Visszajelzés Gombafarm 2. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 14.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    mi serkenti a fák növekedését SOS köszönöm
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az attól függ, hogy hol vannak a fák amiket aratni szeretnél, de általánosságban érdemes a bónuszlexikont használni:
    Fákra ható bónuszok
    Mire?TP és/vagy BTPTermésIdő
    FákKATT IDEKATT IDEKATT IDE
    Ha az idő alatti zöld "katt ide" feliratra kattintasz előkerülnek az időbónuszok ezek közül válogathatsz.
    PS: Bahás fákra ható bónuszoknak élnie kell az aratáskor már, tehát érdemes még aratás előtt aktiválni a kalózpapagájt és rekeszbe tenni a növekedésserkentő terméket (ha nincs a kamrapolcodon a piacon be tudod szerezni)
    A KK turbót pedig aratáskor érdemes a fákra szórni.
    Sok sikert a gyorsításhoz :)
     
    Utoljára szerkesztett: 17.9.22
    PZoli64, fakír1020, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  3. -Szemecske-

    -Szemecske- Junior szaki


    Szia! Édesanyádnak még sok egészségben gazdag éveket kívánok! Addig jó,ameddig gyermek lehet az ember fia!
     
    Gio, PZoli64, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  4. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szerencsére az eventhez nem kötelező a bal és jobb oldalt végig megtölteni, így szerintem nem szegi kedvét a kezdőbb gazdáknak sem. Én februárban kezdtem a játékot, s tetszik az event - minden eventnek örülök, s próbálom a lehetőségeimhez mérten mindig kivenni belőle a "maximumot" - mert minden ajándék előre visz :)
    És az is segítség, ha "csak" 2 szupertápot és 5 farmpengőt kapok pluszban beadásonként, s nem a maximumot - de ha csak 1-1 lenne, annak is örülnék.
    (azt tapasztaltam, hogy az event leírás megjelenésekor lehet mindig hozzávalókat jobb áron találni a piacon, így érdemes ezekre akkor lecsapni és a felesleget pedig az event alatt eladni - CSP növelés céljából)
     
    tuxumuxi, jucus78, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Csatlakozom az előttem szólókhoz abban, hogy az teljesítésnek nem feltétele a kéz íves rész megcsinálása. További tippem, mikor olvasod az event leírását és tudod, hogy valamid nincsen, azonnal menj ki a piacra és vedd meg. Ilyenkor még jóval olcsóbb, mint később. Érdemes kinézni növényeket és faterméseket amikből kezdőként állandó jövedelmet tudsz magadnak biztosítani. Répa, búza mindig megy nagyobb tételben is, ahogy zsázsa, saláta, zab, kukorica szintén. Fatermésből körte, cseresznye, fenyő ami csp-ért megvehető alap és jobb áron megy és szintén kelendő, de ezt ki kell figyeld a saját piacodon. :) Ezekre érdemes cserekor xxl-eket beszerezni. Addig meg menjen nyugodtan nagy tételben a termelése. Pl. a tisztáson.

    A növekedésszerkentő (alkimista termék), de csak bahás fákra hat. A KK turbótrágya is. Kérdések helye a fórum főoldalról nyíló segítségkérő topikok valamelyikében lehetséges, továbbá az Enciklopédia igen hasznos.
     
    Utoljára szerkesztett: 18.9.22
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nagyon lassú ez az event de ma felsejlett a fény az alagút végén;)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  7. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Végre nem felejtettem el az összegyűlt érmékből kiváltani azt, hogy eggyel többet arathassak :D Szeretem az ilyen eventeket, aranyosak a kis hangyák, sajnálom, hogy nem mondjuk két hetes az event. :)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  8. fiam62

    fiam62 Fórum hercege

    Szia!
    Tudtommal, nem hat az event növényekre most.
     
    fakír1020, magdi06, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  9. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Ezt a "D" betűs trükköt köszönöm, én nem ismertem :inlove: Van még más ilyen betű trükk is?


    Jól tudod :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Tényleg :D Elnézést, kevertem a sima farmmal :D
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha kinyitod a ?! ikont a jobb felső sarokban, ott találsz egy ENTER billentyűs ikont: ott megnézheted a játékban használható gyorsbillentyűket.
     
    inanna11, maszilva, -Szemecske- és 4 más kedveli ezt.
  12. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Nagyon szépen köszönöm :)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem hat az event növényre ha jól tudom;)
     
    fakír1020 kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    A felhőm készen lett,utolsó ültetés is készen lesz három és fél óra alatt.Alig várom a végét. Igaz,hogy mióta ez az event megy, éjszaka mintha felhúztam volna az órát. 3 órakor felébredtem.Ha már ébren voltam le is arattam,igy többszöri aratással haladtam is egy kicsikét.Nem gondoltam volna, hogy éjszakai aratásban is részt fogok venni,ilyen tizenéve egyszer sem volt.Viszont annyira nem szeretem ezt az eventet,igy hát feláldoztam magam,csak legyen már vége!
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! :)
    5 után aratok én is és hozok egy pillanatnyi állást a hangya útvonalról. :D
     
  16. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok.
    A mindennapi hátrányom (alvási nehézség) itt most előnnyel ruházott fel. Kész lett az event. :) Nem vettem kosarat. A fákból is elegendő felreppenő jött, sőt még maradt is. Sok sikert kívánok mindenkinek. :)
    [​IMG]
     
  17. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Egész jó event volt.
    [​IMG]
    Sikeresen befejeztem.
    Mindenkinek hasonló sikert kívánok az event befejezéséhez.
     
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nekem még ezt a hetet rá kell áldoznom. :D ;)
    [​IMG]
     
  19. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója


    Jól tudod :)

    Tudtommal, nem hat az event növényekre most.​
    Tényleg :D Elnézést, kevertem a sima farmmal :D


    Tudom... o_O
     
  20. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Sikerült!!! :D:D:D

    [​IMG]

    A Gesztenye kivételével mindenből volt elég a raktárban. A meglévő fák mellé vettem még 12 db-ot,
    betettem őket füvészkertbe, így az is gyorsan meglett.

    Mint valamikor bő tíz éve, amikor először elkeztem a farmozást, éjszaka is arattam. Ezért készen lettem
    a tervezett időpont (kedd) előtt.

    Aki végzett annak gratulálok, a többieknek kitartást, sok sikert!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.