Visszajelzés Garázsvásár - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Hmm nem biztos..:music:
    Az új gazdakörnél annyit néztem csak hogy a 2 kör ezüst már kéri a szurikátát , nekem meg jelenleg nincs Fa-m titokólra.:oops:
    Szóval ha azzal is számolnák akkor azért nem piacoznék olyan bátran.:)
     
    Mica67, -Fülemüle-70, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  2. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Havasi őszirózsa vagy havasi szegfű ? Melyik a jó ? Növény őszirózsa,beadandó szegfű ?
     
  3. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Az etetősből sok szezonpont szedhető ki, hajrá vele és talán összejön! ;)

    Ezt nem is igazán értem, de a lényeg: kétféle eventnövény van, havasi őszirózsa és az aranycserje. Mindkettőt a szédültön kell letermelned.:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.4.20
    Mica67, Gio és długa kedveli ezt.
  4. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    Mindenképpen elkezdem ezt a kicsike eventet. A végéig biztosan nem jutok el - imádkozó sáska hiánya miatt -. Jelenleg nincs is a piacon, ha van, 800ezer csp-nél több az ára. Ehelyett inkább dobozhalat kérhetne beadni. (szerintem nagyon sok gazdánál még hiányzik az imádkozó sáska ól). Örömmel vennénk sokan, ha ez cserére kerülne.

    Mindenki vigyázzon magára, maradjatok otthon, eventezzetek, hiszen a BP szépen a kedvünkben jár, hogy könnyebb legyen a "bezártságot" elviselni.
     
    tozsó2006, -kaktuszable-, csio70 és 12 más kedveli ezt.
  5. Pelzsu

    Pelzsu Utánpótlás-írogató

    Az ismertetőben az ültethető Havasi őszirózsa a beadandóban Havasi szegfű. Melyik van elírva?
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  6. Bucukipocica

    Bucukipocica Junior szaki

    Most nézem, tényleg. Valószínű egyébként, hogy szegfű lesz a neve, mert kosarakhoz is szegfű van írva, de majd kijavítják. Csak név. :)
     
  7. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    Szia kérlek segíts nem értem az eventet nekem van három Baharámám most egy negyediket kell venni A másik megcsináltam hét malomterméket de nem tudom megetetni egyik állatot se meg kell várni míg a harminc malomtermék meglesz csak azután lehet etetni válaszodat várom maradok tisztelettel Gazdasszony ID33224951
     
  8. rózsabimbó

    rózsabimbó Járnitanuló

    A hétvégi eventnél csak az a probléma hogy nincs imádkozó sáska.
    Talán holnap meg lesz a szezon eventből!
     
    Marika312 kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Pelzsu!
    Köszönjük a jelzésedet, a megnevezést javítjuk.
    A beadandónál és a kosaraknál szerepel a jó megnevezés, azaz a Havasi szegfű.
    További sikeres játékot!
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    :)
    Értettem amit írtál, de ettől függetlenül ez jutott az eszembe, tehát leírtam.
    Az égvilágon semmi sem kötelező jól tudom: sem eventezni, sem olvasni akár itt, akár ott, akár amott, nem kötelező titokólat venni sem.
    Lehet játszani a játék ingyenes változatát is, de ennek vannak hátrányai vagy előnyei is, ha valaki mégsem ezt az utat választja.. nézőpont kérdése az egész.
    Nyújt-e menekülési útvonalat a lehetőségek sora és ezt próbáltad Te most keresni.

    No az, hogy a Pletykatopik olvasását elvárjam bárkitől végkép nem jutott az eszembe, eleget válaszolgatok az eventes kérdésekre a saját fészkemben én is amik abból erednek, hogy aki kérdez nem olvas vagy nem olvas elég figyelmesen előtte.
    Nekem nagyon tetszik az új ól, lesz szurikátám :D Vagyis óvatosan fogok piacozni az imádkozó sáskával:D
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Gazdasszony!
    Itt láthatod a teljes szigetet.

    Sziget-térkép-kisebb.png

    A BAHA ültetvényen az Otthonülők eventben szereplő Molyhos napvirágot kell ültetni.
    Az Esőerdőben pedig a papagáj fészekpáfrányt kell elültetni, amit a főfarmon megtermelt Havas szépe eventnövény és ugyanott felröppenő Szakállzuzmó össze-malmozásából kapott Hegymászó csemege, főfarmon való Zerge etetéséből kapunk.
    A learatott papagájfészek páfránnyal tudjuk megetetni az Esőerdőben felröpködő papagáj karaktereket. 1 etetéshez 50 db papagájfészek kell.
    Nem kell megvárni, amíg mind a 30 Zerge etetéshez való eventkellék összegyűlik, hanem ahogy learatod a farmon az eventnövényt és van hozzá való röpid, már mehet a malomba, hogy mielőbb etethesd a zergéket, és hogy a tőlük kapott magot szintén mielőbb elültethesd az Esőerdőben, és így folyamatosan tudsz haladni.
     
    vihence, ulmo12, HéricsBáró és 5 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szió!
    Én tuti megvenném, csp. pótolható, 12 milla csp-ért lesz 2 viszonylag jó kitehetőd :)
    24 vágányon 2 gazdának tudok segíteni 15-15 db-al. Aki szükségét érzi, írjon rám.;)
    A gazdaköri megvár, én nem sietek sehová ;)
     
    -kaktuszable-, csio70, ulmo12 és 12 más kedveli ezt.
  13. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Nekem is van bőven sáskám,a szezont is befejeztem ma, már ismételtem is.
    16- os piac, ha kell, baglyot kérek
     
    ulmo12, nyuszi63, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  14. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Gabi,
    naja, megvenném én, de már nincs is a piacon.Majd vadászok, el is indulok.
     
    csio70, ulmo12, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  15. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    valamennyi van a piacon, mióta elolvastam az ismertetőt, már vettem 10-et és így jobban állok, mint a piac, ahol már megint nincs. :music: A szezonosig még 4 szint kell, nem tudom, elérem-e az event végéig.
     
  16. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Nekem tetszik az event,főleg,hogy nem kell sok növényt termelni hozzá és ami még jó,hogy nincsen olyan sok időkülönbség a gazok között.Aki otthon van,tudom,nem számít annyira de köszönet a játék készítőinek,hogy erre is figyelnek:inlove:Tegnap meglett a szezonból a sáska ól,így ez is letudva.A felhőt hiányolom,mint mindig,amikor nincs:D
    Sok sikert mindenkinek!
     
    -kaktuszable-, csio70, ulmo12 és 4 más kedveli ezt.
  17. soresne

    soresne Fórumgróf

    Már javitották : nem havasi őszirózsa hanem havasi szegfű.Elírás történt . Csak ezt akartam kérdezni.
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  18. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    Kicsit megcsúszott a ceruza, úgy látom.
    Nekem mindegyik ólból van 1-2, de 20-22 órás alap érésidejű ólakkal letermelni 90 db galléros gyíkot, lehetetlenség.
    Na jó, van a pajtában 24 db, de ez sem segítség.
    Persze termel az ember, de mivel a játékhoz, hogy minél kevesebb időt üljünk a gépnél, nagy fokú összehangolás kell, bizonyos termékek nem élveznek prioritást, majd csak egy későbbi időpontban.
    Ez az idő még nem érkezett el.
    Elengedem.
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  19. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Király!
    Ezt is megcsinálom!
     
    vihence, ulmo12, nyuszi63 és 5 más kedveli ezt.
  20. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ha valakinek még csak most jön össze a sáskaól (sáska-tenyészet), de van 4 virágfestés dekorja meg egy karneválkirálynő felhősora, akkor 1 óra alatt némi bónusszal több száz sáskát is le tud termelni ;) és ha már használatban van, akkor néhány ezer bahás állat is jöhet mellékesen (és illatos szappan is, ha valakinek kevés lenne):)
    Tudom, hogy ez nem egy átlagos kellék, de azért biztos többen is rendelkeznek vele, és évente 1-2 alkalommal azért be lehet vetni :)
     
    -kaktuszable-, maszilva, csio70 és 17 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.