Visszajelzés Felföldi fesztivál csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 25.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Néha Paradicsomi koszorú is jön :music:,de a csatni is jó lehet aki készíti a répást.;)
     
    Kuzdern, strawberry49 és Melan kedveli ezt.
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A paradicsomi koszorú (több más egyéb termékkel) a mesterségek ládája II-ből jön ;)
     
    Gio, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    De hogy nem hoz lazba, minden ilyen jo kis felho csokkenti az 1 millio eves tervemet 5000 evvel szoval mindenkeppen szamon tartomxDxD

    Szia,

    Ez kicsit rosszabb arany, inkabb mar 1:6. Ezert is irtam, ha valakinek nincs jobb dolga eppen, kiszedheti a felhot, ha van, akkor sem veszit sokat.

    En altalaban azokat a felhoket, amikben van esely party poriket kiszedni, azokat gyujtom, sosem lehet tudni. Nagyon regen nem vettem mar party porit, megis mindig termelodik eleg a sok kis ladabol.

    Ahogy Rekuci is irta, az a Mestersegek II lada, az nagyon jo kis lada. Van 112 db viragkoszorum, gyakorlatilag csak abbol a ladabol. Onnan paradicsomi koszorut gyartani mar megvan a piros kosarbol. Es akkor alapbol is adhat ugye.
     
    Gio, HéricsBáró, -ágianyu33- és 13 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A kedvedért én is kinyitottam párat mutatom az eredményt:
    [​IMG]
    Igazad van, aki nem költ ilyenre nagyon szépen gyűjtögethet belőle :)
     
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia Szomszi,

    Na ez mar jobba arany, inkabb kozelebb van 1:5-hoz. A tobbi amit adhat, az erosen hanyagolhato kategoria, de en a party porik miatt mindig szeretem ezt a ladat bontogatni:)
     
    ildiko44, Gio, HéricsBáró és 13 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azt keresgéltem idáig, hogy honnét van nekem ilyen ládám és mitől van/volt ennyi belőle? Azt hittem a PP-s dekoroktól kapom, de kiderült hogy a Jeges csúszda a II-es ládát adja.
    Megtaláltam rá a választ: Két felhőm is adja már elég rég óta
    Mesterségek ládája[​IMG]2 db Mandragóra, 2 db Gyógyelixír, 2 db Só, 2 db Cukor, 2 db Virágdrót,
    1 db Virágkitűző, 1 db Alapzselé, 1 db Alaptészta, 1 db Bólé, 1 Virágcserép,
    1 db Finom Zselé, 1 db Omlós tészta, 1 db Krém
    1 db Party pörgetés,
    - Temetői keringő felhősor,
    - Reggeli bankett gazdakör
    - Kézműves konyhaművészet gazdakör
    - Csócsáló szörnyecskék felhősor
     
    Gio, HéricsBáró, nyuszi63 és 7 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Ezért nem szerettem ezt a rengeteg ládikót, minek mindenből 2-3-4 fajta?;)o_ODe mindegy jó lesz ez nélküle is;)
    Hát nem tudom régebben szerettem, de mostanában annyi jön hogy elég sok idő nyitogatni...:oops:

    Biztos vagyok benne hogy nektek is fárasztó volt , ;)xDezért találtátok ki az egyszere nyitást :music:xDxD

     
    Ribiszke, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  8. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Megkérlek, hogy olvasd el a teljes írásom és próbáld meg úgy értelmezni!
    Szó nincs benne fejlesztett dekor felhősorra rakásáról!
    A dekor elveszíti az adományozó képességét, miután háromszor arattad.
    Sima dekorként kerül vissza a menüdbe, ahonnan felrakhatod a felhősorra.
     
    -kaktuszable-, Gio, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Meg nem mondtam volna melyik felho adja, annyit tudtam, hogy felhorol jon:)

    En 3-4 naponta nyitogatok, tul turelmetlen vagyok ahhoz, hogy kivarjak ennyit egyszerre nyitni:D

    Naponta valoban sok ido, heti 1-2x azert meg konnyen megoldhato.

    De ha mar ennyi is faraszto, mi lesz kesobb? Ahogy nemreg az egyik szomszedom irta, van mar ilyen almas, hajos ladank, adjak szepen a gyumiket, allatokat... egyszer eljutunk odaig, hogy a felhorol tobb termes fog potyogni, mint a farmrolxDxDxD
     
  10. Lexy73

    Lexy73 Járnitanuló

    Sziasztok, én azt nem értem kristálytisztán, de lehet valami elkerülte a figyelmemet, hogy amennyiben luxuskosarat vennék, abban van még egy ideje táncolni dekor és 3 db fejlesztés. A 3 fejlesztés miben változtatja a dekor tulajdonságát az eventből nyerhető egy dekor + 1 fejlesztéshez képest? Köszönöm, ha valaki felvilágosít. :)
     
    Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  11. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Semmiben nem valtoztatja.

    De ha belegondolsz, akkor ugye van egy olyan lehetoseg, hogy a 10 lepes utan megkapod a dekort, de mar nem mesz el a 25. lepesig, es akkor ugye lesz 2 dekor, es a luxus kosarbol lesz 3 fejlesztes.

    Tehat mindket dekort tudod fejleszteni, a harmadik fejlesztes pedig vesztartalek, mert ugye sosem lehet tudnixDxD Ha egyet elvesztesz valahol, akkor is van plusz egy db.

    Es hat az is teljesen nyilvanvalo, hogy ha luxuskosarat veszel, akkor nem akarsz elmenni a 25. lepesig, csak a tizedikig :pxDxD
     
    -kaktuszable-, ildiko44, Gabimami és 9 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen ezt mérlegelgettem én is sokszor, hogy sok event van (ez is olyan) ami elsőre úgy tűnik hogy jobban megéri piacozni közbeno_O, viszont ezzel a sok aprósággal jutunk el addig, hogy tényleg nem éri meg termelni ,csak dekorozni annyi minden csuran-cseppen.o_O:pEgyébként én is kinyitottam 30-at és 8 pöri lett.;):p
     
    Utoljára szerkesztett: 25.9.19
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, Zatini és 2 más kedveli ezt.
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    A kosarat megvásárolhatod az event indulásakor azonnal. A dekort kiteheted, fejlesztheted.
    Az eventből a 25. beadást követően tudsz csak fejlesztett dekort csinálni és elkezdeni aratni.
    Továbbá kapsz 3 fejlesztést a kosárban, így azt az egy kitehetőt újra fejlesztetté teheted úgy, hogy az eventből még nem vetted ki a nyereményként kapható dekort és fejlesztést.
    A nyeremény dekorral 3, míg a kosárból + nyereménydekorról 12 bőrerszényhez juthatsz.
    Sőt, a kosárban még 9 bőrerszény lapul, így 21 db malomterméked lehet úgy, hogy a malom lapátja még nem fordult egyet sem.
     
  14. Lexy73

    Lexy73 Járnitanuló

    Köszönöm, valami ilyesmit gondoltam én is.
     
  15. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Kiváncsiságból én is kinyitottam a ládákat (képet nem tudok hozni), 119 db-ból 19 party pörgetés. Még gondolkodom , hogy elkezdjem-e az eventet.
     
    emocy91, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  16. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    A Farmlegenda felhősor is ad 1 parti pörit 20 óránként.:)
     
    Sali~*.*, genka53, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.:)
    Szia Melan, örülök hogy itt vagy. :)
    Ritkán mondok ilyet, de a nyeremények nem sikerültek valami jóra. Ha nem lenne a Mesterségek ládája, neki se kezdenék. Legalább ne 1 titkosat adna, hanem 2-3 db-t, ha már a felhő ilyen lett. Nem tudom mire gondoltak akkor, amikor az eventnövényre adtak Tp-t.
    Na mindegy, a felhőig megcsinálom a 100 feladatot, a bal oldalit végig, a jobb oldalból 39-t. Azért választottam a bal oldalt, mert szeretném kiszedni azt az 1 árva Belitung tiki fát, végre a rambutánfa alatt szeretnék ücsörögni.:) A hangyáért már biztos hogy nem fogok elmenni.
    Gyorsan kiszedem 25-nél a fejlesztést, abból lesz 3 malomtermék. Ha ezt levonom, akkor összesen 18925 növény kell. Ez az az event, amire nem bontok le mindent.
    Sok sikert mindenkinek aki elkezdi és azokat is meg tudom érteni akik nem.
     
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jó östét!

    Nahát, maga Tarajos, hogy milyen megértő! Mint egy ENSZ nagykövet.
    Azért mégis csak ecetes és sótlan ez az event. Sok cukorszóró és sószóró kell hozzá.
     
    times84, -kaktuszable-, ildiko44 és 7 más kedveli ezt.
  19. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Szia, Sziasztok!
    De nem csak termés, hanem termék is potyog rendesen. :) Én már csak csatnit állítok elő. Azt is csak eladásra. :) Tegnap pörgetésnél feltűnt a drót, amiről eszembe jutott a drótfa. Évek óta a raktárban porosodik.
    Megnéztem, több mint 180000 drótom van. xD Mit csináljak vele? Adjam le a MÉH-be? xDxDxD

    Ja, event! :p Még szép, hogy csináljuk! Elvégre azért dolgoztak rajta. ;)
     
    -kaktuszable-, Amira09, farmeres53 és 9 más kedveli ezt.
  20. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A pajtás dolgok - Annyira azért nem vészes, hiába oly hosszú a két lista.;)
    Piros kosár csodákra képes a növények terén.
    Akkor, lássuk!

    Bal oldal
    Növények:
    kerti zsázsa 400 db
    zab 400 db
    napraforgó 400 db
    rebarbara 400 db
    édeskömény 400 db
    szójabab 400 db
    orchidea 400 db
    zeller 400 db
    komló 400 db
    ibolya 400 db
    orgona 400 db
    bazsarózsa 400 db
    kör gabona 400 db
    köles 400 db
    pitypang 400 db

    Fatermések:
    alma 30 db
    szilva 25 db
    dió 35 db
    körte 35 db
    narancs 35 db
    birsalma 35 db
    szivarvirág 35 db

    Állatok:
    tyúk 25 db
    ló 25 db
    tehén 25 db
    kacsa 25 db
    pulyka 25 db
    kutya 35 db

    Termények:
    festékpaletta 45 db

    Jobb oldal
    Növények:
    búza 400 db
    répa 400 db
    vadszeder 400 db
    eper 400 db
    dinnye 400 db
    káposzta 400 db
    egres 400 db
    malátagabona 400 db
    gomba 600 db
    gyöngyvirág 600 db

    Fatermések:
    gesztenye 15 db
    őszibarack 25 db
    tölgymakk 35 db
    bodza 35 db
    magnólia 35 db
    ginkó 35 db
    aranylevél 35 db
    szamóca 35 db
    mandulafenyőmag 45 db

    Állatok:
    hal 25 db
    denevér 25 db
    juh 25 db
    lúd 25 db
    disznó 25 db
    macska 25 db
    bagoly 25 db

    Termények:
    tehéntej 45 db
    tojás 45 db
    kecsketej 45 db
    angóra gyapjú 45 db

    További szép napot kívánok mindenkinek!
     
    emocy91, .dina1., szekulagábor és 30 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.