Visszajelzés Gergő szülinapja tenyésztés - alapú hétvégi küldetések - 2022. szeptemberi eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 1.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Amennyiben a Központ / Eventek fórumrészen nem találsz erre utaló Szuper akciós nap című hirdetményt, akkor nem.
    Itt ezen a részen érdemes a játékban közelgő eseményekről tájékozódni.
    A Fórum főoldalának jobb szélén pedig megtalálod az aktuális napi eseményeket is.
     
    stb_farmer, inanna11, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem ezt írtam. Viszont van, hogy én is elnézem, igaz 8- nak. :p
    Szia!

    Szerintem azt is fellehet rakni egy másik felhőre.
     
    szellorozsa, GA-BI-O-Farm, Othep és 2 más kedveli ezt.
  3. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Szerintem nagyon korrekt kis event, nekem a felhő is tetszik :) Van idő visszegyüjtögetni az elhasznált szupertápot is a hétvégékre :)
     
    stb_farmer, maszilva, vcsaba18 és 5 más kedveli ezt.
  4. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    Azért ez elég masszív kib....abrálás azokkal, akik történetesen pénteken munka után útra keltek, és csak ma/holnap van idejük tenyésztgetni...
    Nem kell köztünk maradjon, kritikaként továbbíthatod az oktondiknak...
     
  5. muksika

    muksika Fórumlakó

    Sajnos én is így jártam. Mivel dolgoztam, lekéstem a Baby Boomot. Jó kis event ez, de azért még reménykedem, hogy az első heti tenyésztéshez érkezik még segítség a központtól.
     
  6. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szerintem érdemes végiggondolni, hogy ez egy nemzetközi játék, mely 200 országban több millió embert ér el. Úgy vélem, lehetne sorolni, hogy kikkel kibabrálás még és kiknek jön kapóra. Jómagam is jártam már úgy többször, hogy nem volt számomra ideális egy esemény. És akkor mi van? Haragudjak a világra? Megtehetem, de csak annyit érek el, hogy saját levemben fővök.

    Rengetegszer lehet ilyen akciók miatt kritikákat olvasni itt a csevegőben. Ami két okból érdekes. Az egyik, ha hétvégén van ilyen akció, legalább ennyien hördülnek fel, hogy miért pont hétvégén, mikor ott a család, tennivaló...stb., nekik az nem jó. A másik, hogy az event csevegője taktikáknak való. Akinek baja van a játékkal, használhatja a Panaszkönyvet. Aki el szokta olvasni az eventek ismertetőjét vagy a csevegők elejét, azt tudja, hogy hol találja, de azért beillesztem ide is: https://board-hu.farmerama.com/threads/panaszkönyv.14375/ Tehát nincsen szükség arra, hogy más továbbítsa a véleményed, te magad is megírhatod a megfelelő felületen.

    Az akciók sosem kötelezőek, hanem egy kedvezmény a játékosoknak. Én még emlékszem olyanra, mikor nem volt.

    Mindezekkel nem lekicsinyíteni akarom az indulataid vagy megkérdőjelezni a jogosságukat, hanem némi közös gondolkodásra invitáltalak. Ha nem tetszik, elnézésed kérem!
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.22
    stb_farmer, maszilva, zotya280303 és 3 más kedveli ezt.
  7. szaki1979

    szaki1979 Aktív író

    Igazad van, viszont jó lenne, ha figyelembe vennéd azt is, hogy eddig minden hétvégére eső tenyésztős event alatt volt Baby boom. Ennek köszönhetően ha nem is mindenki de nagyon sokan számítottak erre a lehetőségre és a szokásos rutint nem rugták fel az emberek. Ebből a szemszögből nézve valóban kissé kitolás a játékosok felé, hiszen amikor kihirdették a pénteki eseményt fel lehetett volna hívni a játékosok figyelmét, hogy ezuttal a megszokott hétvégi lehetőség elmarad.
    Valóban az eventek nem kötelezőek, de nagyon sokan igyekeznek végrehajtani és több éves játék során minden játékosnak kialakulnak a megszokásai. Ha a játékot biztosító intézmény ettől eltér érthető a játékozok felháborodása.

    Abbol a szempontból igazat kell adnom neked, hogy mindezt meg lehet civilizáltabban fogalmazni.

    Tisztelettel
     
    [mendy], farmeres53, zotya280303 és 2 más kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A miniakciók nem kötelező elemei a játéknak.
    Így a BabyBoom sem az a hétvégi tenyésztős eventnél.
    Gyakran van, néha meg nincs.
    Éppen ezért, mint vezetni, játszani sem szabad rutinból.
    A változatosság mellesleg kitűnő ellenszere az unalomnak. :)
     
  9. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    A játék nemzetközisége nem befolyásolja azt a tényt, hogy egy 60 órás tenyésztős eventből 12 órát (az első 12 órát) fedett le az a BabyBoom akció, amit a játékosok 99,9 %-a ki szokott használni. És ebből a szempontból tökmindegy, milyen napokra esik az event és az akció. Fenntartom a véleményt, hogy ez egy átgondolatlanul meghatározott kiírás volt. Nem lehet mindig mindenkinek megfelelni egy event megtervezésekor, de nekem azért "elvárásom", hogy legalább a próbálkozás tetten érhető legyen, hogy minél több játékost igyekeznek "kiszolgálni".
    Az indulataimat nem kell kicsinyítened, mert nincsenek, legalábbis ezzel kapcsolatban. Túl vagyok annyi játékórán és azon az életkoron, hogy ilyentől indulatba jöjjek. Csak megfogalmaztam az észrevételeimet.
    Igazat adok neked abban, hogy tartalom szerint inkább a Panaszkönyv rovatban lett volna a helye. Köszönöm az észrevételt.
    Megyek tenyészteni, mert a jelvények azért kellenek... ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.9.22
    maszilva, vízinyuszi, zotya280303 és 5 más kedveli ezt.
  10. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Vártam-vártam, hátha lesz boom, vagy egytápos tenyésztés, de semmi! Így hát normál-simán befejeztem! xD
    Sikeres tenyésztést gazdatársak! :)
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  11. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Igen érdekes a mostani event, hogy hétvégére nincsen boom..aki pénteken nem tudott tenyészteni, annak gáz:wuerg:
    Én kitudtam használni a pénteki boom-ot:D
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Kell a kihívás. :) Mindig nem süthet a nap. ;)
     
  13. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo!

    Tudatosan nem írom "szép vasárnap estét"!
    Ez a vasárnap csúnya/ronda/kiábrándító:cry:xD:wuerg: és nem a kimaradt boom miatt.
    Pénteken kezdtem egy topikot olvasni. Sajnos túl sokáig gondolkozzam, hogy van e jogom
    mint kicsi gazda hozzászolni. Ma délután elintézödött az egész, mert mások döntöttek helyettem:wuerg:xD:cry: törölték az egész topikot.
    Akárki tette szégyellje magát:cry: Undorító dolog:wuerg: amit csináltak és tovább is csinálni fognak :wuerg:xD:cry:

    Nehezemre esik, de leírom.
    Tisztelettel
    sosoump
     
    Bogar45 kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szép vasárnap estét!
    Ezt a topikot keresed?
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fejlődési-taktika.11014/page-219#post-1277024

    Senki nem törölt semmit, Te nem találsz vissza...

    Törzsasztal / Fejlődési taktika topik.

    Tudom, nem egyszerű megtalálni...
    De mielőtt elragadtatod magad, kérdezz!
     
    GA-BI-O-Farm, inanna11, maszilva és 3 más kedveli ezt.
  15. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Köszömöm szépen!

    tényleg nem találtam vissza. Ezért a panaszkönyvbe íram. Azt is köszönöm, hogy idehoztál.
    A topik nem lett törölve ennek örülök:DMinezek ellenére marad a véleményem.
    Ez a vasárnap nem szép.
    sosoump
     
  16. béka

    béka Haladó

    Sziasztok! SOS-be kérek segítséget, az utolsó kör e.gazt vetettem el szupival, de 1 óra 10-per. Ezért ugrik a rengetek cucc, amit belefektettem ebbe az első hétvégébe!!!! Nem leszek meg 22-óráig. Van megoldás????, köszi szépen.
     
  17. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    22-kor a tenyésztős event jár le, ott nem kell vetni.
    Picit belekavarodtál. :)
     
  18. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    A most megjelent event kiirásban levő Szupertáp,Babay Bomm szept. 9 csütörtök ?9-e nem péntek ?Ma csütörtökön 8.-a van .
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  19. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Én értettem félre valamit, vagy elírták? A tenyésztős event nem pénteken kezdődik? Most olvastam, hogy csütörtökön azaz ma lesz bumm. Kérdem én miért mikor a jelvényeket csak holnap gyűjtögethetjük. Ma bedobják feleslegesen az event alatt meg nem? Kicsit ( vagy nem is kicsit) felháborodtam.
     
    csillaglili55, GA-BI-O-Farm és soresne kedveli ezt.
  20. csillaglili55

    csillaglili55 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Az van írva, kókuszkoktélt kell beadni, de csak sárga kókuszkoktélunk van, vagy tévedek???
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.