Visszajelzés Fociláz 2022 - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 15.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Én is ezt a választ kaptam.
     
    mamszi5107, ördög0 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Akkor no komment, talán majd ha nem kapkodok ennyire lesz időm lefotózni az elejét és a végét.
    Most nincs időm játszani, felröpi gyűjtésbe vagyok :)
     
    jutka190226, DevilMókus, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    Én is így jártam, nálam sem számolta el, de ha szólsz érte, azt mondják, hogy nem találtad el, vagy takarítsd ki a géped, ha pedig kiderül, hogy a játékba van mégis a hiba, akkor pedig csend van.:)
     
    mamszi5107, cb83 és Nagyii58 kedveli ezt.
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A karcos megjegyzést lehetne finoman is fogalmazni.
    A fórumos ellenőrzések lehetősége a konkrét farm azonosítókkal történnek.
    Azt írjuk, amit a logban látunk, amit a rendszer a játék adott pillanatában rögzített.

    Ha van következtetésünk, azt mindig így fogalmazzuk meg: vélhetően.
    A takarítási javaslat is olyan helyzetekben ajánlott részünkről, amikor megjelenítési probléma adódhat, vagy lefagyást jelez a Játékostárs.

    Amennyiben a játékban van hiba, azt is megírjuk. Hiába is hitetlenkedsz.

    Mi olyan információt, amit nem a központból kapunk, nem írhatunk ki közleményként, hibára utaló posztként.

    Ez a fórumos protokoll. Akkor is, ha nem állandó jelleggel írjuk.

    Köszönöm, ha mérlegelsz mielőtt bántasz, elítélsz és lekicsinyled a tevékenységünket.
     
    zsoxxya, jutka190226, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Felhő és a föggönyök már tegnap kiváltódtak... most a piccolókat kellene még:music: lassan alakulnak majd azok is;)
     
    cirmi54 kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Sajnos ez igy van! Nagyon oda kell figyelni, mert könnyen mellé megy, Nekem csak 3x volt 60 teljes találatom, de ami kellet, meg is szereztem.
     
    jutka190226 és DevilMókus kedveli ezt.
  7. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia ! Pedig nekem se adta meg a pontot ,mert nem megy egyik játékostól a másikig a labda hiába is kattintgatok,utána lefagy és elveszik a játék!
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  8. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Egy aratásból 18 felröpi !!!! Nem gondoljátok,hogy ez egy kicsit sok ?>:(
     
    jutka190226, Maca2013, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  9. Amira09

    Amira09 Fórum ismerője

    Szia!
    Nekem is ez a tapasztalatom. Fotó nem készült. Azt gondoltam, tényleg mellé rúgtam. De amikor 2.x is csak 30 érmét adott, akkor már felkaptam a fejem.
    Így is kész lettem. Felhő beüzemelve, piccolók, függönyök kiváltva, matrica beragasztva.
    Kitartást és jó szórakozást!
     
  10. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    Én nem bántok, és nem kicsinyilek le senkit, csak olvasok és a tényeket írtam le.Sajnálom hogy így gondolod, ha utánna nézel 70- 80%- ban úgy van ahogy leírtam. Ennél a játéknál is elősször az lett mondva, hogy mellé lőttek, nem szerezték meg az érmét, és mikor többen is jelezték a hibát, akkor derült ki, (lett) utánna nézve, ha nem így van, akkor szerintem csak nem tudok olvasni, vagy nem azt olvastam ami oda lett írva.
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  11. beatrix67

    beatrix67 Fórum-zöldfülű

    Az 5. pályán nekem sem számolta el a 24 csillagot az 1. lövés után. Pedig az egy egyszerű lövés, nagyon el se
    lehet hibázni.
     
    jutka190226, mamszi5107, Arrah és 4 más kedveli ezt.
  12. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A központban már tudnak a hibáról.
    Dolgoznak a javításon.

    Türelmet kérünk!
     
    jutka190226, -vadocka70-, PZoli64 és 9 más kedveli ezt.
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Köszönjük szépen a jelzéseteket, nincs más megoldás vagy várakozunk a javításig, vagy középen a 18-as érmét célozzuk meg. :)
     
    Amira09 kedveli ezt.
  14. GreekYogurt

    GreekYogurt Aktív író

    Szia!

    Nálam is hasonló a helyzet.
    Nem emlékszem rá, hogy volt-e korábban olyan event ahol ennyire keveset adott a játék. :cry:
     
    jutka190226 és soresne kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    No nekem még ez fel sem tűnt:music: No ennél nagyobb hiba ne legyen;)
     
  16. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Sziasztok!

    Lassan haladok, de ráérek nem loholok. Azt hiszem csak a felhő és a függönyök lesz a cél, ahhoz is kénytelen leszek nullapercezni.
    Igencsak minimumra tekeredett a felreppenő gombja. A takarítónő már megint port törölgetett! xDAratásonként kevesebb, mint 20 vánszorog elő a gumilabdacsból. :cry: Termelem a gazt és várom a csodát, hogy újra takarítási nap legyen, hátha feljebb srófolódik! ;)
    Mindenkinek sikeres eventet kívánok!
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  17. .csimi.

    .csimi. Aktív író

    A 6-os pályán sikerült valakinek kapura lövésnél 36 pontot elérni? A védekező játékos végig párhuzamosan mozog a lövő játékos előtt, nem lehet ellőni mellette. :( Nekem legalábbis nem sikerült.
     
    Amira09 kedveli ezt.
  18. Arrah

    Arrah Törekvő

    A két pikkoló volt az első amit kiváltottam.. Mindkettő virágfestés lett. Lehet ,hogy a TOP előtt kicsivel nagyobb eséllyel adja a játék őket?
     
    Amira09 kedveli ezt.
  19. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Itt megtalálod rá a megoldást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fociláz-2022-event-csevegő.23001/page-4#post-1286944

    Többen írtátok, hogy az 5-ös pályán nem kaptátok meg a 24 érmét. Hozzátok hasonlóan én is így jártam.
    Két megoldás lehet. Vagy meg kell várni amíg ezt a hibát javítják, vagy a 18-as érmét kell választani.
    (Gyanítom utólag nem fogják tudni ki találta el és ki nem a 24-es érmét.)

    Tegnap letermeltem a növények zömét. A felröppenőkért nullperceztem. Nálam a 16 + 1 Pannival aratásonként 42-44 röpi lett.
    Néha jól elbaltáztam a lövéseket, de így is sikerült több mint 500 érmét szereznem körönként, (annak ellenére, hogy
    a 24-et az 5-ös pályán többször nem kaptam meg.)
    Kiváltottam a felhőt, a dekorokat, a fejlesztéseket, a 2 piccolot és egy bónuszládát.
    Ma játszom még a második bónuszládáért, (meg amire még futja.)
    Felröpim már "csak" a szomszédoktól és a varázsfáktól lehet, mert reggel a szédült szántót
    visszarendeztem a dekorokra.

    Sok sikert, jó játékot!
     
    jutka190226, .csimi., marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  20. katimami51

    katimami51 Junior szaki


    Szia,
    tegnap én sem kaptam meg az 5-ös pályán elért teljes érme mennyiséget. Most néhány perce játszottam az 5-ösön és minden rendben volt , javították a hibát.:)
     
    smoldering, PZoli64, Amira09 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.