Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [erika05]

[erika05] Fórum bárója

Sziasztok!
    Csak azt szeretném leírni, hogy milyen spur dolog hogy most az új terményesnél az utolsó feladatnál csak 1 db 12 órás munkáskupon van. Eddig minden terményesnél az utolsónál végig kuponok vannak, csalódás hogy mikor már minden lehetőséget kivettek munkások területén most itt is szűkítik.

2. franyo121

franyo121 Fórum félistene

Szervusztok!
    Most valóban dicséretet szeretnék leírni. Ez év 6. hó 11.-én gúnyosan megemlítettem, hogy a "Szezonbolt" kínálatában a "Több hozam a termesztett növényeknél Bónusz : +1." árát 10 db szezonzsetonra emelték. A mostani "Szezonbolt" kínálatában megint a régebbi 9 db szezonzseton az ára. Szeretném azt hinni, hogy ezt az ár csökkenést, a hozzászólásom következményeként értékelhetem.

anya5062, nolina1965, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A játékosoktól kapott jelzések zömét továbbítjuk a központba.
    Hogy aztán azokból ott mit fogadnak meg, és mikor alkalmazzák a játékban, az egy másik dolog, az csakis rajtuk múlik.
    Mindenesetre örömteli dolog, hogy a szóban forgó témában máris csökkent a kért zsetonok száma. Reméljük, tartós marad ez.

4. achmed1122

achmed1122 Fórum ezredese

Ha így haladunk idén még meglesz a 10.000 db Aranybanánom..:D mondjuk nem tudom azért jár valami bónusz?:D

5. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Igen. A rendszer automatikusan beváltja, kapsz érte tízezer arany banánt. xD

anya5062, zsani_apja, nolina1965 és 18 más kedveli ezt.
  6. nolina1965

nolina1965 Fórum parancsnoka

Nem tudom, valaki beleakadt-e már az új bahás növényekbe? Vagy fennakadt-e azon, hogy a golgotavirág termése a maracuja!? Igaz, a Passiflora család több tagot is számlál, 3 faj ehető belőlük, de a másik 2 inkább "dísz", mint olvastam, minden esetre sokkal kisebb gazdasági jelentőségű.
    A Thismia pedig egy kuriózum: Borneón él, általában a föld alatt, néhány évente virágzik, akkor bújik ki néhány hétre a föld fölé.
    Valsz. legalább akkora a gazdasági jelentősége, mint a gyalogkakukk-tollfosztó versenynek.
    Toma, én a jelenlegi 12.931 db ezüst csillagom helyett szeretnék legalább 12000 arany csillagot! Tudom, az se jó semmire, de legalább sárga!

anya5062, farmeres53, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

-Holdfeny-. Fórum elő legendája

Sziasztok! A baha fejlesztés utolsó hulláma lecsendesedett, várjuk az újat;) Remélem cunami méretű lesz;)

8. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia

Legyen dupla cunami , vastagon fogó betűtípussal ami pajtarengető beadandó lenne :inlove:

achmed1122 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. csillaglili55

csillaglili55 Fórum nagymestere

aha... kapsz, ha el nem szaladsz... :D de mondjuk átválthatnák farmaranyra. :p