Visszajelzés Fociláz 2020 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 14.7.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Szia. Én 221en vagyok, a felhő, a rávalók és az allstar játékos meglett. Ez pont annyi, mint elég s a meló mellett meglehetett. Örülök, és a többit elengedem. :)
     
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Nyugisan vittem végig az eventet, napi 4x arattam kényelmesen, extrák nélkül.
    Begyűjtöttem a felhőt a kitehetőivel, a szezonpontokat, a 15 db party pörgetést, a 6 db "Dóm" talányost (már összejött 19, és még lesz a szezonból 1-2).
    Ezekért a nyereményekért, és amiket játék közben lehetett gyűjteni, nekem bőven megérte, hogy néhány napig gazdaköris növények helyett eventes növényeket termeltem :D
    Maradt érmém és lesz még 3 játékom, így a Kacsa Katából is vásárolok, ez lesz a bónusz ajándék.
    Egyszerre 1-5 menetnél többet nem játszottam (így nem untam meg), és nagyon jól szórakoztam azzal, hogy igyekeztem kiszedni a maximális érmét és egyéb ajándékot.
    Szeretem, amikor nem csak fixen kapok ajándékokat, hanem egy bőséges kínálatú üzletben kedvemre válogathatok :inlove: Nem mondom, hogy nem tudnék még mit választani, de egyik se olyan, amiért nekem megérte volna pörgetni és trágyázni.

    Várjuk a következő eventeket! :D Szép napot mindenkinek! :)
     
    maszilva, Kuzdern, DevilMókus és 9 más kedveli ezt.
  3. Dana64

    Dana64 Aktív író

    Szia!
    Szerintem ez egy laza event volt ! Ha felhőt szerettél volna miért nem azt vetted ki először és majd csak utána a többi ezt-azt , ami bár csábító de mint írod 222 szinten vagy , így azzal már tisztában lehetnél , hogy a titkosak mostanában 99%-ban csak vonatravalót adnak ! Én is ki szoktam venni HA marad rávaló ... de inkább a biztosra megyek !
    ;)
     
    DevilMókus és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Lassan vége a bulinak.:)
    [​IMG]
     
    maszilva, -ágianyu33-, zsani_apja és 8 más kedveli ezt.
  5. Linzer72

    Linzer72 Járnitanuló

    Nyavalyás 10 perc miatt nem lesz meg a felhő. nagyon mérges vagyok!

    Lehetne hosszabbítani?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.7.20
  6. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Ha van szupertrágyád elég, rövidítheted az érésidőt.
     
  7. Linzer72

    Linzer72 Járnitanuló

    Mindent adtam volna is kevés.
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    A Fociláz 2020 event véget ért.

    Ki-ki időbeosztása és kedve szerint focizhatott hat napon át a sok-sok kedvelt nyereményért,
    amelyek mind igen jó, és hasznos segédeszközök a farmos tevékenységünkhöz.

    Ismét köszönet illeti azokat a segítő szándékú játékostársainkat, akik tanácsaikkal, ötleteikkel
    útba igazították, vagy bármely módon segítették társaikat.

    Ez a csevegő zárja kapuit, de találkozunk a következő event csevegőiben!

    További sikeres játékot és jó szórakozást kívánunk mindenkinek!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.