Visszajelzés Fonalgombolyító éjszakák - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    A játék minősége fikarcnyit sem javult, inkább romlott az 1 heti állapothoz képest.
    Hozzáteszem a felhő nekem is tetszik. Nem az eventtel van bajom.
    Kizárólag a játék minősége, ami egyenlőre a nem csinálom felé billent.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.23
    ursa11, Anulu73, szida57 és 19 más kedveli ezt.
  2. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia!
    A változtatások után a fonalvirágból 8 malomtermékkel együtt 10280 db kell.
    Nekem inkább az a bajom, hogy most reggel bontottam potyára az esőerdőt és majd csak reggel tudom vissza állítani.
     
    Vilmos05, maszilva, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  3. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    szintén zenész kezdettől fogva jázszom, eddig kb. 3 eventet hagytam ki,nem azért mert nem akartam csinálni, hanem nem voltam gépközelben, de ezt az eventet kihagyom,nem idegeskedem , és szenvedek vele, ennyit nem ér.
     
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    OK köszi, hogy szóltál, én csak a malomterméknél néztem, hogy kevesebb kell.
    Igy viszont OK. Majd törlöm a téves részt.
    A helyzet attól még számomra nem változott.
     
    alex0824, -kaktuszable-, PalMa és 5 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem jobb lett, mert azon kívül, hogy semmi kedvem nem volt bontani a tölgyesemet van ott kint pár olyan dekor ami nem is bonthatok, mert ha megteszem elég sok buktát eszem. Szóval kb fél területnyit segített volna rajtam, ha bontom. Ez viszont szinte semmi sem, legalábbis semmi olyan amit a szintem mellett ne tudnák kompenzálni legfeljebb 1 órával később leszek készen.

    A játék műszaki hibái nem igazán érintettek meg, eddig észre sem vettem, csak olvasom a panaszokat és sajnálkozom rajta. Halkan jegyzem meg, ne hogy elkiabáljam, mert ez eléggé múló állapot is lehet, de nálam nem jelentkeztek komolyabban. Tehát úgy érzem ez sem lehet kifogás.
    Nekem az eventtel voltak fenntartásaim, amikre aludtam egyet, néztem a ládanyitásokat és rájöttem, hogy mégis csak jó ez a felhő, ha már adják és megszerezhető.
    Hát kb ennyi a történet. Remélem kaptál választ a kérdésedre :)
     
  6. Sebsike

    Sebsike Járnitanuló

    Sziasztok! Nekem felejtős ez az event. Gyalázatos nálam még mindig az aratás is, szóval elég volt! Nem szoktam kihagyni szinte egyet sem, de ez a nyeremény, felhősor nem is annyira motivál. Szóval az előző event is sok bosszankodással járt. Szóval hajrá annak, akinek van türelme és ideje.
     
    Akela, .barbi1., pöttyzorka és 2 más kedveli ezt.
  7. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Azért ez vicces, mert a legtöbb játékos az erdei tisztás miatt írta, hogy ott vannak a legjobb dolgaik és azt nem hajlandóak bontani emiatt az event és felhő miatt. Erre kiveszik a játékból az esőerdőt, kiváló döntés!!!
     
    vihence, alex0824, inanna11 és 14 más kedveli ezt.
  8. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Eléggé meglepett ez a változtatás.
    (Vannak gondok a BP háza táján.)
    A dekorokat reggel én is leszedtem az Esőerdőből, ez így két nap kiesés.
    Ha már változtattak, akkor miért nem a Tölgyest vették ki. A Sütivirágot pedig átrakhatták volna az Esőerdőbe,
    de oda is csak csökkentett mennyiséggel.

    A kis farmoknak ez a módosítás nem sokat jelent. A fő probléma szerintem a 13.395 db Sütivirág letermelése.
    Ahogy előzőleg írtam ehhez 24 körre lesz szükség (csak csatnival) a felszaporításon felül.

    A Fonalvirág termelése nem akkora nagy feladat. A legújabb adatok szerint:
    A Szédült szántó 202 db 1x1, egy kör hozama csatnival 606 db növény.
    10.280 / 606 = 16,96 --> 17 kör elég a felszaporítás után.
    Ez 4-5 nap alatt letermelhető.

    Sok sikert, jó játékot!
     
    nagymami2, vihence, alex0824 és 15 más kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Az event élő, online!
    Egy farmról való kilépést majd visszatérést követően ellenőrizzétek az eventórát, a hírek felületét!

    Csak ezt követően indítsátok a felröppenők érkezéséhez az aratást a
    főfarmon és a szédült szántón!

    Sikeres gazdálkodást kívánunk,
    a Farmerama csapata
     
  10. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Felőlem olyan eventet csinálnak amilyet akarnak, én döntöm el, hogy csinálom vagy sem,de az már felháborít hogy az event kiírást változtatják , náluk csak egy toll vonás, de arra nem gondolnak hogy esetleg a játékosok próbálják az eventhez igazítani a programjukat,
    ill: a farmjuk rendezését. Nem beszélve arról hogy nem mindenkinek van ideje a fórumot bújni. Szegény modik, van mit olvasniuk, ennyi panasz, nem tetszést rég olvastam. Ez azért elgondolkodtató. Vagy inkább nem is kell gondolkodni mert akkor ......
    No de .... sok sikert a játékhoz, és valami vidámat is írjon már valaki ( ha tud)
     
    pisti243, vihence, alex0824 és 9 más kedveli ezt.
  11. péterfaijánosné

    péterfaijánosné Utánpótlás-írogató

    Egyetértek! Most ezt kihagyom, megyek inkább síelni. Akinek nincs jobb dolga, csinálja, sok szerencsét! Ja, a Gyopárosvölgyet még meg sem látogattam. Nem szimpatikus a leírás alapján.
     
    marcsi152 és pöttyzorka kedveli ezt.
  12. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Így sok lesz mert már csak 1-1 helyen ültethetők
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    aida2330, vihence, alex0824 és 6 más kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Igen 1 helyen lehet csak a fonalvirágot ültetni, viszont kevesebbet kell beadni és a malomtermékhez is kevesebb kell.
    Beadni 8.000 a malomtermékhez 2280 , összesen 10.280 db kell.
     
    Sali~*.*, bubafejgingo, alex0824 és 8 más kedveli ezt.
  15. vermat

    vermat Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! 3/4 óra késéssel sikerült leraknom mindent már megint, én is kihagynám legszívesebben.
     
  16. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórummogul

    20 p mire beenged addig forog a vtrág 10 p a bírkák taszigálják egymást ha végre bennt vagyok minden egyes mozdulatnál lefagy és kidob --na aztán újból ugyan ez
     
    farmeres53 és pistacia2 kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    az event csevegő nem alkalmas sem problémák jelzésére, sem panaszra. S ezt nem csak Nektek írom, hanem Minden Fórumozónak.
    Panaszhoz kérlek Benneteket, hogy a Panaszkönyvet használjátok:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.15520/
    Amennyiben segítséget szeretnétek kérni, vagy új hibát szeretnétek jelezni, arra a Segítségkérő topikok szolgálnak, ide a problémát részletezve kérjük megírni, azt is jelölve, hogy kliensen vagy böngészőben játszotok, s mindenképpen szükséges a Farm név és Farm ID megadása is.
    A játék belassulása ismert, nem új probléma, a Központ dolgozik rajta.
    Megértéseteket és türelmeteket köszönjük!
     
    GA-BI-O-Farm, vihence, daszi és 4 más kedveli ezt.
  18. 1süni

    1süni Haladó

    Sziasztok!Hol kell beadni a letermelt dolgokat?
     
  19. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    Sziasztok ,
    Hát egyre több egyszerre az event viszont az ajándékok semmit mondóak.
    Nem fogom csinálni . túl sok nincs erre energiám sem idöm...
     
    a1a4, karippa és Akela kedveli ezt.
  20. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Nagyii58, GA-BI-O-Farm, vihence és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.