Visszajelzés Felföldi fesztivál csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 25.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    ÉN is elolvastam, nem nagyon mozgat meg, pajtakészletem lenne hozzá de nem igazán érzek késztetést az egészhez. Nem motivál a hangya sem mert van, narancs galamb egy kicsit vicces , még egy kicsit hezitálok aztán jó gyorsan elengedem. Aki hozzáfog annak sok sikert kívánok,én valószínű kihagyom.
     
    emocy91, Julcsi-néni, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  2. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok!

    Ez számomra felejtős event , semmi érdemleges dolog nincs benne 29000 e. gazért. Aki csinálja annak sok sikert!
     
    emocy91, juliannakoczkas, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  3. CzZsuzsóka

    CzZsuzsóka Járnitanuló

    Jól látom, még 1 nappal rövidebb is ?
     
    -kaktuszable-, inanna11, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  4. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok! Nem akarok nyürrögni nem jellemző rám, és még kép is lehet készül majd.(valami skót kockás xD) ( és jó jó, csinálni fogom, de bevallom csak a képcsinálás lelkesít) Amúgy meg a "lázongóknak" mondom csak, hogy hát mit vártak??? Skót event skót ajándékokkal :D:p.
     
    emocy91, Lillapilla73, ildiko44 és 54 más kedveli ezt.
  5. rebenak98

    rebenak98 Fórum-zöldfülű


    pontosan ezen agyalok én is :)ahogy haladnia kell a zöld csíknak , egyre nagyobb tp-t adó eventnövények lehetnek , és bizony nem lesz mindegy :)
    Én biztosan megcsinálom . Az időmbe belefér
    nem beszélve arról , hogy ettől rosszabb adottságokkal bíró felhőért dolgoztam már többet is
     
    ildiko44, strawberry49, Gio és 9 más kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nem kevés munkába fog kerülni ez a feladatsor,az biztos.Még most gyüjtöttem ki a beadandókat/a pajtáét nem mert az minimális/Egy oldal telelett,majd összeadom,mert megijedtem tőle, majd később összeadom,ha ezt megemésztettem.Biztos belekezdek,de hogy végig megyek e?????az még kérdéses.Minden esetre nem egy megérős event,de azért meggondolandó, mert játszunk ugye?
     
    strawberry49, Gio, csopke1 és 11 más kedveli ezt.
  7. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én még győzködöm magam, hogy pár ládát kiszedjek valóban sokat kérnek értük.
     
    ildiko44, Gio, juliannakoczkas és 6 más kedveli ezt.
  8. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia!
    Ebbe az eventbe nem kell se tenyészteni se tenyésztett állatot beadni.Csak sima állatokat
     
  9. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Szerintem a sima állat előállítását írta tenyésztésnek.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Ez az event úgy hiszem hogy sokunknak felejtős lesz. Szerintem egyre több az ilyen jóformán semmit adó event, a titok fák és ólak is csak a régi dolgokat adják. Sok sikert kívánok a hozzákezdőknek.
     
    ildiko44, Akela, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
  11. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Ez volt a baj:D erre nem gondoltam:D
    Skót lehetne a beadandókkal is:D
    Csináljuk, csináljuk......
    Nincs hangyám a farmonxD, tehát megyünk tovább?
    Előbb-utóbb csak kapunk valamelyik eventben hangyát:inlove:, de az nem kap, aki ezt az eventet kihagyta:D
     
    Utoljára szerkesztett: 25.9.19
    tewo, Fatther, juliannakoczkas és 12 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Akkor adjanak hozzá irtószert is. Elég nekem a csigákat folyton taposni.
     
    ildiko44, juliannakoczkas, Zatini és 10 más kedveli ezt.
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Eventbe menekülünk a gazdakör elöl...:music:hát érdekes.. :p
    Mindenesetre tervezgettem nem lesz könnyű. Napi 3 aratással nem jön ki(1800*3*5=22000:oops:) viszont 4-el okés.De lehet röpi is kello_OIgaz 3 malomterméket kapunk:music:, de bónusz mindenképpen kellhet.o_O
    Haditerv az első napra : kosárt veszek majd 2 kör kk-val szupival a második.1*2 talajon majd 1 vízes trágyás kör igy belefér 1 jack hatóidejébe.
    A röpi 7h gaznál nem lesz vészes:music:talán:oops:
    Ha igen akkor gond van :oops:mert nem ere az eventre szórnám el amit összeszedtem.:music:
    A jack se jó késöbb mert nem fér bele 3 aratás:music:Kiváncsi leszek a kezdésre:eek:
     
    spagetti24, Zatini, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ne miattam csináld csak ha van kedved..van olyan feladat amit persze,hogy megcsinálok a gazdaköriből de nem mindent...
    A Hétfő nekem is kiesik de majd lesz valahogy alapon elindítom...
     
    Ribiszke, GA-BI-O-Farm, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  15. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Ismerteto elolvasva, nem egy utos event.

    A felho sem tunik valami erosnek, csak egy dolgot jegyeznek meg. A Mestersegek ladaja nalam eleg jo aranyban adja a party poriket. Atlagban 4-5 db lada is ad 1 db party porit. Mivel party porikert tovabbra sem szeretnek fizetni, ezert nalam a felho johet, vegig nem viszem, mert nincs benne semmi amiert erdemes lenne vegig csinalni.

    Akinek nincs mas preferenciaja a farmon, az azert elgondolkozhat a felhon, 4-5 naponta johet egy party pori, ami nem tunik soknak, de sok kicsi sokra megy alapon azert osszegyulnek a party porik.
     
    ildiko44, maszilva, Gio és 21 más kedveli ezt.
  16. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Nem dehogy csak kiváncsi voltam a véleményedre..o_OEz csak poén. Az hogy nehéz az nem baj szeretem a kihívásokat.;):p
    Nálam a gazdakörök beleférnek este remélem, és még talán a tisztást is felszabadítom péntekre ha megpörgettem:)
    Tény hogy nem a legmegérösebb, de nem is hagynák ott ezt azt..Melannak igaza van a Mestérségek ládája jól ad néha, és vannak már ilyen e-gazra ható felhőim és Niki logikája után lehet olyan e-gaz később ahol ez jól jöhet.:p
    Szóval hadd menjen;)
     
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    A felhőnél a farm szint X 450 Tp már senkit nem hoz lázba...
    Melan számolásával ez is minden nap hozz 1 keveset...mindenkinek a cél a
    300. szint nem debár...xDxD
     
    csopke1, Ribiszke, juliannakoczkas és 9 más kedveli ezt.
  18. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Ezért írtam, hogy megvárom a következő tenyésztős eventet. Addig hagyom őket pihenni. Nem szórom el az állataimat ezekre a nyereményekre.
    Leesett végre, hogy miért írtad, amit. Állattenyésztésre, mint mezőgazdasági fogalomra gondoltam. ;) Bocs a félreérthetőségért!

    Vajon mit szólna ehhez Csigaa gazda? :oops:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 25.9.19
  19. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Igazad van ez nagyon találó. Skót event skót nyeremény. De ennyire?
     
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) 199 Mesterségek ládájából kaptam 33 party pörgetést


    [​IMG]

    Volt már jobb is, de abban igazad van, hogy a sok kis ládából jön össze, amire szükségünk van :)
     
    Lillapilla73, ildiko44, Gio és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.