Visszajelzés Gombafarm eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 9.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Anditabandita12

    Anditabandita12 Járnitanuló

    Jó reggelt! Végeztem az eventtel. :) Sok cseppem maradt és még fog gyarapodni, mert az esőerdőben kint hagyom a fákat egy ideig.
    Meglett az első neon ólam is aminek először nagyon örültem, de aztán felmentem a piacra és lelombozódtam. Neon kaméleon lett, de sajnos alig ér valamit a piacon, a táp többe kerül mint az állat, így az a szép ól megy a pajtába. :(
    De a felhőnek nagyon örülök!
    Hajrá annak aki még csinálja az eventet!
     
    Nagyii58, Mica67, zsona416 és 4 más kedveli ezt.
  2. mija

    mija Járnitanuló

    Sziasztok , jó reggelt . Most ki nyitottam a neon ládámat , macska ólat kaptam . Én örültem neki , mert még nincsen neon ólam.
     
    maszilva, Nagyii58, Mica67 és 6 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt! Még egy aratás és vége;)
     
    Nagyii58, Mica67, zsona416 és 6 más kedveli ezt.
  4. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    A neon kaméleon azért jó, mert 4 állatot ad és csak 1 táp kell hozzá.
     
    Nagyii58, Mica67, zsona416 és 2 más kedveli ezt.
  5. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Nálam az összes neon (igaz még nincs túl sok) ól kint van, mert egy táppal 4 állatot kapok.
    A kaméleontáphoz 2 db vörös áfonya és 1 db licsi kell.
    Nálam ez a piacon jelenleg 2 x 360 CSP + 1 x 900 CSP = 1.620 CSP
    A kaméleon amit ezért kapsz 4 x 21.210 CSP =84.840 CSP

    A piaci árak Nálad lehet mások és időről időre folyamatosa változnak,
    de szerintem nagyon megérné az ólat kitenni.

    Nekem most neon pulykaól lett a ládából.
     
    mamszi5107, Nagyii58, Mica67 és 6 más kedveli ezt.
  6. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Elértem a felhősort, a neonólat majd este, ha el nem alszom az utolsó aratást, de holnap reggel mindenképp.
    Innen már bevánszorgok a célba. xD
     
    mamszi5107, Nagyii58, Mica67 és 9 más kedveli ezt.
  7. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Éééééééés kész vagyokxD Tegnap este kissé morcos lettem, mert 11 db édesgyökér hiányzott a beadandókból...kacérkodtam a gondolattal, hogy beadok mindent és majd az 5 óránként kapottakból fejezem be...aztán mégis ültettem 3 db nagy kockára a gombák közé....így viszont az utolsó adag gombám lett hiányos reggel...de most már kész vagyok. Felhőt beüzemeltem már tegnap, aki még küzd, annak kitartást...szerintem is mindegyik neon ól értékes, én bármelyiknek örülök.
     
    mamszi5107, ulmo12, Nagyii58 és 8 más kedveli ezt.
  8. vajika

    vajika Fórum-zöldfülű

    sziasztok!
    sok évig nem játszottam a játékkal és most csöppentem visssza.. kicsit furcsa.. mindenkinek ugyanúgy ,és annyit kell az eventben megcsinálni, függetlenül szinttöl? ezeket a felröppenő vízcseppes meg az életbe nem jönne össze ígyxDnem igazán értem ezt a mit hová ültetek dolgot se:eek: bocsi ha ez fárasztó nektek:pkösziii)))
     
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az eventismertetőt elolvasva megvilágosodhatsz. :)
    Felröppenő
    Vízcsepp
    [​IMG]
    Felröppenhet:
    Farmos területen az erdei tisztáson fák terméseinek betakarításából,
    Szigeti területen az esőerdőben fák terméseinek betakarításából.
    Felhasználás: az event fő haladási sorába kell beadni


    A vízcsepp felröppenő vásárolható, ajándékozható és a varázsfa is adja!
     
    maszilva, Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én is most lettem kész, ebből is látszik, hogy még nem is nagyon öntöztem a növényeket. Neon kacsaólamnak én is örülök, bár ez a negyedik.
     
    Nagyii58 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. vajika

    vajika Fórum-zöldfülű

    köszönöm szépen , bár nem mindenre kaptam választ.. Majd rájövök a többire. köszi , jó játékot nektek8)
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Mire vagy még kiváncsi? :) Ha tudunk segítünk. :)
     
    vajika kedveli ezt.
  13. dite53

    dite53 Junior szaki

    Sziasztok! Azt szeretném tőletek kérdezni ha valaki tudna segíteni hogy miért nem találom a kártyavár ki tehetőst mert a felhősoron azt írja hogy nincs az eszköztáramba.
     
  14. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ha adsz egy farmnevet és egy ID számot akkor tudunk neked segíteni a megkeresésében, ha szeretnéd.
     
  15. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Az első és legfontosabb kérdés, hogy az erdei tisztás és az esőerdő a rendelkezésedre áll?
    Ha igen, akkor az utolsó kis kockát is tele kell ültetni fával. Mindegy milyennel. Lehet alap,
    vagy akár XXL is, mert csak így kapsz elegendő vízcseppet. Összesen 1240 db kell.

    Az event területen termelj szorgalmasan. Összesen 3990 Édesgyökeret és 2790 db Termesztett gombát.
    Ezeket kell beadnod.

    Ha be tudod adni azt amit a két alsó ág kér azért plusz jutalmat kapsz.
    De ezt mindenképpen olvasd el:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gombafarm-event-az-eventes-területen-2021-március.20736/
     
    vajika, Nagyii58 és DZA001 kedveli ezt.
  16. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    A felhő megvan:Da többit még csinálgatom jutok amire jutok;)idő még van akármi is történhet:)
     
    mamszi5107, Nagyii58, DZA001 és 2 más kedveli ezt.
  17. -zsolt1970-

    -zsolt1970- Fórum-zöldfülű

    Csodás napot!
    Már többször előfordult, hogy a felhősorra valamelyik megszerezhető tárgyat nem tudom kirakni, mert az állítólag nincs az eszköztáramban. Eddig sem értettem, hogy miért nincs, de most már szeretném megkérdezni, hogy hol lehet, ha nincs az eszköztárban, miután megnyertem a feladatban. Jelenleg a Hangyabölcsöde tárgyat nem tudom a felhősorra kirakni. Köszönöm a segítséget.
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventcsevegőben erre a kérdésre nem fogsz választ kapni.
    Kérlek a problémád farmnévvel és ID-számmal hozd valamelyik Segítségkérő topikba.
    Például ide:
    Eltűnt tárgyak keresése (Ól, fa, dekor elem)

    Viszont jelenleg nincs már ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban, ezért valószínűleg reggel lesz már csak ellenőrizve.

    Addig kérlek, Te is nézz körül a farmodon, nem tetted-e ki valahová, valamelyik területre, vagy felhőre a keresett tárgyat.
    Mi is csak ezt tudnánk tenni.
    Ne felejtsd ki a Világítótornyot vagy a Hajótöröttek szigetét sem.
    A felirat szerint ugyanis a dekor nincs a Menüdben.
    Ha semmiképp sem találod, jelezd a belinkelt helyen.
     
    ulmo12, Nagyii58 és zsani_apja kedveli ezt.
  19. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! A kártyavárat csak akkor kaptad meg, ha beadtad az alsó részt is én ezzel kezdtem hiszen így minden teljesített feladat után kaptam +4 szupitápot és +7 farmpengőt de erről beszéltünk már amikor kezdődött az event. Néha érdemes visszaolvasni. Hangyabölcsődém van egy plusz szívesen elküldöm cserenapkor ha rám írsz egy baglyot.
     
  20. keresztanyu51

    keresztanyu51 Haladó

    Szia! Kérdésem, hogy az eventismertető azt írja ha üres a pajta minden órában ad 5 pluszt. Nálam miért nem adja? figyelem de órákon keresztül csak az van amit aratok. Köszönöm Keresztanyu 51 ID34351982
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.