Visszajelzés Fonalgombolyító éjszakák - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. 1süni

    1süni Haladó

  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóó reggelt.
    Szia. Mind a 3 területen, ahol lehet ültetni, a jobb felső sarokban van egy zöld fotel egy mukival, arra katt.
     
    Nagyii58, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  3. vasslacko1975

    vasslacko1975 Járnitanuló

    Sziasztok.

    Valaki megírná, hogy a módosítás után miből mennyit kell termelni?
    Köszönöm!
     
    05Zsuzsa kedveli ezt.
  4. pistacia2

    pistacia2 Járnitanuló

    Nálam is ugyan ez van, egyszerűen képtelenség aratni. Forog forog forog... és nem csinál semmit, már elment az egész farmeramatól a kedvem, többet mérgelődök, mint amennyi élvezetet ad. Munkásokat minden hónapban veszek, de már azt se fogok, minek ? ha nem lehet aratni!
     
    tavirózsa1 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  5. 1süni

    1süni Haladó

    Köszi,már megvan,egy ideig nem volt.
     
  6. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Csak a fonalvirág változott.
    Lásd: #115
     
    GA-BI-O-Farm, -ágianyu33- és Nagyii58 kedveli ezt.
  7. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia!
    Fonalvirágból 10280
    Teavirágból 9925
    Sütivirágból 13395
     
    varga1234, maszilva, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szépen haladok az event vége felé;)
    Malomtermékek készen vannak... a teavirgra várok... s remélem kész vagyok;)
     
    Rizstej kedveli ezt.
  9. bubafejgingo

    bubafejgingo Fórumprofi

    Nemrég értem haza, gyorsan elolvastam az ismertetőt. Utána néhány hozzászólást.
    Azért, hogy esetleg évente összejöjjön egy-két zokni-mammut, ilyen felhőért neki sem állok. Szerintem szívják a fogukat Bigpointéknál, hogy valaha is betették a vonatba a mammutokat. Csak azokat sajnálom, akik utána kezdték.
     
  10. vasslacko1975

    vasslacko1975 Járnitanuló

    köszönöm
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  11. 20zeno13

    20zeno13 Utánpótlás-írogató

    Egyet értek sok előttem szólóval. Én is kihagyom ezt az eventet. Lassú, akadozó játék, hatalmas követelmények, semmi ajándék. Azt hittem vicc a 320 órás, semmi valamire való dolgot adó felhő, de nem. Eddig még nem fodult elő velem, hogy ne kezdjek neki eventnek, ez lesz az első, és azt hiszem nem az utolsó, ahogy látom ennek a játéknak az egyre gyakoribb problémáit.
     
    a1a4, Caccus, Juditanya74 és 4 más kedveli ezt.
  12. gaboca1955

    gaboca1955 Törekvő

    13 éve játszom és még ez az első event amit el se kezdek!
     
    a1a4, Caccus, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  13. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Nem hagyok ki egy eventet sem,ezt sem fogom.
    Laza csukló játék lesz.
     
    Timi21a, GA-BI-O-Farm, vihence és 5 más kedveli ezt.
  14. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Egyezik a véleményünk. Sok időt vesz igénybe, hétvégén nem tudom csinálni, így 13 évnyi játék után ezt az eventet én is kihagyom. Csak Rackóért, napi ajándékért és ajándék küldés erejéig fogok belépni hétvégén. Egy-két terület aratása még elmenne, de ilyen "napraforgó mező" mellett 4 területet aratni borzasztó. Aki belekezdett sok sikert!
     
    a1a4, Caccus, Evita-55 és 2 más kedveli ezt.
  15. katinka192

    katinka192 Utánpótlás-írogató

    Nem értem! Ha a főfarm játékterület, miért nem lehet rá eventnövényt ültetni??
     
  16. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Timi21a, GA-BI-O-Farm, vihence és 2 más kedveli ezt.
  17. laciku02

    laciku02 Járnitanuló

    Hát igen .Ez megint egy olyan event amit vagy érdemes csinálni vagy nem. Már jó volna egy kis szünet hogy lehessen pótólni amiből kevés van. Fák, növények állakok STB. Ez már függöség hogy nem tudom meg állni hogy ne csináljam az eventet. Mindig mondom hogy majd a következőt.
     
    Timi21a kedveli ezt.
  18. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Pár év múlva sajnálni fogod, amikor arról panaszkodsz, hogy nincs egy szál mamutod. milyen szörnyű igazságtalanság. Persze te tudod, hogy akarsz e még játszani néhány év múlva is.
     
  19. Juditanya74

    Juditanya74 Fórum-zöldfülű

    Sokat kínlódok vele én is, van úgy, hogy közel másfél óra, mire mindent megcsinálok- és nem a gépem hibája. Csodálkozva nézem az olyan bejegyzéseket, hogy máris kész az eventtel- csak nem értem, hgyan ????!!4
     
    Timi21a és Caccus kedveli ezt.
  20. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Leszed mindent, és nyomja a szupertrágyát, kacsa katát stb. ja és kosarakat vásárol.Én a jáék lassúsága miatt zt modt kihagyom.
     
    inanna11 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.