Visszajelzés Fociláz 2022 - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 15.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    meg kell venni a felhőt és rá a dekorokat ????
     
    stb_farmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Igen, összesen 750 érme a felhő és a rá való dekorok.
     
    maszilva, stb_farmer, magdi06 és 8 más kedveli ezt.
  3. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Megkérünk minden kedves érintett játékost, akik az 5. pálya teljesítése során nem a megfelelő mennyiségű csillagos érmét kapták, azok a segítségkérő topicok egyikében jelezzék azt, Farmnévvel és ID számmal ellátva.

    Azóta a hibát már javították, a minijáték megfelelően működik.

    Köszönjük az együttműkédését mindenkinek!
     
    maszilva, PZoli64, hugi77.1 és 7 más kedveli ezt.
  4. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Szia!

    Amikor elég sok érme kell akkor számít hogy 24 érmével kevesebbet számol a gép. Nekem még sok hiányzik ahhoz hogy ki tudjak váltani mindent amit szeretnék, csak ezért bosszantó. Nem mindenki tudja egy-két nap alatt befejezni az eventet.

    Köszönjük a tájékoztatást, már csak egy kérdés maradt hogy aki nem kapta meg az már nem tudja újra játszani, akkor az elveszett?
     
    edina242 kedveli ezt.
  5. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Azért kellenek az adatok, hogy utánanézhessenek.
    Leellenőrzik, majd megtörténik a hiányzó csillagos érmék jóváírása.
     
    maszilva, PZoli64, Amira09 és 5 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Imádom a focit a való világban is,de nem jutok labdához.Annyira kevés megint a felröpi,hogy ááááááááááxDJelenleg 9db van, a rózsák szaporodnak,foci meg sehol! Kérem vissza a takarító nénit,aki egy kicsit besegít!xD
     
    PZoli64, Kuzdern, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  7. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Felhőn a kitehetők, a piccolók a kamrában, de még focizgatok tovább! xD
    Gólzáporos focizást kívánok Gazdatársak! :)
     
    maszilva, PZoli64, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  8. HaVera

    HaVera Junior szaki

    Szia. Annyiszor végigolvastam, de nekem nem sikerült a 2. :( Sőt nagyon el is rontottam, azt hittem vízszintesen is lehet passzolni.
     
  9. picur.csini

    picur.csini Utánpótlás-írogató

    Hogy lehet az,hogy tegnap este óta egyetlen felröppenőt sem kaptam?3 aratás volt azóta.
     
    milanzs kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem lehet megcsinálni. De írtam, hogy
    Mivel nem engedi a játék, hogy a felső saját játékosnak passzoljunk, így amit leírtam, sajnos nem működik.

    Én is kipróbáltam, lehet-e vízszintesen passzolni...
     
    Samborg, jutka190226, HaVera és 4 más kedveli ezt.
  11. sosi10

    sosi10 Fórum-zöldfülű

    Sok virágom van. Ti mit ültettek, hogy jöjjön a felröppenő, mert nekem az eventnövénnyel alig jön. :(
     
    Amira09 kedveli ezt.
  12. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Látom nem vagyok egyedül aki a felreppenők hiánya miatt bosszankodik. 8 játékon vagyok túl van kb 15 játékra való gazom és 8 db felreppenőm. Ezt nagyon benézték egy területről jön csak, 202 kiskockáról durván 20 db. Tudok nullázni van zöld cseppem is bőven hozzá, de most megmakacsoltam magam. Már nem érdekel kezdek belefásulni. Már az elején láttam, hogy bibi van, bár nem emlékszem a pontos darabszámra, de a hortenzia is minimális mennyiséget adott a megszokotthoz képest. Ez alulmúlja még a szigetes gyér felreppenők számát is. Innentől kezdve csak a főfarmon ültetek rózsát felváltva a szédültön meg rövidíthető hosszú növényt. Hátha utoléri magát. Ha nagyon nem akarja akkor nem foglalkozom tovább a gazzal, azért a pár tp-ért amiért visszaváltják inkább nem is ültetek. És ez a nagy farmom a kicsiken még rosszabb a helyzet. Sok sikert és türelmet kívánok mindenkinek. Most kivételesen jó játékot nem, mert ez már csak bosszankodás.
     
    kovacstne, Amira09, 435345 és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Pearl72

    Pearl72 Fórum-zöldfülű

    Egyik kedvenc játékom és alig ad felröpit,elkeserítő...
    PErsze baltát dobálni és űrlényeket bekeríteni tudtunk dögivel.Köszönjük BP....
     
    karippa és kovacstne kedveli ezt.
  14. Mohály

    Mohály Aktív író

    3 pannival a beérkezett felugróm nulla azaz zéró!!!!>:(:mad:
    Gratulálok a fejlesztőknek! Mennyi kosarat kell majd megvenni?
     
    soresne és kovacstne kedveli ezt.
  15. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Sziasztok!

    Szeretem a focit, de sajna nem sikerült eddig se kimaxolni a csillagokat. Így azt hiszem a piccoló ládákat elengedem a célokból, aztán meglátjuk. Elismerem hogy kissé elügyetlenkedtem a dolgokat. Egyébként ettől független tetszik a minijáték, jó pofa. Személy szerint nálam a felröpi is bajos kissé, éjszakánként ezért vmi hosszabb érésűt szoktam ültetni a szédült szántón. Felröpire meg 26%-os bónuszom van a növény meg állatbeadósból, Páncél Panci sajna nincs, remélem majd vmikor lesz lehetőség szerezni az is sokat tudna segíteni. Érdekes hogy 1-1 eventen aggódni se kell a felröpi miatt, másikon meg küzdeni kell keményen érte. Mindezektől független remélem sikerül a felhősort dekorostúl bezsebelni, illetve az 5 fejlesztést, amivel elérném a romantikaládát a gyárnál. Aztán meglátjuk :)

    Jó játékot!
     
  16. erzsike511

    erzsike511 Törekvő

    A tolgyesen a mamutok adtak felropit. Nagyon meglepett.Sok sikert.
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  17. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    A fő farm is adja a felröpiket. Pannik nem voltak kint, de így is kaptam 25 felröpit a fő farmon.
     
  18. agi770

    agi770 Törekvő

    Én is ezt tapasztaltam.:)
     
    -W-595- és Nagyii58 kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok . Az lehet hogy jön röpi a tölgyesbe és főfarmon iso_O:music:
     
    -W-595-, Nagyii58 és erzsike511 kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    A lengyel oldal szerint : Igen , jöhet onnan is . :inlove:
     
    DevilMókus, stb_farmer és -W-595- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.