Gazdák a Tiszántúlról!

Kategória: 'Ki kicsoda? - A gazdák', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csacskamacska

Csacskamacska Fórum elő legendája

Ilonáról hozok hírt. Telefonon hívott és megkért, hogy írjam meg, hogy az egészsége aránylag jó, de a gépe megbetegedett, s ez az oka annak, hogy nem jelentkezik egy darabig.
    Bizakodjunk, hogy hozzáértő kezek hamar megjavítják a masináját és akkor újra itt lesz.

Jó éjt, aludjatok jól, ébredjetek mosolyogva!

busika02, Gio, mamarygen és 4 más kedveli ezt.
  2. henrietta1223

henrietta1223 Kivételes tehetség

Mindenkinek szép napot!
    Köszi a hirt Csacska még jó hogy csak a gépe krepált be Ilonának és Ő jól van.
    Elkezdtem az eventet de meggondolom hogy folytatom mert sok gaz kell a malomba.
    Csere-bere akció jól sikerült több mindent megszereztem.
    Jeges csúzdát nem sikerült csak szereznem de az rég óta nem volt cserélhető!Na mindegy várok időmből kitelik
    Tihamér nem jösz mesélni már a karantén is véget ért.
    Szép napot.Jó játékot!

Csacskamacska, Kuzdern és -W-595- kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia henrietta1223!
    A Jeges csúszdával kapcsolatban írok, hogy bár a reményhal létezhet...,
    upload_2020-5-21_13-37-15.png

de sajnos ez esetben hiábavaló a reménykedés, mivel ez egy kerek-kerék főnyeremény volt, ami a jelenlegi szabályok szerint nem cserélhető.
    További jó játékot kívánok!

Kuzdern és -W-595- kedveli ezt.
  4. henrietta1223

Szia Gyopár!

Kedves vagy hogy írtál jeges csúzda ügyben ezt nem tudtam hogy nem cserélhető sajnos.Akkor feladom hogy ezen a farmomon is

felhőm legyen, ennyi volt.A remény az jó ha van de ezt most elengedjük.

Szép napot!Jó játékot!

5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia henrietta1223!
    Egy remény vagy esély még azért lehet, ha esetleg akció formájában hozná a BP megvásárlásra, de ez természetesen akkor biztos, amikor már itt van a hivatalos kiírás róla.

-W-595- és busika02 kedveli ezt.
  6. henrietta1223

Szia Gyopár!
    Köszi válaszod!

-W-595-, Kuzdern és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  7. zsozso577

zsozso577 Mindentudó orákulum

Sziasztok!

Nagy a csend! Merre jártok? Mit csináltok?

Itt a csücsökben most kezd sütni a napocska....eddig szürke volt minden....és reggel volt pár csepp eső!
    Az eventeket elkezdtem. A bahán már be is fejeztem.....jöhet a következő!

A csillagos égbolt is kezd alakulni. A felhő volt az első amit kiszedtem....utána az egyik dekor.....és aztán
    be akartam fejezni.....de csinálom tovább....nem mintha kellene a többi kitehető....de hát event és a kezem csinálja!

Ma megint ért egy kis bosszúság! Azt a tanulságot vontam le, hogyha elkezdek valamit....felírom a kezdő számokat!
    Még így sem biztos, hogy nyertes leszek... deeeee nem fogom törni a fejem, hogy mit rontottam el.

-W-595-, Csacskamacska, busika02 és 2 más kedveli ezt.
  8. Csacskamacska

Csacskamacska Fórum elő legendája

Szép vasárnapot Mindenkinek!
    Esős, borús ugyan, de mégis jó, mert pihenőnap! :)
    Csillagost csinálom, tetszik a grafikája. A felhő és a kütyü volt a cél, de az én kezem sem állt meg, csak az egazra kattintott, így mentem tovább. Vonatozni, csak néhányat vonatoztam, nem volt rá időm, meg türelmem sem. Lett Ambarella fa és ez volt a cél.
    Készülök a következő eventre, amennyiben igaz a pletyka, akkor érdemes lesz Kapálni. Tény, hogy valamikor szerencsés voltam és pörgettem ilyen ajándékot mindkét nagy farmomra, de jó lenne, ha több is lenne belőle! Tárgykeresést nagyon nem szeretem és nem is megy nekem, így bizonyára lényegesen több gazt kell majd termelnem, mint az ügyes gazdáknak. Pörgetéseket gyűjtöm, kk és szupertrágyát is, hogy legyen mivel felturbózni a hozamot. No, majd elválik, hogy lesz siker, vagy nem.

Orja leves az ebéd, meg töltött paprika. Tegnap sütöttem Repülőkrémest is.

Ki merre? Egy rövidke bekukkantás és néhány sor?! - nem sok idő, szánjatok rá néhány percet!
    Mosolygós délután ! :)

9. -W-595-

-W-595- Fórumgróf

Sziasztok!

Jelenléti aláírva :).
    Mind két eventet végig csináltam :), vonatoztam is..... a bahás arany titok cserepet választottam, lett is 3 db ambarella fám, kaptam még gyapot fát is - azért csak ezt a kettőt említem, mert ezek még ritkaságnak számítanak ;).

Itt délután 5-kor olyan jégeső volt, hogy beterítette az erkélyt :(.

Reggel munka... és a bölcsi is fogadja már a kis lakóit ....

Remélem Mindenki jól van...? Ilona gépét is helyre tudják hozni...

Továbbra is vigyázzatok magatokra :)!

10. zsozso577

zsozso577 Mindentudó orákulum

Sziasztok!

Ohhh....jégeső!....az nem jó! Itt nálunk csak jönnek - mennek a felhők és óriási szél fúj....de eső az nem esik!
    Bár tegnap reggelre volt pár csepp.
    Voltam kint az erdőben....ott viszont látszik a nyoma.....arra biztosan nagyobb eső volt!
    Sokszor látom az ablakból, hogy a Lővérekben zuhog az eső....a város másik felén meg csak pár csepp...azt meg a szél
    hamar felszárítja!

A csillagképeim teljes pompájukban világítanak! Tetszik....szép grafika!

Judit....félek, hogy rengeteget kell kapálnunk a keresős evenben. Egyébként sem a kedvenc minijátékom. A 60 perces nálam szóba sem jöhet....elveszek a részletekben.....lassu vagyok hozzá. A másik kettő meg egy nagy szivatós játék!
    Nekem anno nem volt szerencsém.....így most jó lenne megszerezni!

Szép estét!

Csacskamacska, henrietta1223 és -W-595- kedveli ezt.