Fejlődési taktika

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu!
    És van olvasóközönség is.
    A nyaktekerés felidézett bennem egy régi emléket, amit akkor elég nehezen éltem meg, de most már mosolygok rajta.
    Az FB-vel volt kapcsolatban had ne írjam le ide most, mert semmi köze sincsen a témához és már régen túlléptem dolgon, Te is ismered a történetet, mert elmeséltem. :)
    Viszont én nem tudom elképzelni, hogy olyan könnyedén beáldozhatnák a magyar fórumot ahogy beszéltek róla. El akarná veszíteni a játékosai nagy részét az aki ilyen határozatot hoz? Ennyire szerintem nem ellensége saját magának. Nem ismerem a fórumstatisztikákat, de létszámban mintha még mindig a 2. helyen állnánk, bár ebben lehet, hogy tévedek és erősebben fogyunk, mint gondolnám..
    Persze igazatok van, hogy jobb nem birizgálni a szendergő oroszlánt.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Lehet birizgálni a szendergő oroszlán bajszát, csak nem így. Mert mi lett a vége? Törölték és törölni fogják a kis farmját is. És ha tovább birizgálja, akkor jöhet a következő lépés, amit meg senki nem tud. Aludjon rá egyet-kettőt, mert dühből nem lehet tárgyalni senkivel. Remélem holnap egy jobb kedvű Csocsot olvasunk.
     
    Kukackukac, -gyöngy-581, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    ...de legalábbis bölcsebbet, megfontoltabbat, és taktikusabbat.
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Pár napja nyitottam őket , és elfelejtettem hogy mennyi volt . xD:inlove::cry:


    Fagyos móka láda

    [​IMG]



    Pu Fo Ka cuccainak a ládája

    [​IMG]

    Miss Röfi cuccainak a ládája


    [​IMG]


    11.000 db Rémes dolgok ládája

    [​IMG]


    4700 db CSengőpengő láda

    [​IMG]
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Hát én nem ezt tapasztalom. Az efféle jelenségek az élet minden területén jelen vannak, és az élet minden területe köszöni szépen, jól van - már ha csak ezt tekintjük, és nem foglalkozunk olyan apróságokkal, mint háború és társai.

    Másrészt tekintettel a fentiekre, és a játékban korábban már tapasztalt "érdekes" jelenségekre, ez a mostani történet egyáltalán nem meglepő. Amennyi kiderült a történetről, annak alapján maga a konkrét eset is már majdnem két éve fennáll, és a hasonló - bár talán kisebb kaliberű - esetek még sokkal régebbre is visszanyúlnak.

    De abban igazad van, hogy a játéknak egyszer vége lesz. Nem állhat fenn örökké... De nem ez fogja a padlóra vinni...
     
    maszilva, farmerogirl, vízöntő és 14 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    800 db Szerszámosláda

    [​IMG]


    740 db Szerszámosláda II

    [​IMG]


    1.111 db Szerszámosláda III

    [​IMG]


    7.700 db Szerszámok és egyebek láda

    [​IMG] [​IMG]
     
    zsani_apja és ladislaw11 kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Kukori!
    Ezt a két mondatodat emeltem csak ki abból amit írtál. Igen, igazad van a dühöt és a tárgyalóképességet illetően, erre sajnos már a VV-ből is van példa és itt a fórumon is átéltem párszor.

    De teljes mértékben megértem a tehetetlen dühöt is amit érez.

    Én is remélem, hogy ma már egy nyugodtabb megfontoltabb írással és Csocsoval fogunk találkozni.

    A baj az, hogy eltelt már pár nap és nem látjuk a fényt még mindig (legalább is én nem) az alagút végén. Jó lenne egy feloldás, egy pont a történet végére, szerintem, ha ezt megkapnánk akkor mindenki nyugodtabb lenne. Sajnos ez viszont nem rajtunk múlik.
     
    vihence, missuzy_53, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nem tudja valaki , mikor lesz értékes a + retró papagáj ól ?
    Egyáltalán , ha egyszer valamikor talán jön a csere event , mit tudnák kérni érte ?
    Félek , hogy lemaradok , ezért kéne egy taktika , amivel fel tudok készülni , ha itt lesz az idő .


    [​IMG]

    Emlékszel erre ? Tegyük fel , hogy van végtelen fatermésem , mennyi lenne elvileg az a fatermés , amit elvileg nem lehetne össze kaparnom a pajtából , és evvel mennyi farmpengőt tudnák keresni ?
    Érdekel , hogy hogyan altassam a fáimat , hogy vegyek e prémet a végtelen farmpengő reményében ?

    Vagy esetleg a csodagyümölcs tényleg csoda lenne ? A szegény ember csodagyümölcse az majdnem olyan , mint az amaránt nullázás aksi reményében ?
     
    zsani_apja és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Mégis milyen fényt várunk?:wuerg: Magyar szokás, ha a külföldi nem ért valamit akkor elmondjuk neki hangosabban...:oops:
    Ha itt lesz eredmény az hosszú hónapok múlva várható a legkorábbi időpontba:(

    Csere eventkor eladni drága lenne:wuerg: Hely nincs hogy kipakold! Őrizgetheted vagy majd apránként felpakolod a vonatra;)
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Lehet, hogy nálad a hangoskodás meghozza a várt eredményt, de én nem élek ezzel a szokással.
    Hogy lesz-e bármi foganatja ami miatt itt írogatunk, tiltakozunk, nem tudom, majd kiderül. Minden esetre én várom az eredményt.
     
    vihence, genka53 és HéricsBáró kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mégis mit akarsz kezdeni a "végtelen farmpengővel"? Amíg erre nincs jó válaszod, addig a többivel kár foglalkozni...
     
    ursa11, Gio, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A hangoskodást a morgolódásra értettem:wuerg: Az eredményre én is kíváncsi leszek! S bízom benne, hogy pozitív irányú lesz!
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Egyszerű : Egyszer letermelném örökre a farmpengő mennyiséget , amennyi a játéban kell , és soha többet nem lenne rá gondom .
    Na , most hogy ezt megindolkoltam , Te jössz . :D:D
     
    -gyöngy-581 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Vajon mit takar az a szó, hogy "örökre"? egy évet? egy napot, 2000 évet?
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  15. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Nagyon sokat gondolkodtam a napokban ezen a helyzeten. Én megfogalmaztam magamnak, hogy melyik oldalon állok.
    Ugyanis ez a kérdés elég sokszor felmerült különféle szövegkörnyezetekben.

    Én a magyar játékosok, a még dolgozó magyar moderátorok és a magyar fórum oldalán állok. Nem a csalók oldalán.
    És ha Csocso nem a játékosok és a magyar moderátorok oldalán áll, hanem valahol máshol, az engem nem érdekel. Az az ő oldala és tegye a dolgát, amit helyesnek lát. Én is teszem azt, amiről azt gondolom, hogy nekem meg kell tennem és helyesnek látok. Ha pont a magyar fórumon derül ki, hogy mást gondolunk Csocsoval helyes cselekedetnek, akkor vállalom.
    Én a magyar játékosok és a magyar modik mellett teszem le a voksomat.

    A csalókat elítélem és amit tudok, megteszek, abban az ügyben is, de nem kockáztatok a magyar fórum elleni bármilyen szankciót.

    De nekem nem a csalók a fontosabbak, hanem a magyar játékosok és a magyar fórum.
    Nem a farmom, mert azt bármikor beáldozom, ha úgy adódik.

    Nem várom el, hogy más is így álljon hozzá a dologhoz, de más se várjon el tőlem mást, mint amit én ebben a helyzetben képes vagyok megtenni.

    Ez volt az utolsó off írásom ebben a topikban. Bízom benne, hogy maradhat. Ha nem, azt is elfogadom.

    Legközelebb, ha visszatérek ide, akkor fejlődési taktikával fogok jönni.
     
    maszilva, farmerogirl, vihence és 20 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A Gyümölcspiac alkalmával 617 milliárd értékű fatermés (vagy majdnem 500 millió db csodagyümölcs) beadásával kapsz 2400 farmpengőt. Még ha tudnál is fákkal nullázni (de nem tudsz, és nem is fogsz tudni), vagy altatással ennyi fatermést összehozni, akkor is messze vagy a végtelen farmpengőtől. Ha mindent kivált az ember havonta, akkor kell havi pár ezer FP (most az új ólak és fák miatt 7610 FP-t tudsz havonta elkölteni, ha mindent kiváltasz az Elhasználódó kategóriából, de bájitalt CSP-ért is vehetsz, amennyit akarsz, barkácscucc meg jön mindenhonnan).
    A Virágfestésekkel "ingyen" (nem kell szupertrágyát használnod, mint a nullázásnál, csak sima tápot gyűjtögetned) összeszedsz egy csomó akkut, és 6-7 ezer CSP értékű akármi felhasználásával kaphatsz 1 FP-t (2400 FP még 20 millióba sem kerül).
    Van még kérdés?
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hát , ez nem az évszázad üzlete . xD Alszok rá pár napot , hogy alaposan megggondoljam . :inlove:
     
    -Holdfeny-. és -BombadilToma- kedveli ezt.
  18. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Valaki kérdezte, hogy 242. szinten hogyan kell fejlődni. Ezt én is nagyon szeretném tudni. Köszönöm, ha segítetek ebben.:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.9.22
    zsani_apja, Samborg, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  19. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok.
    A változásról azt hiszem ne nagyon beszéljünk. Én aznap megküldtem a hozzászólásomat a supportnak és ma 13.14-ig semmilyen válasz nem érkezett pedig valljuk be lehetetlen, hogy nem tudják miről tettem a panaszomat. :(

    Tilos a supporttól kapott üzeneteket nyilvánosságra hozni!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.9.22
    Gio, missuzy_53, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Csak, hogy mindenki megnyugodjon.
    Ami az új tagunkat illeti, kamu profilról van szó semmi több.
    Valaki visszaél a nevével itt nálunk a fórumon!

     
    Gio, gretike1021, cili53 és 9 más kedveli ezt.