Visszajelzés Fonalgombolyító éjszakák - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Szia Zoli!
    A felröpi nem csak a főfarmról jön, hanem a szédültről is.
    Bársonyos pléd
    [​IMG]
    • Felröppenhet:
      • az alábbi területen: főfarm, szédült szántó
      • az alábbiakból: növények és fák aratásából
      • tenyésztésből: minden tenyésztésből garantáltan 1 db felröppen
     
    inanna11, 9Csillag, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  2. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Nagyon köszönöm a helyreigazítást.
    Már javítottam a szövegben az Erdei tisztást Szédült szántóra.
    Még jó, hogy nincs 20 területünk, 15 eventnövénnyel és legalább ötféle felröpivel.
    Írás közben néha még így se láttam biztosan merre van az előre...
     
  3. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Semmi baj csak az téved, aki dolgozik.:) Nagyon jól, érthetően és világosan összeszeded a dolgokat, amit ezúton is köszönök szépen!:inlove:
    Minden event kezdés előtt várom az összefoglalódat:music::)
     
  4. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Kifejezetten örülök, hogy ez az eventet viszonylag nyugodtan ki tudom hagyni, és tudok foglalkozni egy kicsit a gazdaköri küldetésekkel. Belőlem az event kapcsán csak a panaszkodás jött ki.
    Sok sikert azoknak, akik csinálják! :)
     
    -ágianyu33-, jucus100, Neni60 és 4 más kedveli ezt.
  5. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Sziasztok. Ezt az eventet én is kihagyom, inkább töltögetek és csinálom a gazdakörit.
     
    jucus100, Neni60, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  6. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Megnéztem a három eventezős farmomon a mostani eventben a felhőtől kapható ládák tartalmát, és az alábbiakat kaptam a bontásukkor:
    [​IMG]
    Érdekes módon a 194 db és a 121 db meg a 28 db Kung-fus láda is adott 1-1 Piccolo ládát.
    De ez még mindig jobb, hogy felhő adja ezt a két fajta ládát, mintha az eventes boltból egy Piccolo-t vehetnénk, és slussz, mert a felhő megmarad, és az később is adhat a Kung-fu ládából Piccolo ládát.
    A felszereléses láda XI. 41 db bontásából 1 db szupertrágyás és 1 db turbó XL mamutot adott. A másik két farmon nem jött mamut, igaz azoknál volt korábban is ládabontás, (ami látszik a bontandó láda mennyiségekből is), de emlékezetem szerint én már kaptam ilyen ládából sima mamutot.
    Na szóval, eldöntöttem, nem hagyom ki ezt az eventet sem, mint ahogy eddig is megcsináltam mindegyiket.
    Pörgetek 50-100 PP-t, s ha nem leszek elégedett az eredménnyel, akkor a polcról használok el bónuszt, beizzítom a felhőket, megpakolom a bónuszrekeszeket szupertrágya gyorsítókkal, és még a bónuszok hatóideje alatt szupertrágyázva, ha kell KK szupert is hadra fogva letermelem az event növényeket. A felröppenők legalább felét - 3/4-ét mindig nullázom, mert így a következő TOP-ig amarántból igen szép mennyiség gyűjthető össze különösebb erőfeszítés nélkül az év során.
    Ezáltal a tölgyesen is csak maximum kb. másfél nap kihagyásom lesz a mamutokkal, hamar vissza pakolom őket, mert az az ő otthonuk, ahol éjjel-nappal, télen-nyáron termelnek. :)
    Sikeres játékot kívánok mindenkinek! :inlove:

     
    csio70, -W-595-, alex0824 és 20 más kedveli ezt.
  7. Számomra van egy kérdés!
    A Központ tájékoztatása szerint 2023. november 30-án 14:00 óra után már nem ad a Varázsfa Szénsavas üdítő felröppenőt / A Központtól kapott értesítés alapján 2023. november 29-én 11:35-kor módosítva.
    És a Főfarm, Szédült szántó esetében ez, hogy fog alakulni.
    14-22 között mindkettő lesz Bársonyos pléd - Szénsavas üdítő ?!
     
    Kuzdern és juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. máriamargit

    máriamargit Járnitanuló

    Sziasztok csatlakozom nem kezdem el az eventet az elözö is keserves volt nem szoktam kihagyni csak akkor ha nyaralunk hajrá sok türelmet azoknak akik belevágnak máriamargit
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A többféle felröpi egymástól függetlenül jöhet, nem zavarja egyik a másikat. Egy föld vagy fa adhat többféle felröpit - minthogy adhat szerszámot, műhely-alapanyagot és eventest is egyszerre. Nem egy eventben volt már, hogy eleve többféle felröpi jött ugyanazon a területen, ugyanabból.
    A Varázsfa csak egy felröpit ad, így ott a központ meghatározza, melyiket. Így van ez akkor is, ha kétféle röpi van egy eventben.
     
    genka53, alex0824, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  10. csillaglili55

    csillaglili55 Fórum biztosa

    Az erdei tisztásaim színig vannak a mammut fákkal, eszemben sincs letakarítani őket! Maradnak a gazdakörik, rengeteg hosszú érésű növény kell még, de rövid érésű is százezrével szükséges, úgyhogy marad ez a házi feladat, legalább végzek velük - remélhetőleg...
    Mindenkinek jó munkát, aki belefog! :)
     
    jucus100, GA-BI-O-Farm, bercy58 és 4 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ritkán jön belőle mamut;)Ezér jó, hogy minél több ilyen láda hullik a felhőről;)
     
    ildiko44 kedveli ezt.
  12. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Sziasztok! :)

    Szeretnék néhány mamutfát szerezni, mert, mint korábban említettem, jelenleg mindössze hét darabbal rendelkezem. Az lenne a kérdésem, hogy a gazdakörből lehet még számítanom rájuk? (Jelenleg 239 szinten hegyelek.)
    Néhányat már onnan szereztem be, de úgy tűnik, más forrásból már nemigen tudnék hozzájutni, csak a Felszerelés XI ládából... Most nézegetem a Gazdatatársak felbontott ládáit, és látom, hogy ott vannak a mamutok. Ez ösztönzően hat rám, tehát "eldöntöttem", csak nekivágok ennek az eventnek, de már most óvatosan, mert tudom, hogy járhat vele némi játékfagyás, bónuszvesztés és társai... na, meg egy kis gyomorgörcs. Ez az én óriási dilemmám! :eek:
     
    -W-595-, ildiko44, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  13. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Alapvetően egy nagyon optimista, vidám természettel megáldott nő vagyok, de az utóbbi idők történései a játékkal kapcsolatban nagy részben negatív élményekkel gazdagított... :oops:

    Köszönöm szépen a biztatást, remélem valóban profitálok is belőlük néhány "mamutkát"! :)
     
    -W-595-, ildiko44, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szeretem ezt a játékot... ha éppen nem működik... csinálok mást....:music: Egyszerűen nem vagyok hajlandó idegeskedni miatta...8)
    Az event kezdésre úgy készülök... jövök megnézem működik e... ha igen hurrá... és indítom;) Ha nem... jövök később;)
     
    katimami51, ildiko44, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, felröpi mindkettő fog érkezni a közös területeken.
     
    alex0824, maszilva, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Központ tájékoztatása alapján módosítás történt az eventben:

    - kikerül a játékból az Esőerdő területe, a Fonalvirágot csak a Szédült szántón tudjuk termelni
    - ennek kapcsán változik:
    - a malomtermékhez szükséges növénymennyiség: 285 Fonalvirág kell egy malomtermékhez
    - valamint a haladási sávba beadandó Fonalvirág mennyisége


    Az eventismertető módosítása folyamatban van, a beadási táblázat már frissült központilag.

    Kérjük, hogy a fentiek ismeretében tervezzétek meg a Játékotokat,
    a Farmerama csapata


    [​IMG]
     
    Gio, alex0824, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Kezdődik a variálás.
    Persze pont az Esőerdő került ki, ahol lehetne e,növényt ültetni, a szédültön pedig felröpit gyűjteni.
     
    ursa11, ildiko44, karippa és 10 más kedveli ezt.
  18. Goran

    Goran Fórum hercege

    Jó ez, reggel mindent átforgatni, majd délben rájönni, hogy felesleges volt, de vissza már nem lehet csinálni aznapra, hááááát, ............
     
    ildiko44, Sali~*.*, alex0824 és 11 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    De nagyon jó hírt hoztál nekünk köszönjük szépen :)
    Eddig billegett a mérleg nyelve a bontsam, ne bontsam, eventezzek vagy sem között, de most végre tudtam dönteni és eventezni fogok.
     
    alex0824, PZoli64, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  20. zsóka56

    zsóka56 Haladó

    Szia. Én is ugy gondolom, hogy kihagyom ezt az eventet. Nem szedem le megint a szédült szántót, elég volt a multkor, a föfarm üres, majd ha lesz csak oda való növény, akkor csinálom. A mostani felröpik is szánalmasak, lassan tényleg elmegy a kedvem az egész játéktól. A kezdetektöl játszom, nyugdijas vagyok már, szerettem játszani, de mostanába csak szenvedés az egész. Na elég a panaszkodásból, csak ugy magamnak elsoroltam:D. Mindenkinek jó játékot kivánok. :inlove:zsóka56

    Teljesen egyett értek veled, én szintén nembontom szép a farmot megint. :music:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.11.23
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.