Visszajelzés Fociláz 2022 - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 15.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Jó is, hogy mondtad, akkor nem hajtok a hosszabbításra. Aranygólra meg főleg..
     
    Fuhur, szellorozsa, Mici-farmer és 4 más kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    A 3-as pályán van balra 2 kis vacak között rozmár ól, lehet arra gondoltál, hogy olyan barna.
    Viszont ki lehet szedni, csak nyomd le az egeret, hogy lásd a szaggatott vonalat ami összeköti a 2 játékosod és akkor engedd csak fel.
     
    Domos52, szellorozsa, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  3. Goran

    Goran Fórum hercege


    Szia, összejött-e az első szint, ahogy itt leírtad? Nekem nagyon nem akarja adni a lehetőséget.
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Pedig menjél az aranygólra, mert ritka pillanat az, amikor ki lehet végre fosztani a boltot. :D
     
    szellorozsa, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  5. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Köszönjük szépen a megerősítést!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Gabi, nem a 3-as pályán van, hanem az 5-ösön. De kiderült, hogy az nem párducmacskás, nekem pedig arra fájt a fogam. :)
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, ez tényleg ritka már. Péntekre lesznek jók a felhők, remélem lesz addig PP akció is. Na meg a posta legyen nyitva, hogy a rávalót feltudjam tölteni. :D
    43-43 nagy kockán ültetek. Ritka, de most így alakítottam a területeket. Van 440 növényem és 85 felröpim. De nem is baj, mert edző mondta, hogy két napig elvagyok tiltva. :D A lényeg, ha jönnek bónuszok, akkor kiszedek, amit csak tudok.
     
    jutka190226, vihence, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor hajrááá. Viszont a felrepire rá kell majd gyúrni, mert elég gyéren jön. 202 db kockán max. 35-t adott eddig, de inkább 30 körül.
     
    jutka190226, szellorozsa, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kipróbálom majd a nullázást, most hogy lehetőségem nyílik rá, végre. :D
    Végignéztem most az össze pályát, hogy olvastam Gabit. Rozmáron is látni, hogy az rozmár. :D Viszont a kilencesen 90 érmét lehet szerezni, ha jól láttam. Eldöntöttem, csak azon játszok. :D
     
    Rizstej, marcsi152, jutka190226 és 9 más kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sőtt össze is lehet szedni simásan.:) Van egy pálya, ahol az ellenfeled középen együtt mozog veled a kapu előtt. Na ott én azt
    csináltam, ellőttem jobbra, majd vissza középre, ekkor a saját játékosom pillanatra megállt és már nem mozgott együtt az ellenféllel.
    Utána már lehetett lőni középre.;) Kár, hogy nem írja ki a pályák számát, mert így lövésem nincs melyik volt az, de már többször játszottam vele. Eddig van kereken 1500 érmém meg közel 8000 gaz, szerintem már abba is hagyom, mert nulláztam is.:wuerg:
    Mostmár majd csak gyűjtöm a felröpiket, max. a főfarmon ültetgetek holnap felváltva fekete-fehér gazt;)
     
    marcsi152, jutka190226, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nagyon ügyes vagy, gratulálok! Na majd pénteken belőled merítkezek. :D Ki kell nyomtatni a pályákat és felrakni a falra. :D;)
     
    jutka190226, szellorozsa, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  12. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Azta, gratulálok!
    Nekem még csak most lesz meg az első játéknyi növényem :))))
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Gabi már megírta: addig kell jobbra-balra passzolgatni, amíg már nincsenek szinkronban. A passzolásnál a labda futási idejére megáll a játékos. Célszerű középről kipasszolni pl. balra, majd akkor passzolni vissza, amikor a középső játékos jobb oldalon van.
    Szia!
    Nem, ahogy sejtettem is, nem ajánlja föl a felső két játékost passzolásra, így csak egy 24 érmés mezőt lehet kivenni. Sajnos vízszintesen passzolva sem érinti a labda az érmés mezőket, így az sem játszik.
     
    Samborg, zsoxxya, jólóbarát és 14 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nem a falra , a földre , és lerakni egy labdát , és úgy gyakorolni .
     
    jutka190226, szellorozsa, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  15. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Ez eszembe nem jutott volna, pedig sokat szórakoztam vele. Köszi szépen Neked és Gabinak is!
     
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na de minek, lődözöl, amerre kedvező és kész;)
    De ha tapétázni szeretnél nyomtassad kixD
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A 9-esen se tudom összeszedni. Az első labdát nem tudom átpasszolni úgy, hogy a 18 érmét kiszedjem. 3 hiba után csak elgurítom a 30 érmésre.
    Köszi Gabi az ötletet. Passzolgattam jobbra-balra, elég sokat kellett várni, amíg el tudtam rúgni, de a végén sikerült.
     
    Samborg, marcsi152, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. 300% hozamom van 68/ kocka jön. o_O
    Röpi megoldva...;) Eddig a pozitiv:oops:
    1* nincs türelmem kivárni mig át tudom löni azon kis sávon:mad:
    Igen rosz a hatékonyságom .. volt 2 pálya amit be se tudtam fejezni vagy elindulni se:sleepy:
    A jutikat már nem is nézzem csak jussak valahogy végig ..-.-
    Ez is tipikus példa hogy miért kell olyan minijáték aminek semmi köze az alapjátékhoz,:oops:
    Jellemzően mennek a mini játéjkok de ez valahogy nem...

    Azt hiszem nem fogolm eröltetni a minimumot kiveszem mert már belekezdetem,aztán termelek valami mást mindegy nem érdekel...:oops:
     
    marcsi152, Matold, jutka190226 és 10 más kedveli ezt.
  19. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Á légy türelmes és vonatkoztass el a focitól. :)Tök mindegy, hogy lesen vagy, vagy ilyesmi, a lényeg, hogy összeszedd a legtöbb érmét, az apróságok a pályán nem nagy cucc. Tapasztalatból mondom, ne hezitálj sokat 1-1 lövésnél, csak azt figyeld ne lődd bele az ellenfélbe, aztán haladjál:) Tedd félre, ha idegesít, majd játszol, amikor több kedved van:)
     
    marcsi152, jutka190226, vihence és 7 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A végén már nekem is elfogyott a türelmem, csak lőttem, amit láttam. :D Nem érdekelt a nyeremény, főleg azért mert nincs párducmacska. :D:D Szerintem is, akinek nincs türelme szöszmögni, az csak rúgja a kékekhez és a végén a legjobb érmés kapusba rúgja a lasztit. A közbeni nyereményekért nem érdemes órákig várni.
     
    PZoli64, kovacstne, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.