Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A jelenség ismer.:)

    Nemrég Wellwisher kollégám ajánlott egy módszert, amivel nem kell kivárni a 10 mp-cet!

    Feltétele hogy legyen aratógép.

    Kézzel learatod a %-ot adó dekort, majd rögtön a sima, (tehát nem a dekoros) arató ikonra kattintasz az aratógépen.
    Ilyenkor egyből reppen a tp kalapocska és már a magasabb tp. értékkel számol.

    Kézzel learat, katt a sima aratóra, kézzel learat, katt a sima aratóra....... Ezt ismétled, amíg el nem fogynak. ;)
     
    Domos52, Gio, Ditti58 és 9 más kedveli ezt.
  2. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Köszönöm az újabb kiváló tippeket! Tudtam, hogy ide érdemes benézni! :inlove:
    Szia Gyöngy!
    Nagy gratula! Lévén, hogy a fejlődési taktikai csoportban vagyunk, kérlek, meséld el, hogy milyen taktikát alkalmazva sikerült elérned a Baha világ tetejét. Köszönöm!
    Előttem még bőven vannak szintek, jelenleg a 468-on tartok, de nem is sietek sehová. Ha év végéig meglesz az 500, nekem már rendben lesz.
    Üdv, Kata
     
    Utoljára szerkesztett: 3.3.19
    Kuzdern, Sali~*.*, HéricsBáró és 3 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kata :)
    Köszönöm szépen a gratulát.
    Megszólítottál, hogy írjam le, hogy hogy is jutottam el idáig, hát legyen, válaszolok rá :D
    6 és fél év kemény logika játékkal értem el ide, amiben sok minden volt, ahogy sokunknak akik már előttem elértek ugyanoda ahová most én is csatlakoztam :) A fák altatásától, nagy értékű ólakon, terményeseken át a dekoros haladásig sok fajta módon haladtam (erről több helyen is volt már itt szó, nem írom le újra), játszottam, arattam élveztem a játékot.
    Az utolsó kb 40 szintet -ami megközelítőleg 4 hétig tartott- pedig miután nagy nehezen elfogadtam a játék felgyorsult ütemét dekorokkal tettem meg. Pocoklégyfogóval több területen és Forró életelixír (szezonális) dekorral, hetente kb 10 szintet léptem előre. Azt hiszem erről a pár szintről nem érdemes ennél többet beszélni, hiszen bárki számára elérhetőek ezek a dekorok és nagyon sokan sok-sok szintet lépnek vele, jutnak olyan magasra amit előtte nem is hittek volna el.
    Dióhéjban ennyi a történet.
    Azt, hogy a saját játékában ki mit tart fontosnak a haladása érdekében egy másik történet. Nálam a baha mindig is kiemelt fontosságú volt a játékomban és a büszkeségem is egyben, mindig többet fejlesztettem, akár a farmos haladásom rovására is. Most a farm következik, de a bahám ezután is a szívem csücske marad :)
    Mindenkinek azt kívánom,hogy találja meg a játékában azt a területet, ahol olyan örömöt kap, amit nekem a bahán való játék adott és adni fog ez után is remélem :)
     
    zergekutya, Domos52, Benedek75 és 9 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Van valami taktikai elem az event kellékek visszaváltására ? :p
    Mert a királynő még mindig adja az áldást :inlove:

    15.432 db Bonbon : 1.311.720 TP

    19.392 db Csokiszelet : 1.745.280 TP

    20.330 db Nyalóka : 2.540.000 TP
     
    genka53 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Jancsika nekem az a taktikám rá, hogy nincs taktikám.:music: Kényelmesen és nyugodtan hátradőlök, megvárom amíg a rendszer visszaváltja nekem, számoljon a program helyettem :D Elég a felugró ablak is amit kapok aztán azt szépen megnézem és bezárom :)
    De ha van jobb taktikád írd meg kérlek, kíváncsi lennék rá :D
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudom . Például a maradék event növényre pörgetsz terménybónuszt , és ha learatod , többet vált vissza . :p
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Látom nagyon ráérsz :) Csináld, ha gondolod, nálam pár bónusszal ólak vannak kint nagyobb haszna van, mint ilyeneken törni a fejed ... Akár pajtát töltesz vele akár a piacra viszed jobban jársz... (nem tp-ben számoltam)
     
    genka53 és HéricsBáró kedveli ezt.
  8. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Sziasztok!
    Voltam a panaszkönyvnél olvasgatni. Kérem szépen én csak "hápogni" tudtam az utolsó beíráson. 197-es farmmal tegnap még 1000 db röpi hiányba volt. Én nem vagyok nagy játékos nem tudok tanácsokat adni. Noha az eventek nem okoznak gondot itt a 134. szinten vasárnapra mindig sikerül megcsinálnom. / ezért is nem értem hogy lehet egy 197. szintű farmmal nem végig vinni egy eventet/ Ha esetleg valaki érez magában egy kis erőt megkereshetné
    és tanácsokkal segíthetne neki. Napsugaram a farm neve. Köszönöm
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A magyarázat benne volt a hsz-ban:
    Vagyis az ok az időhiány. Ez ellen nem lehet okosnak lenni; a hiányzó idő egy kis része ugyan kiváltható játéktudással, de teljesen csak pénzzel kompenzálható. Sajnos.
    Én ezért nem írtam választ.
     
    Domos52, genka53, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  10. Benedek75

    Benedek75 Járnitanuló

    Gratulálok! Nagyon sok munkával értél el idáig. Emelem kalapom! Számomra elérhetetlennek tűnik a 600, de tegnap 500-as lettem.
     
    Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Gratuláltam neked már a gangon is az 500-hoz és írtam mellé, hogy ami ma elérhetetlennek tűnhet, lehet, hogy holnap már nevetünk rajta, hogy "Jé ez ilyen könnyű volt"?
    Amit szeretünk és teszünk is érte a befektetett energia előbb utóbb megtérül. Ne hagyd abba tegyél érte és jönni fognak a szintek szépen sorban egymás után :)
    Kitartás kérdése a haladás, és sok sikert kívánok hozzá :)
     
    HéricsBáró és Benedek75 kedveli ezt.
  12. Sikka1

    Sikka1 Fórummogul

    Szia! Te vagy itt a játékosok között /torony magasan/ akinek a tanácsait, útmutatásait mindig meg szoktam fogadni.
    Tárgyra visszatérve:Látod nekem se eset le az idő hiány. De neki se!! És ez zavar engem...
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Megváltozott a játék. Tavaly ősz óta jelentősen több eventnövény kell. Ez pedig fokozottan sújtja a kevésszer belépőket, hiszen még a növények letermelése is problémás, és akkor még nem beszéltünk a felröpiről. Az évek óta megszokott módszerek csődöt mondanak, ami eddig működött, az most már nem. Muszáj változtatnia mindenkinek; de sokan ezt nem ismerik fel, vagy nem akarják elfogadni. Nem könnyű dolog ez...
     
    fabatka, genka53, rozo52 és 6 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Ügyes a kedvesed.Nálam viszont nem működik.3x még ment de utána leállt.Nincs tovább.Ez a régi számitó gépemre is igaz,és az új laptopomra is.Nem tudom miért,pedig jó ötlet volt.
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mit jelent az, hogy "nem működik"? Hol akad el a dolog? Nem lép a kerékre a raktárból? Nem indítható? Nem lép ki ESC-re? Vagy mi a baj?
     
    genka53 és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Én nem tapasztaltam semmi negatív változást eddig :p
     
    genka53, magdi06 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni valakitől, akinek megvan a Nyári szellő felhősor (egy akcióban lehetett megvenni). Adatokat szeretnék kérni.
    Mennyi a vízijácint (vagy valami egyéb hosszabb érésű Bahás virág) érésideje a Party pörgetés 1. felhősorral (virágos felhő) és a Nyári szellő felhősorral? Kellene alap, csak víz, csak trágya, valamint víz+trágya kombinációban is. Az adat felírásával ki kellene várni pár mp-et
    az ültetés után (esetleg egy gyors F5 után felírni).
    Valami ilyesmire gondoltam:
    érésidő
    alap
    csak vízzel
    csak trágyával
    vízzel és trágyával

    Előre is köszönöm, ha valaki a segítségemre lesz ebben.
     
    rozo52, -ágianyu33- és HéricsBáró kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Egy adathalmaz a kért felhőkkel:

    vízijácint a növény (21:00)

    érésidő
    alap 16:48
    csak vízzel 13:27
    csak trágyával 15:07
    vízzel és trágyával 12:06
     
    genka53, rozo52, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kedves Mamarygen!
    Nagyon szépen köszönöm!
     
    genka53, rozo52, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  20. Margó

    Margó Haladó

    Mivel nem játszom most egyik eventem sem, nem tudtam hova írjak, hát nektek írom, Nem vagyok már százas!!! Most lettem kétszázas! 200-as!!!!
     
    MamaMeseKertje, Sali~*.*, Kuzdern és 8 más kedveli ezt.