Visszajelzés Fontos Unity technikai teszt 24-órán keresztül - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    A növények fák beértek de olyan mintha most lennének elültetve. A szerencsekerék elég szenvedős alapból és főleg mert nem lehet a régi bevált módszerrel gyorsítani és lassú az egész játék, döcögős még nem élvezetes.
    Remélem lesz még ennél jobb :)
     
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Nem temeted a játékot, és Én nem is neked szántam.
    Hanem azoknak, akik már temetik a játékot valóban, felakarják adni, holott még ennek még nincs itt az ideje.

    Ne érts félre, nem bántani akarlak, nem az a célom.
    Csak felhívtam a figyelmedet arra, hogy az Unity mellett ott lesz második alternatíva is, így nem kell még az Unitytől tartani. Kérdés, meddig. :)
     
    vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Okés, értelek. :)
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen. És nem. Egyrészt szokatlan. Másrészt viszont a "beragadt" törlés gomb - ha nem figyelünk oda - nem kívánt törlésekhez vezethet, így ennek a megoldásnak is van előnye. Ha visszakapjuk az ENTER-t, vagyis a felugró ablakot Enter-rel is leokézhatjuk, nem csak egérrel, akkor már 3 kéz kell majd: egy az egéren, egy a D-n és egy az ENTER-en, ami így már nyilván nem jó. De nekem nem volt sokkal rosszabb így törölni, mint a korábbi módon, de kétségtelen, hogy egy plusz kattintást jelent.
     
    Fenyvesi1010 és Wolf[Black] kedveli ezt.
  5. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

  6. RRozika

    RRozika Utánpótlás-írogató

    A felhők kézi aratása is lassú mivel ott sem lehet az enter billentyűt használni.
     
  7. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! Remélem karácsonyi ajándékként legkésőbb már jó lesz:) Nagyon reménykedem benne, mert más játékokat nem kedvelek, de ezt szeretem. :):)
     
    ho-hoboy és Ananke kedveli ezt.
  8. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Újabb tesztelős nap; kijelenthetem, hogy speciál nekem jobban működik már, mint tegnap. A térképen pikk-pakk tudok váltogatni, vetni gyorsan tudok, viszont az állatoknál még mindig a kattintással bajok vannak. :( Viszont nem éri meg temetni a játékot, jó lesz ez.
     
    BriGitta75 kedveli ezt.
  9. namama

    namama Utánpótlás-írogató

    Tegnap sem és ma sem tudok belépni! Hiába várok nem tölt be! A sok éve játszom, de ez most nagyon idegesítő! Semmit nem tudok aratni, vetni!
     
  10. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    _Gabianyu_ kedveli ezt.
  11. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Az az érdekes dolog történt, hogy a Zuhatagok Szigetén arattam a fákat, és a papagájtoll fák felén látszottak a tollak, a másik felükön nem, pedig mind be volt érve. o_O
     
  12. Bözsi1955

    Bözsi1955 Haladó

    Tegnap egyszer simán beléptem de 5 perc mulva kidobott !M a ugyszintén de azota belépni sem tudok csak forog a virág!!!!!
     
  13. masterandservant

    masterandservant Junior szaki

    Elnézést, ha valaki már leírta, de a piacon nem tud számolni a gép. Mert hiába van tele a trágya, és nem merítettem ki az eladható darabszámot sem, mégis megváltoztatja a kijelölt eladási mennyiséget. Nem engedi, hogy annyit adjak, amennyit bepötyögök, egyből lecsökkenti azt. Az új világítótoronynál sem géppel, sem kézzel nem szedi le a csengőpengőt is adó, az ajándékba küldhető dekorokat. Az abc-t nem ismerő programról már ne is szóljak. Pl. írótoll a végére került mindenhol, a piacon is. A holdas fák és ólak pedig hová lettek? Mert eddig áthúzva ott szerepeltek a raktárkészletben a sor végén. Végül, de biztos nem utolsó sorban, elnézést kérek a szomszédaimtól! Csak mezőgazdasági paraszt vagyok, de nem egyéb értelemben, mert nem tudok válaszolni a leveletekre, ha meggebedek sem.:oops::cry:
     
    mnkm kedveli ezt.
  14. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    nagyon lassú. nem látszik, ha valami beérett pl.növény, a kacsa katával trágyázott fákon nem látszik a bónusz, rákattintva igen.... szóval sok a hiba még
     
  15. masterandservant

    masterandservant Junior szaki

    Csoda történt! Mire újra visszamentem a világítótoronyba, hogy újra próbálkozzak, már minden le volt aratódva. Lehet, hogy egy kis manóval gazdagodtam. Küldök nektek is.o_O
     
    ho-hoboy és Ribiszke kedveli ezt.
  16. Bözsi1955

    Bözsi1955 Haladó

    VÉGRE MOST SIKERÜLT BELÉPNEM ÉS EDDIG NEM DOBOTT KI!
     
  17. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Apával is ugyanez történt tegnap este, hiába akart XY mennyiséget eladni trágyából a piacon, a rendszer csökkentette, de inkább offolta a dolgot és hagyta. Szerintem ez IS javítva lesz majd januárra.:music:
     
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Senkit nem degradáltam le. A kommentek 90 százalékában az együttműködés szikrája sem látszik. Leginkább a "vissza akarom kapni a flash-t", "kiszúrnak a játékosokkal", " ez már csak a pénzről szól" és hasonló vagdalkozást lehet olvasni. Valóban kíváncsi lennék, hogy ezek a játékosok tettek-e valamit a siker érdekében, mert akik hiszti helyett tettek valamit, sokan éppen itt írták le, hogy a megoldás egyszerűbb volt, mint gondolták. Biztos így is van, lesz, akinek valamiért nem megy, de előrevisz ez a hozzáállás? Biztos nem.Én aztán valóban nem értek szinte semmit abból, amit az elején a rendszer követelményekről írtak. Alig vártam, hogy lássam, egyáltalán betölt-e unityn. És már megvolt a kész terv, hogy ha nem, akkor még az 1 hónapos teszt alatt ideültetek egy szerelőt, nézze át, mondja meg mi kell, hogy jó legyen, mert van idő megoldani. Nem agyaltam NASA technológián, tudtam, hogy nem tudok vagyonokat költeni erre, de biztos voltam benne, hogy van megoldás, csak keresni kell. Egyébként leszedtem most kézzel pár dekort a futtatón (ami beérik újra az esti nagy aratásig), meg néhány felhőt is (ami csak tárgyat és tp-T ad, de random válogatva, lépkedve az oldalak között), kérésedhez igazodva : kézzel. Tettem be tápkeverést, vettem hozzá paradicsomot vagy mit. Főztem valami alkimista terméket. Az is elkészült. Lassabb, mint flashen, de működik. Ettől függetlenül nem kizárt, hogy ha kell, idehívok egy szakértőt, mert biztos lehet jobb is. Mert pl. az üvegházba nem jutottam be. Ha elfogy a trágya, nem visz a "piacon" felirat közvetlenül a terményekhez, de azért tudtuk, hogy az átállás alatt lesz pár változás. Így aztán vállrándítás után bementem a városba, ki a piacra és lett trágyám. Ez nem akkora ügy, hogy a kardomba dőljek miatta.
    Segítőkész, hozzáértő játékosok ajánlottak grátisz segítséget, csak egy baglyot kellene megereszteni, azt hiszem Wolf volt, aki közzé is tette, hogy szívesen segít és aki megkereste, azoknak tudott is segíteni. Talán nem a sült galambot kellene várni, hanem kinyújtani érte a kezüket...akinek nem inge, persze ne vegye magára! mondogatta mindig a nagymamám...meg azt is, hogy segíts magadon, Isten is megsegít...kár, hogy az ilyen örök érvényű mondatok valahogy kikoptak a köztudatból.:( Minden esetre remélem, hogy ha a sok pillanatnyilag zaklatott gazdatárs lenyugszik és előveszi a konstruktív énjét, akkor sikerül mindenkinek folytatni a játékot!
    A végére pedig egy költői kérdés, tőlem: mégis mi az istennyila nem szól a pénzről ebben az elfajzott, sekélyes, pénzközpontú világban??? Nem uncsi mindig ide kilyukadni? ide a rozsdás bökőt, hogy az állandóan pénzről papolók nagy része már ezekben a napokban is az év végi terrorbevásárlást hajtják és vagyonokat költenek akciós hiábavalóságokra... ritkán járok be a városba, kerülöm a bevásárlóközpontokat és nem csak a járvány miatt, de tegnap pont be kellett vinnem a fiamat Kecskemétre a koleszba, mert a gyakorlat nem megoldható digitális formában;)...hát ne mondjam milyen tébolyult tömeg pakolta telis-tele a bevásárlókocsiját a piros madárkás hiper-szuper-marketben-.-.
     
    kovacstne, Matold, PalMa és 7 más kedveli ezt.
  19. Bözsi65

    Bözsi65 Fórum-zöldfülű

    Na most volt elegem a játékból!!!!! Inkább megvárom míg vissza jön a flesh!! Lassú is nem is ad be mindent ez így idegtépő!!!
     
  20. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Januártól megszűnik a Flash támogatás, ezért dolgoznak a Unityn. Sajnos ez nem akarás kérdése. :(

    Nyuszika, teljes mértékben egyet értek veled. Annyira örülök, hogy valaki leírta szépen összefüggően a gondolataimat.
     
    Bözsi65 és Matold kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.