Visszajelzés Fociláz 2022 - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 15.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Sajnos rossz számok jelentek meg...
    Elnézést az okozott kellemetlenségért!
     
    Gio, PZoli64, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Amarant +5 fűvészkert pettyesfűzzel, 25 Pannival 220 felröpi:)
     
    Gio, maszilva, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  3. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Sziasztok!

    Az az érzésem, hogy a felröppenővel gondban leszünk.
    A 30 órás amaránt (6 pannival+szülinapi rackó) 185 gumilabdacsot adott. Valószínű, hogy az 5 óra 30 perces eventnövény nem fogja adni körönként a játék indításához szükséges 40 darabot.
     
    jutka190226, szellorozsa és böbe764 kedveli ezt.
  4. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Na akkor most melyik területről is kapjuk a felröppenőt? az event ismertetőben szédült szántó,a játéknál főfarmot ír!:p
     
    jutka190226, szellorozsa és Mici-farmer kedveli ezt.
  5. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Nekem a hortenzia a leghosszabb 22,45 óra, 95 röpit adott! Ebből nem látom a sok gól lehetőségét:oops:
     
    jutka190226, szellorozsa és Mici-farmer kedveli ezt.
  6. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Ez egy nagyon jó észrevétel, pont én is írni akartam, de megelőztél a kérdéssel... Valahol elírás történt... Jó lenne, ha mindkettőről jönne :)
     
    jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  7. Hahacska

    Hahacska Haladó

    A szédült szántóról jön a felreppenő, ahogy az eventismertetőben szerepel.
    De kevés lesz, nullázni kéne...a kerék meg nem volt ebben partner sajnos, nem adott %-os bónuszt. Velem hónapok óta rendkívül "skót".
     
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A játéktéren olvasható információ hibás! -.-

    hibás szöveg.png

    Egy helyről jöhet csak gumilabdacs felröppenő, és az a szédült szántó.
     
    Gio, maszilva, PZoli64 és 10 más kedveli ezt.
  9. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Szia!
    Én a FA fákat naponta aratom,;) változó az érés ideje és sokx sikerül levinni 17 órára!!!:p
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Pulykakakas vagyok.:cry: Az 5. pályán van egy párducmacska titokól és nem tudom kivenni. A középső kékről indítom és a felső kéket hagyom végig a jobb oldalon a sávban. De hiába, állandóan belemegy a pirosba. 3 próba után otthagytam. Van valakinek tippje, hogy lehetne kiszedni?
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én nem látok párducmacskás titokólat, csak kakapós és okapis titkosokat - gondolom, ez utóbbira gondolsz. Nem tudsz mást csinálni, mint a mozgó kék játékos teljesen a legszélső helyzetében próbálkozni. Ha nem sikerül negyedikre sem, hagyd ott, menj biztosra.
    Update: én sem tudtam kivenni, ott is hagytam.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.22
    Samborg, Kukackukac, rozo52 és 10 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma, köszönöm. :) A jobb oldalit párducmacskásnak látom, de ha nem az, akkor nem is kell. :D Ha arra járok, még megpróbálom, két hibát rááldozok. Csak ilyenkor elgondolkodok, hogy minek raktak be olyat, amit nem lehet megszerezni.
     
    Samborg, kovacstne, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  13. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Szia! Én a 6.pályán a kapura rúgásnál gondoltam ugyanezt. Kihasználtam a maximum lehetőséget, de akkor sem sikrült középről a középsö, 36 érmét adó kapuba lőni. Mindíg az előtte lévő nyusziba ment. Végül, hogy ne legyen potya bal szélrő a bal kapuba lőttem 30 érméért.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.11.22
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Igen, nem lehet a 36 érmét kilőni, mert teljesen egyformán mozog a kék és a piros. Hiába vártam percekig, ugyanúgy mozognak. Ott csak 30 érmét lehet kiszedni.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.11.22
    maszilva, marcsi152, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én még nem eventezek, csak a növényt ültettem el. Szóval elkezdtem, de mégsem. :D Talán péntekre összeáll minden és akkor nekilódulok a kapunak. :)
    Olvasom, hogy miket láttál a pályákon. Én már nem fogom leírni, hogy minek fogom látni. :D ;)
     
    vihence, maszilva, marcsi152 és 6 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia apja. Neked még jó szemed van,:) nézd meg légyszi, hogy az 5. pályán jobb oldalon milyen ólat látsz? Már a nagyítót is elővettem.:D
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tényleg nem jó a szemem, viszont itt nyomokban sincs párduc, macska meg főleg. :D Persze, ha jót néztem. :)
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kösziii. Tomának lesz igaza, mert a párducnak nem ilyen a füle. :D Akkor egy gonddal kevesebb.
     
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Boltból tudsz kiváltani Buran talányost. Érzem is, hogy párduc lesz belőle nálad. ;)
     
    vihence, jutka190226, Mici-farmer és 3 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Úgy lesz nekem párduc, mint Neked FA-fa. :D A szezonból kapunk, azt kivárom.
     
    Domos52, vihence, maszilva és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.