Visszajelzés Gonosz vizek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szóval erre már nem tudok mit írni szurkolok Neked, hogy sikeres legyen a pecázásod, mást nem tudok :)
    Sajnos gyöngyöt küldeni oda ahol szükség lenne rá nem tudok.. :cry::cry::oops:
     
  2. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Amint már írtam nagy veszteség nem fog érni de ami nem megy azt kár is erőltetni mert én mindent megtettem de mind hiába és a folytatás csak idő pocsékolás lenne:)
     
    jucus100, szellorozsa, adri1117 és 2 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen sajnos azt kell mondanom, bár nem szeretném, hogy igazad van. Itt minden optimizmus kevés, ha nem kapsz gyöngyöt .
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    (Az alábbiak nem csak Neked szólnak...)
    Ha amúgy is csinálod a kapcsolódó eventeket, akkor a horgászósban gyakorlatilag semmit sem kell csinálnod. Naponta egyszer kattintsd le a buborékokat a ládákért, és hetente egyszer horgászd el egyben. Ez napi fél perc, plusz hetente egyszer 5-10 perc. Ha minden nap horgászol, az kevés siker, és sok csalódás. A heti adagból azért biztosan összejön annyi - nem feltétlenül csak gyöngy -, hogy ne érezd a dolgot kudarcnak. Javaslom ezt mindenkinek!
    A gyöngy meg vagy jön, vagy nem. Mivel gyakorlatilag semmit sem csinálunk érte, minden, amit ad, plusz jutalom. A 3. felhő kiváltható csak a buborékokból megszerzett gyöngyökkel, a másik kettő meg amolyan jó-ha-van-de-ha-nincs-akkor-sincs-baj felhő.
    De: ha ez nem jönne be Neked, és akármit csinálsz, bosszant a dolog, akkor tényleg nem kell vele foglalkozni. És ez vonatkozik az összes játékelemre, sőt, magára az egész játékra is. Ha úgy "játszom", hogy az nem szórakoztat, az az igazi időpocsékolás.
    (Mivel az utóbbi gondolatot előszeretettel értik félre sokan, sietek leszögezni: ez nem azt jelenti, hogy ha panaszkodik valaki, akkor inkább hagyja abba az egészet. Azt jelenti, hogy meg kell találni a saját játékunkat úgy, hogy abban jóval több legyen az öröm, mint a bosszúság. A játék ad egy keretet, lehetőségeket, de nekünk kell benne a saját szórakozásunkat megtalálni.)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.10.21
    maszilva, PalMa, Samborg és 29 más kedveli ezt.
  5. SnéDóri

    SnéDóri Fórum hercege

    Én nagyon szerencsés vagyok ezen a téren. Az előzőben és ebben is. Igaz áldoztam rá és vettem kosarat. 36 gyöngyöm volt. Kiváltottam az első felhőt, a piccolót és a neon ólat. Most van még 11 db, és 2 buborék vár még gyönggyel. Nem dicsekedni akarok, csak talán lelkesíteni. Néha én is elkeseredek amikor valami nem jön össze, de hát az ember már csak ilyen. Sokszor vagyok türelmetlen, az élet minden területén. Engem ez a játék pontosan erre tanít. Sok sikert és kitartást kívánok mindenkinek.
     
    PalMa, jucus100, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  6. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Annak ellenére, hogy egyik felhő se hozott lázba, gyöngyeim vannak, szám szerint 10. 2 a buborékokból, a többi horgászásból. A piccolót szeretném kivenni a shopból, talán még a 3. felhő az, ami jól jöhet. Még 4 gyöngy kell ezekhez, bízok benne, hogy meglesz. Ha esetleg a 3. felhőhöz szükséges event nem megy majd jól vagy nem lesznek gyöngyök, akkor se történik semmi.
     
    jucus100, szellorozsa, Mica67 és 2 más kedveli ezt.
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Tomának ismét igaza van. Ezért az eventért nem kell kapálni szinte a semmiből van jutalom. Én már úgy vagyok vele, hogy ha jön gyöngy elfogadom, ha nem hát ennyi. Nem bosszankodom érte. Minden farmon 4 gyöngyöt szereztem horgászatból. A nagy farmomon 6 van, mert ki tudtam venni az ajándék 2 gyöngyöt. Egyelőre nem is tervezek vásárlási szándékot elég a végén ha majd látom miből lehet gazdálkodni. Nem szedem a buborékokat 23 óránként hanem mikor eszembe jut. Mivel nem haladok olyan gyorsan a most futó eventtel, így jelenleg napi 6 csali ládám van. Majd vasárnap kávé közben elhorgászom addig enni nem kér. Az előző ilyen játéknál ha jól emlékszem a vége felé adta jobban. Ha valakinek van türelme akkor lehet érdemes gyűjtögetni. Sok sikert mindenkinek és jó hétvégét.
     
    PalMa, szellorozsa, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  8. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Tulajdon képen nem kell olyan sok gyöngy mint az előző ilyen jellegű eventnél. Nekem az előzőnél az utolsó pillanatban jöttek a gyöngyök, a mostani választék nem olyan sok hogy ne jöjjön össze. Nekem még a party pöriből van 3, a neon ól és az aranybanán nem igazán érdekel.
    Biztosan meglesznek a gyöngyök ne adjátok fel.
     
  9. pisti243

    pisti243 Haladó

    Sziasztok! Az én tapasztalatom az,hogy ha kevés ládát nyitottam kaptam extra csalit, ha pl:20db nem.Viszont ha kardhalat fogtam ki nagyritkán gyöngyöt adott. Horgászással eddig 10db kaptam +2 amit a buborék adott. Az én farmomon ezt tapasztaltam a többi farmtársamnak kitartást és jó játékot kívánok! További szép estét mindenkinek!!! :) :)
     
    szellorozsa, jutka190226 és zsani_apja kedveli ezt.
  10. EpresAnni15

    EpresAnni15 Törekvő

    Az utolsó előtti mondatod margójára : mint az életben is.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 22.10.21
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Én evvel a gonosz vízzel egyre nagyobb barátságot ápolok . :D:inlove:

    [​IMG]
     
    jutka190226, PalMa, jucus100 és 2 más kedveli ezt.
  12. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Szép estét! Nagyon nem szeretem a horgászást, egy horoggal nagyon nehéz horgászni, 8 gyöngyöm van a másik farmomon is ugyan annyi ládát nyitottam és ott 24 gyöngyöm van!Hogy is van ez? Én értem a véletlent, de ez azért már tulzás!!!!!!!!!! A harmadik farmomra most megyek, kíváncsi vagyok ott mennyi lesz.:mad::mad::mad:A harmadik farmomn 20 gyögy van. A ládák száma mind a három farmon egyforma volt, de itt szinte csak az 1 horgos jött. Részemről befejeztem.
     
    Utoljára szerkesztett: 23.10.21
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    14 gyöngyöm van, volt:wuerg:ugyanis kivásároltam a piccolo ládát;)
    Na most izgi a játék:D>:(xDígérem panasz nem lesz tőlem, hogy könnyelmű voltam...további szép Vasárnapot
     
    jutka190226, PalMa, -gyöngy-581 és 8 más kedveli ezt.
  14. durnieva

    durnieva Fórummogul

    sziasztok valaki meg tudja mondani ,lesz még lehetőség Tudószsetonhoz jutni?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez a következő "átfogó" event nyereménye lesz. ;)
    Tudószseton
    Tudományos rejtélyek laboratóriuma 2000 eventből szerezhető összesen 5 db
     
  16. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    ITT pedig elérhető egy kis pletyka az eseményről.

    "Okosfüles, dr. Frankenstein nyomdokaiba lép
    egy csodálatosan bízarr eventen, amely tele van mókával,
    szörnyekkel és jutalmakkal- köztük a Gonosz vizek eventhez
    kellő tudószsetonnal."


    Üdv: Nami.
     
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó a csali, vagy kedvez a rendszer, de ma is jött gyöngy;)
    Ugye a piccolot már kivettem /kukacoskodás/o_O
    Van most 7 db gyöngyöm, még 5 db-ot ad a következő event...16 gyöngy kell a felhőkhöz és még 9 napot horgászunkxD:D
     
    jutka190226, -gyöngy-581, soresne és 2 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Óóóóóó , nagy hatalmas szellem , mely a gonosz vízben létezel , köszönöm eme nemes kincset .

    [​IMG]
     
    jutka190226, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  19. Ferenc1963

    Ferenc1963 Törekvő

    Szerintem a végére mindenkinek meg lesz a megfelelő mennyiség gyöngyökből. Én, amikor visszafelé megy a karika a szélső világos szélénél állítom meg, elég sűrűn ad kardhalat vagy polipot. Nem gyűjtögetem össze a halászatra. Szerencsés vagyok a gyöngyökkel, minden kardhal, polip fogásra adott egyet vagy kettőt, így ha már egyet sem kapok akkor is jó, egyedül azt nem találom, hogy a tudószsetonos event mikor kezdődik. Köszönöm a segítséget
     
    Fuhur és edina242 kedveli ezt.
  20. Sanyat

    Sanyat Fórumszaki

    Szia.
    Gratulálok a gyöngyeidhez.
    Kizárásos alapon, szerdán, a naptárban Halloween eventnek van írva.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.