Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Süteményes szép estét!

    Edit, gratulálok a kitartásodért, tornázz továbbra is szorgalmasan! Ügyes vagy! :)
    A datolyaszilvát hagyd teljesen megpuhulni! Ez nagyon fontos! - csak akkor finom, ha teljesen puha. Ketté szoktam vágni és kiskanállal kikanalazom a belsejét, ami lekvár sűrűségű.
    Az eventest a ládák miatt érdemes csak csinálni. Van esély arra, hogy jó dolgokat kapjunk belőle!

    Visszaolvasva a hozzászólásokat bizony nyeltem nagyokat. Mennyi finom süteményről írtatok?!:)
    Amíg a gyerekeim kicsik voltak, addig nagyon sokat sütöttem süteményt. Később egyre kevesebbet, majd még kevesebbet. Nyáron még annál is kevesebbet, mert akkor ott volt a sok gyümölcs, ami félig meddig helyettesítette a süteményt. Magam miatt már nem nagyon sütögetnék, de úgy alakult az életem, hogy az utóbbi években egy olyan társ van mellettem, aki nagyon sütiimádó, így újra heti szintem sül sütemény. Melyik a kedvencem? - nem is tudom. Van amikor a gyümölcsös, van, amikor a krémes, de finom a túrós, vagy a mákos is. Ami rám jellemző, hogy nem tudok sokat enni belőle. Nekem hétvégén, ebéd és vacsora után elég egy szelet. Viszont a csokiról ezt már nem tudom elmondani.:):) - csak egy kis kocka, de az többször...

    Tihamér, szerintem meggyógyultál!;)xD

    Lajos, jobbulást a gyerekeknek és valóban ne menj pár napig hozzájuk.
    A habos meggyes-dióst kóstoltad már? Szuper!

    Várom azokat a fotókat!:)


    Ági, gratulálok a Gyopáros szintedhez!
    Zsozsó és Ági, Renzót nem csinálom, kiadtam bérbe. Idegesít!!!!!

    Emlékeztek még a karbantartásokra? Nekem hiányzik, ideje lenne már egy alaposra véleményem szerint!

    No, akkor sütizzünk tovább:
    upload_2023-12-1_20-14-23.jpeg upload_2023-12-1_20-17-20.jpeg upload_2023-12-1_20-19-20.jpeg
     
    henrietta1223, busika02, zsozso577 és 5 más kedveli ezt.
  2. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó reggelt!

    Nyáron ilyenkor már süt a nap, de most nem nyár van. Vagy ha igen, akkor valami elromlott, mert odakint csak plusz 1 fok van, viszont nem fagyottak a tócsák.

    Csacska! Nem gyógyultam meg, még mindig részben a másik szobában, részben itt, de fotelben tudtam csak aludni. Feleségem elaludt este időben. Amikor rám tört a köhögési roham ülés közben és azt láttam, hogy Ő a fejére húzza a takaróját, szedtem a sátorfámat és áttelepültem a másik szobába. Aludtam kettő órát, aztán visszajöttem ücsörögni. Fáradt, álmos voltam, ezért megint bevágtam a szundit. Tudom, hogy közben ugattam, mert felébredtem, de háromkor kimentem a konyhába főzőcskézni. Feleségem vagdaltat akar a hétvégi ebédre, én inkább fasírtot ennék. A köret is kétféle lesz, mert nekem főtt pityóka lesz, neki meg "mezei" főtt krumpli. De ezek mellé majd Ő fog kétféle maszatot készíteni, magának paradicsomszószt, nekem meg paradicsomból mártást. A leves viszont csak egyféle lesz - a tervek szerint - karalábéleves. Ha meg nem gondolja magát. A köretek készen vannak, a húsételek meg a sütőben sülnek.

    Aki szereti a datolyaszilvát, (káki, kákiszilva,Sharon-gyümölcs) és van a kertjében napsütötte kis hely, annak javaslom, hogy ültessen ilyen fát. A magyar teleket bírja, mínusz húsz fokig nem lesz baja. Fogyasztani csak a beérett, érlelt gyümölcsöt érdemes.

    Mindenkinek, aki kornyadozik az ilyen-olyan kórságtól, kívánok mielőbbi gyógyulást! Aki meg eventezik, annak jó játékot!
     
  3. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Jó reggelt!
    Kedvesek vagytok, de a torna olyan, mint a reggeli kávé, ha már megszoktuk, akkor nem hagyjuk el, mert hiányzik. Így is le kell mondanom a lopakodásról, mert a térdeim olyan zajongásba kezdenek, hogy csak recsegve, ropogva tudom megoldani a lopakodást. Hál'Istennek nincs nagy szükségem a lopakodásra. Azért is jó volt a torna, mert szép lassan fogytam is, de mostanában nem megy a fogyás, pedig szívesen megválnék még egy tízestől.
    Csacska köszönöm a választ, összeköltöztetem a datolyaszilvát az almával, még társul hozzájuk néhány kiwi is, mert inkább összefonnyadnak, mint megérnek.
    Sütivel én úgy vagyok, mint Gomóc Artúr a csokoládéval, jöhet bármilyen, mind finom. Ha valaha is Vácon jártok, térjetek be a Mihály cukrászdába, nem fogjátok megbánni. Nagyon drágák a sütik, de nagyon finomak.
    Ági, gratulálok a szintlépéshez!
    Most elkezdtem az evenet, megbiztatom, hogy hétvégén kész is legyen.
     
  4. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Süteményes szép napot!

    "Odakint búcsuzik a nyár",.....naná hogy búcsuzik..az előbb váltott át az eső hóra.
    Kinézek esik és fehér minden,..majd a Karácsony nem lesz az.

    Nagyon reméltem hogy legalább 1 FA lesz hát nem,..ezek után már a ládákért sem töröm magam.
    [​IMG] Csak félre sem lehet őket rakni hogy ha nagyobb szükség lenne rájuk akkor felhasználom.Már volt olyan hogy a Virágfestést vagy 1 évig nem arattam le végül is még egészen lesem járt és töröltem.
     
    henrietta1223, busika02, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  5. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó napot mindenkinek!

    Nálunk dél körül kezdett el havazni, előtte havas eső volt, reggel, mikor a feleségemet kísértem el a Pennybe, akkor szitáló esőben mentünk, jöttünk. Ebéd után felmentem a netre, megnéztem az időképen, hol mi van. Meglepődve láttam, hogy a z.egerszegi kamerában látni egy gazdát, aki hólapáttal ez egyik kezében, a másikban meg nyírfaseprővel kergette el a szálldogáló hópelyhekben észak-északkeletre. Na akkor az ide fog jönni.

    Az előbb voltam lent a kukáknál, levittem a háztartási hulladékot műanyag "zacsekben". Eszembe jutott, hogy egy hónap múlva HOGYAN kell majd és hová tenni azt, ami komposztálható? Lehet azt is műanyag szemetes zsákban vinni? Vagy valami lebomlóban? Vagy csak úgy minden nélkül kell a lakásban tárolnom, míg leviszem? Adnak-e vagy azt is nekem kell majd megvennem, éééés ha igen, hol, mennyiért? Sehol nem láttam erről semmit, csak azt, hogy az új év első napjától ez is megváltozik. Vagy nem kapkodják el a tájékoztatást vagy én nem láttam sehol sem. Még egy tízemeletes házban sem, ahol 88 lakás van egy kupacon. A két szomszéd ház szintén pont olyan, mint a mienk. Az összesen 264 lakás. Itt, ezekben egy kisebb falu lakossága van elhelyezve, de több tízemeletes is van még 500 méter sugarú körben. A házunk kukái körbe vannak kerítve egy fedeles, lebetonozott területen, onnan viszik el hetente a hulladékgazdálkodás dolgozói. Oda nem tudunk betenni még egy kukát. Akkor vagy csökkentjük az eddigi kotlák számát, mert a komposztálhatóval kevesebb kerül beléjük vagy kerítésen kívülre kell tenni, de gondolom, a plusz kotla elvitele sem lesz ingyenes. Jó magyar szokás szerint: Ej! Ráérünk arra még!

    Már teljesen elborult az ég, tök sötét lett. Hiába no, december van.
     
    henrietta1223, busika02, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Én is tettem ki megint hat darabot. Levéltánc, virágcsokor, kukacoskodás, kicsobbanó öröm, végtelen kincskeresés és Ingrig.
    Képet nem hozok, mert leírtam. :D ;)

    Elfelejtettem, végre megjött a hó hozzánk is.
     
    henrietta1223, busika02, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  7. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Betegeknek jobbulást!

    Piccoló???...hmmm....Lajos az nem is olyan rossz...az én bontásaim hasonlóak, amit Géza hozott.
    Jack-t....és a virágost már lassan azt hiszem, hogy ki is vették....az FA-fa eddig is ritka volt.
    Nahhh...de mindegy...még van...azokat szépen lassan bontogatom....hátha lesz szerencsém is .

    Az eventet tegnap este befejeztem...felhő beüzemelve...boltban vásárolgattam...amíg a takaró ért.

    Ági...nagyon ügyesen haladsz a Gyopárossal. Én is többet járok oda....de nem vagyok megelégedve magammal.

    Ma süt a nap....a szürke napok után jól jön...de csak így a lakásból!
     
    Utoljára szerkesztett: 4.12.23
    henrietta1223, busika02, ursa11 és 6 más kedveli ezt.
  8. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Pilinszky János adventi gondolatai
    "Advent a várakozás megszentelése. Rokona annak a gyönyörű gondolatnak, hogy meg kell tanulnunk vágyakozni az után, ami a miénk.
    Gyermekkorunkban éltünk így. Vágyakoztunk arra, ami biztosan megjött. Télen az első hóesésre. És várakozásunk ettől semmivel sem volt kisebb, erőtlenebb. Ellenkezőleg, nincs nagyobb kaland, mint hazaérkezni, hazatalálni, beteljesíteni és fölfedezni azt, ami a miénk. És nincs gyengébb és jogosabb birtoklás se, mint szeretnünk azt, ami a miénk, akit szeretünk és aki szeret minket. Csak a szeretetben, csak az ismerősben születhet valódi „meglepetés”; lehetséges végeérhetetlenül várakoznunk és megérkeznünk, szakadatlanul utaznunk és szakadatlanul hazatalálnunk. Minden egyéb kaland, minden egyéb megismerés és minden egyéb várakozás véges és kérdéses. Így értem azt, hogy a karácsony a szeretet és advent a várakozás megszentelése.
    Az a gyerek, aki az első hóesésre vár, jól várakozik, s már várakozása is felér egy hosszú-hosszú hóeséssel. Az, aki szeretni tudja azt, ami az övé – szabad és mentes a birtoklás minden görcsétől, kielégíthetetlen éhétől – szomjától. Aki pedig jól várakozik, az időből épp azt váltja meg, ami a leggépiesebb és legelviselhetetlenebb: a hetek, órák, percek kattogó, szenvtelen vonulását.
    Aki valóban tud várni, abban megszületik az a mélységes türelem, amely szépségében és jelentésében semmivel se kevesebb annál, amire vár."

    upload_2023-12-3_15-37-47.jpeg
     
    henrietta1223, busika02, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  9. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Betegnek mielőbbi gyógyulást!

    Lajos, szerintem nagyon jókat kaptál a piccolókból, 3 db Jack.... 2 db varázskalap....... és a többi se rossz, oké, értem én, hogy FA fára vágysz, de egyszer hátha összejön.

    Judit, szép idézetet hoztál.

    Az eventet sikerült végig vinnem, a felhő már visszafelé számlál....;).

    Zsozso, tolom ezerrel a gyopárost, kell az a domb, sok ATP és még 4 szint lépés kell... o_O de egyszer csak odaérek.

    A héten délutános vagyok.

    Itt sok a felhő, és - 1 fok van.
     
    henrietta1223, ursa11, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  10. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Betegek hogy vagytok?

    Ági...én úgy látom, hogy nagyon gyorsan haladsz. Még nem olyan rég 20 alatt voltál....úgy emlékszem.
    Én is haladgatok....lassan be is érsz...lehet, hogy a margarétásra együtt futunk be.
    Még mindig nem nagyon használok...extrákat...pedig azt a keveset ami van...lehet be kellene vetni.
    Ám a cukorkával is úgy járok, hogyha használom...akkor olyanokat kér...ami vagy nincs elegendő....
    vagy amit nem adok....pl. rózsát. Nahhh....iyenkor fel is húzom magam.

    Tegnap este kimentünk a Főtérre...a gyertyagyújtást azt nem vártuk meg, mert busszal szerettünk volna
    visszajönni...a hideg nem is zavart annyira, mint az, hogy csúszkálni kellett a járdán...amikor mentünk.
    Nem számítottunk arra, hogy ennyire fog csúszni....a forgalom meg elég nagy volt...ahhoz, hogy az úton
    közlekedjünk....bár volt amikor inkább azt választottuk. Gondolom szidtak is minket!
     
    busika02, ursa11, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  11. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Jó napot gazdák!

    Napközben sok napsütés volt, de lassan megint sötét lesz megint. Javulgatok, az éjjel már a felségem mellett aludtam pár órát, de reggel négykor a köhögés ébresztett fel. Később a feleségem mondta, hogy hallotta, de a másik oldalára fordult és aludt tovább. Én meg kimentem főzni kávét. Ha kint vagy másik szobában ugatok, az kevéssé zavarja.

    Levest ma a feleségem nem főzött, csak zöldbabfőzeléket. Ha főzelék van nálunk, akkor általában leves nincs. Aztán a papagájokat szabadlábra helyeztük a szobában, mert időnként a kalitkát alaposan ki kell takarítani, csak úgy mint a számítógépet is. De a madarakat nem visszük a zuhany alá. A rekamié letakarva egy használaton kívüli kivénhedt lepedővel, kalitkát levesszük, a tetejét eltávolítom, a sötét lelkű gonosz madarak, szabadjára vannak bocsájtva. Minden olyan rossz, amit nem a felségem csinál, azt csak a madarak tehetik, mert ugye ÉN a megtestesült jóság vagyok, ÉN nem tehetek rosszat. Ezt egyedül a felségem és az unokáim vitatják, a madarak bár jártatják a csőrüket, de én nem értem meg amit karattyolnak. Amíg a rabtartó ketrec tisztogatás alatt van, addig a papagájok röpködnek a szobában, mászkálnak a padlón. Én meg lesem őket, ne legyen bajuk. Mert ezek kíváncsiak, mindent meg kell nézniük, mindenhová be akarnak menni. Pár éve az egyik beesett a szekrénysor tetejéről a szekrénysor és a fal közé. Az a lüke madár nem tudott kijönni. Szívtam a fogamat, mert szét kellett szednem a szekrénysort, de csak én és a felségem volt itthon. Nem volt mit tenni, szétszedtem a bútort, levettem a felső részeket, madár ki, oszt vissza minden a helyére. A szekrénysor NDK tervezésű, csavarokkal van egymáshoz rögzítve. Azokkal nem is volt gondom, csak az emeléssel. De: magad uram, ha szolgád nincs. Tudom, másnak ez nem okoz gondot, de nekem legfeljebb TÍZ kilogramm lehet az a súly, amit felemelhetek. A feleségem nem is akarta, hogy én csináljam, de mondtam, nem várhatok a hét végéig, mert addig az a jószág ott bent elpusztul. (Vagy ahogy felénk ejtik - eepusztul, - mert a mássalhangzó kiesik, helyette jön egy magánhangzó.) Különben is, ha a két lányunokámat fel merem emelni, akkor a bútort is emelhetem, mert a lányok régen elkerülték a számomra kijelölt súlyhatárt. Akkor a szekrénysor tetejét teleraktuk ilyen-olyan "lemezekkel" , dobozokkal. Ott nem tud leesni, de máshol azért van esély az eltűnésre. A várakozás közben a fiú, azaz a papagáj rászállt a vállamra. Nem bánom, mondtam neki, de ha engemet le mersz tojni, akkor megnyuvasztalak!

    Ebéd után a feleségem elment a temetőbe a sírokat megnézni. Vitt ki művirágot, a régieket eltávolította, a gazokkal nem kellett törődnie, mert azok ilyenkor nem nőnek, fáznak. Jó erős szél van, volt, fázott is. Oda busszal ment, de haza már gyalog. Elfáradt mire hazaért. Akkor nem tudta nekem elmondani, mert én aludtam a másik szobában, a papagáj meg a mamagáj meg a helyükön voltak. Most meg ő pihen a rekamién fekve, én meg keményen dolgozom a földeken. Munkamegosztás. :)

    Olvastam az elmúlt napokban, hogy több gazdát kitiltottak 72 órára a farmjáról. Váratlanul persze. Aztán ők meg kapkodhattak fűhöz-fához, hogy de hát semmi rosszat nem tettek, meg a befizetett ilyen-olyan akciós előfizetésük is ketyeg, de nem tudják használni, meg mi lesz az eventtel, mert azt sem tudják csinálni ... Na és? A BP beszedte az önkéntes hozzájárulást, a pénztártól való távozás után meg ugye ... Kötve hiszem, hogy akár csak egy huncut petákot is visszafizetnének nekik. De aztán, hogy ezek után azok a gazdák mit és mennyit fognak önként betenni a játék kasszájába, az már kérdéses. Mondjuk ha velem tennék ezt, akkor soha egy fillért nem utalnák át nem használható akármikért.

    Öööö ... Azon gondolkodtam, hogy Ági a gyopároson volt nemrég 20 alatt vagy a valósban kerülte el mostanság a húszat? Mert a kettő azért nem azonos. De az is lehet, hogy is-is! Ki tudja? Ennyi idősen, mint én, már nem emlékszek pontosan sok mindenre. Mi volt, hogy volt? Ki tudja?

    Remélem mindenki, aki betegeskedik javul, javulgat.

    További szép napot mindenkinek!
     
    busika02, -W-595-, ursa11 és 3 más kedveli ezt.
  12. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét Mindenkinek!

    Tegnap, advent első vasárnapján, felöltöztettem a lakást kint is, bent is. Az első gyertyát is meggyújtottuk. Este egy nagyon szép adventi hangversenyen voltunk. A hangverseny végén, volt közös éneklés is, ami igazán jó ötlet volt. Kivetítőn lehetett látni a szöveget is, ha valaki nem tudta volna. Kellemes, jó érzéssel, mosolyogva távozott a sok ember a hangverseny végén.

    Igazi téli idő van, röpködnek a mínuszok. Napközben napsütéses szép idő volt. Tettem is egy sétát, ami nem is séta volt igazából, hanem gyors gyaloglás. Cipészhez mentem, mert mára lett kész a csizmám és egy cipőm. Sarkát kellett mindkettőnek csinálni. Olyan igazi suszterműhely, idős suszter, cipők, csizmák, bőrdarabok, kaptafa.. és miegymás. Nem oly rég hallottam, hogy itt, nem oly messze dolgozik ez a cipész, most kipróbáltam és maradok is nála úgy döntöttem. Lényegesen olcsóbban dolgozik, mint az, akihez előzőleg vittem a lábbelijeimet. Szép munkát végzett, még grátiszban be is balzsamozta a csizmám, megújult tőle! :)

    Event befejezve, csendes pajtatöltögetés van nálam. A játék a Firefox böngészőn nagyon gyalázatos, váltottam, most a Chrome böngészővel, kis túlzással, tűrhető a játék. - lehet most kiabáltam el....
    Összegyűlt megint jó pár Piccolo, de még nem raktam ki őket. Várok még kicsit, utána meg lesem majd, hogy mi lesz belőle. A többi ládákat is bontogatni kellene, mert igencsak összegyűltek. Lehet rászánom ma este magam és nyitogatok.

    Aki beteges, annak jobbulást kívánok, aki nem, az meg maradjon egészséges továbbra is!
     
    busika02, -W-595-, zsozso577 és 4 más kedveli ezt.
  13. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Betegeknek gyógyulást kívánok!

    Judit...nyitogattál?
    Én az event alatt nyitogattam és zöldet pörgettem sokat...sokat....és persze kb 1000 ment a levesbe is. Elnéztem...illetve
    az agyam felcserélte a számokat és mire kapcsoltam már késő volt!
    Picit szidtam is magam...hogy abból mennyi +1-es lehetett volna....de késő bánat!!!!!!

    Tegnap meg megint felhúztam magam. A gyopárral!!!!....persze, hogy a gyopáron az átalakító...egy olyan nagy lehúzó!!!!
    Persze, tudom hogy mindenki csak saját felelősségére tegye be a cuccokat...de akkor is!
    Bepakoltam a legnagyobb részbe 68000 értékben , annak a reményében, hogy ad 400 pontot. Mit kaptam....nahhh mit
    is kaphattam volna....valami cuccot....olyan mérges lettem, hogy már nem emlékszem rá, mi is volt!
    Többet soha nem áldozok be ennyi cuccot! ...ha ez is előnybe részesíti az adható dolgokat, mint a legkisebb!
    Igy marad a kicsi....az nem fáj annyira!
     
    busika02, -W-595-, Csacskamacska és 2 más kedveli ezt.
  14. Tündi100149

    Tündi100149 Fórum félistene

    Szép napot!

    Ha valaha elérem a 25-ót utána 1 héten csak 1x nézek be.Idegesítőbb mint gondoltam.
    Pláne így,..berakja vagy itthagyom és 1 hét műlva megnézem.
    Zsozso nem csak neked idegesítő!
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/imgs/MKs0

    "Mi fáj gyere mesélj"........
     
    busika02, -W-595-, zsozso577 és 3 más kedveli ezt.
  15. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia
    Nagyon sok a hiba a játékban. Ezt, én mint egy átlag kisfarmer is átlátom. Járom esténként a kisfarmokat eddig mindegyikre
    beléptem....mára már elment a kedvem, mert azokon kézzel dolgozom....és bizony-bizony tele van hibákkal...amit nem is
    sorolok fel....frissíthetek én!....nem ér semmit sem!
    Hajjjrrrááá Lajos....megcsináljuk! Jövőre meg lesz a Gyopáron a 25. szint és utána pihenünk!
     
    busika02, zsani_apja, _Ilona49_ és 3 más kedveli ezt.
  16. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Szép estét!
    Dehogy pihentek! Mentek tovább, mert kell a következő területrész is a napraforgódombon, meg majd az azt következő rész is, mert birizgálja az ember tudatát, hogy nem tudom átvinni az összes mamutot az dombra. Én már csak tudom, úgy indultam én is, hogy nem tovább, de elértem a 25.szintet, át tudtam vinni 18 mamutot, a többi meg maradt a tisztáson, így menetelek tovább! Ti is így fogtok tenni! Kell az egész terület!
    Zsozsó, sajnálom, hogy nem kaptad meg a 400 pontot! Csak 32 órásra rakom mindig, jó esetben megkapom a 2x 200 pontot, de bizony van mikor csak 200 meg + még akármi. Ez van, nem tudunk mit tenni
    Sajnálom azt is, hogy a pörgetésnél belehúztál és ment a levesbe sok pöri a néhány bónusszal. Ez legyen a legnagyobb gond!

    Nem nyitogattam, elmaradt, majd valamikor. Kis farmokon eltöltöttem az időt.

    Lajos, van idő, nem kell sietni, megvár a gyopároson is minden, legfeljebb lassabban éred el a 30. szintet! ;)

    Ma menőkés napom volt, délelőtt és délután is volt utam. Jól el is fáradtam.
    Megnéztem a kivilágított főteret. Tetszett, szépen megcsinálták!:)
     
    busika02, miklos4949, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  17. Tündi100

    Tündi100 Fórumgróf

    Én is mentem, elszaladtam CT-re 17-re most értem haza.
    Ajjaj már megint a gyopároson vagyok.

    Hétvégén meg Andi szülinapja lesz,..gyerekek is nagyon közelednek az 50-hez.
    Hát igen 75 és 76 már régebben volt.

    Unokák mondták hogy hétvégén is jók lesznek a Mikulások. Csak sok legyen!!!
    [​IMG]

    Nálam a játék legjobb az EDGÉN.
     
    busika02, miklos4949, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  18. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Ma délelőtt kozmetikában voltam, majd vásároltam Anyának néhány dolgot, el is vittem neki.
    A belvárosban a forgatagban is jártam, na forgatag az nem volt, így hát csak bámészkodtam kicsit, és tudatosan kerestem azt az árust, akinél különböző fakanalakat, fából készült gyúrótáblákat és vágó deszkákat lehet vásárolni, vettem is most csak 1 db közepes fakanalat, mert ami van nekem, az már nagyon régi, és eléggé elhasználódott.

    Judit, teljesen egyetértek veled, dehogy fogunk megállni ha elérjük a 25. szintet a gyopároson, fog hajtani, hogy a többi területet is megszerezzük.

    Zsozso, nem akarlak elkeseríteni, de nekem tegnap nagy mázlim volt a gyopároson az átalakítónál, betettem 2 x 40 órásra a nagy, és közepes szerszámkészletet és megkaptam a 2 x 400 ATP-t. Persze többször kaptam ezt-azt, de általában ATP pontokat kapok.
    Nagyon sok tojás van a pajtában, - mert tojásfákat kint tartom - és mikor terményekből lehet szerszám készletet gyártani, akkor én nagy szerszám készleteket gyártok, és azokat adom be az átalakítóba.
    Most, hogy elértem a 21. szintet, és tudnék papucskosbort is gyártani, amihez kerti ásó kell - hát ez még nagyon nehezen jön.

    A farmon amarántot ültetek reggelente, a bahán keserű gyömbért, így napközben csak a gyopárra kell benézzek.
    Engem is zavar a sok hiba a játékban, és olvasom hogy dolgoznak a hiba elhárításán, de....... és itt különböző gondolataim vannak, amiket ha leírnám, lehet repülnék.

    Lajos, igaz nem nekem szól, a mi fáj gyere mesélj kérdésed, ;) de nekem több mint egy hete fáj a nyakam, mintha be lenne csípődne valami idegszál, mert nem tudom fordítani a fejem-nyakam, nyakam-fejem, az éjszakák meg borzalmasak :cry:, pedig tornáztatom...... maszírozom..... lámpázom... kenegetem..... de nem akar jobb lenni :mad::cry:.
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.23
    busika02, miklos4949, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  19. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ági...még egy gyógymasszirozás hiányzik....magadnak nem tudod olyan jól .
    Nagyon szerencsés a farmod....én most csak a 100 pontosat tettem be az átalakítóba...és a nagyszerszámost
    használom....majdha elfelejtem a csalódást...akkor amit Judit használ...azt fogom kipróbálni. Tudom én...hogy
    csak kapható....de amikor olyan sok mindent beadunk....nagy csalódást tud okozni.

    Judit...nálam, ha meglesz a margaréta egy része....utána biztosan kihagyom megint a gyopárt.
    Nincs olyan sok mammutfám....bár sosem lehet tudni....mit hoz a jövő! Lehet annyira megjavítják a játékot,
    hogy örömmel jövünk a farmra. Tudom....álmodj, királylány!...kategória.
     
    busika02, Kuzdern, miklos4949 és 4 más kedveli ezt.
  20. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Lajos, drukk a jó eredményhez!
    Igen, öregszenek a gyerekek, meg az unokák, mi meg vagyunk, ahogy vagyunk. Isten éltesse a menyed!
    Mikulás az jöhetne szerintem havonta az unokák szerint.

    Ági, jobbulást, múljon el hamar a fájdalom!
    A fakanalat azt gondoltam, hogy valakinek vetted a mikuzacsiba...xD

    Ági és Zsozsó, már írtam, én nem váltok ki mindent a gyopároson, amit lehetne. Szépen ellavírozok az elején kiváltott fákkal és növényekkel. Nálam még most is szinte gomba és rózsa van vetve. Nincs is szándékomban többet kiváltani.

    Zsozsó, ahogy ismerlek, menni fog az tovább.
    A mamutokon kívül iderakom a titokfákat, vagy azokat, melyből kevés van, így egy-két kattintás és mind kapott zoknit, meg kk-is. Kényelmes, praktikus és gyors.

    Jelenleg Chrome az, amin elfogadható a játék.
     
    busika02, zsani_apja, Tündi100149 és 3 más kedveli ezt.