Visszajelzés Fotószafari event csevegője- 2018. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Hello! 0 percre is lecsökkenthető a fotóideje?
     
    Farm_Tadity_ és bubafejgingo kedveli ezt.
  2. Bábicsek002

    Bábicsek002 Járnitanuló

    Üdv!
    A minősítések utáni "különleges főnyeremény" mit takar? Vagy az titok egyelőre?
     
    Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia! Biztosan már rég kiváltottad, és ezért nem emlékszel rá: a habanero paprika csak az egymagvú tök után váltható ki. Pontosan ezért nem említettem, amikor a válaszomat megírtam az általad is idézett hsz-ra. És a következő zöldség (mármint érésidőben) a paprika, ami csak 6 órás.
    Az alkimista jó tanács, csak azzal meg az a gond, hogy a Bahás növényekre kevés az érésgyorsító: egyéb növényre a varázsital, és zöldségre a gyógykenőcs és a bölcsesség eszenciája. Ennyi. Gabonára és virágra semmi. Szóval nem olyan egyszerű ez, főleg ha még sok minden nincs kiváltva a szentélyből.
    Szia! Amikor korábban ilyen megoldás volt, akkor csökkenthető volt nullára is.
     
    gomboc58, nagymami2, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  4. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves mamóka1cc!

    Igen, 0-ára is, 6 db fényképezőgéppel.
     
    genka53, Farm_Tadity_, csopke1 és 4 más kedveli ezt.
  5. PepperPotts

    PepperPotts Fórumgróf

    Kedves Bábicsek002!

    Nem titok, benne van az ismertetőben.
    2000 TTP * szinted
    5 Arany banán
    25 szupertáp
    1 ,,Á, kígyó!"-dekor
    1 Gazel-lak
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt itt is. :) Most hogy leizzadtunk a Top-ban, elolvastam az ismertetőt. :D
    A 2 bahás területre 1x1-be Saguarot raktam és a Varázsfákat. Maradt pár hosszú ól ami csak reggel érik be, de azt már nem bontottam le, mert sajnáltam. :)
    Sok sikert mindenkinek.:)
     
    Domos52, genka53, heureca3 és 13 más kedveli ezt.
  7. moric67

    moric67 Törekvő

    szia!
    nekem szintén magas,talán menet közben alakúl meg rájövök?????
    111 megpróbálom.
     
    genka53 és bubafejgingo kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Emlékszel még a Csontkirálynős eventre? Ahol az átkozott érmékhez lehetett úgy hozzájutni, hogy 20 óránként gyűjthetted be az eventablakban. Most ugyanígy kell a fotókat gyűjteni, csak 6 óránként. És nem feltétlenül kell kivárni a 6 órát, hanem a fényképezőgép felröpivel egy-egy órát lehet rajta rövidíteni; 6 felröpiért azonnal leszedhető.
     
    Sali~*.*, genka53, Farm_Tadity_ és 16 más kedveli ezt.
  9. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok Itt is. És, hogy ne unatkozzunk, megyünk szafarira egy kicsit. Bár ez nem pihenés lesz, hanem jó kis kapálós. Ismertetőt elolvastam, megértve. A célom: ezt is megcsinálni, mint minden eventet :) Bahát abszolút nem bontok, annyi, hogy a főterületre, vagy ültetvényre mindjárt hosszú érésűt ültetek, amint beérik ami épp ott van ültetve ( még 1 óra). Most úgy vannak a bahás részeim berendezve, hogy még az eventért is sajnálom kicsit lebontani, de a növény termelés után ugyanígy megy vissza szépen minden. Aztán remélem felröpi gond nem lesz, itt még 0 percezés sincs, ha gond lenne. Jó eventezést mindenkinek.
     
    jolanda1948, heureca3, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia:D
    Mennyivel jobban állsz, mint én...:) Hazajöttem 1 körül, 2-ig figyeltem a Topot, aztán mikor már indulnom kellett, véletlenül észrevettem, hogy holnap event:oops: 1 perc eventismertető után kivágtam 2 terület fát, vetettem saguarot és most nemrég bezuhantam...persze a top csevegőbe és persze ki is ment a fejemből az event, így most olvasom viharsebesen a csevegőt:D de már látom, hogy nem lesz gond;). Képben vagyok, a saguaro pannikkal jó lesz, 1x-2x beizzítom Jack-et, meg egy rakás pörgetésem is van (már ládát sem merek nyitni, ne fusson túl), abból is jöhet +1. A gazella kell nekem, a btp jól jön, legalább haladok ott is újra, mert mióta a farmon vannak a tp szorzós kütyük, nagyon belassultam. Event! Csináljuk!:D
     
    Lillapilla73, rozo52, jolanda1948 és 13 más kedveli ezt.
  11. Liliom44

    Liliom44 Haladó

    Na, na, így is rengeteg időt kell tölteni a farmon. Inkább elég lenne két egy-egy hetes event, hogy fel tudnánk tölteni a raktárt. A piac sem szaladna így el. Hiába kértük, hogy kevesebb event legyen - szerintem inkáb megduplázták. Már hallom az ellenzőket "nem kötelező eventezni" Ez igaz, de szeretnénk néha nyugisan játszani. Eventfüggó vagyok és nyugdíjas, tehát forint nélkül, szorgalommal tudom teljesíteni.
     
    almáspite48, nagymami2, Cyra65 és 13 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Azaz a fákat ki a zuhatagok szigetére....;)
     
  13. szotyi7907

    szotyi7907 Junior szaki

    a maja maszkot lehet valahol beszerezni vagy csak a felhösor adja? ugyanis azt az eventet amiben volt nem tudtam megcsinálni
     
    gomboc58 kedveli ezt.
  14. jade

    jade Utánpótlás-írogató

    mamarygen
    írtál már event ismertetőt, mert ha még nem, akkor gratulálok az előléptetéshez :)
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sajnos nem lehet, de ha ez a neved akkor küldök.
     
    genka53, bubafejgingo, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  16. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Küldj baglyot, felveszlek barátnak és küldök neked maszkot. Nekem van bőven.
     
    Sali~*.*, bubafejgingo és szotyi7907 kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A virágos felhösor nekem megvan nagyon hasznos..az 5 virág kel hozá

    Egész pontosan 10% érési idö rövidités 24/h + 30% tp 24/h egyébként is jó mert a főfarmra is jó + eventnövényekre...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.11.18
    Fatther kedveli ezt.
  18. Bábicsek002

    Bábicsek002 Járnitanuló

    Óh, ezt benéztem! Csak az értő olvasás hiányzott részemről. :)
     
    genka53 kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ettől a mondattól mindig feláll a tarajom, de tényleg. Nem elég hogy nincs neki, de még kuncsorogjon hogy kapjon? Miért nem tudod azt megcsinálni hogy írsz neki, felveszed barátnak és elküldöd? Csak úgy.
     
    Lillapilla73, rozo52, margot1964 és 14 más kedveli ezt.
  20. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. A majamaszkot hol lehet megtalálni. Segítsen valaki. Köszönöm előre is a segítséget.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.