Visszajelzés Fontos Unity technikai teszt 24-órán keresztül - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Nem tudom mit fognak kitalálni az okostelefonokra, és a tabletekre. Kipróbáltam az okostelefont, és betölt 100%-ra és annyi, nem lép tovább hiába vár rá az emberfia.
     
  2. Bonzó1945

    Bonzó1945 Fórum nagymestere

    Sajnos én tegnap óta egyáltalán nem tudtam belépni. 1-2 óra mire a játék úgy betöltődik, hogy, hogy megjelenik az "Akciók" tábla, de onnan semmiféle trükkel nem tudok tovább lépni. Én is kikapcsolom a gépet és reménykedek.
     
  3. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Sziasztok,
    Igen, ha lejárt a dekor, akkor már csak a neve látszik, én is így jártam reggel. A bosszantó az volt, hogy kézzel kell törölni, de minden darabhoz ki kellett választani a törlést, rákattintani a dekorra, aztán a pipára, majd elölről újra. Azaz, a folyamatos törlés is eltűnt. Aki kézzel rendezi a területeit, az beleőszül :-(
    Egyébként nekem viszonylag gyorsan betölt, de zavaró, hogy a vetőtáblán mindig újra ki kell választani a növényt, ha másik területre váltok. A szomszédoknál zavaró a sötét háttér, a vékony, apró betűk, a sorba rendezés. Nem érdekel a gazda szintje, de az már igen, hogy mire a csúszkával megtalálom az illetőt, lemegy a nap és a szemem kigúvad. Ráadásul egér nélkül használhatatlan.
    Az enter hiánya dühítően lassúvá teszi a vásárlásokat, területrendezést, piacot, paszulyt és a többit.
    Zavar, hogy az egér mellett napraforgó pörög, amíg egy-egy munkát nem rögzít a rendszer (aratás, vetés, öntözés, stb).
    A piac túlbonyolított, a rengeteg szűrés miatt kaotikus megtalálni a dolgokat. Összességében megállapítható, hogy a betűk/ikonok kisebbek, vékonyabbak.
    Levélre válaszolni csak a levelező rész bezárás-belépés után lehet, a nemesítésnél nem lehet a bónuszokat a rekeszbe tenni vagy eltávolítani, mert nem jelenik meg.
    A rengeteg csillogás, fényesség bántja a szemet, és ezen felül is van jó pár dizájn elem, ami ráért volna később, amikor a játék alapvető, megszokott dolgai tökéletesen működnek.
    Az pedig mélységesen felháborít, amit a pletyisben olvastam. A véleményem ugyanaz, mint a többi gazdának, és mivel szeretnék még írni (nem csak olvasni), ezért nem taglalom. Azzal meg pláne nem értek egyet, hogy nem lehet beszélni, írni, véleményt mondani, tájékoztatást elvárni és kapni az új rendszerre átállás fázisairól, állapotáról.
    Remélem, sikerül összekapnia magát a fejlesztőcsapatnak, mert ez így nem lesz jó.
     
    ursa11, simi1955, RRozika és 5 más kedveli ezt.
  4. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Köszi, közben BToma felvetette, hogy lehet, lejártak. :) Ebben az esetben az hiányzik, hogy "Csak dekoráció".
     
    magdi06 kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    A csicsáknál én is inkább a mennyiségre gondoltam.
    Van még egy dolog: a 2010-14es időszakban elég súlyos programhibák voltak fellelhetőek. Ezek megoldása eléggé szőnyegalásöprésre emlékeztetett. Melyek tetten is érhetőek voltak azzal, hogy nem kijavították a hibákat, hanem elfedték, mert időről időre ugyanúgy ismét megjelentek. Rémálom, ha ezekkel a megoldásokat is át kell írni. Emlékszünk még néhány eventstopra. Meg olyanra is, amikor több napig csúszott egy event.
     
    GA-BI-O-Farm és Tigrislady kedveli ezt.
  6. bobszi_0

    bobszi_0 Járnitanuló

    Szép napot !
    Bevallom, én sokkal rosszabbra számítottam, nem tökéletes sok minden, előttem írók már felsorolták, nálam a hibák ellenére jól működik minden.
    A visszajelzések alapján bizom benne a hibák ki lesznek javítva, és ujra normalizálódik minden, játszhatunk továbbra is majd promléma mentesen.
     
    magdi06 kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel nem működik az ENTER, amivel a felugró ablakot leokézhatnád, a kezedet használhatod másra. A játékban a törlésnek van gyorsbillentyűje, ami működik. Nyomd le a D betűt, kattints a törlendő dekorra, majd az OK-ra; utána újra D, törlés, OK, D, ...
     
    HéricsBáró, CoraQueen, Leho69 és 2 más kedveli ezt.
  8. zilia59

    zilia59 Utánpótlás-írogató

    Nálam ugyan ez a helyzet!
     
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Itt már nem tudnak foltozni, és nem tudnak majd ilyeneket csinálni. Mivel, az azonnal érezhető és látható lesz.
    Elég megnézni a többi fórumot. Nem csak itt van ez a helyzet, mindegyik nemzetben nem jó az Unity. Az egész játékosközösségre kihat ez, és ha ezt így hagyják, bizony az már rolólehúzás közeli állapotba sodorhatja a játékot. Lehet csak most jönnek majd rá erre, de akkor lehet már késő van.

    Egyébként a BP-nek van ezen kívül sokkal de sokkal összetetteb, teljesen bonyolúlt játéka. Nos, azt 2 évvel ezelőtt már átírták WebGL-re. Ahhoz hasonlítva, ez a játék egy nagyon egyszerű dolog. Nem tudom se szakmailag, se laikus gondolkodással felfogni, hogy ezt még is hogy sikerült így, mostanra. Elképesztő.

    Szóval ez csak is a fejlesztőkön és egész központi csapaton múlik, hogy mit csinálnak és hogyan.
    Eddig nagyon égetik magukat az összes fórumon, és ideje lenne észhez kapnijuk, mert így nem marad játékosbázis, a visszajelzések alapján.
     
    vihence, Leho69, RRozika és 7 más kedveli ezt.
  10. mesti58

    mesti58 Utánpótlás-írogató

    Sajnos el kell gondolkoznunk arról hogy szeretett játékunkat lehet hogy nem tudjuk játszani ebben a formában.Lasu,döcögös a játék ,folyamatossan ki dob stb.Vissza fog állni a régi gyosaság vagy nem ?
     
    Evita-55 kedveli ezt.
  11. Tigrislady

    Tigrislady Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Rendezgetni akartam a felhőimen a dekorokat... hát, feladtam. két soronként lefagy, ha törölni akarom, nem mutatja, hogy törölte-e, frissítem a játékot, visszamegyek, kikeresem hol tartottam, és lám eltűnt a dekor, amit törölni akartam. Az előbb a piaccal volt ilyen problémám. Bementem, hogy körülnézzek, be se töltötte. frissítettem, akkor betöltötte. 36 perc volt még hátra a mamutjaimból az infoablak szerint, de látványra olyan volt, mintha még el sem kezdtek volna érni. A turbótrágyától sem mutatja, hogy az érés előrébb lenne... a barátlista katasztrófa. hiába lehet benne keresni, nekem keresésre nem dob fel senkit, így a termékeket sem tudtam tegnap elküldeni. A betöltéssel elvileg nincs gond, bár tegnap este 9 körül nem engedett be, hiába próbáltam laptopról és telefonról, pedig délután gond nélkül ment... a szezon-gazdakört is hanyagoltam, szeretek enter-rel haladni a teljesítésben, nekem az ide-oda kattintgatás nem kedvelt dolog.beváltottam a bónuszkódot, azt se tudtam egyszerűen, 10 perce volt, hogy beírtam, most jött a felugróablak, hogy megkaptam a 3 ppt. Pörgetésgyorsítás nem megy az esc-kel, így nem tudom, mi lesz a ládákból kapott szabadpörikkel is, mert én azt mindig gyorsítottam egy kilépéssel.

    Ha így marad az unity, akkor az is elveszik... mint egyébként a játék varázsa is eltűnni látszik. idegeskedni nem fogok miatta, ha nehezebben fog menni, vagy nem működik legalább úgy mint flash-sel, Akkor lehúzom a rolót, a pénzt költöm inkább a gyerkőceimre, a szabadidőmmel együtt.

    Szóval BP, húzzatok bele, mert ez harmatos gerlefing így.


    Üdv. és kitartás mindenkinek!

    Tl
     
    CoraQueen, Leho69, RRozika és 3 más kedveli ezt.
  12. macasnagyi43

    macasnagyi43 Junior szaki


    Sziasztok! Én egyetlen egyszer sem tudtam belépni tegnap óta, remélem nem vezetik be az új és egyáltalán nem működő rendszert.
     
  13. zilia59

    zilia59 Utánpótlás-írogató

    Több mint 10 éve játszunk, de most belépni sem sem tudunk egyik géppel sem. A munkásaink is elvesznek!
     
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ez nem valótlanság. Annyit írtam,hogy a flash helyett a unity lesz!
     
    ricsi908 kedveli ezt.
  15. Guci0307

    Guci0307 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Újabb hibát fedeztem fel sajnos, még pedig, hogy a gyors öntözésem nem működik és az aratás is eléggé akadozva megy. Köszi
     
  16. tarkacica

    tarkacica Fórum-zöldfülű

    Sziasztok újra. :) Nálam a játék(bár lassabban mint szokott) fut,nyilván hardverfüggő is a töltési sebesség.A dekoroknál sok esetben nem mutatja hogy kész vannak,lassú az aratásuk.A felugró ablakok problémásak,leginkább a magtárnál tapasztaltam lassulást.(továbbra sem értem miért nem lehet a dupla katt egérgombot funkciójának megfelelően használni az unity verzióban)
     
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Amit idéztél, az arról szól, hogy kapcsolják vissza a Flash-t.
    Te erre azt írtad, hogy sokáig nem élvezhetjük a Flash-t. És ebben van a valótlanság, mivel az alternatíváról volt közlemény, nem egyszer, és már jelentek is meg képek róla (igaz itt törölve lett, nem véletlenül). Az Unity mellett ott lesz az alternatíva, ami nagy valószínűséggel, az eddigi tendenciát követve, Flash alapú letölthető kliens lesz, a Bigpointnál az összes játék így néz ki jelenleg, a megjelent képek pedig megerősítést nyernek erről. (Külföldi fórumokon ott a kép, itt nem lehet, Beko is leírta itt most ez nem lehet.)

    Ezért írtam már tegnap is, hogy ne temessük már a játékot azonnal, ez csak 24 órás teszt, ma 14-től jön vissza a Flash.
    Temetni Januártól kell, meg akkor ha az alternatíva se lesz jó.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.20
    mnkm, RRozika, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  18. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Köszönöm Toma, ezt tudom és így is használtam. Akkor is roppant zavaró volt, nem mindig sikerült a sorrendet betartani
    "Nyomd le a D betűt, kattints a törlendő dekorra, majd az OK-ra; utána újra D, törlés, OK, D,", mert a jobb kezem gyorsabb volt, mint a bal :)
    Abban ugye egyetértünk, hogy ez nem a legoptimálisabb módszer a flash változat után?;)
     
    Leho69 és RRozika kedveli ezt.
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szuper!
    Szerintem én nem temetem a játékot, véleményt írni szabad,nem?
     
  20. gomboc58

    gomboc58 Haladó

    A Bónusz KÓDot még mindig nem tudom beváltani. Azt irja nincs a rendszerben :p
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.