Visszajelzés Garázsvásár - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Annak én is örülök, hogy az event egy kicsit megpörgeti a piacot.

    Egy gyors összesítés eventkezdés előtt:

    Bahás állatok:
    80 víziló
    90 orrszarvú
    90 galléros gyík
    15 imádkozó sáska

    Farmos állatok:
    90 jak
    40 algaevő harcsa

    Eventnövények (csak a Szédültön ültethetők):
    aranycserje (06:00 óra): 4020 db
    havasi szegfű (04:30 óra): 800 db (csak az utolsó feladatba)
    ---

    Akinek esetleg nincs vízilómedencéje, szétnézhet a Farmáruda Limitált fülén:

    [​IMG]

    Farmpengő-szűke esetére:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szupertáp-akció-baby-boom-farmpengős-tenyésztés.19406/#post-1091430
    És a hab a tortán az 1 tápos tenyésztés :D:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szuper-akciós-napok.19407/#post-1091460
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.20
    -kaktuszable-, maszilva, csio70 és 13 más kedveli ezt.
  2. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Jáááj Fiúk, Lányok!
    Hát ha nem is övön aluli, ahogy Toma írta az elején, de mindenesetre ügyes húzás volt ez a Garázsvásár. xD
    Íme megkavarodásom története:
    Először is elhatároztam, hogy nem csinálom a fészekrakós, zergés, papagájos eventet, első olvasatra macerásnak tűnt, így elengedtem. Gondoltam termelgetek néhány gazdaköribe. Aztán megjelent a Garázsvásár, benne a Imádkozó sáska, ami miatt egyébként csinálom a szezont olyan közepes tempóban, ami nálam azt jelenti, hogy kiszolgálom a megrendelőket, de kihagyom, amikor úgy látom, hogy enyhe túlzásokba esnek (pl. téglákat nem adok a bocinak, és Ara Croftnak sem adok be 30 ugyanolyan állatot két kattintásra). Na, mondom, sürgősen ki kell ásni azt a sáskát a szezonból, a többi állatom megvan, Algaevő harcsából hiányzik 10, de azt gyorsan lenyomom, sebaj. Szóval jött a második olvasat és belekezdtem a fészeképítősbe. Mivel itthon dolgozom - és tegnap nagyon dolgoztam -, mindjárt ki hagytam egy aratást napközben. :) Aztán a zerge igen fukarul adja azt a fészekpáfrányt. A pörgetésekből tegnap jött egy +1 és ma reggel is szerencsére. Végre kiimádkoztam a zergéktől egy kis szezonpontot, utána rohantam kiszolgálni a megrendelőket, csukott szemmel, ész nélkül mindenkit, még a téglát is odaadtam, Ara ma papagájból kért 30-at, hát azt is odaadtam, könnyű pótolni, + a nagy kattintgatásba benyomtam 4 algaevő harcsát is, úgyhogy most már nem 10 hiányzik, hanem 14. xD A jó hír, hogy el tudtam ültetni 14 fészekpáfrányt, egy óra szűk óra múlva tudom aratni, 154 valamit ad, amivel 3x tudok papagájt etetni, így lesz annyi szezonpont, hogy jön az Imádkozó sáska. Hurrrááá! Utána nyomhatom bele a szupertápot. És a harcsába is. :D
    Hát ÍJ=ígyjártam! De most már azért is megcsinálom!
    Mondjuk, már nem igazán tudom miért, mert hogy a Fényfesztivál, amit igazán szeretnék, azaz Otthonülők event nyereménye, azzal meg igazán van idő molyolgatni. Muhaha! xDxDxD

    Kellemes időtöltést!
    ("Maradjatok otthon! Egyedül is együtt! Együtt sikerül!" - kihagytam valamit? ;))

    De a legkomolyabban: Vigyázzatok magatokra.
     
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én már tegnap este betettem 132 db-ot.Elnéztem, azt hittem ma lesz,
    de megférnek holnapig a házacskákban had ficánkoljanak még.
     
    -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  4. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az event online.
    Egy ki és belépéssel frissítsétek a játékot a kezdőmagok megjelenése miatt.


    Ne felejtsétek, az eventnövény CSAK a szédült szántón ültethető!

    Kellemes kikapcsolódást kívánunk!
    A Farmerama csapata
     
    zoldert, -ágianyu33-, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Ide is benéztem, és belekezdtem...hogy merre vagyok arccal még nem tudom...de fő, hogy együtt legyünk...;)
    A hétvége szabad, a korlátozás tart...mindent bele gazdák...:)
     
    JUCUS, Zatini, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
  6. judy95

    judy95 Haladó

    Vettem a piacon imádkozó sáskát. Kicsit fájt! :cry: A többi állatból van eladó is, azokból remélem visszajön egy kicsi pengő.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.4.20
    csio70, he1951, Gio és 3 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! én még meg se mertem nézni az árát...:sleepy:de apunál van pénz.......:D:Dmindenki eventezik...
     
    Zatini, ursa11, judy95 és 9 más kedveli ezt.
  8. mari5151

    mari5151 Járnitanuló

    Sajnos nekem sincs sáska ólam, ez az event ki marad 10-év után sajnos szomorú vagyok,üdvözölek benneteket !!!!
     
    Bátyus kedveli ezt.
  9. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Öröm, boldogság! Jött egy 100%-os és egy növény +1-es bónusz party pöröből. Most egy 24 óráig elleszek. :)
    Szaporodnak szépen a sáskák is.
    Home office-t bezártam, most már tudok ide koncentrálni.
    Farmpengős-egytápos is lesz! Szuper! Köszi az infót Kata!
     
    Utoljára szerkesztett: 25.4.20
    Marika312, -kaktuszable-, csio70 és 10 más kedveli ezt.
  10. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    A szezon most ad imádkozó sáska ólat, nekem is onnan van! Próbálkozzatok, sok szerencsét!:D
     
    nyuszi63, csio70, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  11. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Szurikate, hogyan szerezhető???? Ismét új állat????
     
  12. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

  13. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Ez remek! A mai nap lehet megvenni a szurikátát adó titokólat, és a mai gazdaköri máris egy halommal kér belőle. Nem is szokott összejönni az első titokólból!
     
    kovacstne kedveli ezt.
  14. imifiu

    imifiu Junior szaki

    egy kérdés ,nem csináltam még...nos van a 2 arany rekeszbe valentin napi cserép ami 10% sajtgolyó ami 5% karnevál királynő 10% meg 4 db virágfestésem ami 80% ami 105% .Akkor egyből kész is lenne a sáska ?
     
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) igen, de sajtgolyóra nincs is szükség már hozzá, inkább tegyél be egy ólbevételi bónuszt;)
     
    Gio, csio70, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  16. imifiu

    imifiu Junior szaki

    holnap ki is próbálom mert most raktam le a virágfestéseket, köszi!
     
  17. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Nekem sincs. Viszont a piacról be lehet szerezni. Ahogy néztem, igaz, kicsit borsos áron, de ma már bőséges a kínálat. Szerintem hétfőig még valamelyest lejjebb is megy ez az ár.
     
    -kaktuszable-, -W-595-, Gio és 3 más kedveli ezt.
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Én a kincses szigeten tartom azokat a dekorokat amiket csak a "bónuszaratóval" lehet betakarítani, így véletlenül se aratom le őket, csak akkor (kézzel célzottan) amikor szükségem van rájuk :)

    A karneválkirálynő felhősor csak egy órán keresztül él, így azt indítsd utoljára. Amikor minden kész, akkor már csak etetni, aratni, trágyázni, etetni...
    Én minden területet berendezek ólakkal (etetésre várva), és 10-10 percet nullázok egy területen, az értékes ólakat pedig hordozom (pl. sáska). Kezdés előtt még pörgetni is szoktam bónuszokért :)

    Sok sikert!:)
     
    Matold, -W-595-, erzsike511 és 4 más kedveli ezt.
  19. imifiu

    imifiu Junior szaki

    elvileg a tojásszedő arató szedi? én is a bahára tettem mert a háziállatok közé kész pocsékolás lenne :p
    megfogadok mindent mert sose tudni
     
    DevilMókus és Rékuci1111 kedveli ezt.
  20. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Szép estét mindenkinek!
    Ez is egy szép event volt ;)
    Kell a terület másra ezért hamar vége is lett.
    [​IMG]
    Sikeres befejezést azoknak akik elkezdték!
     
    kovacstne, GA-BI-O-Farm, soresne és 30 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.