Visszajelzés Fotószafari event csevegője- 2018. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia!
    Parancsolj !
    Körhinta Játékóra

    [​IMG]

    Tulajdonságai (ha csak simán kiteszitek a farmra):
    • Érési idő: 40 óra
    • Amit ad: 5600 TP és 1 db Maja Maszk nevű termék
    • A Munkások learatják a Körhintát!
      • Helyigénye: 2x2-es terület (a szigeten nem kitehető!)
     
    jolanda1948, genka53, Imi* és 2 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!:)
    Utoljára itt volt elérhető!;)

    >>Neonfényes ólak felhősor 6<<
    Jelenleg nem piacképes. Holnap küldök egyet!;)

    [​IMG]
    • Lezárási idő: 12:00 óra
    • Kategória: Tárgyak sorai
    • Jutalom:
      • baha szint szorozva 150 BTP
      • 1 db Maja maszk
      • 1 db Bájitalos láda
      • 1 db Egzotikus tápok ládája
    • Tematikus felhősor, meghatározott dekor elemek helyzehetők rá. (Neon majom, Neon teve, Neon panda)
    Ládák ismertetője >>ITT<< olvasható.
     
    almáspite48, Beus85, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A gazella-lak egy új állat ha jól értelmezem amit eböl az eventböl lehet megszerezni a legegyszerüben? Vagy tévedek....Miért fontos a maja maszk?
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Azért, mert azzal lehet rövidíteni a baha zöldségeket és azzal szeretnének sok felreppenőhöz jutni.
     
    brekkencs., genka53, csopke1 és 2 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    köszi...Elvesztettem a fonalat.. Valóban új állat lesz az eventböl a gazella?
     
    kukori80 kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, de csak ha végigcsinálod az eventet.
     
    jolanda1948, brekkencs., genka53 és 3 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Megszoktam csinálni 8) az elmúlt 10-15 böl talán egynek nem sikerült a jóbb oldal teteje azt hiszem a teliholdas építős volt :sleepy:.90%-ra biztosan jó a statisztikám:oops: Remélem ez is ok lesz bár a felreppenő hiányosak nem a kedvenceim.:wuerg:.Majd taktikázunk....Az új állat mindig vonzó...:music:.Speciel a fáim raktárak ép a Zuhatagok szigetén vannak..Sapkakaktusz vagy Keserűgyömbér attól függ a felhőknél épen mi él...Sok sikert mindenkinek cél a gazella..(a Tigris és az Oroszlán közt háta mögött a krokóval biztosan jól fogja magát érezni):pxD:D
     
    Fuhur, taga1, csopke1 és 7 más kedveli ezt.
  8. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

    Szervusz, jó reggelt.

    Segítenék, de nem tudlak felvenni a barátlistámra.
    A levél "visszajön" postázatlanul, "Ilyen gazda nincs" címmel.
    Amennyiben Te írsz, ez a fórumnevem is, nagyon szívesen segítek.

    Mosolygós szép napot.
     
    brekkencs., Sali~*.*, nevada007 és 5 más kedveli ezt.
  9. senki81

    senki81 Junior szaki

    Ez nekem is szöget ütött a fejemben. Mi a frászért váltottuk/takarítottuk ki a zuhatagok szigetét, ha szinte egy eventben sincs haszna? Pedig emlékeim szerint nem volt egy olcsó mulatság. Ha már bahás event akkor legyen tényleg bahás, és abba az a nyűves zuhatagos is benne van. Hogy nincs mindenkinek kitakarítva? Szerintem a tölgyes sincs, azt mégis egybe számolják az alap farmrészekkel... Ez a játék egyre jobban szétcsúszik. Ha nem áldoztam volna már rá ennyi energiát/anyagit... stb már rég abbahagytam volna.
     
  10. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem sokan örülnek, hogy több bahás eventből is kimarad a zuhatagos terület. Nem csak azokra gondolok, akiknek nincs kiváltva minden terület, vagy például munkások nélkül aratnak. Sokan még akkor sem bontjuk a zuhatagos részt, ha ott is lehetne eventnövényt termelni. Bőven elég erre 2 terület ;) Figyeld meg, ha több területen lehet eventezni, akkor növényből is többet kérnek. Ez a 10.000 növény 9 aratással letudható a 2 területen. Miért lenne még szükség a zuhatagos részre? Maximum felröpi gyártásához, de az megoldható lesz itt is, csak egy kicsit ügyeskedni kell :)
     
    Bino1, -Ilona53-, brekkencs. és 15 más kedveli ezt.
  11. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Én sem bontom le teljesen, mert akkor mindig valami hiányzik a következő eventhez vagy a gazdakőrbe vagy feladatba. Ami sikerül sikerül, ha nem hát nem.

    igazat mondasz, nálam is rezeg a léc!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.11.18
    Feca29, taga1, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  12. -vadocka70-

    -vadocka70- Fórum parancsnoka

    Sorban olvasom a maja maszkot , de nem nagyon értem , hogy a mire is akarják használni ? Akkor értem , ha valaki zöldség érését szeretné lecsökkenteni .
     
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a bahán elég kevés eszközünk van arra, hogy hosszú érésű valamit (állat/fa/növény/termény) kellően lerövidítsünk a felröpik "gyártásához". A lehetőségek közül kiemelkedik az egymagvú tök érésének gyorsítása maja maszkkal. Ezért találkozhatsz vele több hozzászólásban is :)
     
    Domos52, almáspite48, Fuhur és 12 más kedveli ezt.
  14. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Segítek... a bahán az egymagvú tök a leghosszabb zöldségünk, maja maszk (20%) és még 2 valami alkimista termék rövidíti az érésidejét - fejből nem tudom, de mindjárt megnézem és pótolom : bölcsesség eszenciája 6% és gyógykenőcs 4%. Sok röpi kell, kétféle ráadásul, tehát érdemes növénnyel gyűjteni, mert az adja mindkettőt. Erre lesz jó az egymagvú, amit elég jól lehet így rövidíteni;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.18
    Sali~*.*, genka53, Farm_Tadity_ és 11 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szerintem jó hogy csak 2 területre találták ki... Akinek fontos megoldja akinek nem az 3_al se tenné meg...:music:A harmadik területen lehet pajtát tölteni vagy egyszerűen más feladatra termelni, piacozni, ki-ki hogy akarja..Szerintem a normál farmokon is mehetne igy mondjuk a bölcs tölgy kimarad...Az állandó eventeknél (aminek örülök) több választási lehetőséget ad..(Én egyébként is átalakítgatóm a farmot az eventek miatt( szerintem ez az egyik kulcs hogy sikeresen megoldjuk) vagy egyszerűen azért hogy át tudjam látni ha valamit túltermeltem vagy valami nem fér el.. vagy egyszerűen nem tetszik a kinézete ( ha kell repül az összes ól vagy az összes fa!:D sokkal könyebb egyszere mint egyenként mérlegelni hogy sajnálóm vagy nem).;)
     
    -Ilona53-, Farm_Tadity_, Fatther és 3 más kedveli ezt.
  16. serenge1

    serenge1 Aktív író

    Tudja vki, hogy mennyi idő az egymagvú tök?
    Ha eszem:maja +gyógy + bölcsességet
     
  17. senki81

    senki81 Junior szaki

    Szia. Nem az eventnövény letermelhetőségéről van szó. Csatni, gyorsítók, növénybónuszok vannak dögivel. De a felröppenőben legalább közreműködhetne ez is. Ha jól olvastam, abból is kimarad. Nem igazán tudom, hogy most milyen szinten fogja szórni a rendszer, de legalább emiatt bevonhatták volna, még ha eventnövényt nem is lehet majd rajta termelni.

    Kedves DeviMókus... Bocs, hogy ilyen nyíltan szólok a hozzászólásod ügyében, de légyszíves ne nagyon adj hasonló tippeket, mert ha vevők lesznek rájuk odafönt, utána ne csodálkozz, ha lépten-nyomon csuklasz majd, mert annyian emlegetnek. (az ilyen tippeket amivel a játék csak még nehezebb lesz, könnyebben meghallják...) Amúgy ha le is vennék az eventeknél a tölgy tisztását, a darabszám tuti nem változna, és nem tudom, ki-hogy van vele, de a múltkori 40000-res növénytermesztést 2 területen végig se tudtam volna csinálni.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.18
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Volt már rá példa, hogy mire elkezdődött az event, addigra bekerült a felröpi osztogatóba a zuhatag is. Szerintem nézzük meg a kezdést, meg néhány aratást, és ha nem jön kellő mértékben a felröpi, akkor használjunk ki minden jó ötletet, amivel növelni tudjuk a napi felröpi "gyártást":)


    Szia :) ha ki van váltva a "Nő, mint a bolondgomba" rúna, és meg is locsolod, akkor 8:24 (ha még trágyázod is 7:33)
     
    Fuhur, genka53 és Gio kedveli ezt.
  19. fankostepsi

    fankostepsi Haladó

    Kedves Kukori!

    Nem kell kuncsorognia miatta.
    Elküldött egy üres levelet és ennyi volt.
    Úgy gondolom, nem nagy kérés volt, amit leírtam.
    Hogy a te tarajod mitől áll fel az a te dolgod. Az enyém az ilyen beszólásoktól. Én nem engedném meg magamnak, hogy bárkinek beszóljak, vagy minősítsem. Kérlek te se tedd.

    Kedves Kukori!

    Egyébként pedig elég egyszerű dolog miatt kértem a levelet. Nem tudhatom, hogy a farm és fórumneve megegyezik.
    Sokkal gyorsabb volt így a kapcsolat felvétel.
    Bár biztos vagyok benne, hogy erre is gondoltál, amikor minősítettél.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.11.18
    times84, nagymami2, JUCUS és 9 más kedveli ezt.
  20. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sorry Én bízok a fentiek bölcseségében:wuerg:( ez itt a pedál helye remélem jókat kapók);)hogy a területhez képest találják ki a növényt és a rőpit. Kómolyra fordítva a következő Top eventre készülve jónak tűnik hogyha marad hely a Pajtát tölteni..Persze hogy hamarabb tudjam befejezni is motiváció;).a felröpibe van igazság hogy maradhatott volna a zuhatag is de meglátjuk hogy adja..

    Ui DevilMókus az nem Debilmókus ne üljel fel a szóbeszédnek...:p.:music::D
     
    genka53, Varázslat6869 és Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.