Visszajelzés Gombafarm 2. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 14.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.9.22
    tuxumuxi, kutyaszálló, soresne és 26 más kedveli ezt.
  2. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Gratulálok.Én is készen vagyok,örülök neki, mert már mindenütt hangyákat láttam és vakaróztam tőlük.Képet nem teszek ki, van már kint elég.
     
    kutyaszálló, soresne, maszilva és 11 más kedveli ezt.
  3. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Már ott tartok, hogy csak a gesztenye lenne 20 milla! Fahasáb és strucc tojás felejtősebb! De e gesztenyét sem veszem meg, nem ér annyit! :)
     
    kutyaszálló és jutka190226 kedveli ezt.
  4. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Gratulálok, gondolom nem sokat aludtál!:)
     
  5. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Sikeresen befejeztem mind a 3 farmomon az eventet. A termesztett gombából nem maradt egy darab sem. Azért tovább ültetem a másikat , arató van , tp-t ad nem jár sok többlet munkával, területet meg eddig sem foglalt.:sleepy:
     
    kutyaszálló, soresne, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  6. asszony48

    asszony48 Junior szaki

    Úgy látszik fekete listára kerültem ,miután reklamáltam ,volt 200,edességes ládám de tevedésből se lett aratógépem pedig az előtt még csak előfordúlt.
     
  7. Harnóbá

    Harnóbá Aktív író

    Nekem a vízcsepp nem gyűlik sajna....
     
  8. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Köszi a tippeket, már írt rám egy kedves gazda, és naponta küld terméket, amit eddig el tudtam adni magas áron, de így is ráment 60 millám :( majd szemfülesebb leszek legközelebb :)
     
  9. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Sziasztok. Event kész, felhő éles, már csak a kitehetőknek kell helyet keresni...
     
    kutyaszálló és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Majdnem kitudtam számolni a növényeket. :D A lényeg, hogy jöhet a kukorica szüret. :)
     
    kutyaszálló, PZoli64, soresne és 4 más kedveli ezt.
  11. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A felröppenő ebben az eventben kizárólag két területről, és ott is csak fákból érkezik.
    Idézet az event ismertetőjéből:

    Felröppenő
    Vízcsepp
    [​IMG]
    Felröppenhet:
    Farmos területen az erdei tisztáson fák terméseinek betakarításából,
    Szigeti területen az esőerdőben fák terméseinek betakarításából;
    Felhasználás: az event fő haladási sorába kell beadni;


    A vízcsepp felröppenő vásárolható, ajándékozható és a varázsfa is adja!

    Gazdabolti árak:
    [​IMG]


    A Varázsfa az event ideje alatt 1 vízcseppet fog adni aratásonként a szokásos TP mellett.
    [​IMG]
    A Varázsfáról >>ITT<< olvashat az a játékos, aki ezt a játékelemet nem ismeri még.


    Beváltási érték az eventet követően: 20 CSP / db

    https://board-hu.farmerama.com/threads/gombafarm-2-event-2022-szeptember.22817/#post-1278466

    Itt a csevegőben több tippet is adtak az event indulása óta a játékosok, hogy hogyan, és milyen módon érdemes kihelyezni a fákat, rövidíteni az érésidejüket... érdemes visszaolvasgatni, segítséget gyűjteni belőlük.
     
  12. mini76mini

    mini76mini Haladó

    Szia, remélem nem baj ha megkérdezem, milyen fákat tettél ki? Nekem nem adja jól a röpiket, igaz Pannim egy darab sincs.
     
  13. Harnóbá

    Harnóbá Aktív író

    Kedves Enike!

    Köszi a választ, nekem mindkét helyen főleg állatok vannak. Körben fák, sajnos úgy látom hogy ez kevés lesz.
    Sebaj ez most nem jön össze, majd a következő:)
     
    kutyaszálló, vihence és Enike** kedveli ezt.
  14. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Event befejezve és még hol van a vége :) Ez tetszett, jöhet máskor is ilyen :inlove: Féléves múlttal se kellett a teljes idő a befejezéshez - ritka az ilyen esemény ;)
     
    kutyaszálló, PZoli64, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  15. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Bárcsak vásárolnának, szinte mindenem visszakerül a pajtába :( Így buktam egy tételen 18 milliót (ez volt a 10 %). Sokat visszakapok, mert nem veszik meg. Lefényképeztem a piaci árat, de nem tudom, hogy kell feltölteni. Jó lenne, ha lenne maximum ár is. :(
     
  16. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Szia.
    Az esőerdőben zsakaranda, mangó, sárkányvérfa volt a tisztáson mamutokkal indult amit lecseréltem átlagos sima fákra épp amiből amúgy is kevés termésem volt. Körte, alma, ringló. A 20 órás érésidejűek jól adják bár nekem volt kint 2-3 napig pár Panni is, de nem sokáig. Sok sikert kívánok neked is. :)
     
  17. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia! Nekem mindenféle fa kint volt mind a két helyen, ami rendelkezésemre állt, sima fák (almától cukorjuharig a tisztáson, banántól guaváig az esőerdőben) és talányos fák is. Tegnapra meglett az összes felröpi :)
     
  18. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Szia! Nekem is csak egy Pannim van, s mindenféle fát kiraktam, amim volt. Lebontottam őket a többi kertből, és átvittem a két helyszínre. Amíg a Kupákat nem tudtam felrakni a tölgyre, addig azokat is mozgattam a Pannival aratáshoz, s így Vízcsepp túltengésem van. Sok év kihagyás után 10 hónapja tértem vissza a játékba, eddig nem sok eventet sikerült végigvinni, ez most tetszett, mert sikerült felhőt is szerezni és végig is vinni - és nem is az utolsó pillanatban. HAJRÁ a maradék időhöz, felröppenőben gazdag szüretelést kívánok!
     
    mini76mini, jutka190226, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  19. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!

    Mindenféleképpen javasolt a teljes területet beültetni egyszerre érő 20 órás fákkal.
    Induláskor ezek adják a legtöbb felröpit és az sem lényegtelen, (ha nem vagy Prémium gazda),
    hogy egyszerre tudod őket aratni.

    Én az egyik kis farmon, ahol nincs prémium mind a két területet 20 órás fákkal ültettem tele.
    Az időt tudtam Kacsa Katával rövidíteni.

    Prémium gazdánál, ahol az "automata" aratja a fákat szerintem majdnem mindegy, hogy milyen
    érési idejű fákat ültetsz. A "nagy" farmomon zömében 12 órás fák voltak kint. Ott Prémium gazda
    vagyok. A felröpi mennyiség már szombaton meglett.

    Sok sikert!
     
  20. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Kicsit izgultam az elején,hogy kész leszek e, de kellemes meglepetés ért minden este végig aludtam és mégis sikerült egészen
    végig vinni:p
    Jó lenne,ha máskor is ilyen szépen lassan lehetne végig vinni ezen a területen az eventeket8)
    aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.