Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. semmirevaló

semmirevaló Aktív író

Sziasztok! Ki tudna segíteni, miért lehet tápot gyártani a új állatkának!

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Már keverheted a malomban a pele tápot.

semmirevaló, Ditti58 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. Ditti58

Ditti58 Fórum hercege

ráadásul nálam mindkettőben :D

semmirevaló kedveli ezt.
  4. AtiS90

AtiS90 Fórum-zöldfülű

sziasztok, a jatek undorito lett sajnos azon gondolkodom hogy vegleg kilepjek ennyi ev utan sajnalom hogy nem tugyatok jobban fejleszteni ,allandoan leal hat fuj

5. Menitala

Menitala Törzsjátékos

Nem kell új állat - a jelenlegi helyzetet kell kijavítani!!! A régi helyzetben nagyon lassú - de működik 3x annyi idő kell hozzá. Az új rendszerbe nem lehet belépni, ha mégis sikerűl rövid időn belül kidob.

6. Marcipán31

Marcipán31 Járnitanuló

Sziasztok. Sajnos kezdem én is elveszteni a kedvemet a játéktól. A pörgetés lassú lett. Amikor meg a ládákat bontogatom fel vagy a dekorokat rakom ki mindig vissza ugrik a sor elejére illetve enterrel nem tudom kicsomagolni. Így rendkívül lassan lehet haladni nincs is kedvem hozzá. :(

7. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Egyrészt bontogatáshoz, pörgetéshez 2021. január 11-ig még vissza lehet térni a Flash-verzióhoz.

Kattints ide, ha Unity-ben játszol: upload_2020-12-20_14-29-11.png

Reméljük, hogy mielőbb visszakapjuk ezeket a kényelmi funkciókat.

Másik megoldás:
    Írd be a keresőbe, hogy lád
    Akkor már nem is ugrál az elejére, hanem marad az oldalon.
    A titokdobozt a végén külön kinyithatod.

Marcipán31 kedveli ezt.
  8. angyal21

angyal21 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Sajnos nálam sem müködik ez az új verzió. Teljese le fagytam. Ha be is töltött akkor is csiga lassusággal.Majd ha sikerült rövid időn bellül le is fagytam. A Flash-ban minden simán ment. Gyorsan pörgösen megy a játék. Remélem mire teljesen megszünik addigra rendezezödik az egész mert ha nem meggondolandó hogy van e ertelme a továbbiakban a játéknak.
    Erzsi

anonymus2006, semmirevaló és Feca29 kedveli ezt.
  9. semmirevaló

semmirevaló Aktív író

Köszi!

10. gazoskert

gazoskert Aktív író

Köszönöm megoldódott a dolog beruháztam egy kis csomagra és betegített kész lettem az evettel .Ezt szoktam csinálni mert bosszant ha valami nincs kész .Most per pill működik a farm Flash -be már nem enged be így hol a kliens hol csak simán a PC és megy a játék.

11. forma1_A

forma1_A Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyre írok, de jelezni szeretném, hogy a mai 18:00-i "Leárazás roham * 2020. december" nevű akció nálam többszöri ki- belépésre sem jelent meg a Unity-s verzióval. Szerencse, hogy van még Flash...

12. nixi6565

nixi6565 Utánpótlás-írogató

Sziasztok, nálam csak a bosszúság, az új és a régi sem működik rendesen. Jó kis karácsonyi meglepi. 10 év után kezd elegem lenni a játékból, pedig szerettem nem játszottam volna ennyi éven át. BOLDOG KARÁCSONY MINDENKINEK!

moric67 kedveli ezt.
  13. -pekudli-

-pekudli- Aktív író

Játszom az Unitytel. Vannak gondjaim.
    -reggelente ami nálam úgy 03 óra alig akar a játék elindulni. Talán alszik akkor még a szerver? :)
    -valamit keresek a tárolóban akkor hiába írom be a keresett nevét vagy találja vagy nem, de inkább nem.Egyenként kell végig menni, hogy megtaláljam.
    -nem látom a gazda nevet és az ID számot.Vagy talán rossz a letöltésem?Tulajdonképpen semmi sem látszik, csak ha kilépek.
    - a fórum átugrik a böngészőre, és ott adja be, hogy tudjak írni.

Boldog karácsonyi ünnepeket kívánok!

-pekudli-
    ID:hát azt nem tudom megnézni

14. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Leírásod alapján, úgy látom, Klienssel játszol.

A játékkeret hiánya miatt nem látod a farmneved és az ID-számod, nem azért mert rosszul töltöttél le valamit.
    4. Emiatt az önálló kliensben a farmnév és az ID szám a Játékbeállításokban látható.

Később majd lesz játékkeret is.

A reggeli lassú indulás lehet internet gond is. Lehet a szolgáltató akkor végez karbantartást, vagy javítást, de lehet, hogy esetleg nagy a hálózaton a forgalom, emiatt lassulás van.

A keresőben előfordulhat olyasmi, hogy véletlenül szóközt írsz a keresendő tárgy neve elé.
    Egyébként rendben működik a kereső.
    Ládák bontásánál elég annyit beírni a keresőbe, hogy lád
    Fórumozásnál is rendesen működik nálam a kliens, szóval nincs ötletem, mi lehet Nálad.
    Bár mintha Chrome böngészőnél tapasztaltam volna én is ezt a böngészőre ugrást.

De január -ig még használhatod a Flash-verziót, bármi gond van.
    Farmkeret jobb alsó sarok.

Boldog Karácsonyt!

-ágianyu33- és .csicsergő. kedveli ezt.
  15. esemi06

esemi06 Fórum-zöldfülű

A mai napon újra kipróbáltam a Unity verziót és örömmel tapasztaltam hogy MŰKÖDÖTT :) annyira hogy el is felejtettem hogy nem flash-el játszom. Nagyon-nagyon remélem hogy más gépen amelyeken be szoktam lépni - mivel több helyszínen így több gépen is belépek naponta-ugyanilyen jól fog működni kliens letöltés nélkül is. Hajrá csak így tovább! Drukkolok a fejlesztőknek.

16. agika48

agika48 Aktív író

Kár új gazdakör feladatokat beindítani olyan állatokkal amiket játékkal nem lehet elérni - ilyen minőségű játékra nem fogok költeni!!!! Nem is lottózom - sajnos már ez a játék is lottó - megveszem a csomagot és valami kezdő állat vagy fa van benne. Kellemes karácsonyt kívánok, reménykedéssel.

17. esemi06

esemi06 Fórum-zöldfülű

Sajnos az ünnepek alatt másik gépen próbálkoztam és itt már nem töltött be, illetve lefagyott már Rackónál át kellett lépnem a Flash-be hogy játszani tudjak, :(

barbi021951 kedveli ezt.
  18. gabesz1885

gabesz1885 Fórum-zöldfülű

Napok óta szenvedünk a párom is meg én is ezzel a rossz szerverrel.nem lehetne visszaálitani a régit mert ez nagyon rossz és játszhatatlan

19. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia gabesz1885!
    A felvetésedre azt tudom válaszolni, hogy a játék játszhatósága elsősorban nem szerver kérdése.
    Amennyiben a Unity/Web verzióval nehézkes a játékod, a letölthető kliens lehet megoldás, ha a számítógéped paraméterei megfelelnek a kívánalmaknak.
    Erről itt tudsz olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-nyílt-béta-teszt.20021/
    Addig, amíg viszont lehet játszani a megszokott Flash verzióban (2021.01.11.), azt javaslom, játssz abban, amit a belépéskor a farmkeret jobb alsó sarkán lévő "Flash version" feliratra való kattintással érhetsz el.

20. Dodobá13

Dodobá13 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Szeretnék érdeklődni mikor kapjuk vissza azt a nagyon jó funkciót a játékban, amikor is az alap fára szeretném kitenni a fejlesztést, akkor az kiemelt színnel jelent meg, ezzel jelezve, hogy hol található a sok fa között. Akinek sok fája van kint és néha átnézné, hogy a fejlesztéseket rátegye, sokkal könnyebb volt, mert szinte világított - itt vagyok, ide tedd a fejlesztést! Ez most nincs, így az összes fához oda kell vinni az egérrel, hogy tudd arra jó-e a fejlesztés ami az egéren van!

Leho69 kedveli ezt.