Fociláz csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 8.6.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Imádom az optimuzmosodat.Az előző evetnél sem jöttek felröpik ha belegebedtem is.Ültethettem én bármit, de azért kipróbálom a megragasztott gumicizmámat és rúgom a gólt, persze csak egy darabigxD
     
    Meellcc, bindi5454, Swordfish és 10 más kedveli ezt.
  2. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    [​IMG]
    Labda: 47+56+65+37+75=280/9=31,1 ~ 32db
    Fehér: 16320
    Fekete: 8320
    Gumilabda: 960
    [​IMG]
    Labda: 46+56+56+50+50+46+50+40+90=484/9=53,78 ~ 54db
    Fehér: 27540
    Fekete: 14040
    Gumilabda: 1620
    [​IMG]
    Labda: 5+28+28+8+31+28+47+20+39+16+16=266/9=29,56 ~ 30db
    Fehér: 15300
    Fekete: 7800
    Gumilabda: 900

    Összesen:
    Fehér: 59160
    Fekete: 30160
    Gumilabda: 3480

    Vélelmezve, hogy 1 labda 9 érme nem "kevesebb". Remélem jól számoltam, ha nem akkor közelítésnek jó lesz.
     
    LBetti, katimami51, Meellcc és 24 más kedveli ezt.
  3. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Utoljára szerkesztett: 8.6.16
    LBetti, Swordfish, emocy91 és 8 más kedveli ezt.
  4. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Hát továbbra sem kedvelem a focit, eventet meg majd meglátom -.-, egyenlőre két esélyes :sleepy:
     
    LBetti, Swordfish, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem számoltam pontosan, de 300 fölött volt mind a két felröpiből a végére pluszban.
    Itt egy kicsit más lesz a helyzet, mert nemigen lesz vége a gaznak. Holnap este már több mindent tudunk.
    Azt láttam, hogy nagyon szenvedtél az előzőben. Nem tudom miért. Az én farmomat nem sorolhatom a szerencsések közé.
    Az 1500 felröpim tuti meglesz, aztán kiderül tudok-e focizni.
     
    Swordfish, Luca_511, genka53 és 12 más kedveli ezt.
  6. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szia,
    ha szereted a farmot, ne sajnáld a befektetett energiádat, mert örömeid voltak a 6 év alatt. Vonatkoztass el attól, hogy ezt foci eventnek hívják, és nézd úgy, hogy egy lapos kerek tárgyat kell beügyeskedni két vonal közé 2D-ben, akadálypályán. A macska-eventnél sem mondták, hogy allergiásak a macskaszőrre és azért nem játszanak.
    Nem lehet olyat csinálni, ami mindig, mindenkinek tetszik. Ezt lehetetlenség volna kérni, mert az emberek nagyon különbözőek. Egyébként én is utálom a focit és az épülő stadionokat, mégis egyik büszkeségem a VB2011 léghajó, mert az volt az első teljesített eventem (még bőszen csatni nélkül, 2x2-n!) és rendkívüli örömöt szerzett, hogy végre nekem is sikerült, ami a "nagyoknak". Nem érdekelt, hogy mi az event neve és mi a kitehető, a TELJESÍTÉS számított.
    Én 20 évig dolgoztam kereskedelemben, ott is azt mondtuk, hogy 100%-ban nem tudunk mindenkinek a kedvére tenni. Ha 98% elégedett, akkor már nyugodtan alhatunk.

    Hechingen (még mindig nem tudok csop.idézni :( ):
    A szilvafa nem fog sokat adni, vagy a legmagasabb fát tedd ki (olajbogyó v. hasonló, ha már van), vagy csak a hagymát. Igaz, nekem öreg farmom van, de a rózsával nincsenek jó tapasztalataim. Ált. 44-ből 25-30-at 0-perc komfortnál is. Sima talajon még kevesebbet, talán18-20 körül.

    Egyébként:
    K. sok az 55e+ eventgaz, mert megint vidékezek cs-p-h-k-en :( Ami időm marad, meglátjuk. A régi felhősorom megvan. Egyébként nekem is "kell minden", bár a matricáról könnyhullatás nélkül le tudok mondani és a parti pörgik sem hoznak lázba. A titkosakat is csak azért veszem be a sorba, mert nem kell túl sok a kiváltásukhoz. De ha nem jut rájuk, hát nem.
    Az új felhő az mindenképp kell.
    Nem szoktam statisztikázni, de a felhőről legalább napi 3-400e TP-t és BTP-t aratok, lehet, hogy többet is, plusz a CSP és a tárgyi cuccok. Az ember észre sem veszi, hogy a 4-5000 TP-s aratásokból milyen sok össze tud jönni - amiért már nem kell kapálni és nem foglal szántóterületet sem (mint a kütyük).
     
    daszi, Meellcc, Swordfish és 17 más kedveli ezt.
  7. sziszi1965

    sziszi1965 Fórumőrült

    Köszi, összefoglaltad az én érzéseimet is az eventtel kapcsolatban :p;) Úgy vagyok vele mint a magyar focival, amíg el nem kezdődik egy selejtezősorozat./Szabó L./xD
     
    marcsi152, katimami51, Meellcc és 16 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Meellcc, Swordfish, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ejnye .... pedig a matrica az fontos ;)
     
    marcsi152, Meellcc, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    marcsi152, -KiraAngel-, gyfa és 18 más kedveli ezt.
  11. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Reméltem, hogy az EB-s eventhez nem tartozik majd eventnövény. Erre 2 is van. Nekem ráadásul a régi felhősor sincs meg, ezért cirka 50 ezer növényt kellene legyártanom. miközben napi 3 meccs lesz a tévében. Nem értem erre miért nem lehetett gondolni :/
     
    katimami51, Kata_rzis, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  12. .imre71.

    .imre71. Fórum mestere

    Sziasztok
    tetszetos az event
    lessz amiert kapalni,van mindenkinek valo az ajandekok kozott
     
    genka53, demeter03, csio70 és 2 más kedveli ezt.
  13. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Sok sikert a játékhoz, de mostanában a játékok egy része a szerencsén alapul, ami nekem nincs. Amúgy meg úgy utálom a focit, ahogy azt csak el lehet képzelni, különösen 2010. óta. Mostanában már több játékot is kihagytam, pedig a 99. szinten vagyok. A legtöbb régi szomszédom, akikkel évek óta együtt játszottam, abbahagyta, eltüntek az éji homályban. Ennek biztosan van oka és én ezt a játékból eredeztetem. Vannak, akik mindennek örülnek, nagyon irigylem őket. Nekem egyre kevésbé tetszenek a változtatások és az állandó hajtás. Gyakrabban fordul elő, hogy az eventekhez szükséges felröppenők lassan gyűlnek, már régen letermeltem mindent és még 2-3 napig várok a csodára. A farm állandó átrendezése is unalmas feladat és nagy munka. Már nem tartom szórakoztatónak a játékot, mérge-lődök és idegeskedek miatta. Sajnálom azt a sok időt és pénzt, amit eddig belefektettem. Jó játékot kívánok azoknak, akik lelkesen neki-fognak.
     
    Lillapilla73, papirocska, aquila és 10 más kedveli ezt.
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Számolgattam...újraszámoltam...megnéztem a többiek számításait...sehogy nem jön ki...a régi felhősor hiányzó kitehetőit inkább kihagyom...a vegyesből csak a legfontosabbakra készülök rá...a többi majd kiderül. a 4 órás komforton +víz+trágya 12.09. Talán éjszakára nem lenne rossz kipróbálni. 16 órás alap érésidővel lehet, hogy egész jó lenne a röpihozam...bár ki tudja. Holnap este már okosabbak leszünk!
     
    Swordfish, genka53, Melan és 8 más kedveli ezt.
  15. -kislany19-

    -kislany19- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Legalább ha a paszulyt kiváltom akkor a tárgyakat is odaadhatná mind az előző eventeknél mint pl: a viking saganál :)
     
  16. LongNight

    LongNight Fórumgróf

    Szia!
    Kaptál már pár tanácsot:p, de írom a legjobban beváltat.;)
    Mindenhová 20 órás alapfákat tegyél, teljesen mind1 a szintjük, fajtájuk. Farmra akár az össz lehet dió, bahára banán / a legolcsóbbak/.
    Se 1x1 növény, se bármilyen ól, vagy üzem nem ad annyit összességében, mint a 20 órás fák.:)
    Persze Te tudod..;)xD
     
    katimami51, Meellcc, Swordfish és 14 más kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Benne van ismertetőbe,hogy ahol rontottál,onnét van folytatás. Ha persze jól gondolom,akkor addig szerzett nyereményeket nem veszíted el szerintem.
     
    Meellcc, Swordfish, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A 4 órás növény komforton vízzel és trágyával 11:32. A 6 órás ugyanígy 17:17.
     
    Meellcc, Swordfish, genka53 és 9 más kedveli ezt.
  19. -gadget-

    -gadget- Fórumfelvigyázó

    Hello! Ne haragudj, de a hsz amit idéztél az 9:17 (vagy 10:17) és most van 13:30. Ha tovább olvastál volna kiderülne az akkori állapot szerint az event ismertetője NEM tartalmazta az általad idézett sor.
    Jelzem azóta több változás is volt.
     
    Swordfish, genka53, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  20. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    Sziasztok! 1 menetből azaz támadásból amely 5 labdát azaz esélyt ad hogy lehet 9 érmét összeszedni?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.