Visszajelzés Felföldi fesztivál csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 25.9.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Szia! Sziasztok!
    Nincs nagyon szükség gyártani. Jön jó sok a ládákból. Meg aztán idő se nagyon van az alapanyagok letermeléséhez.
    Ez így együtt elég, hogy sokan be se nézzenek a völgybe. :p
    Most azért csináltam ötven paradicsomi koszorút azokból amiket már megkezdett a rozsda. xD A többi meg elfér.
    Hogy szokták mondani? Majd jó lesz még valamire! :music:
     
  2. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A völgybe vezető utat belepte a bozót. Hadd fejlődjön tovább.

    Sárga pehelytollról hallottál már?
     
    szekulagábor, Ribiszke, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  3. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Piros lesz az, hamarosan javítják... ;)xD

    Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem a Gazdagság ládájából eddig 3 aranyállat jött (2 arany tyúk és legutóbb 1 arany szamár)...

    Igen, ezzel én is így vagyok. Viszont ha összeadjuk a sok felhő és dekor hasonló tulajdonságát (amire szerintem még senki sem vetemedett), szerintem már igen szép +%-ot érhetünk el az eventnövény TP-jénél. Most már csak egy brutálisan jó alap TP-s eventnövény kellene hozzá, ahogy Niki is írja... :sleepy:
     
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok.
    Event ismertetőt tegnap elolvastam, de erőm már nem volt írni. Az event elég gyengére sikerült a nyeremények nem nagyon érik meg a beadandók értéke magasabb. Csinálom, mint mindegyiket, hiszen ez egy játék, így a dolgoknak csakis virtuális értéke van, máshol nem használhatók csak itt. Felhő is van (amiben nekem csak a láda ér valamit, tp érték, növelő %-os dolgok nem hatnak meg). Kb. ennyit gondolok az eventről.
     
  5. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Engem nem hat meg a gazdagság ládája, neked szerencséd van nálam általában csp. fp ládát ad amiből 1 db vagy max 100 cspt ad fp. mindíg egy db, az arany állatok elkerülnek.

    Sikeres eventezést annak aki belekezd, én pajtát fogok tölteni.:)
     
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Már az nehezen követhető, hogy a kitehetőkre ható felhőket idő előtt le ne arassa valaki. Még rájön egy eventes is. Virággyorsító, gabonaturbó, ... Eventgaznál egy érdekel: 1 kiskockán 100 gaz 3 perc alatt. Ilyen felhő komoly érdeklődést váltana ki belőlem.
    Aztán eventgaznál, ugye a napi 4-5 aratásnál, ha az egyik ütősebb, sokat nem jelent. Napi 200 milla TPt nem veszek észre a ződ csíkon.
     
  7. kelemeni

    kelemeni Járnitanuló

    Nekem sem sikerült még aranyállatot bontani és biztos kevés az a szerencsés gazda akinek már sikerült.
     
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt
    A hortenzia már lassacskán kibújik a földből és várja az eventkezdést...:D
    Jó lenne 1 kis pörgetéssel megnyomni az elejét a Hétfőm szinte kiesik...;)
    Vajon hányan állunk be a eventsorba:music:ez még rejtély...sok sikert mindenkinek...xD
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Oké, hogy várod az eventet és, hogy kellene a felhő, de aratni is fogod a japán naspolyát? Átírtad a forgatókönyvet tegnap este óta? A szomszéd topikban még mást gondoltál ki xD:cry:xD.
     
  10. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. A sorba én is beálltam, reggel végignéztem a farmomon, és jót nevettem magamon. Este még egy kör lucernát akartam aratni, de kiment a fejemből, és most látom, hogy végre beérett. Ilyen még nem történt velem, de gyorsan korrigáltam, és remélem, nem lesz nagy hátrány.:D:D
     
    Zatini, -kaktuszable-, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  11. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Kuzdern! :)
    Én is spekuláltam az elején, hogy vajon megéri-e megint 22 ezer, vagy full esetén 29 ezer eventnövényre rástartolni, ráadásul 5 nap (!) alatt, de aztán meggyőztem magamat, hogy megcsinálom. Igaz, az indulás felé Melan is adott egy kis löketet a ládával, de akkor már kevés hiányzott ahhoz, hogy bevállaljam. Különben is, a pendelyes-korombeli időszakomban játszódó leges-legelső eventek kivételével mindegyiket megcsináltam, miért pont ezt hagyjam ki, ha már felhőt is ad, meg ládát is? Ez egyszer megvan, aztán már csak kattogtatni kell az adomány besöpréséért. ;)
    A pajtát a magtárból töltöm, meg az eventek közti időben, úgyhogy az csak álságos kifogás, aki arra hivatkozik, hacsak nem célirányosan a gazdakörbe termel. Bár az megvár, eventezni meg akkor kell amikor event van. ;) Persze mindenkinek magánügye, hogy hogyan játssza ezt a játékot. ;)
    Hajdinát ültettem, hadd szaporodjon a nemesítéshez. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan adja a röpit. Na, szaladok a dolgomra. ;)
    Sikeres játékot kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.9.19
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A piac szerint sokan játsszák elsősorban a terményesek és néhány állat árán látsziko_O. Ebbe hónapba más event nem lesz.:music:
    Az fontos hogy napi 4 aratás kell ha nincs csak Racs, mert ha a mai napot kivesszük( felszaporítás) akkor lesz még 4 nap és kedden max 2 aratás.A felhőig kell 12,5 aratás /teljes terület ,a teljeshez eventhez 16 .Azaz itt nincs csúszás esély ha a teljes a cél( ha már addig elmegyek :p) vagy bónuszos aratással kell számolni.:music:
    Nagy kérdőjel a röpi bár a csomagok tartalma alapján( mindig az a hangsúlyos amiből kevés várhatóo_O)az event-nővény(7h) és 1 erős kezdés megadja.
    Állítólag csak az angolok fogták rá a skótokra hogy fukarok:music:Remélem hogy a skót event egy skótkockás titokólban hangyával jutalmazza a hangyaszorgalmat.o_O:pxDxD
     
    szekulagábor, genka53, Zatini és 7 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Nekem nem kell annyi aratás..
    2 db 100% 2 db 200% bónusz és vasárnapra kész az event...

    És most jön álmodj királylány...xD
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Valamennyit én is pörgetek, jó az új angolnás gazdakőr:p( angolna nélkül is sok minden kiszedhetőo_O)+amit az event ad azt rászánom( meg mondjuk még 10-et) persze ez nem sok de hátha:pVan szerencsére bőven de azért próbálom beosztani.;)
    Hát hogy ennyi bónuszom legyen ahhoz kb 200-250 pörgetés kellene min reálisan.o_O:oops:xD
    Persze ha a Fortuna nem lesz Skót akkor 4 is elég lehet:D
    ....Mii..Hogy került ide a bili ??xDxDHol a kávém??..;)xDxD
     
    szekulagábor, genka53, Zatini és 5 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mi tart ezen vasárnapig? Ennyi bónusszal két kör kell komforton, és kész vagy...
     
    Ribiszke, Gio, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  16. -csincsike-

    -csincsike- Fórumszaki

    Megnéztem mégegyszer a nyereményeket, annyi jót írtatok róla, de én most sem találtam semmi megérőset benne, így bearattam a 3 földnyi gyékényt, és nekiláttam a sárgaborsó termelésnek. Mindenkinek sok sikert! :)
     
    Leho69, Döbi65, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  17. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Üdv Farmerek!


    Az event online!



    Ahhoz, hogy a ti farmotokon is megjelenjen, egy ki-, majd egy belépés szükségeltetik.


    A Farmerama csapata
     
    jófarmerlány, Ribiszke, Gio és 8 más kedveli ezt.
  18. LukréciaBorgia

    LukréciaBorgia Fórum-zöldfülű

    Épp ezen filóztam, a felhősor túl keveset ad a termelési munkához képest. Semmi extra, 200. szint felett napi 100000 TP, olyan láda, aminek a tartalma ... háááát ... talán ha nem az event növényekre lenne a szorzó, hanem minden földterületre, akkor oké.
    Nem jó ez igy. Sokan vagyunk már 200 felett, a szorzót az ilyen eventekben ránk másképp kellene számolni. Tele a pajta, nem azzal van a gond.
     
    Döbi65, Kuzdern, .dina1. és még 1 ember kedveli ezt.
  19. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    179 felröpi a 3 területen. Krókusz, fák, állatok voltak kinn. Nem túl sok :( Növény a földben 1 óra és aratom. Lehet nem megérős ez az event, de csinálom, ahogy tudom. Tölgyesnél a mamutokat azért semmiképp nem szedem le. Lesz ami, lesz.
     
    maszilva, Ribiszke, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Hogyan lehetne igazságosabban számolni, minthogy szint*450 ? Az már más kérdés, hogy gyenguci a beadandókhoz mérten, de a mesterségek ládáját sem kéne lebecsülni :)
    Miután hajdina nemesítésben vagyok, így azt ültettem kezdésnek. :p Bár csak 3 felhőm volt aktív, (fene tudja mitől vagyok ilyen szétszórt) ami a felröpikre hat, így is adta a felröpit legalább olyan jól, mint a gyékény;)
    15 panni cipelve, 3 terület hajdina, kivéve 3 raktárház a tölgyesen 522 tű :p
     
    emocy91, jófarmerlány, Ribiszke és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.