Visszajelzés Fotószafari event csevegője- 2018. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 28.11.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    És akinek nincs szüksége, az már ne is küldjön baglyot? Na, ez a diszkrimináció!xDxDxDxD

    Apropó, cseretopic ez? Egy bagoly egy maja-maszk? Hú! Aki most pannit küld rengeteg maja-maszkot szerezhet!
     
    R.Daneel, Domos52, times84 és 23 más kedveli ezt.
  2. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Kedves Leho !

    Bárki küldhet baglyot, nem fogom lelőni a póznáról.
    Látom, jó kedved van már végre, örülök neki ::))
     
    R.Daneel, nagymami2, LCZAnikó és 20 más kedveli ezt.
  3. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a virágos felhősort csak 48 óránként tudod bevetni, a maja maszkot pedig bármikor (és jobban is rövidít). Ráadásul a bahás virágokra más már nem is hat, így nem tudod tovább rövidíteni az érésidőt.
    Kezdés szempontjából mindegy, hogy sapkakaktusz vagy egymagvú, viszont ha van hosszabb érésű növényed, akkor legközelebb azzal érdemes várni az eventet. Menet közben pedig inkább az egymagvú + maja maszk (ha meg tudod oldani) :)
     
    R.Daneel, fabatka, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szerintem túllihegtük ....:music:Nem lesz felszáló igényes az event le kell termelni a gazt azt lehet gazellázni..Vajón hova tegyem? A fóka és a pingvin közt megfázik...Egyedül csak nem lehet...Nem könnyü ...nem könnyü...
     
    Fuhur, fabatka, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Valamit ki kell találnom, mert az event felületen csak 3 pozitív dolog maradt. A többit felfalták a tigrisek, vagy mik? Na, ha valamit nem találok, akkor még a végén csak negatív dolgok maradnak. Én pedig, negatív lévén, csak a pozitívat tudom vonzani.

    Közben szólnék a modiknak, hogy az Ellát nem kellene hagyni mindenki által bántani. Má sokan ki akarják rakni mindenhonnan a gaz Ellát!
     
    times84, LCZAnikó, fabatka és 16 más kedveli ezt.
  6. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    A "vajon" nem jó, azon meg elcsúszik. :D
     
    fabatka, dagi18, juliannakoczkas és 10 más kedveli ezt.
  7. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Látom egyesek szuperül kezdtek. Én nem rendeztem át a bahát, csak sárgadinnye volt ültetve a bahán, őserdőben fókák és fák vegyesen meg a raktárházak. Ez adott 120 fényképezőt, és 91 objektívet. Nem csüggedem, messze még a vége. Kicsit most átrendeztem, fókákat átraktam a zuhatagba, így mehet full két területen a növény termelés, de estére hosszút fogok rakni. Meg is nézem a Sugaro (vagy mi) érésideje mennyire csökkenthető max le. Azzal fogok röpit gyűjteni.
     
    genka53, Imi*, dagi18 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    Elsőre fényképezőgép178db objektum122db:D:cry:
    12 varázsfával;)és hosszú érésűvel;)szép délutánt nagy hópelyheket:D
     
    R.Daneel, Imi*, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem nem érdemes menet közben Saguaroval felröpizni. Amennyi idő alatt beérik, letermelsz 2 kör Egymagvú tököt is, és 30 órának megfelelő felröpi fog jönni 24 órához képest (például, ha Saguaró adna 200 felröpit, akkor az Egymagvú 2 aratásból ad majd ~250-et) :)
     
    Lillapilla73, LadyM77, R.Daneel és 14 más kedveli ezt.
  10. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Kedves Rékuci! Te mindenben segítesz, mindenre figyelsz.
    Mond: Nem vetted észre, hogy a jobb és bal oldaliba 20-20 db profi gép kell indulásnak?
    Pedig az ismertető azt írta, hogy summa 30 db kell.
    Hogy van ez?
     
    sutimami57 és zsona416 kedveli ezt.
  11. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Ha ...nem könnyű...közé akarod tenni, akkor tedd az elefántok mellé...ha meg akarod nézni milyen gyors, pakolj ki pár oroszlánt isxD
     
    R.Daneel, Fuhur, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  12. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Köszi igazad van :) Közben rájöttem, hogy annak az érésideje sokkal jobban csökkenthető Maja Maszkkal, vízzel, igény szerint trágyával és még ha Hibiszkusz lekit is eszek, akkor a pajta is megtelik egymagvúval :)
     
  13. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Nem kevered véletlenül a szuvenírfotóval? abból kell 30 db....
     
    mebajah, Farm_Tadity_, Rékuci1111 és 3 más kedveli ezt.
  14. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Mamóka, mit is akartál kérdezni? Melyik két vonat indul 20:20-kor a 40-es vágányról? Vagy mi???
     
    fabatka, genka53, bendi1121 és 4 más kedveli ezt.
  15. szotyi7907

    szotyi7907 Junior szaki

    elsö aratás 2 terület sugaro 311 fényképezögép 170 obijektiv 2 pannival szerintem egész jól kezdödik de elöre nem iszunk a medve börére kiváncsian várom mit ad a folytatás
     
  16. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Bárhová teheted a gazellát csak az oroszlán mellé ne tedd!
     
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    (Ha ezt a szöveget egy amerikai deszantos olvasná, tuti, hogy azt hinné, megjött a KGB. Főleg ha bevetésen van!)
    Én eddig bármivel akartam bevetni a virágos felhősort, még munkásokkal sem sikerült. Így parlagon hagytam. A maja maszkot túl kicsinek találtam, de még valamire jó lehet. Azt nem tudom, hogy jobban rövidít-e vagy sem, de ha csak melósokkal megy a dolog, akkor biztosan, mert akkor arra elő kell még fizetni.
    Az lehet, hogy a bahás virágokra semmi nem hat (bár párás levegő nélkül lekonyulnak), de a bahás virágok mindenkire hatnak. Szerintem kezdés szempontjából egyáltalán nem mindegy, hogy sapkakaktusz, vagy milyen magvú, mert egyik sem jó. Kezdésnek csak bahás virág jöhet szóba, ez tuti, hogy lerövidíti a várakozási időt. Aki meg okoskodik vigyen kezdésnek sapkaktuszt az első randira. Nem lesz event, tuti. Csak várakozási idő.
    Na, ha már nincsen várakozási idő, kezdődik a vágyakozási idő. Ott már képbe kerülhet taktikai elemként az egymagvú is. Mondhatni éjjel kötelező. Bár néhány maggal azért nem árt, ha több. A sapkakaktusz még akkor is csak nehezítheti a dolgokat. Bár, ha igazán meg akarunk becsülni valamit, jobb ha nehezen szerezzük meg.
    Mindezek után a sapkakaktusz is sorra kerülhet, az utolsó event előtt, mindenképpen.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.18
    R.Daneel, times84, nagymami2 és 10 más kedveli ezt.
  18. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szegény gazellácska mindenhol veszélyben van. Legjobb betenni az örömházba, ott legalább szaporodik.
    Apropó: miért tartják az oroszlánt ketrec mögött?

    Mert akváriumban megfulladna! :D
     
    R.Daneel, nagymami2, fabatka és 10 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) 30 db a szuvenírfotóból kell, a Profi fényképezőből 20-20 db, ez van az ismertetőben is:



    A 30 szuvenírfotó beadása után az eventes felület benépesül a résztvevőkkel. - A végső jutalmak is tulajdonunkba kerülnek.

    A feladatok követelményei és a jutalmak
    [​IMG]

    Megkérdezték Maradonát, hogy mit gondol erről, és ezt válaszolta: "Nannyee-nennyeee, ellá, nnn, lááá, lááááááááá, hmgrr." xD
    Ha még nem hallottad, akkor egyszer érdemes ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.18
    beocs, Lillapilla73, R.Daneel és 8 más kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Tudod, én Maradonát csak nézni imádtam (amíg be nem dobott egy gólt a zangoloknak). Hallgatni sosem bírtam.
    Egyébként ő volt az a játékos, aki olyan volt, mint egy gól. Akkor volt az igazi, ha be volt lőve.
     
    R.Daneel, times84, fabatka és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.