Visszajelzés Fociláz 2020 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!:inlove:
    Felhő lakatolva, első cél keservesen,... de teljesült!!!:D;)Holnaptól válogatás a boltból:p..... persze a tabletről!
    Az ajánlott CCclener és PrivaZer lefuttatva,;) most már nem fagy le, hanem azonnal kikapcsolja a laptopot!:wuerg:

    JÓ JÁTÉKOT MINDENKINEK!!!:inlove:
     
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia Marcsi!
    Próbáld meg letölteni a Maxthon Cloud Browser 4.4.8.1000 verzióját. Bár elég régi, az újabbakat nem ismerem , de én több éve ezzel a böngészővel játszom. A beállításoknál pipáld ki, hogy a Maxhton legyen az alapértelmezett böngésző.Remélem sikerül :)
     
    -Fülemüle-70, Szabi451, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Komótosan haladok. Nálam a focis mini játék benne van az utált TOP3-ban, Ingrid és a pecás mellett. :(
    Olvasok itt mindenféle számokat....o_O
    Segítsetek egy picit! Mi olyan van a boltban, amiért érdemes hajtani? Ciki, de biztosan nem veszek észre valamit. :(
    Felhő+matrica+szezonpont. Ez alap. Ez eddig oké.
    Luxus bájital és talán a Dóm titokólak.
    Való igaz, még nem vettem elő a kockás füzetemet, de ezekért ránézésre nem kell pörgetnem, vagy szupertrágyázni, katázni. Szóljatok, ha nagyon el vagyok tévedve!
     
  4. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Köszi, holnap megpróbálom!!!;)
     
    -Fülemüle-70, Szabi451, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! nekem a Toll-legyező kitehető nagyon tetszik...az biztosan kell.:)
     
  6. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Azt az 1.200 játékot felezzük meg meg vonjunk ki belőle kb. 100-at, és akkor nem kell a zöldet figyelembe venni. :cry:

    Benne vagyok, de kérlek, akkor a fejlesztői konzolhoz a jelszót meg a felhasználónevet kérlek add meg, szükségem lenne pár farmaranyra. xD [ZÖLDDEL ÍRTAM, TEHÁT VICC]
     
  7. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Szia. A felhő nem izgat. A matrica sem. Csak a szezonpont és az All-star játékos a felhőmre :inlove: végre meg van,és nem kell keresgélnem cserenapkor!
     
    -happy58-, maszilva, BackOffice és 9 más kedveli ezt.
  8. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Farmmunkás kupon. Sok kicsi sokra megy. A 48 óra is 48 óra.
    Party pöri... 15PP is jó.
    Csatni... hiába van sok CSP-d (nekem is milliárdok vannak), de kiváltom. Visszajön amit felhasználtam. Ezzel is spóroltam.
    50-es KKSZ 2x. Nehezebb szerezni, mint SZT-t. Ha van rá időd, megéri. Sok kicsi, sokra megy.
    Ha szükséged van gyalura, a barkácscucc is nyerő lehet.
     
    -happy58-, Ribiszke, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Az attól is függ, hogy mindent össze kell szedni ami a pályán van, vagy akár mehet kaputól, kapuba?
    Ezután rátérhetünk az ellenszolgáltatásra, jöhetnek a csajok, várom az ajánlatod, neked mennyit ér?
    Nem utolsó sorban érdekelne még az is, hogy meddig kellene kitartanom? :inlove:

    A szezonpontokat kiváltottam, a felhő megszerezve. Következnek a rávalók, a legújabb titkosok, a többi majd menet közben alakul.
    Szerencsés játékot, jó passzokat, nagyszerű gólokat kívánok mindenkinek.
    A végzetteknek nagy gratulációm!:)

    Ui: majd elfelejtettem: kerestelek bagolyban is, azt mondja nincs ilyen gazda!!:D;)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.7.20
  10. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    A gazda neve (WF)Glopers. ;) :D
    Nekem mennyit ér? Ha nagyon nagy egóval rendelkeznék (van, nem tagadom...), akkor azt mondanám, hogy szerintem elég nagy megtiszteltetés már az, hogy a farmomon tevékenykedhet más is. xDxDxD
     
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Mit ne mondjak, ma nem vagy valami bőkezű!;):inlove: Inkább nem mennék be, szerintem te sem bánod.:D
    Az aláírásod olvastam /mást is/ a kulcsot inkább nem kérném.:)
    Végeztél már?

     
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) nem vagy eltévedve, de az órákig tartó tárgykeresőst, vagy a napokig kattintgatós nublonost hogy előzheti meg bármi? :wuerg:xDxDxD

    A felhő meg a rávalók és a szezon 1040 pont, a boltban pedig rengeteg értékes cucc van (ezeknek a felét se fogom tudni kiváltani, mert nem is áldozok rá semmit, még ládákat sem) Például itt ki lehet szedni 6 db "Dóm" talányos tenyészetet, a szezonból legalább 10-et, meg még jön innen-onnan, és ~20-ból már összejöhet 1 agáma. Aki a biztosra ment, annak 630 FA-ba került, ami 1 FA fa közel 2 éves termése :wuerg: igazad van, hajtani nem érdemes (se időben, se mennyiségben) de az általad is említett "apróságokat" (matrica kivételével) érdemes kivenni, és az a néhány játék bőven megéri :D egy aratás --> 1, 2 foci (itt nem érdemes gyűjtögetni és sokat játszani egyben)
    Én már várom, hogy reggel megint focizhassak :D
     
    ursa11, -happy58-, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem tudom hogy mennyi ermet vettel fel, a kapuban hova rugtad a labdat.

    En mindig a max szamu helyet celoztam meg, es utkozben felvettem minden ermet amit lehetseges volt, igy jott ki a 485.
     
    ursa11, -gyöngy-581, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  14. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) legrosszabb esetben 268 érmét lehetne összeszedni egy körben, ha valaki mindig azt a lövést választja, ahol a legkevesebb érme van, és a pályán elkerül minden érmét (van ahol ez fizikai képtelenség, mert nem lehet máshogy passzolni). Ennél kevesebbet már csak akkor lehetne gyűjteni, ha valaki annyit passzolgat az ellenfélnek, hogy nem jut el a gólig :wuerg:
     
    ursa11, -happy58-, marcsi152 és 10 más kedveli ezt.
  15. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Órákig tartó tárgykeresős? 30 perc alatt csináltam meg 0 pontról a maxig. :D A sok gyakorlás és a megfelelő játék-típus választással nem kell órákig. ;)

    Jelenleg fel kell készülnöm lelkileg a sok játék eljátszására... amire már csak holnap fog sor kerülni. Sajna abba nem gondoltam bele, hogy ez a mini-játék ennyire ki fog készíteni. :D :cry:
     
    -happy58-, maszilva, DevilMókus és 8 más kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Igen, a sok gyakorlás, erre céloztam ;)
     
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Az a baj ezzel a mini-játékkal (focis) hogy ezt hiába gyakorlod, ha az a labda lassúbb, mint a 90 éves szomszéd-bácsi. :cry:
     
  18. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Szia! Én eddig csak a titkosakat vettem ki, és kaptam 2 db. Agámát és 1 Graviola fát. A Hikoridiók most érnek. Nekem már ezekért megérte mert eddig csak 1-1 db.-om volt. Ezután kiveszem a szupi trágyát, mert abból semmi nem elég, meg a tápot, meg a Kacsa Katákat, ezután jöhet a felhő. Ha még van idő mazsolázgatok a többi érést segítő termékből. Ez az én verzióm. ...és hogy kinek mi éri meg az attól is függ hogy pl. a titkosak vásárlásakor ki mennyire volt szerencsés, vagy mit használ a legsűrűbben. Nálam a szupi trágya az extrán fogyó cikk. A farmarany fák megszerzése óta még mindig nem tudtam a korábbi szintre visszatölteni a készletet pedig igazán igyekszem.
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Wolf[Black]!
    Lehet, hogy ez a labdamenet neked lassú, de gondolj bele, hogy ezt a játékot a tiniktől kezdve 80 éves emberek is játsszák, és nekik is meg kell adni a sikerélmény lehetőségét, különben abbahagynák a játékot.
    Időnként lassúnak tűnik, főleg amikor a kapuban az érméket szedik össze, de akiknek a reflexeik is lassúbbak már, azoknak ez a tempó a megfelelő. Nem beszélve arról, hogy fel kell venni a mozgó játékosok tempóját, hogy a lehető legjobban pozicionálni lehessen a labdát a lövéshez.
    Én egyébként szeretem a focit. Sok apró sikerélményt nyújt, mellette meg össze lehet szedni a pálya mentén a sok apróságot, amit kapunk. :) Ezért a kivárási taktikát Albert Flóritól tanultam el, a passzolgatást és góllövést meg Puskás Öcsitől. ;)
     
    ursa11, -happy58-, Babuxx és 10 más kedveli ezt.
  20. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Amit leírtál, nem függ össze a labda gyorsaságával. Pont ha labda gyorsabb, és a bábuk ilyen lassúak, lehetne jobban pozicionálni a labdát. Én pont azt érzem, hogy nincs összhangba az egész. Most azért rossz a pozicionálás, mert lassú a bábú és a labda is, és főleg egy idős számára: lassú a bábú, pont jobb oldali sávban van a bábú, de amire elindul a labda (ugye itt a reflex képesség előjön), addigra lehet már középen van az a bábú, és amire a labda odaér, addig már tesz 1 fél távot a bábú, megint középre kerül és addigra éri el a labda a középvonalat, így megfogja a labdát.

    Pontosan a bábukat kéne így hagyni, és a labdát felgyorsítani. A labda gyorsasága pont az agyi-figyelmi rendszert javítaná, és így kevesebb szükség lenne a reflex képességre is, ami az időseknél sajnos egyre rosszabb, tapasztalatból (szülők) mondom.

    Több idős itt játszó játékos is mondta nekem, hogy neki sokkal jobban tetszene, ha gyorsabb lenne az a labda, mert akkor annyira nem kéne figyelni azokat a lassú bábukat, és így gyorsabban is végeznének és több lenne a sikerük is.

    És ez logikus is.
    Ha Én most 80 éves lennék, és pl. van szemüvegem, nem a legjobb a látásom már, és a reflexeim is nem a régiek már, és nehézkes akár az egeret is megnyomni, akkor bizony Én annak örülnék ha azzal a labdával kevesebbet kell taktikázni és kevesebb ideig figyelni a lassú bábukat... Mivel tudnám hogy úgy is át ér a labda, gyorsaságából adódóan, a lassú bábúk előtt.

    Félreértés ne essék, ez az Én látásmódom, és nem biztos hogy egyezik mindenkijével. Különbözők vagyunk. De Én ezt látom és mivel utána kérdeztem pár idős játékosnál, és a szülőket is megkérdeztem, nekik melyik lenne a jobb, mint a gyorsabb labdánál szavaztak. Mert akkor bizony tényleg kevesebb reflexre és koncentrációra van szükség. A pozicionálás így egyszerűbb is lenne. Én csak a saját logikámra tudok hagyatkozni, mivel nem vagyok idős és nem látom át úgy, azért is írtam le a saját szemszögemből is. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.