Visszajelzés Farmos fejlesztések, új szintek, új gazdakörök

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 29.5.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Most a 192. szint körül néha-néha felötlik bennem a gondolat, hogy kipakolom az összes kitehetőt, hogy hamarabb elérjem a 200-at, de nem tudom rávenni magamat. Nem tudok a csodás fák növények és állatkák látványa nélkül játszani. A képek néha napokig a farmon vannak. (igen, tudom, súlyos eset vagyok :eek:)
    A színt számomra olyan, mint az életkor, nem és nem…..nem akarok gyorsan a végére jutni. (ezért tuti megköveztek:sleepy:)
    Nem lehet jó a Tp függőség, de az enyém sem könnyű, elhiszitek? xD Ime egy bizonyíték a
    sokkoló pillangó:
    [​IMG]
     
    Pharmer500#2, ursa11, emocy91 és 39 más kedveli ezt.
  2. farmer_puma28

    farmer_puma28 Rutinos

    Sziasztok!Eddig se voltam nagy Tp gyűjtő,nekem az nem játék ha csak a tp re gyúrok.
    Jelen pillanatba 154-es szinten vagyok nagyon boldog leszek ha a 200 elérem,a 300-ról álmodni se merek.
    Jó a fejlesztések látni,meg kell is.De most nagyon mellé nyúltak a fejlesztők :eek:
     
    Kukackukac, csio70, Sali~*.* és 14 más kedveli ezt.
  3. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én örülök mindennek ugyanis a világunk is fejlődik!:music:
    Egy biztos a 200-at még megvárom, utána "kényelmi" módra kapcsolok mert nekem ez már nagyon távoli "célnak" tűnik!
    A szivárványfonállal milyen szépen lehetne alkotni de a 300. szintre berakni???:oops:-Köszi...:sleepy: Ilyenem sose lesz!:cry:

    Akkor még kiélvezem amíg még szárnyalhatok!;)

    Megosztom veletek a legszebb alkotásom!
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.18
    -KiraAngel-, ursa11, emocy91 és 38 más kedveli ezt.
  4. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    sziasztok!
    engem igazából a 100-as szintig motivált a TP gyűjtés. Most hogy elértem, már leginkább csak egy célom van. Kipörgetni a gazdaköri küldetéseket. Van még vagy 50-60 (3/4 tenyésztéses), de valahogy jobban vonz a CSp gyűjtés ezáltal mint a Tp. Úgyhogy felőlem hozhatják az 500. szintet, se fogja elvenni a kedvem emiatt :D
     
    Fätum, libuskafarm, kekmaci75 és 10 más kedveli ezt.
  5. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Én örülök ennek a lehetetlen küldetésnek. A 200-as szintet szeretném elérni, ezért hajlandó is vagyok lépéseket tenni a magam módján, de jó lesz majd, ha nem kell tovább foglalkoznom a TP-vel. Felszabadul 2 arany rekesz, ami mindig foglalt, és el tudom cserélni/ajándékozni az értékes kitehetőimet :D Persze jó lesz majd, amikor elérem a 201-es szintet, de nem fogom várni, és nem is fogok hajtani érte.
    Szerencsére van még jó sok célom a játékban, és némelyik eléréséhez kevesebb mint 3300 év is elegendő :) és van olyan, amihez egy kicsivel több időre lenne szükségem xD
     
    ursa11, Őzike.., Kukackukac és 14 más kedveli ezt.
  6. Rudolfbeer

    Rudolfbeer Törekvő

    Sziasztok!

    Mint tudjátok, én a nagy tp vadászok közé tartozom, ezért nagyon örülök, hogy végre a farmos szinteket is bővítették!
    Sokkal korábban kellett volna, de jobb későn mint soha.
    Viszont az új szintrendszert a legelhibázottabb döntésnek tartom amit a játék történetében valaha meghoztak!
    Bármilyen játékról legyen is szó, az érdeklődést úgy lehet fenntartani egy játék iránt, ha elérhető célokat tűznek ki a játékosok számára.
    Az irreális és elérhetetlen célok csak elveszik a játékosok kedvét, mint ahogy most az enyémet is sikerült elvenni.
    Ha a játék során nem tudok megfogalmazni egy elérhető célt, akkor a játék innentől kezdve nem játék és nem szórakozás, hanem
    csak napi rutin, illetve unaloműzés. Megszokásból végezzük a napi teendőket, de különösebb tétje nincs semminek, hiszen nincs mire hajtani, nincs mit elérni.
    Nincs értelme különböző stratégiákat kialakítani, sutba dobhatjuk az eddigi taktikákat.
    A magas szintű játékosok számára így csak egyetlen cél maradhat, hogy mindig elvégezzék az aktuális eventeket amit éppen az orrunk elé tolnak. Biztos van olyan aki ebben is talál élvezetet vagy kihívást, de számomra ez kevés.
    Sokkal ésszerűbb lett volna egy olyan szintrendszert létrehozni amiben nem maximalizálják a felső határt.
    A szintlépcsőket reálisan kiszámolva és elérhető közelségbe helyezve, a végtelenségig ki lehetett volna tolni a szinteket és akkor mindenki számára megmaradt volna a szintlépés öröme, ami egyébként mindig is motiválta a játékosokat a kezdetek óta.
    A most bevezetésre kerülő rendszer számomra elfogadhatatlan!
    Ahogy BonbadilToma gazdatársunk levezette, több 1000 év kellene a 300-as szinthez, de nem ám normál vagy átlag feletti haladással, hanem egy a valóságtól igencsak elrugaszkodott napi tp-vel számolva, ami egyszerűen nem lehetséges, bármit is tegyél ki a területekre! Ennek így semmi értelme sincs.
    A BP részéről nem ártana újra átgondolni ezt az egészet és mindenki számára elfogadható megoldást kialakítani!
    Első körben azzal kéne kezdeni, hogy olyan emberre bízzák az ilyen jellegű döntéseket akik értenek is a játékhoz és nem az ilyen dilettáns, majdnem mondtam kire.....
     
  7. Xirnox

    Xirnox Járnitanuló

    A cél elég nyilvánvaló. Egy darabig nincs gond a szintlépésekre.
    A mostani 100-tól 200-ig egységesen 25milla szerintem túl könnyű, most ez lett kompenzálva. Érdemben csak addig van kitalálva a rendszer, ameddig az új gazdakörik tartanak. A többivel nem érdemes foglalkozni.
    Még valami. Érdemes megnézni 1-2 régi felhősor és főleg ősi dekor tp-jét. Mostani értékük elég vicces, pedig akkor értékesek voltak. Hasonló inflációra számítok a közeljövőben. Ezen kívül a mostani új kosarak sem lehetnek véletlenek.
     
    Cyra65, Sali~*.*, kekmaci75 és 4 más kedveli ezt.
  8. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Nekem sincs szándékomba ilyen kosarakat venni.
     
    emocy91, brekkencs., Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ez egész jól hangzik , hisz 3.000 év hamar elröppen .
    De a 264. szint elnevezés : Részes arató . Nem vészes arató lenne az ? Vagy részeges arató ?
    245. szint : Mulcsminiszter . A kulcsminiszter jobban hangzana
    A moslékok mesterére nem írok semmit :D
     
    nyuszicica1, Cyra65, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Itt a vége a farmeramának. Mármint ez itt az utolsó citromlé kifacsarása és a játék megszüntetése. Lesznek raboló eventek, számla és pénztárca ürítők, és semmi játék. Lehet, hogy még lesz 10 év múlva is farmerama, csak játék nem lesz.
    Maradnak a hibák, és mennek a játékosok. Sok karbantartás és más semmi.
    Igen lehet azt mondani, hogy új dimenzióba léptetik a játékot, ahol lesz 3 tucat játékos, akit ez érdekel. Sok sikert nekik.
    Eljött az all in ideje. Mármint akik játszani akarnak.
    Sok újat ez nem fog teremni. Annyit semmiképpen, ahányan majd távoznak.
    Eddig a TPt nem lehetett árulni, most már azt is.
     
    Őzike.., Zsu065, Cyra65 és 32 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziamiaú
    Van a toy story mondás : A végtelenbe és tovább.
    Mivel ez egy játék Prof uram , és a fejlesztők nem a CSP-ből élnek , ezért kitalálták ezt .
    Gondolom az a TP-s kosarak sokat fognak megfordulni az utcánkban , hogy valahogy kompenzálják ezt .
    Az én játékstílusommal a 94. szinten soha nem fogom elérni a 100. szintet . Ez tény , mert a játék kezdetekkor kezdtem játszani .
    Szóval én nem aggódom . Miért aggódjak olyanért , amit nem érek el ?
    Ja és drága Proff uram , ha ez egy event lenne , mennyi pontot adna rá. De kérem szépen , ne 17 számjegyű legyen :D
     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.18
    nyuszicica1, Pharmer500#2, Cyra65 és 13 más kedveli ezt.
  12. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Beko,

    Velemeny helyett en egy fontos keressel fordulok hozzad. Nem tudom milyen cuccot szedett a programozo, amikor benyomatta ezeket a szamokat, de szeretnek en is kapni belole. Szoval jo lenne ha tudna kuldeni nekem is, mert nagyon szeretnek en is a rozsaszin felhok felett repkedni, megha csak rovid ideig is. Ha segit a keresemen, akkor azt is megemlitheted, hogy a rozsaszin felhok felett uszva meg azt is elkovethetem, hogy veszek a tp bonuszos kosarbol, tehat a ceg is jol jar;):music:
     
    Pharmer500#2, Cyra65, Kukackukac és 26 más kedveli ezt.
  13. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Sziasztok!
    Ez az egész elbaltázott szintlépés nem hoz lázba! Játszom, ahogy eddig is játszottam. Játszom....., mert szeretek farmozni, ha meg unom, akkor pár napra "elfelejtem"! Mindig van egy célom, s boldog vagyok ha meg tudom csinálni.
    Lenne egy hatalmas kérésem! Szeretném -- majd-- elérni a 139-es szintet, mert ott a havasi gyopár lesz az új növény. Viszont nem tudom megnézni a grafikáját, pici vagyok még hozzá, ezért le van lakatolva! /A valóságban láttam már/ Tudna valaki küldeni egy "farmos" havasi gyopárt?! Nagyon megköszönném! :)
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, Imi* és még 1 ember kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Havasi gyopár
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Köszönöm! A 3-ik kép az igazi!!!! ;)
     
    GA-BI-O-Farm, Ribiszke, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia Melan

    Van valami a levegőben , pedig a nap sincsen lemenőben .
    • A telihold csak havi 24 órára nyit ki
    • A kriptamécses kaktusz 350 óra alatt érik be
    • A baha szintet irreálisan magasra emelték fel .
    • Ebben a hónapban lett egy két hetes event , ami ritkán furcsa
    • Jövő hónapban is lesz egy két hetes event , ami már egészen érdekes .
    • Most felemelték a Farm szintet is .
    • A raktárházak fúró szerszám szerzésének módja
    • Növénynemesítés sem egyik napról a másikra történik
    • Van még valami ami lassú , de nem jut eszembe ? (A csigán kívűl)
    Eddig azon panaszkodtunk gyors a játék . Most kezdjük megkapni a lassulást úgy érzem . :p
     
    nyuszicica1, Cyra65, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sajnos 17 számjegyű és még egy vízszintes vonalacska is van hozzá.
    Ismerek én is egy játékot, amit Forma1 cirkusznak neveznek és mindenki számára ingyenes, kivéve a nézőket. Bárki beszállhat, ha tud autót vezetni és van 100 millió dollárja. Ez is hasonló játék lett.
     
    Kukackukac, missuzy_53, Judy1618 és 12 más kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Írtam egy jó hosszú írást. Gondolván, hogy írok valami biztatót ebben a helyzetben.
    Minden lett az írásom, csak biztató nem. xD
    Töröltem.
    Inkább csak olvasok, de nem szólok hozzá a témához. Hozom a kért növények animációját hamarosan.
    -----------
    Jancsika! Az idézet így szól(na) pontosan: A végtelenbe és tovább!

    Melan! Nem szedett semmit, csak ráküldött egy 1,2-es szorzót a szintkülönbségekre. Csak az a bibi, hogy ez az egyébként nem nagy szorzó a nagy számoknál óriási lesz. Rábízta a gépre, hogy számolja ki! Mindenféle gondolatok és következmény latolgatás nélkül.
     
    Cyra65, Kukackukac, csio70 és 19 más kedveli ezt.
  19. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A mai hírözönben egy nagyon fontos infót nem hangsúlyoztam ki eléggé:
    A csomagokban vásárolható bónuszok csak a farmos területeken hatnak, bahás területeken nem.
    Kiegészítem a hivatalost, amint még egy fontos kérdésemre választ kapok a központtól.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.5.18
  20. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Sziaaa!
    Rackónál is kéne javítani. ;) Nekem a kitehető 2x1-nek tűnik. Bár lehet, hogy a nagy számok már összezavartak. :)
    Amúgy ez a szintemelés nekem úgy hiányzott, mint lufiárusnak a nyílzápor. :) Nagyon szerettem volna elérni a 200-at, de már egyáltalán nem motivál. :(
     
    ursa11, Cyra65, Kukackukac és 8 más kedveli ezt.