Visszajelzés Fontos Unity technikai teszt 24-órán keresztül - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. judorf

    judorf Haladó

    Szia! Sohase mond, hogy vége... Még nincs is január, majd kialakul. Semmiképp se töröltesd a farmod, akkor inkább hagyd parlagon. Vannak itt bőven olyanok akik pár év kihagyása után kezdik újra. Te miért nem hagyod meg magadnak ezt az esélyt? Különben is még jön a télapó meg a karácsony jó kis eventekkel, adventi kalendáriummal. Pont most akarod abbahagyni?
     
    bocsika67, Fatther, -kaktuszable- és 2 más kedveli ezt.
  2. ZSUZSA21

    ZSUZSA21 Járnitanuló

    Szia én is tabletes vagyok,kis gagyi 8e tabim van,puffinnal farmozok rajta,ne ad fel nekem reggel 2 perc alatt töltötte be a farmot,na ezen még én is meglepődtem rendesen,kicsit lassabban de szépen ment rajta mint máskor,majd lassabban kapálunk legfeljebb
     
    Fatther, marcsi152, -kaktuszable- és 4 más kedveli ezt.
  3. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!A tegnapi,és a mai játékom,ment a levesbe sajnos!A mai eventekbe már nem is merek bele kezdeni,kevés röpik miatt is,meg a kedvem is alább hagyott!A gépem nem mai kislány,és nem is fejleszthető.Számomra nagyon úgy néz ki a helyzet,hogy búcsút inthetek 10,év játéknak,és sok barátomnak,és kedves szomszédaimnak!Tudom azt is,hogy nem tehettek róla,de remélem,még kitaláltok számunkra valami megoldást!Köszönök szépen mindent!
     
    Fatther, szida57, incimami és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Jó volt ez a teszt üzem, lehetett pihenni. Számítógépen hibaüzenet volt csak. Tableten tegnap sikerült belépni, de 1 óra alatt 3 földterületet tudtam learatni, bevetni. Fórumot nem nyitotta meg hiába kattintottam rá. Ma nem próbálkoztam időhiány miatt.
     
    Fatther, Ribiszke és incimami kedveli ezt.
  5. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Szia!
    Én is kipróbáltam a tableten is a játékot és minden gond nélkül betöltött mindent. Sőt még reklám sem volt az elején. Ott még olyan probléma sem volt, mint a laptopon, hogy nem látszott a növények, ill. a fák érési fázisa.:)
     
    Fatther, incimami és ZSUZSA21 kedveli ezt.
  6. veronika1979

    veronika1979 Utánpótlás-írogató

    Nagyon szomorú vagyok! Kezdetektől játszom a farmeramát, de ez az unity verzió nekem sem jön be. Már csak azért sem, mert lett volna ideje bőven a BP-nek kifejleszteni/ kifejlesztetni valamit! Konkrétan *** veszik azokat, akikből nagyon jól megélnek!!!:mad:

    Kezjük ott, hogy nem a leggagyibb a laptopom! Ennél komolyabb játékokat is futtattak rajta a gyerekek! Minden javasolt beállítást / átállítást elvégeztem a gépemen és a játékban is, hogy hátha sikerül elindítanom a unityt.
    Ettől függetlenűl semmilyen böngészőn sem tölt be a játék! Mobilon, ami LG, puffin böngészőn gyönyörűen futott a flesh és a béta unity verzió is. Tegnap délután be tudtam lépni vele a unity verzióra, de kegyetlen lassan dolgozott. Este és ma reggel is többször rápróbáltam puffin böngészőn és be sem töltött a játék! Ha véletlen mégis sikerült neki, akkor is lefagyott. Próbáltam a mobilon, chrome böngészőn is. Ott is a nagy büdös semmi. Csalódott vagyok és szomorú! Én felkészülök a búcsúra. Remélem még a karácsonyi és újévi eventet lejátszhatom, aztán ennyi volt a farmerama. :cry:
    És tényleg?! Mi van azokkal akiknek fogalmuk sincs, hogy hogyan kell a számítógépet állítgatni? Ő nekik is ennyi volt?
    Roló le és kész? :(
    Köszönjük BIGPOINT!
    Sajnálatos és dühítő, hogy kb. úgy néz ki most a helyzet, hogy egy szinte alap kategóríás online játékhoz gamer laptop / PC kellene?!:eek:
     
    Fatther, szida57 és kissjutka54 kedveli ezt.
  7. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Szerinted ez gamer laptop?

    i5-3360M, 8Gb memória, 120 Gb SSD.

    7 éves laptop, s most biztosan lesz olyan aki megrökönyödik rajta,
    de 6 éves az OP rendszer is rajta s mégse volt semmi komolyabb gondom vele.
    A játék a maga módján fut rajta, nem tökéletesen de élvezhetően.
    Igaz évente kivan portalanítva,stb de hogy nem mai darab az már biztos.
    Az, hogy a játék kiforratlan még igaz, de hogy nem kell temetni az is.
     
    bocsika67, vivica65, incimami és 8 más kedveli ezt.
  8. serenge1

    serenge1 Aktív író

    Mikor lesznek színesek a fák?
    Nem lehet kézzel aratni.
    Sajnálom, de a lassú indulás itán lehetetlen a játék.
    Abba hagyom, mert ez nem játék
     
  9. Búvész

    Búvész Haladó

    Köszönöm! Nekem nem sikerül állandóan kidob leáll! Beadja a böngésző képét a Puffin képét és kész!
     
  10. veronika1979

    veronika1979 Utánpótlás-írogató

    Nem tudom, mert nem értek hozzá! Csak azt tudom amit a fórumon olvasok, amivel a moderátorok próbálnak nekünk segíteni. Mindenhol azt írják, hogy növelni kell a memóriát és minden háttérben fútó alkalmazást leállítani, illetve a tárhelyet is kiüríteni, töredezetségmentesíteni, a gép erőforrásait a program futtatásra lokalizálni, stb...stb.... Az, hogy neked egy alap géppel sikerült a unity verzióval játszani szuper! De szerintem, te vagy a ritka kivétel!;) Vagy csak azoknak van problémája akik laptopról játszanának! Bármi van, szégyen, hogy majd 3 év alatt nem tudtak valamit kitalálni a BP-nél és most vakaródznak/kisérleteznek a 24.órában!:mad:
     
    Fatther és kovacsniki84 kedveli ezt.
  11. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ahogy tegnap írtam, a teljes magyar moderátor csapat ügyeletes volt ebben a 24 órában.
    Engedjétek meg, hogy az első mondataimban nekik mondjak köszönetet.
    Rendkívül büszke vagyok a csapat helytállására, jelenlétére. Ahogy láthattátok, nem az volt a feladatunk, hogy bármit is mondjunk, de figyelemmel kísértünk minden írást, minden véleményt.
    Mindannyiuknak köszönöm azt, hogy itt voltak, hozták a saját tapasztalataikat is és mindenre odafigyeltek a fórumon.
    Akik előtt még emelem az összes kalapom, ők a supportos kollégák. Ha a fórum cifra volt, képzelhetitek, mi volt a supporton.

    ----
    Köszönöm mindenkinek, hogy tettetek a unity-ért.
    Van, aki "csak" annyival, hogy küzdött a belépésért. Nem szólt semmit, csak csendben olvasgatott.
    Van, aki eddig nem írt a fórumra, de most vette a fáradtságot és a bátorságot és adott visszajelzést. Nagyra értékelem ezeket az írásokat is.
    Akiket ismerünk a fórumról, önmagukat adták. A szó legjobb értelmében. Nyoma sem volt álszentkedésnek, vagy megjátszásnak. Köszönet illeti őket is.

    Köszönöm, hogy ki-ki, vérmérsékletének megfelelően, leírta a véleményét. Igen, jó volt olvasni, hogy van aki így, van, aki úgy gondolkodik. Azonban érdemes elgondolkodni a másik fél írásán akkor is, ha sok dologban nem értetek egyet vele.
    Külön köszönöm nektek azt, hogy képesek voltatok úgy vitatkozni, hogy a beszélgetés kulturált mederben maradt. Véleményen szerint ennyi indulat/lendület most belefért.


    A topikot és a fórum összes unitys visszajelzését végigolvastam.
    A központnak 4 részletben küldtünk visszajelzést. Igyekeztünk reálisan, indulatok nélkül (bár ez nem mindig sikerült) közölni a véleményeket. Továbbá a központ munkatársainak nagy szeretettel a figyelmébe ajánlottam ezt a topikot. Inkább itt olvassanak most, mint a pletyiben.

    Saját tapasztalataim. Olyan rosszak, mint sokaknak. Az én gépem nem patyolattiszta, nem bivalyerős és a farmon kívül millió más dolog is fut a gépemen. Legyen ez a privát életem része, legyen ez a sok moderátori "kellék".
    Szándékosan nem tettem semmi extra előkészületet, csak a minimálisan elvárható takarítást. Pont azért, hogy én is lássam, hogy "mivel állunk szemben". Kínlódtam rendesen, elhihetitek. Sajnos a sok-sok teszt után már annyira megedződtem, hogy az én vérnyomásom már meg sem mozdult.
    Azt viszont el szeretném még mondani, hogy nagyon kimerített és (érzelmileg) nagyon igénybe vett ez a topik. Olvasva a sok, különféle stílusú írást, elég széles érzelmi skálát végigjártam. Estére eljutottam oda, hogy figyelmeztetnem kellett magam arra, hogy "ez nem az én ügyem, nem az én konfliktusom és nem is az én felelősségem". Mégis nagyon megviselt.

    Pár szó azzal a témával kapcsolatban, hogy miért most és miért pont a unitynek és miért így álltak neki.
    Nem tudok arról, hogy a fórumra írók között van olyan, aki vezet, vagy vezetett nagyvállalatot. Ha mégis, az akkor sem a BP volt.
    A véleményeitek lehet, hogy nagyon határozottak és frappánsak, de közel sem biztos, hogy a realitáshoz egyáltalán van közük.
    Hiszen a másik oldalról, más helyzetből, más országból, más tudással, más tapasztalatokkal és más képzettséggel mondjátok ki ezeket a sommás megállapításokat.
    Az ismert mindannyiótok számára, hogy az elmúlt években tulajdonosváltás történt a BP-nél. Valaki belegondolt már abba, hogy ez milyen hatással lehetett az egész cégre, a döntéshozatalra, a humán erőforrásra és úgy általában minden folyamatra? Amit itt mi látunk, az csak töredéke.
    Ha lett volna folytonosság a vezetésben, akik következetesen és körültekintően haladnak a cél felé, akkor talán nem így alakult volna a helyzet.
    A "mi lett volna ha" kérdésnek amúgy sincs most itt létjogosultsága. Van egy helyzet. Igazatok van, nem jó. Vagy mondjuk úgy: nem elég jó.

    A kérdés az, hogy ez a pohár félig tele van, vagy félig üres.

    A farm nem húzza le a rolót a flash-sel együtt. A központban rengeteget dolgoznak a megoldáson. Hogy miért most és miért így, annak megvan az alapos oka. Hogy milyen szakemberek ők? Nem tudom, de hogy ti sem, az is biztos.

    Valóban, vannak helyzetek, amikor sok mindent gondolok egyes személyekről ott fent, aztán rá kell jönnöm, hogy sose jártam a cipőjükben és szinte biztos, hogy nem cserélnék egyikkel sem.

    Egyszerűen csak bízom abban, hogy lesz jó megoldás.
    Egyszer régen láttam egy interjút Tátrai Tiborral és Szűcs Antal Gáborral. :inlove: A riporter az új lemezükről, annak előkészületeiről kérdezte (volna) őket. Tátrai vett egy nagy levegőt, mélyen a szemébe nézett a riporternek és mindenféle fellengzős duma nélkül csak annyit mondott "a legjobb múzsa a határidő". xD
    Remélem, hogy a BP-nél is így van/lesz.
    ----
    Óhhh, egy fontos dolog a végére: ez a topik egyelőre nyitva marad még. Majd bezárjuk, ha elcsendesedik a téma.
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Csak egy mondat. Tudtam, hogy azt is meghallod, amit nem mondok! :D ;)
     
    Havasi_Gyopár, vihence, Fatther és 9 más kedveli ezt.
  13. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Én 75 leszek 4 nap múlva, ezt játékot az indulás után 2-3 hónappal később kezdtem. Élveztem, bevallom költöttem is. Most, ahogy olvasgatom, hogy ide katt majd oda katt ehhez sajnos nincs türelmem:(
     
    milanzs, Fatther, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Először is boldogságos szülinapot előre is!Nem lesz semmi baj,működni fog a játék és Te is a farmocskádon!!!!Nyugi!!!!Hidd el Iluska, fontos vagy nekünk és a BP-nak is!!!
     
    vihence, Fatther, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  15. ~Sanyi978~

    ~Sanyi978~ Járnitanuló

    Üdv.

    Sajnos nagyon elkeserítő volt egyszerűen lassabban töltött de még ha eljuttam volna a Térképről a Farmra vagy a szédült szántóra vagy valahova egyszerűen szépen lassan betölt és nem történt semmi mintha rá se kattintottam volna... használhatatlan volt a játék :/ amikor véletlenül mégis eljuttam a Farmra akkor szépen lehetett aratni és vetni nagyon dinamikus volt a játék de ahogy mondtam eljutni egyik helyről a másikra szinte lehetetlen volt a véletlennek köszönhetően volt lehetséges remélem hozzátok is eljut az üzenet :)
     
    Fatther kedveli ezt.
  16. Ilus45

    Ilus45 Fórum bárója

    Köszönöm szépen. Szóltam a "kisfiamnak", hogy jöjjön át (szerintem már elege van belőlem és a farmból,) ö abbahagyta, é csinálom azt is. A lényeg olyat mutatott, hogy csak 2 helyre kell kattogni, de azt miden belépéskor:(
     
  17. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Ma terményt és terméket tettem ki 0.10
     
    Fatther és -kaktuszable- kedveli ezt.
  18. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Azert a nagy farmodon meg elgondolkoznek, most eleg trutymo a helyzet, de ki tudja, jon karacsony, ha maskor nem is, ilyenkor meg tortenhetnek csodak.
     
    Fatther, GA-BI-O-Farm, nyuszi63 és 6 más kedveli ezt.
  19. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Komolyan nem értem. El lett már számtalanszor mondva, hogy lesz alternatíva megoldás, le lett írva részemről hogy mi lesz az, de ennek ellenére is ezt így feladni... tényleg nem értem.
     
    bocsika67, Fatther, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  20. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Pontosan, bar nem tudom, hogy ez az alternativ megoldas mit takar, de biztato, hogy valami mason is dolgoznak.

    Szerintem az ilyen tipusu donteseket raer meghozni januarban is, ha mar tenyleg minden kotel szakad, es minden opcio ki lett meritve.
     
    bocsika67, Fatther, GA-BI-O-Farm és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.