Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. bigman001

    bigman001 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Most már értem köszönöm szépen!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  2. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    A piacon az eladásnál eddig mindig az adott kategória legelejére ugrott az ablak és lehetett lapozgatni.
    Most ott marad, ahol az utolsó eladás volt!

    Köszönjük, hogy meghallgatták a fejlesztési javaslatot és meg is oldották, hogy működjön!

    Üdv: Nami.
     
    Tigrislady és levi5 kedveli ezt.
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönjük a jelzést, ami a változásra vonatkozik.

    Reménykeltő a szituáció!
    Bizonyára sikerül tartós elmozdulást tapasztalni a megoldásban a játékos igény kielégítéséhez.
     
    PalMa, _Ilona49_, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Tetszik ez a tüntető malac ól , csak nem értem , hogy mit tüntet el ? :D

    Tüntető malac
    [​IMG]
    Farmos állat
    Szükséges szint: farm 100. szint
    Kategória: emlős
    Pajtaérték: 776
    Tenyészthető: nem
    Terményese: nincs
    Táp hozzávalója: 3 db margaréta, 2 db csipkebogyó
    Táp keverési ideje: 06:40 perc - 400 sec
    [​IMG]
     
  5. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    A margarétát,és a csikebogyót, ezeket tünteti el xD
     
    nevada007, zagimichna, Othep és 9 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Véletlen megnéztem , és mikor lett megváltoztatva a pajtaértéke ? Mert az idézésemben még 776 pajtaérték van , itt meg 11534 .

    A pádovai tyúk meg tényleg 17.576 csp ?

    Tüntető malac
    [​IMG]
    Farmos állat
    Szükséges szint: farm 100. szint
    Kategória: emlős
    Pajtaérték: 11.534
    Tenyészthető: nem
    Terményese: nincs
    Táp hozzávalója: 3 db margaréta, 2 db csipkebogyó
    Táp keverési ideje: 06:40 perc - 400 sec
    [​IMG]
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem volt semmi összehozni így a növény mennyiséget. :D
    Gratulálok!
    Mehet a malom... ;)
     
    stb_farmer és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    Mennyi gond és probléma. Nekem csak kicsi van. Rengeteg aranyért valami összekeveredett ??????????????? Nekem már van flamingó ólam régebbi vagy 60. Most miért kapok új ólként csak azt??????????????????????? Programozok!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 Ez még viccnek sem jó.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Hurrá nem vagy egyedül!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 27.4.23
  9. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Ismét ÚJ fák
    Hogyan lehet elérni, teljesítménnyel ? - NEM vásárlással ami juhar lesz.
    Üdv.
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem kötelező új titokfák vásárlása. Ahogy a korábbiakat, úgy ezeket is várhatóan meg lehet szerezni majd a jövőben eventekben nyereményként, szezonos feladatokban. Persze, ha elsők között szeretnél az új fához jutni, és rögtön szeretnél a gazdaköri feladatoknak nekiállni, akkor van lehetőséged a talányos fákból vásárolni.
    Ez mindig a Játékos döntése :)
     
    Sali~*.*, PalMa, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  11. *Pöttöm*Lovag

    *Pöttöm*Lovag Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Szeretném felhívni a kedves figyelmeteket, hogy abban az esetben, ha beszélgetésbe vagy személyes témába átmenő csevegésbe fordulna át a szituáció,akkor azt az erre kitalált "Csevegőkbe"(pl. Oázis, Kuncogó kuckó) tegyétek!
    Ebbe a topikba nem tartozó bejegyzéseket, a jövőben indoklás nélkül törölni fogjuk! Köszönjük szépen!
     
  12. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Lehet, hogy nem idevaló, de mi a bánatot esznek a fejlesztők a Havermackón és a kukacoskodáson? Most ez lesz megvehető FP-ért, de ütre kapjuk Piccolóból is, valami értékesebb helyett. Önmagában esetleg nem volna rossz, de a HM.2x2-es, 2 hétig foglalja a helyet más elől - és ilyen ólat mázsára adnak a ládák. Nekem a kukacoskodás sem éri meg a helyfoglalást, 1 db PP nem akkora durr, hiszen ládák szintén sokkal többet adnak.
    (Ami nekem ettől rosszabb az a Pogó show, a Multitaszking és a levéltánc.)

    Más: Annyira, de annyira szeretném, hogy a cuccok pajtaértékét irják ki a piacon a nevük mellé Képtelenség fejben tartani, vagy táblázatból nézegetni.
    A másik, amit annyira, de annyira szeretnék, ha a bónuszrekeszek fölött az éppen hatóakat rendszereznék, mert ezekben is képtelenség megtalálni pl. a frissen kipörgetett bármit. Még rosszabb utólag keresni, hogy még mennyi idejük van. Főleg azért, mert változtatják a helyüket (nem tudonm, mitől függ, miért van és miért hiszik a fejlesztők, hogy ez bárkinek is jó), és kb. 1000 ábra közül iszonyat nehéz kiszedni. Igen, kértem már máskor is, de tlaán végre meghallgatásra talál... Addig nem volt bj, amig 10-20 item volt. De 700 aratott felhő, van amelyikből 5-6 ábra is lesz, kezelhetetlen!!! Nem lenne nagy dolog lekottázni legalább annyit, hogy a kerékről jövők külön sorba kerüljenek.
    Pici off az előzőekhez: Én mindig azt hittem, hogy a Tüntető malac valamely demonstrációban vesz részt...
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Pont most néztem az új kínálatot. :)

    1 Havermackó (+)500egyszer2024.03.31
    1 Kukacoskodás (+)500egyszer2024.03.31
    Jobban jártak volna, ha a Farmaranyfát rakják be. Biztos többen váltanák be. ;)
     
    nolina1965 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szintén lehet, hogy nem idevaló. Azért írom külön, mert újabb dolog és ne keveredjen a régiekkel.
    Bár nekem már mindegy (mert kész vagyok), de ennél az új "Malalás" ólnál számomra nagyon zavaró, hogy nem látszik sem az, ha meg van etetve/itatva, sem az, hogy mennyi táp van számukra. A jövőben kérlek, tegyétek ezt rá, ahogyan minden más ólnál.
    A fánál még az sem látszik, hogy megérett, kérem, ezt is igazítsátok a többihez.
    Köszönöm!