyat, hogy 50.000 csillagért cserébe 37 pannit is be lehessen adni. Majd szép lassan ;) bár gyanítom, hogy ilyen magasságokig nem mennek el8)
    A TP vadászoknak jött egy halom jó dolog, de a többiek is tudnak mazsolázni :) Nekem például kevesebb a csillagom, mint amennyit szívesen beadogatnék :( Nem baj, majd potyognak azok a csillagok, a rúnák meg megvárnak :)
     
    genka53, HéricsBáró, szida57 és 4 más kedveli ezt.
  9. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Nem kapunk csillagot, adunk.Megkérdeztem:(
    https://board-hu.farmerama.com/inde...és-haladók-részleg.14194/page-175#post-911048
    Meglehet, hogy megpróbálják a Pannikat begyűjteni a játékból. Persze ehhez nem pont ilyen ajánlatok kelleneko_O
     
    genka53, Sali~*.*, lukimi és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    genka53, HéricsBáró és ursa11 kedveli ezt.
  11. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Őszintén szólva próbálom belemagyarázni a jó ajánlatot, még akkor is, ha irreális. Hátha jó, csak nem látszik:D
     
    genka53, Rékuci1111, lukimi és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezek után jönni fog valahova. A cirkuszban már volt, a farmáruda esélyes, de event is esélyes. Néhány hét vagy hónap és valahol fel fog tűnni egy pannicska. De még a tölgyre is ráakaszthatnak egyet. Még a kereket sem zárom ki egyértelműen, bár az a legutolsó.
     
    HéricsBáró, Gio, csopke1 és 7 más kedveli ezt.
  13. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    Szia! A rúnáknál akinek nincs Páncél Pannija annak nem is érdemes beáldozni a 400 csillagot!!!
     
    Forradalom kedveli ezt.
  14. farmermama1955

    farmermama1955 Utánpótlás-írogató

    Szép napot kívánok! Szeretném kérni,hogy a PÓNILOVAGLÁS kirakó hangeffektjét- ha lehet- változtassák meg, mert szörnyű! Olyan,mintha nyúznák szegényt,pedig a póni szeret szaladgálni! Köszönöm
     
  15. vostyi69

    vostyi69 Fórum-zöldfülű

    sziasztok
    szeretném megtudni, hogy miért nem kaptam meg a Darulak-ot ?? pedig megcsináltam a feladatot !!!!
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Frissítettél, ki-beléptél a játékból?
    Hol kerested a darut? Bahamás állat.

    Azonban kérdésedet legközelebb egy már meglévő segítségkérő topikban tedd fel: https://board-hu.farmerama.com/index.php#segitseg.275

    Ez egy beszélgetős topik, itt ritkább a moderátori jelenlét.
     
    genka53 és mebajah kedveli ezt.
  17. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Nem tudom már hova is írtam le legutóbb, de már párszor jeleztem.
    Kérlek Benneteket Kedve Modik továbbítsátok ezt a kérést. Azt gondolom másnak is hasznos lenne. Talán egyszer nem süket fülekre talál.
    A terményes ólak(amúgy mindbe kéne már módosítani) kijelzős ablakában jelenítsétek meg azt is hány alapállat és táp kell az ól indításához és hány trágyát ad.
    A tárgy mérete nem fontos, minden ól 2x2es. Szint? Minek? Vagy ki tudom tenni vagy nem...
    Ez olyan nagy kérés lenne? Azt hiszem nem. Megérne egy felújítást ez az ablak. Nem gondolom, hogy ez egy óriási fejlesztői probléma.
    Most cserélném le a terményes óljaimat, s mehetek előbb az enciklopédiába, keresődhetek perceket, hogy melyik ólat érdemes a pajtakészletem figyelembe vételével legalább pár napra betennem a raktárházba. A kissé újabb ólaknál még csak nem is rögzülhetett bennem, hogy kbra mennyi az annyi. A régi ólakét már nagyjából tudom.

    Még marad az a verzió, hogy be-ki rakosgatom az ólakat, hogy a 2 előbbit megtudjam, a trágyát akkor sem. Ez lenne a módi? Vicc.

    Aztán az enciklopédia sem piskóta már. Elég bonyolult. Nekem sokkal áttekinthetőbb lenne, csak 1 példa: ha lenne 1 ól cím, aztán külön madarak, emlősök stb alcím, aztán terményes ólak, ott betűrendben az óltípusok. Biztosan játszanak is a fejlesztők, talán nem lenne nehéz kitalálni a legegyszerűbb, leggyorsabb megoldást. Mert ami most van, az nem az.

    Bocsi, a táp az ablak bal felső sarkában. Az akkor tárgytalan.
    Na most megkavarodtam :D Az azt jelzi nekem mennyi van, s nem azt amennyivel indul az ól. Akkor minden stimm, amit írtam :D
     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.18
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) addig is, amíg nem lesz új kijelzése a terményes ólaknak, ajánlom figyelmedbe Beko munkáját
     
    Zsu065, genka53, libuskafarm és még 1 ember kedveli ezt.
  19. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Köszönöm.
    Ez tényleg jó :) Gyors, áttekinthető. Erről nem tudtam.
    Grat Beko-nak!

    Az ólaknál az Enciklopédiában azok a kék keretek, azokkal az apró betűkkel..... szörnyű.
     
    Rékuci1111 kedveli ezt.
  20. Pretoriae

    Pretoriae Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nem tudom a szomszédaimnak elküldeni a cukros tálkát, (mást igen) Megnéznétek?