Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Namiamano

Namiamano Fórum mestere

Sziasztok!

A piacon az eladásnál eddig mindig az adott kategória legelejére ugrott az ablak és lehetett lapozgatni.
    Most ott marad, ahol az utolsó eladás volt!

Köszönjük, hogy meghallgatták a fejlesztési javaslatot és meg is oldották, hogy működjön!

Üdv: Nami.

Tigrislady és levi5 kedveli ezt.
  2. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Köszönjük a jelzést, ami a változásra vonatkozik.

Reménykeltő a szituáció!
    Bizonyára sikerül tartós elmozdulást tapasztalni a megoldásban a játékos igény kielégítéséhez.

DevilMókus, levi5 és Namiamano kedveli ezt.
  3. franyo121

franyo121 Fórum admirálisa

Szervusztok!
    Megint szeretném a rosszallásomat kifejezni a fejlesztők "fejlesztéséért"! 2021.06.07.-én szóvá tettem, hogy a "Szezonbolt"-ban 9 db szezonzsetonért lehetett "Több hozam a termesztett növényeknél. Bónusz :+1" 1 órára szóló hatóidejű bónuszt vásárolni, aminek 10 zsetonra emelték az árát. 2021.09.02.-án mérsékelték az árat és újból 9 zsetonért vásárolhattuk. Ma szembesültem vele hogy a 9 zsetonos ár időközben 13-ra változott. Visszatérnék a 2021-es javaslatomhoz : Emeljék fel 20-25 zsetonra és többet nem kell vele foglalkozni, mert annyi zseton összegyűjtését képtelenségnek tartom a jelen játékbeállítások mellett. Köszönöm, ha valaki elolvassa és tesz valamit a régi ár visszaállításáért!

Utoljára szerkesztett: 29.7.22
    Ivibaba54 kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Nem vitatva a panaszod jogosságát, némi magyarázatra azért találhatunk.
    Először is önmagában a drágulás csak akkor tényleges drágulás, ha a megszerezhető szezonzsetonok száma nem változik. Te ebből az alapfeltevésből indultál ki, de ha bekukkantunk a jelenleg futó event boltjába, akkor ott nem kevesebb mint 8 db szezonzseton váltható ki. Korai még ugyan az alábbi kifejtést megtenni, hiszen a szezonnak még a felénél se vagyunk, de megkockáztatom:
    1. A szezonos boltban minden több zsetonba kerül.
    2. A szezon ideje alatt több zseton szerezhető, mint korábban.
    3. Viszont nem "ingyen", hanem - ha kiindulhatunk a jelenlegi eventből - extrák beáldozásával.
    És így már magyarázatra lel a dolog, amitől még persze nem lesz kevésbé kellemetlen...

.barbi1., ljanika6, DevilMókus és 9 más kedveli ezt.
  5. mandityalexandra

mandityalexandra Fórumgróf

Kedves Játékot Megalkotók, Kreatív Szakemberek, Supervisorok!

Légy szíves, ne nevezzetek el fűről (nem arról, ami a kertben nő) semmit se. Úgy sem, hogy megcseréltek a szóban két betűt egymással. Lásd Wowei talányosakat. Igyekeztem forrásokban (neten és könyvekben) után nézni, de sajnos ez minősült csak valós találatnak. Ha tévedtem, hamut hintek a fejemre és elnézést kérek! (Az egyetlen hasonlonló eredmény, szintén betűcserével az angol wow becézett formája. Mert arról a bizonyos fűféléről elnevezett bikinit, aminek mintáján a fűféle szerepel, nem nevezném eredményes újabb keresési végeredmények.)

A függőség nem vicces, de legalább igen káros, sok helyen illegális is. Szakember vagyok, látom, hogy mit művel, képzem magam folyamatosan a területen.

Vannak ugyanis játékosok, akik szeretik kihasználni az internet adta lehetőséget tájékozódásra is. Minden új talányosnál megteszem. Ezért pl. szívesen megnézem a Piteraq jelentését is a neten, majd a szakkönyvben a valóságban is. És örülök, hogy milyen ötletes a névadás, mint a Marin talányos tenyészetnél is, vagy az Ozmium és Kjúsú fáknál.

Köszönöm!

Utoljára szerkesztett: 22.9.22, 13:40
    .barbi1. és ildiko44 kedveli ezt.