Visszajelzés Gombafarm 2. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 14.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Isten éltesse a kedves édesanyádat! :) 86, de szép kor. :) Örülj,hogy veletek van még, s ünnepeljetek, ez a legfontosabb. :)
     
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Boldog születésnapot kívánok Anyudnak, Neked pedig sikeres lebonyolítást.:)
    Jópárszor begőzöltem én is, ilyen szülinapra készülve, lefáradtam mint a ló, de örültem amikor minden klappolt a végére:)
    Szóval az eventtel haladgatok, eszem ágába nincs 6* aratni naponta nemsoká 4. aratásom lesz és ezzel kész is a mai nap.
    Nem bírok éjszakáig fennmaradni, max. mint ma reggel is ha 6 körül felkeltem arattam-ültettem, aztán uzsgyi vissza a
    paplan alá;)
    Beadni pedig mindíg csak ültetés után szoktam, ezt be kell tartanom, mert lehidalok a felszaporítástól.:music:
    Így is dögunalom az egész, hja és mindig a teliholdasra akarok ugrani, annyira nem áll rá a kezem erre a szöszmösz területrexD
     
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Köszönöm szépen Nini, :inlove: Így van ez a legfontosabb, anyu. Event, BP semmi nem számít...
    Köszönöm szépen Gabikám. Juj ne is mond, totál izgulok, hogy minden jól sikerüljön. Fárasztó, de megéri. Imádom amikor zeng a lakás a rokonaimtól :D
    Köszönöm szépen...igen, a sütik már kész vannak, a leves is mindját, a kolbászos karaj meg majd frissen holnap, Tiszta karácsony, csak a bejgli hiányzik xD
    Azért arra vigyázok xD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.9.22
    Zsike49, mamka49, milanzs és 11 más kedveli ezt.
  4. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo!
    Az ünnepeltnek egészséget, békességet kívánok:inlove::inlove::inlove:

    Ez az eventet én nosztagiaeventnek nevezem. Régen mikor a játékot kezdem azt hiszem az elsö
    eventek között volt amibe volt bátorságom belefogni. Azt már nem tudom, hogy eljutottam -e a végéig:D
    Most olvasom soraitokat és visszatért a kaján mosoly "vigyor" az arcomra;) mint akkor régen.
    Lehetsz te nagy vagy még nagyobb;) pár óra alatt ezt nem fejezed be.
    Ez az event türelmre nevel:D talán igy helyesebb..... türelmet követel:D:inlove:
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Hááát, csak ne tessék mosolyogni. :D Az a baj, hogy elég gyengére sikerültek a nyeremények, a felhő 40 órájáról már nem is beszélve. Ha jobb lenne a nyeremény, akkor jobb lenne a türelem is. :D
     
    *Cincike*, apus54, jófarmerlány és 12 más kedveli ezt.
  6. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia!
    Igen! igazad van ez az event keveset ad.
    De amit mondani akartam, az az, hogy akkor régen mint kezdönek kellemes érzés volt
    a nagyokkal lépést tartani:inlove:
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Értettem amit írtál. :) De ha valaki vesz pl. kosarat, akkor itt is meglóghat a többiektől. :)
     
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hali!
    Nem ám veszel, mert nekem sincs szándékomban. Ki a fene akar egy szatyor hangyát cipelni. :D Kosárból meg kipotyognának... ;)
     
  9. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Én pont ugyanígy vagyok a szomszédoktól ajándékba kapott határozott idejű dekorokkal. Mindegyikből van vagy 100-hoz közeli db, amit sehova nem tudok kitenni. Ha csak 5x lehetne aratni, más lenne, azt termő területre néha megreszkíroznám, de majdnem 3 hétig lefoglalni semmit nem lehet, mert nem tudni, hogy a következő körben melyik placcra lesz szükség az új eventhez.
     
  10. Csak1

    Csak1 Haladó

    Valahogy ezek a vízcseppek az istennek sem akarnak jönni! Nem lett ez kicsit túltolva mennyiségileg? Vagy már megint én szerencsétlenkedem?
     
  11. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    Több tényező befolyásolja a cseppek mennyiségét.
    A legfontosabb a kupák teljesítése és beadása a Bölcs tölgyön. Gondolom ezen már túl vagy.
    Esetleges Pannik használata az adott területen.
    A két felröppenőt adó terület teljes megtöltése fákkal. Ez a két terület az erdei tisztás és az esőerdő.
    Tapasztalatom szerint húszórás fákkal minimum százhatvan felröppenőt kell kapjál. Ez öt napra /aratásra/ vetítve nyolcszáz felröppenőt eredményez, ami a kívánt hatszázhatvannyolcnál százharminckettővel több.
    Ha a fentebb említett feltételeknek megfelel a farmod, akkor nem lehet probléma.
     
  12. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Sziasztok! Ez nagy szívás a kezdőknek, mivel olyan terményeket kér, ami titijból jöhetne, vagy cserekor. Ráadásul még annyi szerszámja sincs, hogy megépítse a terményes ólat. Az én piacomon jelenleg ilyen árak vannak: Fahasáb: 1.144.524 Csp, strucctojás: 460.044 csp, geztenye 167.615 csp. Egy kezdőnek pénze sincs több 100 millója ezekre! Ezzel csak azt érik el, hogy nem fognak eventezni és rááldozni semmit, mert csírájában megölik a kedvüket. A ginkós eventen 200 millót buktam én is, mivel nem volt olyan fám!!! (igaz, most sincs!)
     
    jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  13. Csak1

    Csak1 Haladó

    Köszönöm válaszodat!

    Ezért az eventért nem fogom átvariálni a teljes farmomat! Máshol vannak a fa ültetvényeim! Ha nem adja nem adja! Csak azt sajnállom, hogy nem vettem előbb észre hogy ilyen gyenge a csöpp felhozatal, mert akkor bele sem vágtam volna! Így bokta kb 20-25 milla. Termelem tovább az Event növényt s remélem a visszaváltáskor majd csak visszajön valami!


    Kellemes eventezést azoknak akik csinálják, s mindnekinek kellemes hétvégét kívánok!
     
    jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia !
    Jelen esetben nem fontos beadnod a jobb és bal oldalt, max. nem kapsz a beadásoknál + szupertápot és farmpengőt.
    Itt csak ültetned aratnod kell, esélyed ugyan annyi, mint mindenki másnak, hiszen semmi extrát nem lehet használni.
    Egy a lényeg, hogy mindig időben arasd le az elvetett magokat.

    Cserenapon légyszí írj rám, hogy küldjek neked terményes ólakat, akár fejlesztettet is.
    A farmnevem a fórumneve is.
     
    inanna11, stb_farmer, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Egy kezdőnek nem teljes eventeket kell végigvinni, hanem egy-egy eventből kiszedni, amit csak tud.
    El kell tudni engedni, dolgokat, ami jelenleg még nem megy.
    Majd fog később.
    Ez persze megkívánja, hogy eventkezdés előtt tervezzen a gazda, hogy ne vállaljon be túl nagy feladatot, veszteséget.
    Piacolhatsz is, hogy meg tudj venni drága dolgokat is a piacon.
    Ha kicsit visszaolvasol, azt hiszem Mandityalexandra gazda írta, hogy a búza, répa mindig jóáron megy.
    Tapasztalatom szerint a Piros kosár első oldalán lévő növényeket érdemes megvenni, termelni, majd magasabb áron eladni.
    De a saját piacodon neked kell kitapasztalni a keresletet-kínálatot.
    Ez egy stratégiai játék.
    Használd ki a lehetőségeit. :)
     
    tuxumuxi, maszilva, Zsike49 és 13 más kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Ezek elég durva árak :wuerg: úgy látszik a piacodon inkább vásárolnak, mint eladnak a gazdák...

    Érdemes keresned a piacodon 1-2 olyan gazdát, aki szívesen segít ilyenkor is (hidd el, bőven vannak ilyenek). Írj a piacos topikba, add meg a piacod számát, és kérd, hogy írjon rád, aki tud segíteni "normál" áron. Ha nincs jelentkező, keress a piacodon magyar nevű eladókat, és írj nekik. Érdemes velük szomszédi kapcsolatban is lenni. Egyébként kölcsönösen előnyös üzletelést is ki lehet alakítani.
     
    tuxumuxi, maszilva, ladislaw11 és 9 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Ma egy picit bogaras vagyok. Mondjuk ennyi hangya között nem is csodálom. :D

    aktuális

    [​IMG]
    Viszont van még 94ó az eventból. Így már jobbak a számok. ;)
    Szia!

    Közbe szoktam kirakni ilyen itemeket. Nem szokott zavarni, ha pl. három nap után kell másnak a terület. Egy baj van ezzel. Egyesével kell törölni. Ez már az én koromban idegölő. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.22
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Apja :)

    Azt hiszem nem jó a technikád: ezeket a dekorokat is pár pillanat alatt ki lehet kézzel törölni :D Aktívvá teszed a törlésgombot ("D") rákattintasz a dekorra, a rendszer kérdez, jóváhagyod enterrel (bal kézzel katt, jobbal kezeled az egeret) és mehetsz a következőre, az eljárás ugyan ez folytatás, megint.... stb .
    Persze egyszerűbb lenne, ha egyszerre lehetne törlési utasítást adni az összesre, de amit elírtam lényegesen gyorsítja a terület tisztítását a lejárt idejű dekoroktól :) És megóv attól, hogy bármi olyant is töröljél amit nem szerettél volna, ha géppel csinálhatnád akkor mindent törölne, még a +-os tulajdonságúakat is amik nem jártak le, feltéve, hogy vannak a területeden.
    Aktuális nálam:
    [​IMG]

    Holnap napközben nem tudok aratni, de azért remélem nem vesztek vele túl sokat és nem kényszerülök pénzt kiadni kosárra emiatt az event miatt...
     
    PZoli64, inanna11, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Így csinálom én is. Viszont a munkások törölhetnék egybe. Mindenki saját felelősségére használhatná. Na de nem firtatom, mert a végén még hangyásak lesznek rám. :D
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Még 2 és fél szakasz hiányzik a felhőhöz... Csiga tempóban haladok:wuerg:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.