Visszajelzés Gergő szülinapja tenyésztés - alapú hétvégi küldetések - 2022. szeptemberi eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 1.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Az akciókat a cég szabja meg, hogy vannak-e vagy sem és ha igen, mikor. (ezzel a mondattal sem egyet nem értek velük, sem ellenük nem vagyok) Olvass pletykákat, elmúlik felháborodásod :) Várható még ilyen akció. --> Varázslóinasok farmos pletykapartija Frissítés: azóta az akció időpontját is áttették péntekre


    Kérlek, ne duplikáld a hozzászólásaid! A moderátorok úgyis szólnak érte ha nem tartod be a szabályokat.

    Kérlek szépen, mielőtt lenyúlásról és egyéb szívünknek "kedves" dologról szólsz, tájékozódj! Lehet, hogy te ezt így éled meg, ám biztos vagyok abban, hogy sokan örülnek majd a lehetőségnek, akik nem csak az event kedvéért tenyésztenek. Ráadásul lesz még ilyen akció a hétvégén. --> Varázslóinasok farmos pletykapartija Frissítés: azóta az akció időpontját is áttették péntekre

    Légy szíves, olvasd el az eventismertető vonatkozó részét és nézd át a jutalmak táblázatát, azonnal rájössz, hogy honnan lesz meg neked a kérdéses tárgy. :) Pár képet és a vásárlási lehetőségeket kivágva beillesztem ide is.



    2. küldetés

    [​IMG]

    A küldetés kezdete (várhatóan): 2022. szeptember 9. (péntek) 10:00 óra
    A küldetés vége (várhatóan): 2022. szeptember 11. (vasárnap) 22:00 óra
    Beszállítandók a feladatokba:
    - állatok pajtaérték alapján
    - tenyészállatok - farmos és szigeti tenyészállatok is - a pajtaérték alapján
    - Madarak jelvény - tenyésztésből a küldetés ideje alatt
    - Speciális elem - küldetésben nyeremény majd beszállítandó tárgy:
    Kókuszital

    Madarak jelvény

    [​IMG]

    Madarak

    >>KATT IDE<<
    Kizárólag madarak tenyésztésénél garantáltan kapunk madarak jelvényt.
    Madarak tenyésztésből alacsony eséllyel kaphatunk további 1 db madarak jelvényt is.

    Az event teljesítése után a megmaradt jelvények visszaváltásra kerülnek a következő értéken: 29 TP, 20 CSP.

    Speciális elem - küldetésben nyeremény majd beszállítandó tárgy: Kókuszkoktél.

    [​IMG]

    Az event teljesítése után visszaváltásra kerül a következő értéken: 20 CSP.


    Gergő szülinapja 2. küldetés feladatsora

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 8.9.22
  2. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    2022. szeptember 9.-e valóban péntek...
    https://board-hu.farmerama.com/thre...nyésztés-luxus-bájital-csomagok-vására.22779/

    Elnézést kérek az okozott kellemetlenségért!
     
  3. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Elérkezett Gergő születésnapjának 2. felvonása.

    10 órától megnyitotta kapuit a tenyésztős event a második gazdaköri küldetéssel.
    Madarak kategóriából kell tenyésztenünk a megfelelő jelvényekért.

    Egy frissítés, vagy ki-belépés után ellenőrizzétek az eseményt, mielőtt hozzáláttok a feladatokhoz!

    Ma és vasárnap is rövid időtartamban lesz baby-boom, és farmpengő felpörgető esemény is kapcsolódik az eventhez.
    Kérjük, megfelelő tervezéssel álljatok neki a gazdaköri feladatok elvégzésének.


    Sok sikert mindenkinek a tenyésztésekhez, és az időkorlátos gazdaköri feladatok elvégzéséhez!


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  4. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Gergő szülinap 2. letudva! xD
    Sikeres tenyésztést Gazdatársak!:)
     
    DevilMókus, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. Grunka-gazda

    Grunka-gazda Utánpótlás-írogató

    https://board-hu.farmerama.com/thre...A9s-luxus-b%C3%A1jital-csomagok-v%C3%A1s%C3%A
    Az akciók kezdete várhatóan: 2022. szeptember 11. (vasárnap) 14:00 óra
    Az akciók vége várhatóan: 2022. szeptember 11. (vasárnap) 22:00 óra


    A Baby Boomról további részletek >> ITT << olvashatóak.
    A Szupertáp akcióról további részletek >> ITT << olvashatóak.


    Farmpengős tenyésztés
    Az esemény ideje alatt farmpengő "röppenhet fel" a tenyésztelepen.
    A farmpengő fizetőeszközként használható a farmárudában.

    Luxus bájital csomagok vására
    A játék felületén, a Gazdaboltból lesz elérhető valamennyi csomag az alábbi feltételekkel:

    1ra.22789/
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Madarat tolláról, Gergőt madaráról! :D Hazaértem.. ;)
     
  7. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Hamar megy,de nagy ugrás nincs, említésre méltó csak egy talán: kazuárokból korcsolyás lett:p:p:p
    Aki kész gratula aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  8. Linzer72

    Linzer72 Járnitanuló

    Aki az elsőt nem tudta befejezni,annak van vagy lesz rá lehetősége, hogy a kiegyensúlyozott táplálkozást megszerezze?
    Előre is köszönet.
     
  9. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !!! Nagyon nagy kérésem lenne !!! Aki a múlt heti g.körit megcsinálta végig, és lett 2 kitehetője a felhőre, nem cserélné el velem valamire ?? Persze, ha lehet lesz cserélni....:oops: Nem voltam gépnél, így nem tudtam még ránézni sem, nemhogy valamit is csinálni :cry:Nagyon megköszönném ;) Van 1 másik farmom is, természetesen ott sem lesz teljes a felhőm :sleepy: ha csak valakinek nem esik meg rajtam a szíve:music:Előre is köszönöm, sok sikert a tenyésztésekhez !!!!
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ha cserélhető lesz, én elküldöm;)
     
  11. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.

    Event befejezve. Jelvényem nem maradt.
    Lett 1 Pudlimolyom, örülök, mert még nem volt. Lett még 1 Rózsa tyúkól, ami említésre méltó.
    A Neon ólak ládájából Denevérbarlang lett.
     
    maszilva, jutka190226, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  12. Linzer72

    Linzer72 Járnitanuló

    Én is ezt szeretném!
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! Ha cserélhető lesz...
    Egyre számíthatsz! Csak jelezd csere indulásakor;)
     
  14. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Tettem közzé tegnap egy cserehirdetést a megfelelő topikban, melyben szerepel ez a mondatom: "Gergő szülinapja event kitehetőim vannak, elcserélem (Dinnyemalőr, Kiegyensúlyozott táplálkozás), amennyiben lesz rá mód; mivel ezt nem tudni, így egyelőre érdeklődést fogadok erre és megegyezünk csereértékében."
     
  15. Linzer72

    Linzer72 Járnitanuló

    Szia!
    Azt szeretném kérdezni, hogy helyik az a topik mert nem találom.
    Előre is köszönöm.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  16. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    jutka190226 és -kaktuszable- kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  18. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !! Köszönöm, hogy felajánlottátok a kitehetőt, jelentkezem cserekor !! Otheptől elnézést kérek amiért ide írtam :inlove: szeretem az ilyen tenyésztősöket, mert pikk-pakk lehet velük végezni és még így is sikerélmény...nekem ;):) Hajrá annak, aki még nem végzett !!!!
     
    Othep, jutka190226, vcsaba18 és 4 más kedveli ezt.
  19. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Elérkezett Gergő születésnapjának 3., egyben utolsó felvonása.

    10 órától megnyitotta kapuit a tenyésztős event a harmadik gazdaköri küldetéssel.
    Halak kategóriából kell tenyésztenünk a megfelelő jelvényekért.

    Egy frissítés, vagy ki-belépés után ellenőrizzétek az eseményt, mielőtt hozzáláttok a feladatokhoz!

    Ma rövid időtartamban baby-boom, és farmpengő felpörgető esemény is kapcsolódik az eventhez.
    Kérjük, megfelelő tervezéssel álljatok neki a gazdaköri feladatok elvégzésének.


    Sok sikert mindenkinek a tenyésztésekhez, és az időkorlátos gazdaköri feladatok elvégzéséhez!


    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
  20. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Ezt letudtam még jelvény is maradt a figyelmetlenségemből. Az összes kitehetőm duplázva ha lehet cserélni írjon rám akinek kell.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.