Visszajelzés Fociláz 2022 - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 15.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az a lényeg, hogy azokban a helyzetekben, amikor a rúgó és a fogadó játékos között ott az érme, és az érme mögött, a fogadó játékos előtt egy ellenfél, akkor van lehetőség egy kis trükközésre. Például az alábbi helyzetben:
    [​IMG]Itt ugye a passzoláshoz kattintani kell a saját játékosra a 16-os sarkánál. Ekkor a labda áthalad az érmés mezőn, és vagy elakad a nyusziban, vagy megérkezik a céljához. Utóbbi esetben mehetünk tovább, de csak előre passzolhatunk. Viszont ha elakad, akkor a labdát újból el kell rúgni, de - és ez a lényeg - a megszerzett nyeremény a miénk marad. És így egy szándékos hibával van lehetőségünk másik irányba, másik érmés (vagy más nyereményes) mezőn át passzolni. A kapuig 5 próbálkozásunk van, tehát ha biztos kézzel focizunk (kis képzavar..), szándékos hibákkal több pályán is szerezhetünk némi kis extra apróságot, érmét, miegymást...
    Persze ez nem kötelező, lehet a legegyszerűbb úton is haladni.
     
    Kukackukac, Gio, nolina1965 és 56 más kedveli ezt.
  2. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Zseniális vagy Toma! Tudtam, hogy rád számíthatunk!
    Köszönjük szépen!:D
     
    tarkacica47, inanna11, zolix93 és 14 más kedveli ezt.
  3. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia Toma! Mindig sokat jelent a véleményed soha nem tudtam rájönni, hogyan tudom megszerezni az összes érmét, ha hátrafele már nem haladhatok. Az eszembe sem jutott, hogy hibázzak. Köszönöm szépen a segítséget. Mivel elég sok érmére lesz szükségem ahhoz, hogy kivegyem a nekem tetszetős dolgokat most kivételesen elég sokat bevetek a tartalékolt dolgokból. Ma megkaptam az ötödik jack-et ha kell őket is hadrendbe fogom. A kerékben nem igazán bízom inkább a pajta polcain várakozó segítségre számítok. Még egyszer köszönöm és mindenkinek jó játékot kívánok.
     
    Kukackukac, tuxumuxi, inanna11 és 8 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Lesz egy kis Edzés event közben , utána nehogy Korai öröm legyen , amikor Nagyon mellé rúgom a labdát . :inlove:

    A felhő +1.000%-os hatása eventnövényre az jól hangzik . Cél nálam a felhő . :inlove:
     
    hamuska, szellorozsa, DevilMókus és 8 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem lehet megszerezni az összes érmét. De vannak olyan pályák, ahol lehet a párhuzamosok közül többet is kivenni - nem csak érmét, mást is. Viszont az a veszélye megvan a dolognak, hogy ha hibázol (azaz nem hibázol, nem akad el a labdád), akkor lehet, hogy rosszabbul jársz, mint az egyenes úttal... Ezt mérlegelni kell, ha valaki megpróbálkozik a dologgal.
     
    Kukackukac, Gio, vihence és 15 más kedveli ezt.
  6. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    A toled megszokott alapos es mindenre kiterjedo szamolast es segitseget kaptuk!! Koszonom! Jo hogy vagy nekunk!!

    Pedig nagyon alapos es korultekinto a leiras! Elesbe fogod latni, hogy mikor kell melle loni, hogy tobb ermet tudj bezsebelni!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.11.22
  7. whiteswam22

    whiteswam22 Járnitanuló

    Szeretem én is ezt a játékot ,de elterveztem ha nem sikerül az előbbi picollókból FA fát szerezni, akkor a három játékomból kettőt elhagyok .Így tehát eggyel játszom .Több időm lesz erre az egyre, meg olvasok helyette. De nagyon vágytam már rá. Így jártam.
     
    ildiko44, juliannakoczkas és Amira09 kedveli ezt.
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Tegnap 126 db. piccolót bontottam és mindössze 1 db. FA- fa lett belőle. Lett viszont 11 db. Varázskalapom, aminek jobban örültem, mint a fának. Igaz, hogy csak 40 napig él, de ezalatt 1760 FA jön össze. Van 6 farmaranyfám is, de ha választani lehetne, havonta inkább 1 Varázskalapot kérnék a piccolóból, mint Fa-fát.
     
    ulmo12, Kukackukac, Rizstej és 17 más kedveli ezt.
  9. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok! Ez a kedvenc "focilázas" képem. "The name of the game: football.....(oooolé olé olé olééé)"
    [​IMG]
    Jó focizást mindenkinek!
     
    Gio, vihence, maszilva és 30 más kedveli ezt.
  10. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia, szép estét :)
    Az a kérdés motoszkál a fejemben, hogy vajon a szörnyvadászós eventet miért nem tudták meghosszabbítani?......
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A kérdésed, a posztod, amit a Panaszkönyvben írtál, az a megfelelő helyen van ott.

    Továbbítottuk az igényt, de nem volt megoldás rá a központ részéről.

    Kérlek, itt ne írjunk erről, mert ez off téma az eventes csevegő támáját illetően.
    Bízom az együttműködésedben. Köszönöm.
     
    szellorozsa és juliannakoczkas kedveli ezt.
  12. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Nekem a foci arról szól,hogy elrúgják a labdát,hogy szaladhassanak utána xD Most viszont én rúgom sőt zsetont is kapok érte ;)
    Hajrá gól gól.....................................................sok sikeres gól !
     
  13. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Jó reggelt!

    Rackó 21-én, azaz Hétfőn 4 órán keresztül +1 terményt ad, aki még csinálja akkor is, majd figyeljen erre. Kis segítség ez is ;)
     
    Gio, Lenczy, ildiko44 és 16 más kedveli ezt.
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szervusztok!

    farmerSS hozzászólásával egyetértek. Nekem sosem volt fontos az FA-fa, bár így is van már 2 db-om. Mivel 24 órás, így nem mindennap aratom. Szerintem, így saccolásra, évi 200-250 aranyat tudok darabjából bezsebelni. Ami nyilván számít és tök jó, hogy van! Amiért viszont sosem hajtottam arra, hogy nekem is legyen, az pont az, amit leírtál: több olyan fajta nyeremény van, ami FA-t ad vagy maga a feladat adja. Ismétlem: ettől még nagyon hasznosnak tartom az FA-fát, pusztán azt írtam le, miért nem volt nekem sosem hangsúly a megszerzésén - tehát ha van jó, amikor nem volt, nem hiányzott.
    whiteswam22: régebben, bő 10 éve volt, hogy 2 db farmot gondoztam - az akkori páromét is. Abba is hagytam a játékot, mert túl sokat vett ki az időmből, energiámból, pedig akkoriban még nem is voltak eventek. Most csak a sajátommal játszom és így élvezem. Magam örömére csinálok annyit, amennyi nekem jó. Van, hogy vetek valami hosszút és egész nap már rá sem nézek, van, hogy élvezettel kattintgatok napközben is. Van, hogy elengedek eventet, van, hogy séta tempóban csinálom és van, hogy beleadok extrákat, hogy kimaxolhassam. A lényeg, hogy 1 db farmmal sokkal élvezetesebb és szabadabb számomra a játék, mint anno volt.

    Jó játékot kívánok nektek! :)
     
    konyhaszolga, Kukackukac, Rizstej és 22 más kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Fociláz 2022." event élő, online!

    Kérjük, feltétlenül győződjetek meg 14:00 óra után
    egy játékból kilépés majd visszatérés után az event megérkezéséről.

    Eventóra, hírek felülete jelzi, hogy bekerült az event.

    Körültekintően indítsátok az aratást a szédült szántó területén a felröppenők érkezéséhez!

    Az eventnövény ültetési helye a főfarm és szédült szántó.

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Gio, Mici-farmer, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Krizantémból, rásegítés nélkül, 105 db gumilabdacs jött 202 db 1*1-es földterületen.

    Jó játékot kívánok mindenkinek!
     
    maszilva, Mici-farmer, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  17. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Kicsit mintha módosult volna a felhő tulajdonsága, nem? :)
    1db bónuszládát ad a 3 helyett, és nem szint x 1000 a Tp, hanem 2000.
    Mindegy, így se rossz.
     
    Kukackukac, PZoli64, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  18. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nekem se felrőpi, sem magom nem jött.Most megyek lehűtöm magam mielőtt olyat mondanék amit megbánnék!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Valóban megváltozott a hivataloshoz képest. Csak az eventnövényre ható 1000 %-os tp maradt változatlan.
     
    Mici-farmer és szellorozsa kedveli ezt.
  20. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Szia csak a szédültről jön felröpi..a főfarmról nem...remélem már megoldódott. :)
    130 labdancs jött amarátból...pankák nem volt kinn...
     
    Gio, Kuzdern, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.