Visszajelzés Fontos Unity technikai teszt 24-órán keresztül - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ebben a játékban igazából semmi olyan nincs, ami ilyen kapacitásokat követelne. Nem 20-30 játékos van egyszerre ugyanazon a pályán, nem egymás ellen "harcolnak", vagy versenyeznek. Csupa statika az egész, elvileg semmi több nincs benne, mint egy online pénztárgépben. Mondom, elvileg.
    Ha jól emlékszem 2017ben köztudott volt már a flashről való váltás. Mi másról szólna ez, mint az elmúlt 3 évről?
     
    Fatther, Ananke, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Reméljük nem lesz karanténba. Mondjuk nekem nem tud hozni, az biztos. :D És ez nem az ő hibája lesz. 8)
     
  3. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Ne temessétek az Unityt. Hiszen a fejlesztők, ahogy írták a közleményben, most adatokat fognak gyűjteni, hogy képet kapjanak arról, mi is a helyzet. Ez összefügg azzal, hogy kértek specifikációkat az űrlapon. Nem szórakozásból csinálják ezt, hanem komoly fejlesztői döntések vannak ezen lépések mögött. A Bigpoint célja az, hogy megtartsa a játéktáborát, viszont váltani kell (nincs olyan hogy nem váltunk, muszáj). A váltás pedig az, hogy hogyan történik, az igen, a fejlesztőkön múlik. És lehet, hogy késői az egész, de hidjétek el, hogy ez nagyon sok mindenből összeáll. Költségvetés, több emberrel való egyeztetés, rizikófaktorok kiértékelése, satöbbi.

    Ha nem is sikerül átállni megfelelően Unityra azonnal, de idővel úgy is megfelelően meglesz. Eldobni pedig nem fogják.
    Amikor elkezdték fejleszteni a játékot, biztosan átnéztek alaposan mindent és kiértékelték, mire lenne jó felépíteni a játékot (és hol lenne a legoptimálisabb), így ezért az Unity mellett döntöttek. (A többi plarformon lehet még siralmasabb lenne...)

    Bízom benne hogy jól fog elsülni a dolog, és nem lesz semmiféle probléma.
    A keddi napra pedig erőt és kitartást kívánok a moderátoroknak és adminisztrátoroknak, érdekes nap lesz az biztos.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.20
    mnkm, znsrve, Marika312 és 17 más kedveli ezt.
  4. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Szép napot
    A unity alatt nem működik a Beállítások? Kikapcsoltam az animációt és ennek dacára minden ficereg, villog. A dekoros területeken minden mozdulatlan.
    A fák növények érettségi állapota viszont nem megállapatható.
     
    Kuzdern, rjolka, scarlett-21 és 2 más kedveli ezt.
  5. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Ilyen játékra én is emlékszem. :inlove::) Nem tudtam részt venni a terheléses próbákon, mert munkaidőben voltak, de az ajándékokat mindenki megkapta érte. :pxD De még a harcolós rész előtt abbahagytam. :)

    Olyan érzésem nekem is volt az utóbbi napokban, hogy nehézkesebben mennek a dolgok....

    most meg nincs nyitva a vidámpark. :(
     
    Fatther, Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. jázmin101

    jázmin101 Fórum-zöldfülű

    Visszaléptünk a középkorba! Olyan lassú mint amikor régen betárcsázós netem volt. ;)
     
    Fatther, Kuzdern és repeta59 kedveli ezt.
  7. nemesis_008

    nemesis_008 Fórum-zöldfülű

    csak gratulálni tudok a fejlesztőknek. androidos megoldás nélkül sokak játékának itt a vége
     
    Fatther és Kuzdern kedveli ezt.
  8. dodika9871

    dodika9871 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Én igazán türelmes vagyok, de most már közel 10 perce várok arra, hogy tudjak termelni a farmon. Először villámgyorsan be tudtam lépni (kb. 2 perc), majd amikor területet akartam váltani egyszerűen kidobott a játékból. Azóta várok arra, hogy újból be tudjak lépni, de nem megy! :(
     
  9. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Nálam nem látszik hogy locsolva trágyázva lenne ,vagy gyorsítva a fák kicsit lassabban de tudok aratni vetni
     
  10. interlala

    interlala Fórumlakó

    Üdv
    Mi ez az új hüeség én a régi farmomat akarom vissza kapni, nem akarok tesztelni, nem jó és marhaság. interlala ID:21489972
     
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Betöltés pár perc /kb. 2/ gyors minden. Jó lesz ez.;)
    Szia!
    Nálam is ez tapasztalható, de ha az egérmutatóval nézem, ott már látszik rendesen az érésidő is.
     
    Fatther, vörcsi66, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  12. Bandi1963

    Bandi1963 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Bandi1963 ID:15727616 A világító toronynál az időt mutató nem ugrik balra mint a többi mezőn nem lehet learatni.
     
  13. .dina1.

    .dina1. Haladó

    Nálam működik minden rendesen. A terület váltáskor egy picit lassan vált. Különben tök szuper.
     
  14. xHAMIx

    xHAMIx Fórum-zöldfülű

    Katarzis
     
  15. vargamarti

    vargamarti Fórum-zöldfülű

    A mamutjaim kk-va, gyorsítva voltak, most semmi sem látszik (ez zavaró!)....., a hátra lévő időt jól mutatja. Egyéb fáknál sem látszik a beérés.... (a másik farmomnál nincs ilyen probléma)
     
  16. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok. Egyáltalán nem tudok belépni. Csak tölt és tölt.
     
    farmeres53 kedveli ezt.
  17. Galadriel

    Galadriel Fórum császára

    Azért az rendesen macerás, hogy nézzek végig mindent....
    A fák, növények érettségi fokát is látod?
     
    vörcsi66 kedveli ezt.
  18. .dina1.

    .dina1. Haladó

    Ige , látom.
     
    vörcsi66, Kuzdern és Galadriel kedveli ezt.
  19. interlala

    interlala Fórumlakó

    Ez nem igaz én a régit akarom vissza kapni, nem ezt a förmedvényt. Lassú és át láthatatlan, mért kel kényszeríteni ijen marhaságokra. ott a láthatom rendesen a piacot is itt meg az egész egy nagy zagyvaság, nem akarok és kész, mért nem lehet maradni aki a réginél akar. Ez az egy játék volt amit imádok és tudom normálisan csinálni, mi a francnak akarnak kényszeríteni olyanra ami nem jó. ne rajtam kisérletezenek. Elveszik ezt az egy kis örömömet is. Elég legyen végre
     
    rjolka, Szíriusz és farkaslacko1 kedveli ezt.
  20. CsakJucinak12

    CsakJucinak12 Fórumprofi

    A kerek kerék epilepszia előidézéséhez kiváló! Jojózik a szemem.
     
    Fatther, csabesz311, vörcsi66 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.